Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 4

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:07:15

LOGOUT.hu

OFF beszélgetős topic nyílt, a nem Battlefield 4 témákról kérjük, hogy ott beszélgessetek, ez a téma maradjon meg szakmainak! Cheatek a topikban szintén tiltottak!
Kérlek olvasd el mielőtt kérdezel, köszönjük!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#33501) Gyula84


Gyula84
veterán

jó lett ez a patch én most állandóan appcrash kapok :D a jó-........................... azt neki :W

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#33502) raubisoda


raubisoda
senior tag

Egyébként én személyszerint low meg med között nagyon nem látok külömbséged de high-on már kéri az erőt.

104 pozitív és 0 negatív https://outervision.com/power-supply-calculator

(#33503) kissadam22 válasza mackosajt (#33494) üzenetére


kissadam22
tag

szia sokadik ujra indul után már jó lett .. köszi..
mi ez MÁTRIX.. :)) :))

(#33504) csab1 válasza Frozzy (#33500) üzenetére


csab1
csendes tag

Lehet az lesz a megoldás ;]

(#33505) Frozzy


Frozzy
őstag

na jó most b@sztam fel magam.. :W

egy rakat fos ez a játék aztán mantleval foglalkoznak meg kiegészítő.. :W :W

6ból 5x úgy lőnek le, hogy 100HP-m van aztán egyböl meg halok.. vagy úgy, hogy már rég bent vagyok a falnál azt kapom a találatokat (y) kurva jó.. ez nagyon király.. (nekem a faszért nem ad be ilyeneket..)

a legszebb eset, hogy lövöm a gyereket már bele tunkolok lassan egy tárat. rámnéz meghalok.. az esetek 99% százalékában vagy 0HP-ja marad vagy ilyen 1-3 közötti.. hát igen ez is reális.. de ilyenkor is egyből 100HP eltűnik meghaltam :C :C

adhatnak ki akármilyen kieget vagy api-t ez a játék úgy szar ahogy van.. ez nem élvezetet hanem csak bosszúságot okoz.. :W komolyan mondom én is ott tartok, hogy sajnálom már, hogy megvettem. :F

[ Szerkesztve ]

 iPhone 14 Pro Max • AirPods Pro • Apple Watch S4 • MacBook Air 2017 

(#33506) isizakhi03 válasza Frozzy (#33505) üzenetére


isizakhi03
tag

Egyetértek veled. Én is ezt írtam le, pár sorral feljebb. Kaki és kész.

Intel Haswel i5 Feel the Real Power !

(#33507) pohár válasza Frozzy (#33505) üzenetére


pohár
félisten

én pont az előbb aprítottam le hátulról 7-9 embert Lockeren MG4-gyel, jó messziről... ki se tudtak lőni, csak hátulról :D

ráadásul amerikai szerver volt, nekem semmi bajon nincs a hitreggel, meg semmi mással :N

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#33508) jacint78 válasza Frozzy (#33505) üzenetére


jacint78
addikt

Akkor ezekszerint ezeket amiket leírtál nem csak én nem tartom normálisnak... Tényleg klasszikus, hogy tunkolom az emebert 10 méterről millió találat, mejd egy lövés és megdöglök...

type your text here..

(#33509) Frozzy válasza isizakhi03 (#33506) üzenetére


Frozzy
őstag

olyan alt+f4-et toltam kb 1 percel ezelőtt.. már arra is gondoltam, hogy törlöm a picsába a játékot :W

egy élvezeteset nem lehet játszani mert tudom, hogy van százezer féle bug.. aztán az összes előjön kb az első 5 percben.. aztán elmegy az embernek a kedve az egésztől..

mantle api jah.. király lenne de a játékot a hajukra kenhetik..

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

no de most kérdezném én, hogy hetekkel ezelőtt.. amikor a perek is kezdődtek.. megígérték, hogy minden héten lesz patch mindent leállítanak semmit sem fejlesztenek csak a játék hibáinak javításán fognak dolgozni.. ez az első 2 hétben "talán" így is volt.. aztán még bugosabb lett a játék mint volt.. jött még 2 patch.. azóta még szarabbul is futott a játék ismét bug-bug hátán.. amit ki akartak javítani még szarabb lett.. most meg kiderül, hogy nagyerőkkel dolgoznak a mantle-n az új kiegen.. akkor mikor fogják ezeket javítani?? szerintem SOSE.. ez a játék már ilyen marad.. szarnak itt bele, hogy menyire játszható vagy nem.. milliárdos bevétel már meg volt.. pénz zsebükbe azt cső.. majd kifizetik az elperelt pénzt röhögnek egyet azt úgy se lesz változás most már.. :W :W :F

[ Szerkesztve ]

 iPhone 14 Pro Max • AirPods Pro • Apple Watch S4 • MacBook Air 2017 

(#33510) Kevin's válasza Frozzy (#33505) üzenetére


Kevin's
senior tag

Nekem jó amióta kint a patch 38/15 kd arányom van a legtöbb esetben jó adja MG4 el meg pláne :DDD Pingem se ugrál fixen 35... a 0HP engem is idegesít néha meg az AA tank :W ezektől helizni sem lehet normálisan mert rögtön kilőnek jöhetne már az a javítás ami ezt javítja ... :O

♥♥♥HTC One M8 Grey 16Gb ♥♥♥--->★A nő olyan, mint az autó néha le kell cserélni a kisebb fogyasztás érdekében ... :DDDD

(#33511) isizakhi03 válasza Kevin's (#33510) üzenetére


isizakhi03
tag

De érted itt senkit nem érdekel az arány, meg mivel adja, nem érted? Itt az a baj, az aegész játék az ALAPJÁTÓL el van cseszve. Ezeket ki lehetne javítani, DE nem fogják. Ahogy a kollega is mondta a sok pénz a zsebükben van, innentől nincs miről beszélni.

Ezek nem fogják kijavítani ezt a játékot, sosem. Én sem érzem azt, hogy ez a játék javulna.. Sőt.

[ Szerkesztve ]

Intel Haswel i5 Feel the Real Power !

(#33512) JamesHun


JamesHun
addikt

nincs hír az új amd driverről?

SeriesX: JamesSHun

(#33513) FollowTheORI válasza JamesHun (#33512) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Nincs... valszeg találtak benne valami last minute hibát. :DDD

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#33514) Olympos


Olympos
aktív tag

Kedves PH! játékosok!

Hardcore szervereinket új szolgáltatókhoz költöztettük:

***** Happy GangBang [SZS]HUN *****
[Battlelog]
[GameTracker]
- 48+2 slot
- CQ-L, Rush, Domination

***** Happy GangBang [SZS]HUN ***** only Defuse
[Battlelog]
[GameTracker]
- 8 slot
- csak Defuse

[ Szerkesztve ]

(#33515) SkyS1gn válasza Frozzy (#33509) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Meg a játékosok, campelés, campelés campelés ezerrel, szarok az objectivere, lerammelem a csapattársat meg hasonlók...

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#33516) TTomax


TTomax
nagyúr

Nem tudom milyen bugom van de nagyon élvezem... :DDD

200-300fps....

A trükk....

Megkeresd a "C:\Users\Felhasználóneved\Documents\Battlefield 4\settings\PROFSAVE_profile"...
megnyitod WordPadban.... belemásolod a következőt... GstRender.Thread.MaxProcessorCount 8

Elmented,belépsz a játékba,bemész a grafikai beállításokba,beállítod leokézod többször is.... élvezed... :))

[ Szerkesztve ]

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#33517) TTomax válasza TTomax (#33516) üzenetére


TTomax
nagyúr

Annyit finomítanék rajta,hogy amikor belépek egy uj játékba,akkor be KELL mennem a grafikai menübe,és állítanom kell valamit akkor jön elő ez az effekt... gyakorlatilag 3X annyi fps,csak nem tudom honnan,miért...ezt minden körben el kell játszanom egyszer.... hogy mi ez nem tudom.... lehet mantli képes lettem... :DDD

6ms renderidök... ;]

[ Szerkesztve ]

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#33518) yodamester10


yodamester10
őstag

Van pár fegyom amit nem tudok feloldani,ezt írja,hogy UNLOCK CRITERIA ez mi a bánat?

(#33519) Kevin's válasza isizakhi03 (#33511) üzenetére


Kevin's
senior tag

Ha vki mindig a hibákat nézi az sosem fogja élvezni a játékot engem nem érdekel a bug nem azért vettem meg,hogy bosszankodjak azon milyen hibái vannak a játéknak ti ezeket nézitek és ezért nem tudjátok élvezni a játékot ez már egyéni probléma ... .

[ Szerkesztve ]

♥♥♥HTC One M8 Grey 16Gb ♥♥♥--->★A nő olyan, mint az autó néha le kell cserélni a kisebb fogyasztás érdekében ... :DDDD

(#33520) Colos1 válasza TTomax (#33516) üzenetére


Colos1
őstag

Sztem nem BUG, hanem rákényszeríted a CPU -t a 8 szálra. Gyanítom, hogy az Affinitást változtatod. Azért változik ekkorát, mert ha repülsz, akkor CPU limites vagy. Nézd meg, hogy Pl. Paracelen a viharban, az A és B pont között mit művel, ott nem fog ekkorát változni.

[ Szerkesztve ]

Mindenkinek a környezetében van egy seggfej. Ha a tiédben nincs, akkor valószínűleg te vagy az...

(#33521) Mappa válasza Kevin's (#33478) üzenetére


Mappa
addikt

Biztosan hozzáadódik a repülési idő, ha teszem azt csak 1-2 percig tudsz a levegőben maradni. Tehát gyűjtögetős lesz. (Gondolom) Ha meg nem akkor valami üres szerver. :)

nem kötelező megadni

(#33522) @rglaaf válasza Mappa (#33521) üzenetére


@rglaaf
veterán

vagy flagrun:D

PSN:BiZzare_0 ️

(#33523) gali777 válasza Kevin's (#33519) üzenetére


gali777
őstag

Én próbálnám élvezni, ha már kiadtam ennyit érte, de mindig a pofámba lök egy bugot. Így meg nehéz :D

(#33524) isizakhi03 válasza TTomax (#33517) üzenetére


isizakhi03
tag

az igen ! meglesem én is. mindegy, milyen grafbeállításokkal használod?

Intel Haswel i5 Feel the Real Power !

(#33525) aerosmith válasza Gyula84 (#33493) üzenetére


aerosmith
őstag

Tegnap kiszedtük AS-VALt simán. Többit nem lehet még mert SA map kell hozzá.

(#33526) Gyula84 válasza aerosmith (#33525) üzenetére


Gyula84
veterán

igen már nekem is megvan az :)

más: most látom sniper az első fegyver amivel a legtöbbet öltem :D

[ Szerkesztve ]

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#33528) .OM.


.OM.
aktív tag

R9 280X alatt megy a Mantle?

ex .Oldman.

(#33529) Gyula84 válasza .OM. (#33528) üzenetére


Gyula84
veterán

legújabb széria csak megy rajta, amúgy szvsz nincs még driver

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#33530) kriszpontaz válasza davelanno (#33527) üzenetére


kriszpontaz
veterán

Nem jó a link.

(#33531) hepa válasza .OM. (#33528) üzenetére


hepa
csendes tag

Természetesen megy.

[ Szerkesztve ]

(#33532) ADAM1337 válasza Gyula84 (#33529) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Nekem már a patch is hozott javulást, igaz így se futott szarul.

(#33533) Olympos válasza .OM. (#33528) üzenetére


Olympos
aktív tag

Nekem is az van.
Követtem TTomax utasítását és FullHD / Ultra (FOV=100) mellett 90-120FPS-em van, szóval durván megnőtt.

Új szerverünk:

***** Happy GangBang [SZS]HUN *****
[http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/035aa595-38db-4a6a-9c1f-92313441fede]

(#33534) @rglaaf válasza davelanno (#33527) üzenetére


@rglaaf
veterán

Ezt a bugos sz@rt lanra vinni? remek ötlet :W

PSN:BiZzare_0 ️

(#33535) Frozzy válasza @rglaaf (#33534) üzenetére


Frozzy
őstag

nekem is ez volt az első gondolatom.. és tovább görgettem :C :C :Y

 iPhone 14 Pro Max • AirPods Pro • Apple Watch S4 • MacBook Air 2017 

(#33536) xFLOWEx válasza TTomax (#33516) üzenetére


xFLOWEx
tag

nekem sokkal szarabb lett tole (i7 3770k) -40fps :U

(#33537) xFLOWEx


xFLOWEx
tag

gyakorlatilag nalam annyi tortenik hogy felrakja ultraba kb a grafikat, es barmit allitok ezekutan, minden ugyanugy marad... innen a -40fps

(#33538) urbi73 válasza TTomax (#33516) üzenetére


urbi73
senior tag

Ezek pontosan mit jelentenek ? RESOLUTION SKALE ? HUD SIZE ?

-

(#33539) xTREem válasza TTomax (#33517) üzenetére


xTREem
tag

Nekem is bejött! Ratyi 7790-es kártyával 1280x960/minden ultra élsimítás nélkül Golmud-on 150-190fps!

(#33540) SkyS1gn válasza Gyula84 (#33526) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Nekem is, csak M40 :))

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#33541) Chris78


Chris78
aktív tag

Eddig jó volt de most utolért a hang bug. Több kört mentem TDM-en gond nélkül most meg beszart a hang. BUGFIELD 4

....és akkor a hetedik napon az Úr megnyomá a 'reset' gombot.

(#33542) hepa


hepa
csendes tag

14.1-ről egy kis fejlemény:

During the QA process, we identified an installation issue in AMD Catalyst 14.1 that renders it unsuitable for distribution for testing in your labs. We are testing a new build overnight and will update you on its status by mid-afternoon Eastern Standard Time on January 31. We apologize for the delay and appreciate your patience and understanding.

(#33543) isizakhi03: Semmi sem biztos, de erősen próbálkoznak vele.

[ Szerkesztve ]

(#33543) isizakhi03 válasza xTREem (#33539) üzenetére


isizakhi03
tag

Ratyi... Ezen szakadok :D Érdekes módon, nekem nem akar működni :O

hepa: Akkor ma jön, igaz?

[ Szerkesztve ]

Intel Haswel i5 Feel the Real Power !

(#33544) Whysperer


Whysperer
addikt

Ilyen volt már valakivel ,hogy nem tudott ESC-t nyomni?

ASUS b550 a gaming/ Ryzen 5800x3d/arctic liquid freezer ii 280/EVGA 550w GS/ SSD240+120Gb/g skill aegis 32 gb 3200 mhz / RX6800/Regnum RG6V TG

(#33545) FollowTheORI válasza Whysperer (#33544) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Többször kell próbálkozni, de igen... kicsit nehezen veszi be véglegesre. :D

Nálam mindig visszadobja a menüt, ha beakad.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#33546) Whysperer válasza FollowTheORI (#33545) üzenetére


Whysperer
addikt

De nem úgy hanem nem is tudom elhívni a menüt sehol nem megy az ESC

ASUS b550 a gaming/ Ryzen 5800x3d/arctic liquid freezer ii 280/EVGA 550w GS/ SSD240+120Gb/g skill aegis 32 gb 3200 mhz / RX6800/Regnum RG6V TG

(#33547) SkyS1gn válasza isizakhi03 (#33543) üzenetére


SkyS1gn
félisten

"will update you on its status"

Csak annyit mondanak majd "még nincs kész b+"... szóval ma már nemhinném, htévégén főleg nem, ebből sak jövő hét lesz basszák meg!

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#33548) Frozzy válasza SkyS1gn (#33547) üzenetére


Frozzy
őstag

hepa most írta, hogy még ma jön.. akkor :F

 iPhone 14 Pro Max • AirPods Pro • Apple Watch S4 • MacBook Air 2017 

(#33549) Whysperer


Whysperer
addikt

Ez valami brutális! Annyi FPS-em van 6850-es atival ultran mint eddig low-n! 8) Hja de szeretem a 8 szálat ! 8)

[ Szerkesztve ]

ASUS b550 a gaming/ Ryzen 5800x3d/arctic liquid freezer ii 280/EVGA 550w GS/ SSD240+120Gb/g skill aegis 32 gb 3200 mhz / RX6800/Regnum RG6V TG

(#33550) FollowTheORI válasza Frozzy (#33548) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Olvasd el még egyszer... :)

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 4
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.