Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 4

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:07:15

LOGOUT.hu

OFF beszélgetős topic nyílt, a nem Battlefield 4 témákról kérjük, hogy ott beszélgessetek, ez a téma maradjon meg szakmainak! Cheatek a topikban szintén tiltottak!
Kérlek olvasd el mielőtt kérdezel, köszönjük!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#34252) Whysperer válasza Olympos (#34250) üzenetére


Whysperer
addikt

Én nem tudom Én meg azt mondodm driverrel több macera van nekem eddig 1x votl bajom a 3 év alatt és soah nem volt olyan mint sok nvidiás haveromnak ,hogy el se indult valami!! 8)) Pl.: a Beta se ment soknak! 8)

ASUS b550 a gaming/ Ryzen 5800x3d/arctic liquid freezer ii 280/EVGA 550w GS/ SSD240+120Gb/g skill aegis 32 gb 3200 mhz / RX6800/Regnum RG6V TG

(#34259) mcwolf79


mcwolf79
veterán

Na a mai néhány tesztkör utáni konklúzió :
- remélem ezt a pillanatnyi fagyást javítják hamar
- az fps szépen megugrott. Flood-on szinte nem láttam 110-120-nál alacsonyabb framerate-et minden high-on AA nélkül. Eddig azért 80-90 volt az alja. Érzésre is mintha simábban futna, bár még grafikonnal nem vizslattam meg.
- eddig 1 bf4.exe leállt hiba volt, bár az valszeg a program hibája, nem a mantlié

Szóval nekem bejött a mantli eddig.
Esetleg akinek fagy próbálja visszavenni a tuningot, mert nálam az eddig betonstabilnak hitt CPU tuning fagyást okozott.

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#34260) isizakhi03


isizakhi03
tag

valaki esetleg tudna linkelni egy király nagy ticketes szervert ahol Locker megy? Birom azt pályát.. Míg ki nem jön a Metro2014 :D

Köszi.

[ Szerkesztve ]

Intel Haswel i5 Feel the Real Power !

(#34287) Laraxior válasza @rglaaf (#34278) üzenetére


Laraxior
titán

Egy megbízható nVidia és nincs gond a játékban. ;] Nem kell ide semmiféle extra mantle ficsőr :DD

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#34289) fletoka


fletoka
tag

Sziasztok!Mit javasoltok hogy nagyobb legyen az spm-m?Ha belegebedek se megy 500 fölé.

(#34290) Def26 válasza fletoka (#34289) üzenetére


Def26
félisten

mit játszol? conquest alatt csináld a feladatot. foglalj pontokat, spotolj stb.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#34291) fletoka válasza Def26 (#34290) üzenetére


fletoka
tag

Már próbáltam mindent.Tdm,cq,obli,rush,szinte minden mapon.Amúgy ennek van valami jelentösége?Bf3-ba valahogy sose érdekelt.

(#34292) Laraxior válasza fletoka (#34291) üzenetére


Laraxior
titán

E-Penis. Semmi más :D

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#34293) fletoka válasza Laraxior (#34292) üzenetére


fletoka
tag

Én is arra gondoltam:)de zavaró mert nagy betükkel a képünkbe tolják

(#34294) Laraxior


Laraxior
titán

Időközben Hungary első számú légvédelmise lettem.... török felfelé :D
és nem használok active radart. :D

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#34296) essexboy


essexboy
HARDVERAPRÓD

Megkérek mindenkit, hogy a Mantle-al kapcsolatos beállításokat, élményeket a Battlefield 4 alatt itt vitassuk meg: [Re:] Battlefield 4: Megérkezett a Mantle patch

[ Szerkesztve ]

essexboy

(#34297) @rglaaf


@rglaaf
veterán

nah szóval tegnap azt vettem észre hogy alap játékom van és ujra számolja a rangokat tegnap léptem is 101-re ilyenkor mi van? még is lesz ingyen ebéd?:D

PSN:BiZzare_0 ️

(#34298) Snip3r_HUN


Snip3r_HUN
addikt

Egész használható lett a DMR fegyverosztály :D
Battlereport

(#34297) VAN der BOSS: 110 a max :B

[ Szerkesztve ]

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#34299) ingalls válasza fletoka (#34289) üzenetére


ingalls
senior tag

Magas S/M receptje: Assaul+ace/scar/m416+ Operation Locker (fontos, hogy 32-es szeró legyen, 64-nél csak beragadsz és zuhan az érték)+ normális 5fős squad+ field uprgrade-nel a sprint legyen a prekek első helyén + dobálj sűrűn medkitet + revive-olj + ha meghal egy supportod, vagy egy az ellenfél supportjaitól, vedd fel a kit-jét és dobj ammoboxot a sűrűjébe, de ügyelve, hogy ne gránátolható mezőbe, hanem oda,ahová tárazni, töltődni visszahúzódnak + squadleaderként pontokat jelölni elfoglalásra + ellenfeleket spotolni. A recept ezenfelelül már csak annyit tartalmaz, hogy: gyorsan és sokat ölj!
Elsőre ennyi jutott eszembe, DE fontos, hogy az E-Penis-ezők is belássák, hogy ez a játékstílus bezony nemcsak farokhosszabbításra jó, hanem az isten szerelmére, ez a csapatnak is jó! Aki lockeren nem így játszik, az csapat/hazaáruló. Sírnom kell az ilyenektől.

Minden pályának megvannak a stílusai (meg ne lássalak Assault-tal egy Paracel-en!), de ha spm-ről van szó, semmilyen más map nem jöhet szóba, mint az OL. Nagyon esetleg néhány domination (SR, SS, DB), de csak akkor, ha az ellenfelek civilek!
U.I.: Használd az XP boostokat! Bár én eddig még csak 25%-ost toltam.

[ Szerkesztve ]

(#34300) @rglaaf válasza Snip3r_HUN (#34298) üzenetére


@rglaaf
veterán

Mondom alap játékom van se LE se semmi:D

[ Szerkesztve ]

PSN:BiZzare_0 ️

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 4
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.