Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 4

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:07:15

LOGOUT.hu

OFF beszélgetős topic nyílt, a nem Battlefield 4 témákról kérjük, hogy ott beszélgessetek, ez a téma maradjon meg szakmainak! Cheatek a topikban szintén tiltottak!
Kérlek olvasd el mielőtt kérdezel, köszönjük!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#34351) isizakhi03


isizakhi03
tag

egy szakmai kérdés:

hogyan lehet kempelni, lockeren az orosz bázis, és az E zászló között, fent a hegyen? most két b*zi ezt csinálta, és mindenkit letudtak szedni. persze őket képtelenség volt. az egész csapat ezzel foglalkozott... őrület.

Intel Haswel i5 Feel the Real Power !

(#34352) Kevin's válasza isizakhi03 (#34351) üzenetére


Kevin's
senior tag

Én is ott szoktam campelni kár,hogy nem egy szerveren voltunk biztos leszedtelek volna egy párszor ;] :DDD

♥♥♥HTC One M8 Grey 16Gb ♥♥♥--->★A nő olyan, mint az autó néha le kell cserélni a kisebb fogyasztás érdekében ... :DDDD

(#34353) lowzor válasza Kevin's (#34352) üzenetére


lowzor
veterán

Akkor még1x kiakasztottad volna szerencsétlent ;]

(#34354) Kevin's válasza lowzor (#34353) üzenetére


Kevin's
senior tag

Hehe áhhh ne már komolyan sírásig nevettem ezen :DDD :DDD :C

♥♥♥HTC One M8 Grey 16Gb ♥♥♥--->★A nő olyan, mint az autó néha le kell cserélni a kisebb fogyasztás érdekében ... :DDDD

(#34355) pilu85 válasza Laraxior (#34350) üzenetére


pilu85
őstag

végig? de szánalmas. kényszerítik az embert h tolja a szar singlet :S :S :S

"A jó hír: ha fel tudod ismerni egy illúzióról, hogy illúzió, akkor szertefoszlik. "Az illúzió felismerése annak végét is jelenti. Életben maradása attól függ, hogy összetéveszted-e a valósággal."

(#34356) pohár válasza pilu85 (#34355) üzenetére


pohár
félisten

miért is kényszerítik? talán nem engedi játszani a multit, míg nincs meg single? :W

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#34357) gali777 válasza pilu85 (#34355) üzenetére


gali777
őstag

Elég az uccsó checkpointtól tolni újra.

(#34358) pilu85 válasza pohár (#34356) üzenetére


pilu85
őstag

a p90 megszerzése miatt...én 1 percet se toltam a singlet :S :S

[ Szerkesztve ]

"A jó hír: ha fel tudod ismerni egy illúzióról, hogy illúzió, akkor szertefoszlik. "Az illúzió felismerése annak végét is jelenti. Életben maradása attól függ, hogy összetéveszted-e a valósággal."

(#34359) Kevin's válasza pilu85 (#34358) üzenetére


Kevin's
senior tag

Nekem már csak a vége hiányzik a single-ből 7-ből 6 van meg .. egyszerűen annyira unalmas,hogy a végét meg sem csináltam,de akkor neki esek,ha így megkapom én is a P90-et... kész kínlódás lesz ezért a fegyverért ;]

♥♥♥HTC One M8 Grey 16Gb ♥♥♥--->★A nő olyan, mint az autó néha le kell cserélni a kisebb fogyasztás érdekében ... :DDDD

(#34360) blaca83 válasza Laraxior (#34342) üzenetére


blaca83
őstag

Tegnap unlockoltam Én is és nem tűnt rossz fegyvernek. Kisebb pályákon jól használható, mert igazából közelre az igazi. Messzire nem olyan jó már szerintem.

Tárkapacitása is kicsi, jobb lenne 40-es tárral!

A technika eszköz. Egy gép. Amely nem ad semmit, és nem vesz el semmit. Az ember az, aki a technikával rombol vagy épít.

(#34361) Honzi válasza Laraxior (#34342) üzenetére


Honzi
senior tag

Az ACB-90-et egy veteran battle packel kéne megkapni mindenkinek aki bf3 premium volt de még mindig nincs sehol.
Nekem inkább ezek jönnek. :D

Ryzen 3600 & GTX 1080

(#34362) isizakhi03 válasza Kevin's (#34352) üzenetére


isizakhi03
tag

mit vár az ember ratyiktól kemperektől :U

Intel Haswel i5 Feel the Real Power !

(#34363) aizen92 válasza isizakhi03 (#34362) üzenetére


aizen92
addikt

hadd campeljen. ilyenekre jó küldeni a cruise misslet :) vagy az új frissítés óta, már be is jelölhető egy HVT-nek és egyből rárohannak 20-an ha látják, hogy villog a neve :)

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#34364) Kevin's válasza isizakhi03 (#34362) üzenetére


Kevin's
senior tag

Te csak csúnyán tudsz beszélni ... sose értettem az ilyen embereket,mint téged már értem miért sírsz ennyit nem hagynak érvényesülni a játékban.Ezért megtaláltál engem és rajtam töltöd ki a dühöd. Tudod én elviselem a kritikákat és nem rohanok sírva a Ph közösséghez júj " b*zi camperek" és felteszed a kérdést hogyan lehet oda feljutni :C ... Na az ilyen nooboknak én sem árulnám el,mert mennél oda az első adandó alkalommal és te is campelnél :DDD ;] :P

♥♥♥HTC One M8 Grey 16Gb ♥♥♥--->★A nő olyan, mint az autó néha le kell cserélni a kisebb fogyasztás érdekében ... :DDDD

(#34365) @rglaaf válasza Honzi (#34361) üzenetére


@rglaaf
veterán

pár tonna off -al ezelőtt linkeltem hogy márciusban kezdik osztani a vetaran pakkokat

PSN:BiZzare_0 ️

(#34366) BIROD5


BIROD5
tag

Valakinek olyan , elindul a játék, de ha az options menüre rányomok azonnal bf4 exe leállás?
Megőrülök !!!!! :O :O :O

(#34367) aizen92 válasza BIROD5 (#34366) üzenetére


aizen92
addikt

nekem ilyen a játék megjelenésekor volt. újratelepítés megoldotta :S

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#34368) DokiBaxxi


DokiBaxxi
őstag

És így születik meg az új COD széria :O

"-Wanna hear a limerick? Lambert, Lambert - what a prick." "-Not bad."

(#34369) lowzor válasza DokiBaxxi (#34368) üzenetére


lowzor
veterán

Érdekes, mert még a 4 sincs kész :)

"A csapathoz társult a Ghost Games jónéhány korábbi munkatársa is, akiktől a Need for Speed: Rivals megjelenése után helyezett át a kiadó."

Akkor ezt biztos, hogy kihagyom...

[ Szerkesztve ]

(#34370) aizen92 válasza DokiBaxxi (#34368) üzenetére


aizen92
addikt

nem arról volt szó hogy bf5 kasza? mert a 4 hibáira meg battlefront és még 1 játékra koncentrálnak? de ha tényleg ez lesz :W

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#34371) Kevin's válasza DokiBaxxi (#34368) üzenetére


Kevin's
senior tag

fasza ... akkor nálam le is zárult a Bf széria a 4.dik részel,de bf4.exe leáll meg stb hiba nem számít 90%-ban bugos a játék PC-n konzolon persze már közel tökéletes.. hagyjuk a fenébe adjunk ki egy másikat szánalom ez :((( Úgy érzem ideje konzolt venni ott nincsenek bugok,mert azzal foglalkoznak ...

[ Szerkesztve ]

♥♥♥HTC One M8 Grey 16Gb ♥♥♥--->★A nő olyan, mint az autó néha le kell cserélni a kisebb fogyasztás érdekében ... :DDDD

(#34372) BudaiZoli válasza DokiBaxxi (#34368) üzenetére


BudaiZoli
tag

Édes jó Istenem... Csak a pénz számít... És buuummm,, így lesz a "csokapik" :D

(#34373) gali777 válasza DokiBaxxi (#34368) üzenetére


gali777
őstag

Most k*rvult el végleg a sorozat, úgy érzem. :( Kár érte.

(#34374) aizen92 válasza Kevin's (#34371) üzenetére


aizen92
addikt

ha ez tényleg beteljesül és nem szedik ráncba a játékot tavaszig akkor tényleg ez volt az utolsó BF nálam. sajnálom. :(

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#34375) lotTóni válasza aizen92 (#34374) üzenetére


lotTóni
tag

+1

Kérdés lesz-e még egy ilyen széria,ami ennyire meg tud fogni.A CoD-nak nem sikerült,így biztosan nem pártolok át. :(

"Mert nincs a pénznél hathatósabb kártevő." Szophoklész

....two beer or not to be....

(#34376) isizakhi03 válasza Kevin's (#34364) üzenetére


isizakhi03
tag

Hagyjuk már ezt a sírást kérlek..Olyan uncsi. Amúgy meg már én is tudom hogyan kell oda feljutni szóval nézz a hátad mögé, mert ha meglátlak ott kempelni, a cédulád gazdát cserél :P :P

NielsX: próbáld meg az originben a telepítés kijavítása dolgot, hátha

[ Szerkesztve ]

Intel Haswel i5 Feel the Real Power !

(#34377) NielsX


NielsX
tag

Valami ötletetek van hogy miért fagy ki a játék ha nyomok egy esc-et és klikkelek az options-re? 10/10 kifagy exe hibával meg váratlan f*sságokkal, valakinek volt már ilyen? Most emiatt BF4 settings editort használok, de így nem tudom ingame live állítani az értékeket hogy tesztelgessek. 14.1 driver, frissen feltett win7, viszont a játékot csak visszamásoltam a mappájába - elindul működik, minden oké, de az option fagy.

[ Szerkesztve ]

(#34378) DokiBaxxi


DokiBaxxi
őstag

Csak azt nem értem, mire ez a nagy pénz éhség? Nincs elég házuk, autójuk, villájuk, stb.? Én a helyükben azt mondanám a DICE-nak, hogy jó, tegyétek rendbe a BF4-et minden platformon és kaptok 3 évet a következő rész fejlesztésére. Mert ez, hogy évente 1 BF :( +Biztosan teljesen más lesz, mint az eddig megszokottak

"-Wanna hear a limerick? Lambert, Lambert - what a prick." "-Not bad."

(#34379) lowzor


lowzor
veterán

A 4 után pénzt én már biztos nem adok BF-ért, max ha nagyon szuperszonikus lesz.

(#34380) tojaaji válasza NielsX (#34377) üzenetére


tojaaji
aktív tag

IGP-t tiltsd le.

(#34381) Mr.White válasza DokiBaxxi (#34368) üzenetére


Mr.White
senior tag

"A DICE munkatársai lassan révbe érnek a Battlefield 4 javításával"
háháhá ezen mit röhögtem. :D
gamestar szerkesztője vagy nem játszott a játékkal, vagy teljesen fogalmatlan, vagy csak jó hírét kell keltenie a játéknak.

(#34382) @rglaaf válasza DokiBaxxi (#34368) üzenetére


@rglaaf
veterán

Hagyjuk már a baromságot egy több mint fél éves neogaf-os bejegyzés-t amit spakulációnak neveznek, most találták meg a neten?[link]

PSN:BiZzare_0 ️

(#34383) lowzor válasza DokiBaxxi (#34378) üzenetére


lowzor
veterán

a 4-et is évekig csinálták, mégis szar lett.

(#34384) Atla válasza pohár (#34356) üzenetére


Atla
senior tag

Legalább van értelme játszani vele ha már beletették.

(#34385) Kevin's válasza isizakhi03 (#34376) üzenetére


Kevin's
senior tag

Örülök,hogy rájöttél .. De ne kelts magadban hiú ábrándot :DDD :P

Más: Azért ha ez bekövetkezik ami elképzelhető akkor is lesz alternatíva. Ott lesz a Watch Dogs állítólag nagyon jó lesz a multi része főleg,hogy feliratos lesz,de itt a titan fall a division igaz,hogy nem fps játékok,de attól még mindig jobb,mintha totál bug halmazt vennék BF5 néven.....

♥♥♥HTC One M8 Grey 16Gb ♥♥♥--->★A nő olyan, mint az autó néha le kell cserélni a kisebb fogyasztás érdekében ... :DDDD

(#34386) Zilko87


Zilko87
tag

Miért baj, hogy jön egy újabb BF? Ennek örülni kéne, lehet fain lesz.Senkit sem kényszerítenek, hogy vegye meg...nekem speciel ezzel a 4-el sem sok bajom volt még, mindemellett nagyon is élvezem.

(#34387) Chris78


Chris78
aktív tag

Volt már valakinek ,hogy nem sikerült telepíteni a 14.1 -et? Naplózásban a telepítés:Sikertelen. Leszedtem előtte a régit!? :F

....és akkor a hetedik napon az Úr megnyomá a 'reset' gombot.

(#34388) zo-lee


zo-lee
aktív tag

Nem tudom, ki, hogy van vele, de nekem az új beta driverrel (ami a mantle-t is tartalmazza) gusztustalanul szaggat a játék. Visszatettem a egyel korábbi stabil verziót, azzal szépen megy ...

A-10 5800K, Sapphire HD 7850 OC edition 2 GB, 8 GB ram ...

(#34389) afrojack1


afrojack1
senior tag

Ne jöjjön már a bf5 még nincs kimaxolva a 4-se. Remélem nem brutál teljesitmény kell!!

SC: Herczku_Death

(#34390) Gyula84 válasza gali777 (#34373) üzenetére


Gyula84
veterán

én ebben nem látok semmi biztos infót :U

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#34391) afrojack1 válasza lowzor (#34383) üzenetére


afrojack1
senior tag

Lehett a bf4 hibáit kijavítják és ez lesz az új bf!! Mint az amd hd7970 lett az r9 280x

SC: Herczku_Death

(#34392) Balika23hun válasza Zilko87 (#34386) üzenetére


Balika23hun
aktív tag

Azért baj kérlek mert ha kijön az új rész a mostani úgy el lesz felejtve mint a sz@r mint ahogy a 3 is el lett, csak most még hamarabb is.

Dragon MultiGaming Clan http://dmgc.hu/ - Battlefield 1 - Baliozus

(#34393) Zilko87 válasza Balika23hun (#34392) üzenetére


Zilko87
tag

Mit szeretnél még a 3-ban látni?

(#34394) aizen92 válasza Zilko87 (#34386) üzenetére


aizen92
addikt

az a baj, hogy azokat a pénzeket, erőforrásokat inkább költötték volna egy tökéletesebb bf4-re, minthogy az 5-re. mert valszeg azt se most kezdték el. Most kéne ezeket a pénzeket kicsit belepumpálni a bf4 javításba.

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#34395) andro93 válasza Kevin's (#34359) üzenetére


andro93
aktív tag

Én is így voltam vele, az utolsó pályát egy hónap után csináltam csak meg. :DDD Nekem is a P90 kellett, azért fejeztem be. Mikor először vittem a 7. pályát, még a scriptet sem adta be, nem tudtam továbbmenni. Azt hittem agyvérzést kapok. :DDD Egyébként szerintem sz*r a P90.

(#34396) DokiBaxxi válasza Zilko87 (#34386) üzenetére


DokiBaxxi
őstag

A COD-hoz is így álltak/álltunk hozzá, és látod mi lett belőle. Nem akarom/akarjuk, hogy ez legyen a BF sorsa is

"-Wanna hear a limerick? Lambert, Lambert - what a prick." "-Not bad."

(#34397) M4rko97


M4rko97
csendes tag

Battlefield 4 8v8 csapatba keresünk állandó csapattagokat, akik vállalkoznának ESL bajnokságokon való részvételre. Klánunk még kezdő az ESL ben, de szeretnénk sikereket elérni először magyar, később nemzetközi szinten is. Jelentkezés korhatára 16 év, jettel/helivel való érdemleges produktumok felmutatása előny. Csak olyan emberek jelentkezését várjuk, akik hetente 2-3 estét rá tudnak szánni gyakorlásokra, ESL-re és képesek komolyan venni a játékot arra a néhány órára.
Ha érdekel a dolog vegyetek fel battlelogon. Játék és TS3 szerver egyaránt biztosítva van.
[link]

[ Szerkesztve ]

(#34398) NielsX válasza tojaaji (#34380) üzenetére


NielsX
tag

És tényleg, működik köszönöm a tippet :R

(#34399) beers


beers
addikt

Most érzem azt, hogy 10 év bf után befejezem...........
2, 3, 4 egyre és egyre kevesebbet nyújt!

M&N

(#34400) Lavidaloka


Lavidaloka
aktív tag

Nah már L0f4gi-t beértem Scout helivel.... :)

Scout Helicopter Hungary

[ Szerkesztve ]

ホンダシビッククーペ

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 4
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.