Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 4

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:07:15

LOGOUT.hu

OFF beszélgetős topic nyílt, a nem Battlefield 4 témákról kérjük, hogy ott beszélgessetek, ez a téma maradjon meg szakmainak! Cheatek a topikban szintén tiltottak!
Kérlek olvasd el mielőtt kérdezel, köszönjük!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#34751) fornettisuti válasza SkyS1gn (#34725) üzenetére


fornettisuti
veterán

Tegnap este mentem egy kort Resorton es osszesen egy zaszlopont volt lathato a parton levo roncshajonal. Cruiser rakettakat meg mindig zsakszamra adja?
Ami meg erdekes volt, hogy ellenseg kommandere tudott uavot letenni en meg mindig nem, lehet PC-rol jott?

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#34752) bul07


bul07
nagyúr

Egyre jobb már első pálya betöltésnél .exe hiba

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#34753) ScomComputer válasza bul07 (#34752) üzenetére


ScomComputer
veterán

Na neee... :R
csak akkor volt ilyen ha gunnerkén spawnoltam...

[ Szerkesztve ]

(#34754) TXT


TXT
őstag

Az hogy van, hogy az "Active protection" beaktivalasa utan is betalalnak az iranyitott lovedekek akar tankkal, akar LAV-val kuzdok??? Ez valami bug vagy valami kib..zott hack?? :W

[ Szerkesztve ]

(#34755) Kucsek válasza TXT (#34754) üzenetére


Kucsek
aktív tag

Azt vettem észre az Active Protection-nél, hogy működik nem irányított lövedékek ellen is.
Pl hajót szinte egy pajzs veszi körül néha amikor lövöm a 30mm-el.

Neked Kell Lenned A Legeslegjobbnak, Mert Ha Szar Vagy Akkor Lenyomnak!!!!

(#34756) TXT válasza Kucsek (#34755) üzenetére


TXT
őstag

En pedig epp ennek az ellenkezojet tapasztalom, baxik mukodni! :W

Egy ujabb gyoker: wackyvegan!!! Reportoljatok sracok a kis kocsogot!

[ Szerkesztve ]

(#34757) Winne


Winne
nagyúr

Na újabb 3000< comment után visszatévedtem, most két este is újra játszottam kicsit. Mikor várható a gyalogosok kezében lévő földi járművek elleni dolgok gyengítése? Mintha említettek volna egy ilyen patchet?

Mennyi most kb a legolcsóbb premium a piacon?

Premium nélküli dupla xp lesz valamikor?

DLC-k mikor jönnek ill. mennyi van kint?

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#34758) eugabesz válasza Winne (#34757) üzenetére


eugabesz
őstag

Túl nagy az érdeklődés...nézz vissza úgy 4000 hsz. múlva... ;]

http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/610c87c4-25bc-4840-bd47-bf16b3cbb4cc/IRAM-Clan-Hungary-60-Hz/

(#34759) JamesHun


JamesHun
addikt

király
a száraz köhögéstől nem tudok aludni, erre gebasz van a battlelog vacakkal

SeriesX: JamesSHun

(#34760) pilu85 válasza JamesHun (#34759) üzenetére


pilu85
őstag

nem a battlelog hanem a szárazköhögés a hibás ;]

"A jó hír: ha fel tudod ismerni egy illúzióról, hogy illúzió, akkor szertefoszlik. "Az illúzió felismerése annak végét is jelenti. Életben maradása attól függ, hogy összetéveszted-e a valósággal."

(#34761) JamesHun válasza pilu85 (#34760) üzenetére


JamesHun
addikt

lehet megfertőztem az ea szervereit? :D

SeriesX: JamesSHun

(#34762) Kevin's válasza TXT (#34756) üzenetére


Kevin's
senior tag

Nyomtam rá egy reportot ! Szép a statja 4.7 K/D arány ... nem semmi

♥♥♥HTC One M8 Grey 16Gb ♥♥♥--->★A nő olyan, mint az autó néha le kell cserélni a kisebb fogyasztás érdekében ... :DDDD

(#34763) aizen92 válasza TXT (#34754) üzenetére


aizen92
addikt

nem hack. az irányított lövedék szerintem megtalálja azt a pontot, ahol nem véd az aktiv protection. mert néha ha eldobom és nem tartom rajta látom hogy becsapódik a járműtestbe, de nem sebzi. viszont volt már olyan, hogy rpg/straw-val active protectiont valami csoda folytán telibe vertem.
egy biztos. a légi jármű tuti szétkapja az active protectiont. erre számíts. nincs menekvés. ( ritka nagy fa**ság az biztos. )

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#34764) gyilok82


gyilok82
csendes tag

(#34765) beers válasza gyilok82 (#34764) üzenetére


beers
addikt

Miből gondolod, hogy csalt?

M&N

(#34766) gyilok82 válasza beers (#34765) üzenetére


gyilok82
csendes tag

mert nem egyszer felakartam c4ezni a tankját mindig kiszállt belőle és azonnal lelőt.

(#34767) conqver válasza gyilok82 (#34764) üzenetére


conqver
aktív tag

Teljesen hihető :B :B járművel bizony megy ez....vannak FANATIKUSOK akik semmi mással nem tolják!!

Shadow&Dust.....

(#34768) raggg


raggg
senior tag

Tegnap lőttem egy szép screenshotot, csak elfelejtettem menteni. Meghaltam, killcam - az ellenfélnek 0 HP-ja van és vígan szaladgál. Legalábbis a killcam alul ezt írta.

ragklaatPS

(#34769) conqver válasza raggg (#34768) üzenetére


conqver
aktív tag

BUg a játékban.....nem jelzi vissza az ellenfél valós HP-ját......a Patch sem orvosolta......elötte 1Hp-t írt :((( :(((

[ Szerkesztve ]

Shadow&Dust.....

(#34770) @rglaaf válasza gyilok82 (#34766) üzenetére


@rglaaf
veterán

Mert szerinted ha valaki tankozik akkor nem lát semmit? Ki lép külsőnézetbe és belát mindent

PSN:BiZzare_0 ️

(#34771) gali777 válasza aizen92 (#34763) üzenetére


gali777
őstag

Az active protection minden ellen véd, csak gyakran bugos és az ilyen mbt law féle f*szságok még így is betalálnak. A légi jármű meg ugyanúgy nem tud semmmit tenni az ap ellen. Max még egyszer ráfordul.

(#34772) @rglaaf válasza Winne (#34757) üzenetére


@rglaaf
veterán

Mostani hétvégén lesz dupla xp

PSN:BiZzare_0 ️

(#34773) prokxy


prokxy
veterán

Akinek ATi kártyája van, 14.1-es bétával, Mantle aktiválva az options-ban, az mit tesz az ellen, hogy random időközönként beakadjon a game ill. exe hibával elszálljon?
A beakadás akár 7-10 FPS beesés, az exe hiba meg van hogy 10 perc alatt 2x is. :S
Patch+14.1 előtt semmi baja nem volt. :S

Mi a megoldás, van ötletetek?
/a 13.2 és DX11-re állításon kívül/

Segítsetek pls, mert mérgemben eladom a 7970-et a picsába és veszek nvidiát, mert ez már szánalom!!

[ Szerkesztve ]

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#34774) prokxy válasza gyilok82 (#34764) üzenetére


prokxy
veterán

Múltkor 41/1-et csináltam tankkal, ha vki érti a dolgát vele, akkor simán hihető!

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#34775) Snip3r_HUN válasza prokxy (#34773) üzenetére


Snip3r_HUN
addikt

Én fent hagytam a 14.1-et de visszaraktam mantle-ről dx-re, így nem esik vissza az fps.

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#34776) ThePoweR válasza gyilok82 (#34764) üzenetére


ThePoweR
senior tag

Nekik biztos jó a játék. Nem halnak 1 frame alatt hanem ők ölnek instant. Ezt nem értem sose. Mind1 mit csinálok úgyis meghalok, mert szar a játék. Nem azért mert egy béna fasz vagyok. Reakcióidő egyáltalán nem számít, mivel 200-300ms-ot késik az egész... Nem lehet olyat hogy lő hátba megfordulok lelövöm, mert ő már lő fél másodperce csak én nem láttam....

[ Szerkesztve ]

(#34777) kriszpontaz válasza prokxy (#34773) üzenetére


kriszpontaz
veterán

Amikor ezt mondtam neked azt írtad nálad semmi hiba, viszont látom hasonló mint nálam. Ha aktiválom a 14.1 mellett a Mantle renderer funkciót, random időközönként beakad a kép (tank lövésnél pl.) ha meg túl gyorsan fordulok, vagy kör vége ellőtt járunk, vagy pályaváltás van, vagy úgy tartja kedve a BF-nek, egyszerűen EXE hibával kidob.
Minden lehetséges módon körbejártam a megoldást, semmi nem használt. Visszaálltam D3D11-re azóta csak 10%-ban jön elő exe hiba, akadás nincs.

[ Szerkesztve ]

(#34778) DeadMeat válasza kriszpontaz (#34777) üzenetére


DeadMeat
veterán

Első két nap nálam sem volt ilyesmi.. azóta a dx módot használom. Várok még pár drivert. :U

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#34779) prokxy válasza kriszpontaz (#34777) üzenetére


prokxy
veterán

Domin nem jött elő, vagy nagy ritkán, de nem zavaróan. Akkor azt toltam...exe hiba eddig csak 1x volt, tegnap este meg sorban vagy 5-6. CQ-en pedig játszhatatlan. :S

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#34780) Gyula84 válasza @rglaaf (#34770) üzenetére


Gyula84
veterán

én szinte mindig úgy megyek mikor olyan a hely hogy oda ugorhat valaki c4el

más: ja és két napja ki se fagytam :D lehet csak a gép volt instabil :W

[ Szerkesztve ]

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#34781) prokxy válasza Gyula84 (#34780) üzenetére


prokxy
veterán

Mert te DICE-nál csókos vagy! :D

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#34782) Dave567 válasza gyilok82 (#34766) üzenetére


Dave567
addikt

Ne hogy már elhidd, ez úgy csítel ahogy van, vagy nekik tényleg nem bugos ez a szar? :W :W

(#34783) gyáliSanyi


gyáliSanyi
őstag

Mekkora internetsebesség kell a játék multis futtatásához?
(128 játékosnál gondolom van elég adatforgalom.)

Live poor, die ritch.

(#34784) Rico45


Rico45
őstag

Kib@szott B@zdelfield !
A rohadt TDM- hangot javítanák máár! :W

"Ne dobáld Tasmakkal a Yaskatirt!"

(#34785) Snip3r_HUN


Snip3r_HUN
addikt

Na csak meglett az utolsó DMR is :D Scar-H SV
[link]

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#34786) ThePoweR válasza Snip3r_HUN (#34785) üzenetére


ThePoweR
senior tag

DMR láma! :D

(#34787) Snip3r_HUN válasza ThePoweR (#34786) üzenetére


Snip3r_HUN
addikt

Eddig azért szidták őket mert gyenge, most meg azért mert op... Nem érdekel, az alap RFB a legtutibb ! :P ;]

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#34788) Winne válasza @rglaaf (#34772) üzenetére


Winne
nagyúr

Nafene, akkor lehet benyomok pár boostot, mert van egy olyan sejtésem, hogy tűnt el pár, mert nem nyomkodtam be.. :DDD

Hol látom ennek nyomát? BF3-ban volt valami calendar vagy mi a szar, ott minden ott volt előre.

[ Szerkesztve ]

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#34789) prokxy válasza Snip3r_HUN (#34787) üzenetére


prokxy
veterán

Eddig 2x feküdtem neki a DMR unlocknak. SVD-ig jutottam...1-1ben elég szar, mert szerintem bugos, mintha nem mindig adná be a találatot, pedig 100%, h eltalálom! Tény, AEK-val szemben nem sok esélyem van..

Lehet, h láma kérdés, de a DMR-nél az, h damage 50, az mit jelent? Ha testre kell belőle 2 lövés, akkor vmi nem fasza, mert 3tól sem pusztul...

Van ilyen szerver, h DMR only? :D

A DMR-eken kívül unlock még a stealth jet, na az kihívás lesz! :D Szart sem sebez :(

[ Szerkesztve ]

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#34790) FollowTheORI válasza prokxy (#34773) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

A te kártyádon még nem jó a Mantle, mit kell ezen idegeskedni és nem érteni? :U :B

Tedd vissza DX11-re és úgy használd a 14.1-es driverrel. Ennyi.
A legtöbb embernél, így pl nálam is ezzel a kombinációval nincs semmi gond.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#34791) prokxy válasza FollowTheORI (#34790) üzenetére


prokxy
veterán

Na, nem kell így nekem állni, nem tudtam, ezért kérdezek. :U

szerk: ez igen szánalmas dolog, h a GCN-es 100e Ft-os kártyámon kompromisszumot kell kössek, mert szarnak bele!!!!! Holott már rég Mantle-vel kéne futnia a játéknak normálisan, már decembertől!! Február van, rohadjanak meg.

[ Szerkesztve ]

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#34792) Snip3r_HUN válasza prokxy (#34789) üzenetére


Snip3r_HUN
addikt

Elvileg 50-es sebzésnél 2 hit kell, de kicsit messzebbről már csak ~35-öt sebez, szóval átlgban közelre elég 2 találat, távolra 3-4..

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#34793) Chris78 válasza sixpak (#34750) üzenetére


Chris78
aktív tag

Igen. És most így kimondottan jól megy 60-70 fps között. :C

....és akkor a hetedik napon az Úr megnyomá a 'reset' gombot.

(#34794) Snip3r_HUN válasza Winne (#34788) üzenetére


Snip3r_HUN
addikt

Battlelogon bf4-nél jobbra fent katt a premiumra és ezután lent látható a prémium naptár.

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#34795) raggg válasza gyáliSanyi (#34783) üzenetére


raggg
senior tag

128 játékossal nem fogsz egy szerveren találkozni. :-) 64 a max.

ragklaatPS

(#34796) KingKress79


KingKress79
aktív tag

Hangtompítóhoz milyen kiegészítő való vagy ti mivel szoktátok használni?

PS4: KingKress

(#34797) Winne válasza Snip3r_HUN (#34794) üzenetére


Winne
nagyúr

Na de ebben nem csak a premiumos dolgok vannak, nekem meg pont az kell, amiben a premium nélküliek vannak. :D

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#34798) raubisoda


raubisoda
senior tag

Áruljatok el valamit.Nem kár érte?Mármint a Mantle driver-ért.

i3 2120/HD7750 :O :O (a sok crash miatt mondom)

104 pozitív és 0 negatív https://outervision.com/power-supply-calculator

(#34799) raubisoda


raubisoda
senior tag

104 pozitív és 0 negatív https://outervision.com/power-supply-calculator

(#34800) Gyula84 válasza gyáliSanyi (#34783) üzenetére


Gyula84
veterán

nekem 1megás netem van, az elég. 128 ember nincs, max 70 slot van bf4 ben abból 64+2(commander) player meg 4 spect

(#34781) prokxy
valószínű instabil volt a rendszerem azért kaptam annyi exe hibát most állítottam ezt azt bios ban azóta nincs

(#34785) Snip3r_HUN
nekem se kell már sok, de nagyon utálom őket :F

[ Szerkesztve ]

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 4
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.