Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 4

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:07:15

LOGOUT.hu

OFF beszélgetős topic nyílt, a nem Battlefield 4 témákról kérjük, hogy ott beszélgessetek, ez a téma maradjon meg szakmainak! Cheatek a topikban szintén tiltottak!
Kérlek olvasd el mielőtt kérdezel, köszönjük!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#33751) D.Orion


D.Orion
veterán

Az imént sikerült megszereznem a P226 utolsó battlepack-ét. Csak azért álltam neki, hogy meglegyen az utolsó Supressor is, erre kaptam még mellé 2db 25%-os és 1db 50%-os boost-ot. Mindegyik fegyver battlepack mellé jár ilyen? Csak én nem vettem észre eddig? Vagy csak a legutolsó fegyver battlepack ilyen bőséges?

Valahol meg lehet nézni, hogy melyik fegyverhez még mennyi kill-t kell összeszednem, hogy a hozzá tartozó battlepack unlock legyen? Battlepacks menüben mindig csak hármat látok, de szeretném a többiről is tudni, hogy hol járok.

TDM-ben már hozzá is szoktam, hogy nincs hang, csak aláfestő zene. Ettől mondjuk még bosszant, de már inkább csak mosolygok rajta.

[ Szerkesztve ]

(#33752) DeadMeat válasza Gyula84 (#33740) üzenetére


DeadMeat
veterán

Húgy sárgán ráadásul... gyönyörű. A szép színes cset is úgy hiányzott, mint egy falat sz*r. Már csak arany, meg rózsaszín camo kellene, meg hello kittys és csodálatos látványvilágban volna részünk.
Rózsaszín t90-et akarok cicával. :DDD
Mondjuk az bejön, hogy mutatja vizuálisan is ha fejest kapsz. Nem mintha nem jönnék rá magamtól, hogy mitől feküdtem le oly gyorsan, de legalább van valami pozitívum is ebben a pecsben.

[ Szerkesztve ]

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#33753) aizen92 válasza gali777 (#33750) üzenetére


aizen92
addikt

vagy pocket loss.

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#33754) DokiBaxxi


DokiBaxxi
őstag

Csodálatos a balance még mindig.... Kör vége előtt 2 perccel átdob a vesztes csapatba, pedig egyenlőek voltak a csapatok :W

"-Wanna hear a limerick? Lambert, Lambert - what a prick." "-Not bad."

(#33755) mackosajt válasza DeadMeat (#33752) üzenetére


mackosajt
addikt

Valamikor tavasszal talán, vagy lehet keverem, Warthunder-ben csináltak olyat a fejlesztők, hogy csillámpónikkal lehetett repülni, és mindenféle színes lövedékkel lőni.
Poénnak elment pár napig, utána ki is vették belőle. :D

Meg asszem Warframe-ben húsvétkor nyúlfülű karakterek jelentek meg a játékban.

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#33756) Dave567 válasza DeadMeat (#33748) üzenetére


Dave567
addikt

Uram!

Nem az a baj, hogy nem rinyálsz, vagy leszarom ha rinyálsz is, én megértem, de az embereknek van okuk rinyálni, szerintem azért rinyálnak nem, mert valamit ebben a játékban elbasztak.
Le frissítettem a játékot, fut faszán, tankból ki szálltam, exe hiba, jó mondom vissza lépek 2 perc exe hiba, ami eddig a bf pálya futásom alatt soseee fordult előőőőőőőő!!!!! És ne legyek ideges?

(#33757) jacint78


jacint78
addikt

Valaki lenne olyan jó és elmesélné nekem, hogy mi az a tracking a fegyvereknél?

type your text here..

(#33758) SzlobiG válasza TTomax (#33588) üzenetére


SzlobiG
félisten

Megnéztem én is, tényleg több lesz az FPS, de láthatóan csúnyább is. Nálam marad az alap beállítás.

(#33759) DeadMeat válasza Dave567 (#33756) üzenetére


DeadMeat
veterán

Mert attól sokkal jobb lesz, ha napi 20x ugyan azon hiba miatti sírás megy? Megjavul tőle a játék? Számít valamit? Nem. De cserébe kibaszott idegesítő. Ahol számít(hat) oda leírtam a véleményem. Ide minek? Van helyettem kismillió (l) user aki napi szinten besírja ugyan azokat a dolgokat. Engem ez idegesít kibaszottul. Igen, örülök neki, hogy egyel kevesebb van.
Játék miatt idegeskedni? Ugyan már... van ennél fontosabb dolog is, amin idegeskedhetem, nem ez miatt fogok (egy játék miatt sem) agyvérzést kapni.. ;)

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#33760) marilllyo válasza SzlobiG (#33758) üzenetére


marilllyo
veterán

Látok fantáziát benne, hogy van értelme abban az esetben ha pl elég gyenge a géped. Akkor Low-nál is lowabbra be tudod lőni a grafot és futhat:D Vagy tévednék?

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#33761) JamesHun válasza Dave567 (#33756) üzenetére


JamesHun
addikt

váltsál másik szerverre
nekem régen rendszeresen az exe hiba szerverfüggő volt
ezért is játszok a 5 fvorit be betett szerveren csak
ott minimális a szerver restart / összeomlás és exe hibát is rég láttam

SeriesX: JamesSHun

(#33762) mackosajt válasza SzlobiG (#33758) üzenetére


mackosajt
addikt

Fórumokban írják is, hogy ez is csak placebo hatás, és pusztán a grafika lesz csúnyább, azért nő az fps, hiába írja a gép, hogy ultra, attól távol áll a kinézet.

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#33763) SzlobiG válasza mackosajt (#33762) üzenetére


SzlobiG
félisten

Bizony NFS ugyanezt csinálja annyiban tér el, hogyha skálázod a felbontást kikapcsolja az AA-t.

(#33760) marilllyo Szerintem low alá nem tudsz menni ez csak csökkenti a grafikai beállításokat, hogy miért azt ne kérdezd.

(#33764) #85154688


#85154688
törölt tag

Sziasztok!Jövő héten jön meg a játék eredetiben,már nagyon várom.nekem jelenleg egy i5 3470-es intel cpu-m van és egy gtx770-em ami 2 gb-os.Az lenne a kérdésem,hogy ez a tegnap kijött legfrissebb patch ez kimondottan csak az AMD-s hardverekkel rendelkező felhasználóknak hoz javulást a játékban, vagy én is tapasztalhatok némi FPS növekedést?Valamint olvasom,hogy többeknél hanghibák vannak a játékban az új patch miatt ez kimondottan csak a multira igaz, vagy a single részre is?Köszi előre is...

(#33765) steele80


steele80
senior tag

Mondja már meg valaki, hogy néhány ember már feloldotta az AS VAL-t, nálam például még meg sem jelent sem a fegyverek sem az assignments-ek között. Pedig prémiumos vagyok. :F

(#33766) DeadMeat válasza steele80 (#33765) üzenetére


DeadMeat
veterán

Attól még feloldhatod. Mint a kína fegyvereket. Azok sem voltak még bl-ben, pedig boldog-boldogtalan azokkal rohangált.

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#33767) suppahmarkie


suppahmarkie
csendes tag

Üdv ! nem úgy volt hogy február 1től indul ez az "akció" ? mert se battlepack, se dupla xp.. semmi?
Vagy valamit rosszul értelmeztem?:D

(#33768) Rico45 válasza steele80 (#33765) üzenetére


Rico45
őstag

Csak nyomatod a javítást a heliben és meglesz :)

Nekem pár perce lett meg!

"Ne dobáld Tasmakkal a Yaskatirt!"

(#33769) Rico45 válasza SzlobiG (#33758) üzenetére


Rico45
őstag

Most nézem ,te a robogós totyikban is szoktál írni :Y Leonardo hogy van ? :DD

Szevaa! Te is nyomod a Bf4-et?

[ Szerkesztve ]

"Ne dobáld Tasmakkal a Yaskatirt!"

(#33770) SzlobiG válasza Rico45 (#33769) üzenetére


SzlobiG
félisten

Hát már nem írtam jó pár hónapja. :D Pihen a garázsba letakarva már egy ideje.

Alap van benne már vagy 60 órám. :K

[ Szerkesztve ]

(#33771) Rico45 válasza SzlobiG (#33770) üzenetére


Rico45
őstag

Úgy-úgy :D Nekem is a runesz :K

"Ne dobáld Tasmakkal a Yaskatirt!"

(#33772) Jani18 válasza suppahmarkie (#33767) üzenetére


Jani18
aktív tag

Én kaptam egy bronz,és egy ezüst battlepack-ot.Gondolom időbe telik amire mindenki megkapja.

"Valaminek a fele is több mint a semmiből az egész" | Rock, metal topic: http://tinyurl.hu/XUsr/

(#33773) hepa válasza #85154688 (#33764) üzenetére


hepa
csendes tag

Maga a MANTLE része csak az AMD kártyákra vonatkozik, így abból neked nem lesz hasznod. Viszont mivel még nem jött ki a hozzá tartozó driver, így még mi sem tapasztaltunk gyorsulást belőle. Ettől függetlenül viszont többen jelezték, hogy "simábban" fut a játék, ami nálad is érvényes lesz.

(#33774) Rico45 válasza Jani18 (#33772) üzenetére


Rico45
őstag

Én is kaptam! Egy bronz és egy ezüstöt!

Ez is benne voóót :-)

[ Szerkesztve ]

"Ne dobáld Tasmakkal a Yaskatirt!"

(#33775) Jani18


Jani18
aktív tag

Most írták.

Each daily Battlepack will be handed out from 4AM PST/12PM UTC on the day in question, cutting off 24 hours later, when a new Battlepack will become available. Note that you need to login each day to get that day’s specific Battlepack.

[ Szerkesztve ]

"Valaminek a fele is több mint a semmiből az egész" | Rock, metal topic: http://tinyurl.hu/XUsr/

(#33776) kisza25 válasza D.Orion (#33751) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

battlelogon a stats-> unlock menüben ott van minden fegyvernél

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#33777) hepa válasza Jani18 (#33775) üzenetére


hepa
csendes tag

Így van, most ki-, és bejelentkeztem és megjött nekem is.

Az előbbi dogtag mellé még egy emblémát is kaptunk. :)

[ Szerkesztve ]

(#33778) Gyula84 válasza jacint78 (#33742) üzenetére


Gyula84
veterán

pluszba ott a többi ratyiság is a medál meg a többi azok is nagyon zavarnak :F pont középre miért nem tudta valahol elrakni oldalra kis pici akármibe

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#33779) ThePoweR


ThePoweR
senior tag

Mantle helyett javíthatnák már a netcode-ot. Mert mindegy hogy 100FPS-em van, ha nem látom hogy lő az enemy aztán instant halok. Reakció idő szinte semmit sem számít a játékban mert minden késik kb 200-300ms-t.

(#33780) Gyula84 válasza ThePoweR (#33779) üzenetére


Gyula84
veterán

soha nem fogják... szerintem nem is tudják :D az itt a baj, mert ha tudnák miért nem javítanák ki

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#33781) isizakhi03 válasza ThePoweR (#33779) üzenetére


isizakhi03
tag

Így van, ezek szándékosan adnak ennyi bónuszt, de az igazi hibákkal, amivel foglalkozni kéne, nem foglalkoznak. Jöhet ide minden bónusz, új battlepack, új dogtag, új emblem, ha az ilyen killed in action, meg egyéb hibákkal nem foglalkoznak. Az előbb is felmentem lockerra, leéledtem a bázisra, futok, hirtelen megszalad a kép, és killed in action. :F

Intel Haswel i5 Feel the Real Power !

(#33782) aizen92 válasza ThePoweR (#33779) üzenetére


aizen92
addikt

Valami okos múltkor azt mondta, hogy nem lehet javítani.
bár ha felismerik és ki is jelzik nekünk a pocket loss-t ( szvsz. ) magyarul fel ismerik és tudják azonosítani a problémát, akkor csak arra tudok gondolni, hogy javítható. Csak hát a javítás maga nem lenne rentábilis.
de én még akár pénzt is küldenék nekik csak javítsák ki ezt a szart, mert olyan idegesítő, hogy azt gondolom én vagyok a noob és nem tudok lőni, de nem. mert egy gép és router restart után meg MVP1-3-ban vagyok. vicc

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#33783) ThePoweR válasza aizen92 (#33782) üzenetére


ThePoweR
senior tag

Teszt:
[link]

Kifejti miért van: (angol tudás szükséges)
[link]

Ezek alapján javítható. BF3-ban is megoldották. Ugyan ez volt a probléma. Lehet a szerverek túlterheltek vagy valami ilyesmi miatt nem csinálják meg.

[ Szerkesztve ]

(#33784) Csabroncka válasza ThePoweR (#33783) üzenetére


Csabroncka
addikt

Pontosan erről beszélünk már jó ideje elég sokan!

Rég nem az történik a pályán amit valóban látsz a gépeden. Egyet viszont nem értek, ez a hiba két különböző szerveren ugyan akkora ping (22) mellet előjön!? :F

"in medias res"

(#33785) D.Orion válasza kisza25 (#33776) üzenetére


D.Orion
veterán

Köszönöm, erre nem gondoltam. :B

(#33786) X Factor válasza Csabroncka (#33784) üzenetére


X Factor
addikt

Kliens oldali hitbox reg-nek hívják.

Make things work

(#33787) aizen92 válasza ThePoweR (#33783) üzenetére


aizen92
addikt

ezek alapján akkor tényleg javítható lenne. és ha bf3-ban is megtették a hibajavítást akkor ad1: hogy a fenébe nem tanultak ugyanabból a hibából? ad2: tényleg ennyire drága lenne a javítás hogy semmit nem tettek ez ügyben november óta?

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#33788) Csabroncka válasza X Factor (#33786) üzenetére


Csabroncka
addikt

És ez egyébként mitől van?, mert a digi net (80/25) elvileg nem indokolná? -már, ha kliens oldali.

"in medias res"

(#33789) ThePoweR válasza aizen92 (#33787) üzenetére


ThePoweR
senior tag

"Egyet viszont nem értek, ez a hiba két különböző szerveren ugyan akkora ping (22) mellet előjön!?"

Nem igazán értem a kérdést. :D

aizen92: Ez már ott kezdődik, hogy mi a különbség a BF3 és 4 között. Kb ugyan az a játék egy másik grafikai engine-en. Durván copay-paste kellett volna hogy legyen.

[ Szerkesztve ]

(#33790) Csabroncka válasza ThePoweR (#33789) üzenetére


Csabroncka
addikt

Ez a hiba elvileg ugyan ezt az eredményt produkálja - emiatt kérdeztem, de válaszoltak rá.

"in medias res"

(#33791) Gyula84 válasza Csabroncka (#33788) üzenetére


Gyula84
veterán

nem sok köze van a netsebességnek ehhez szvsz

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#33792) kisza25


kisza25
félisten
LOGOUT blog

na most sikerült kifagynom úgy is, hogy egy lavba be akartam szállni gunnernak, szóval nem csak spawnnal "működik" a dolog:P

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#33793) Chris78


Chris78
aktív tag

Az új patch óta nem tudom 40 fölé nyomni az fps-t még kis szerveren sem q6600 3Ghz és 7850 2Gb full low-on. Előtte sokkal jobb volt.

....és akkor a hetedik napon az Úr megnyomá a 'reset' gombot.

(#33794) ThePoweR válasza Chris78 (#33793) üzenetére


ThePoweR
senior tag

Ejjajj szegény proci mit izzadhat alatta. :D Neked valszeg sokat fog dobni a Mantle.

[ Szerkesztve ]

(#33795) ThePoweR válasza ThePoweR (#33794) üzenetére


ThePoweR
senior tag

Gyöngyszem. :D

(#33796) D.Orion válasza SkyS1gn (#33696) üzenetére


D.Orion
veterán

+1 Beleültem spam--nál és csatt fekete képernyő... :Y

(#33797) isizakhi03 válasza ThePoweR (#33795) üzenetére


isizakhi03
tag

Ezeket eddig is tudtuk !

Intel Haswel i5 Feel the Real Power !

(#33798) ThePoweR válasza isizakhi03 (#33797) üzenetére


ThePoweR
senior tag

A Yolo.Swag.for.Jesus-re gondoltam. :D

[ Szerkesztve ]

(#33799) X Factor válasza Csabroncka (#33788) üzenetére


X Factor
addikt

Az h. mekkora a sávszélességed nem befolyásolja a ping-et mind addig amíg nem kell több adatot áttolni.

Itt a legnagyobb probléma első sorban h. túl van hypolva ezaz egész kérdés. Este felmegyünk haverokkal, játszunk, jól érezzük magunkat. A hitboxos probléma is jelen van, de kb annyira mozgat meg h. 3 óránként megjegyzem h. jé ezt szerintem pedig ellőttem.

Mind a kliens mind a szerver oldali hitbox regisztrációnak vannak előnyei/hátrányai, engem inkább zavar h. teleírják a fórumokat a szar a netcode klisével, anélkül h. egyáltalán tudnák hogy műkődik, vagy mi a fene zajlik a háttérben... (Nehogy félre értsd egyáltalán nem rád gondolok, hanem általánoságban)

Írtam egy valag cuccot, erre mire rányomtam h. küldés, újra bekellett jelentkeznem és elfelejtette.....

Make things work

(#33800) Chris78 válasza ThePoweR (#33794) üzenetére


Chris78
aktív tag

Fűt is rendesen. :) Érdekes rátettem a grafikát autóra és az fps nem változott de viszont érezhetően jobb lett a kép folyamatossága!? :F

....és akkor a hetedik napon az Úr megnyomá a 'reset' gombot.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 4
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.