Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 4

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:07:15

LOGOUT.hu

OFF beszélgetős topic nyílt, a nem Battlefield 4 témákról kérjük, hogy ott beszélgessetek, ez a téma maradjon meg szakmainak! Cheatek a topikban szintén tiltottak!
Kérlek olvasd el mielőtt kérdezel, köszönjük!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#34651) D.Orion válasza ScomComputer (#34650) üzenetére


D.Orion
veterán

EZ BUG!
Server-map-napszak függő. Egyszer ilyen, egyszer nem. Minden pályakezdéskor az első beüléskor én is kicsit cidrizek, hogy na vajon bent maradok-e vagy kifagyok. Ez minden map kezdeténél így van.

(#34652) aizen92 válasza ScomComputer (#34650) üzenetére


aizen92
addikt

Új patch óta van ez a bug. Nyugi,nem nálad van a hiba. Bár nálam még nem fordult elő még, de sokan panaszkodtak már rá.

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#34653) tojaaji válasza ScomComputer (#34650) üzenetére


tojaaji
aktív tag

Nem bug. Új fícsör ;] :DD

(#34654) ScomComputer


ScomComputer
veterán

Köszönöm szépen a válaszokat,eddig nekem is ritka volt főleg a "zavod"-on jött elő, de ma minden pályán így jártam.....sajnos mindig crash-el a játék és bx4 exe, meg valami memória hibát is dobott....
A franc enné meg.. :W

tojaaji.na ja, ezt kaptuk a dice-tól vigaszként.... :DDD

[ Szerkesztve ]

(#34655) pohár válasza D.Orion (#34651) üzenetére


pohár
félisten

nekem még ez se fordult elő, pedig tegnap este sokat nézegettem a gunnerpozícióból, és még sose fagytam ki :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#34656) ScomComputer válasza pohár (#34655) üzenetére


ScomComputer
veterán

Azért ,mert te isten vagy Feri!
:R :DD

[ Szerkesztve ]

(#34657) kisza25 válasza jacint78 (#34648) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

nekem nincs húzva semmi, csak win7 driverek és játék, a 440óra alatt kb volt 50-100 fagyásom akkor?

[ Szerkesztve ]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#34658) BIROD5 válasza NielsX (#34637) üzenetére


BIROD5
tag

Nem akarom visszavinni csak az új masinára már a patches verziót töltötte le . Ezért kúltam be .
Amúgy nagy köszönet annak aki ajánlotta az igp letiltását mert fagyott az option menünél ,ez megszűnt.
A régi gép alapból nem támogatta .
Amúgy kitartok a bf-nél . Szerencsére már nem vagyok nagy hardgamer. Csak kocázgatok.

(#34659) pohár válasza ScomComputer (#34656) üzenetére


pohár
félisten

ezzel nem vitatkozom ;]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#34660) yodamester10 válasza jacint78 (#34648) üzenetére


yodamester10
őstag

Nem érzem úgy hogy az enyém kidögölne a bf4 alatt,a gépem a profilomban,az exe hiba BF4 betegség,hidd el ;)

(#34661) ScomComputer válasza pohár (#34659) üzenetére


ScomComputer
veterán

Amit észre vettem,hogy csak az alap pályákon csinálja a crash-t Ch.R.-on nem...
:U

(#34662) JamesHun


JamesHun
addikt

azért fagy ki gunnerként, mert túl erős volt és ezzel akarják leszoktatni a népet ennyi

SeriesX: JamesSHun

(#34663) @rglaaf válasza JamesHun (#34662) üzenetére


@rglaaf
veterán

Keresem smile-t a mondat végén de nem látom...

PSN:BiZzare_0 ️

(#34664) raubisoda


raubisoda
senior tag

Ha valakinek ideje engedi és megtudja tenni próbálja ki élesbe a W 8.1.1-et.Eddíg 1 napja megy és biza "stabilan" teljesít a 14.1.Persze lehet ezt is elkiabálom de ez van.Nincs semmi érdemleges gyorsulás tán 2-5fps de ezt betudom az új rendszernek. :)

104 pozitív és 0 negatív https://outervision.com/power-supply-calculator

(#34665) jacint78 válasza kisza25 (#34657) üzenetére


jacint78
addikt

Instabil a masinád :DD

type your text here..

(#34666) adamssss


adamssss
veterán

Ha megveszem pl a bf4-et normál dobozos kiadásban, akkor az is automatikusan hozzáadódik az origines fiókomhoz? Ergo pl egy újratelepítésnél, le tudom húzni a netről?

Köszi

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#34667) DeadMeat válasza adamssss (#34666) üzenetére


DeadMeat
veterán

Persze. :K

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#34668) Honzi válasza adamssss (#34666) üzenetére


Honzi
senior tag

Ez nem opció.
Gyakorlatilag rá vagy kényszerítve ha nem regeled nem játszol alapon..

(#34669) HRC95: Hat nap alatt kell ledöfni 10 millió emberkét a dog tagekért.
Feb. 5-11 között ha sikerül akkor mindenki kap egy gold battle packot feb 20.-án amiben a dog tag van

[ Szerkesztve ]

Ryzen 3600 & GTX 1080

(#34669) HRC95


HRC95
tag

Ez mi lesz? (Telóról vagyok azért linkeltem így)
http://blogs.battlefield.com/2014/02/community-mission-dog-tags/?utm_campaign=bf-social-us-socom-fb-social-us-socom-fb-com-mission-dogtag&utm_source=facebook&utm_medium=social&sourceid=bf-social-us-socom-fb-social-us-socom-fb-com-mission-dogtag&cid=19670

MSI Z270 | i5 7600K | G.Skill Ripjaws 16GB | Rog Strix GTX 1080 TI

(#34670) ZoliGamesHD


ZoliGamesHD
tag

Amúgy csak én látom úgy hogy a játék szarrá van effektelve és a Single részbe ezért gyakran szart se látni ?

youtube.com/user/zoligameshd

(#34671) Gyula84 válasza ZoliGamesHD (#34670) üzenetére


Gyula84
veterán

én nem látom úgy

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#34672) ZoliGamesHD válasza Gyula84 (#34671) üzenetére


ZoliGamesHD
tag

Jó, nyilván a grafika az üt de azért sztem ez így van.

youtube.com/user/zoligameshd

(#34673) Gyula84 válasza ZoliGamesHD (#34672) üzenetére


Gyula84
veterán

adj valami támpontot mert nekem nem ugrik be semmi olyan

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#34674) aizen92 válasza ZoliGamesHD (#34670) üzenetére


aizen92
addikt

van benne valami. multiban is van egy két elég csilivili elem, ami engem is idegesít, de összeségében szép és kellemes látványt nyújt véleményem szerint a játék.

más. szokásos updatettel kapcs. kivételesen nem sírás. ahogy Cris99 említette pár hete, most vettem észre, hogy a spotok, amik kb ilyen 400-500 méterre vagy távolabb van tőlem, végre nem ilyen nagy háromszög van a fejük felett, hanem jóval kisebb.
Asszem rinyáltam is miatta anno, hogy túl sok spot és zászló felirat a képen, mert néha nem látok tőle. Ez " javítva " lett. úgyhogy ez a feature tetszik. ( mindezek mellett a szokásos. egy lépés előre, 10 vissza )

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#34675) PAUBEN


PAUBEN
tag

Sziasztok!

Egyik haveromnak az a gondja, hogyha belép tankba akkor kidobja de más járműnél nem.

Lehet ezt orvosolni valahogyan?

(#34676) R3laX


R3laX
addikt

Hali!

Benyomom, hogy join egy szerverre, elkezd lent tölteni a kék csík, majd eltűnik és nem csinál semmit. Sztetek?

(#34677) gali777 válasza R3laX (#34676) üzenetére


gali777
őstag

Log out, log in. Első körben. Ha úgyse jó akkor passz.

(#34678) aizen92 válasza PAUBEN (#34675) üzenetére


aizen92
addikt

minden 3. hozzászólás erről szól.
1. keresőt használd.
2. legfrisebb update óta csinálja. elvileg ha lemegy egy kör utána már nem dobál ki. nem mindenkinél jön amúgy elő a probléma.

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#34679) hepa válasza PAUBEN (#34675) üzenetére


hepa
csendes tag

A legújabb patch hibája.

(#34680) R3laX válasza gali777 (#34677) üzenetére


R3laX
addikt

Kipróbáltam már, PB update is megvolt, gép restart is. Hm pár napig nem indítom el, erre nem indul. Tényleg tölt lent a kék, hogy joinolok, majd eltűnik és nem kezd el tölteni a játék...

Single mód sem indul...

[ Szerkesztve ]

(#34681) kvantaHUN válasza PAUBEN (#34675) üzenetére


kvantaHUN
csendes tag

Nincs rá megoldás de a köv javításban azt ígérték, hogy az annyira jól fog sikerülni, hogy ez a sz@r el sem fog indulni. Persze a mi érdekünkben lesz ez is mert annnnnyyyyira figyelnek ránk.

Elnézést de egy kicsit felhúzott hogy ma kb 1 óra alatt 4x fagytam ki sound loop hibával....

(#34682) Chris78


Chris78
aktív tag

Az én akadozásos problèmám sem szünt meg még a játék újratelepítésével sem. :) Viszont mikor letöröltem a CCC-t egy kis morbid kiváncsiságbòl elindítottam. És láss csodát ment!!! Igaz csak 30fps-el de az stabilan és akadásmenesen. :) Előtte meg még a töltőképernyőnél is be be akadt.

....és akkor a hetedik napon az Úr megnyomá a 'reset' gombot.

(#34683) R3laX válasza R3laX (#34680) üzenetére


R3laX
addikt

Pfú, egyáltalán nem indul... Ilyen még nem volt. Már a Battlelog Web Plugint is újraraktam de semmi.

(#34684) D.Orion


D.Orion
veterán

[GUDE] társaság összes tagja cheater! Az előbb toltuk és kilencen voltak fent a szerveren, folyamat együtt mentek vegyes fegyverzettel és ami nem egy lövéses fejes volt az két-három lövéses kill volt nekik. Egyszerűen ha megláttak valaki, akkor az halott volt. Szánalmasak az ilyen emberek, kerüljétek őket. :( Battlereport-ban egyikőjük neve sem szerepel ez, hogy lehetséges? Mindvégig fent voltak a pályán és pályaváltás alatt is ott voltak.

(#34685) R3laX válasza R3laX (#34683) üzenetére


R3laX
addikt

Játék javítása sem segített.. halott lett mára.

(#34686) JamesHun válasza D.Orion (#34684) üzenetére


JamesHun
addikt

vagy csak skill userek voltak és nem ammo packra ült gránát hajigáló COD os 10 évesek
Van, hogy nekem is jól megy és el tudom képzelni az ellenfél miket gondolhat rólam, pedig béna BF-es vagyok :D
De 3x-4x kill el volt hogy szarrá lőttem az ellenfelet a sittes pályán
Ha lett volna akkor még 1 hasonlóan mákos társam akkor akit én nem lőttem le elsőre, akkor ő lőtte volna le de ettől nem lennénk mi csiterek

jó lenne egy olyan kill cam nézet ahol 1-1 ben látnám azt ami tényleg történt és nem a fal védelme mögött esnék össze 1-2 méterrel, akár az ellenfél "belső nézetéből" követhetném a gyilkolásomat

SeriesX: JamesSHun

(#34687) lofagi válasza JamesHun (#34686) üzenetére


lofagi
addikt

Volt egy petíció,h a spect módot később is le lehessen játszani, az király lenne. Akár cheater keresésére, videó vágásra pedig egyenesen tökéletes lenne. Mivel az alapjáték lassan 3 hónap után sem stabil, kétlem,h ilyen extrákat bele fognak rakni.

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#34688) subzero88


subzero88
csendes tag

Nálam a bf4.exe hibákat megoldotta az Xfire kikapcsolása. Azóta egy se volt.

(#34689) scope2007 válasza JamesHun (#34686) üzenetére


scope2007
addikt

ezért volt jó a cod, cod2 killcamje... ott tényleg azt láttad, amit az ellenfél... sok csíra könnyen le is bukott , mert előre zoomoltak a sarkot, ahol kijottél xD

[ Szerkesztve ]

CUBE AIM SLX 29" + SEAT LEON 1P 2.0 PD-TDiiiiiiiiiiiiiiiiii

(#34690) Mappa


Mappa
addikt

Durva medic-nél defibrillátort milyen messziről lehet már használni :Y ?! Egy, két testhossznyi távolságról lazán lehet tolni a revive-ket. Kicsit vicces :))

nem kötelező megadni

(#34691) D.Orion válasza Mappa (#34690) üzenetére


D.Orion
veterán

Az még durvább mikor közvetlen közelről nem működik. Ez is olyan mint a késelés van mikor nem működik pedig már szinte összeakadtok, máskor meg visszarántja az ajtón vagy ablakon közlekedőt a falon át is.

(#34692) lotTóni


lotTóni
tag

Ha DX-ben használom a 14.1-et elvétve fagy ki.Gúnárnak mostanában nem álltam be,dominationban próbálom felhúzni a kasztokat.
Itt is egy érdekes bug...feloldottam supporttal a C4-et,még abban a meccsben használatba vettem.Volt vele 3 killem és nem regisztrálta. :F
A másik érdekesség,újfent a csodálatos autobalance : Op.Locker 2 kör : első körben vagyunk 12v13-an,kör végére sokan lelépnek.Új kör 2v7-ben nyomtuk végig...csodás :U
Battlefield Én így szeretlek...

....two beer or not to be....

(#34693) conqver válasza lotTóni (#34692) üzenetére


conqver
aktív tag

Az év vicce ez a játék......a BF3 és a beleölt 1128-óra után!

Shadow&Dust.....

(#34694) Mappa válasza D.Orion (#34691) üzenetére


Mappa
addikt

Igen, gigamega bugos az is sajnos.

tegnap este amúgy adta :D Operation Locker : Obliteration

[ Szerkesztve ]

nem kötelező megadni

(#34695) =HG= válasza Chris78 (#34682) üzenetére


=HG=
addikt

Nekem az Origin-ben a "játék javítása" megoldotta az akadozást, és teljesen jól megy...Nincs exe hiba, fagyás, a hang is rendben! Már szokatlanul problémamentes! :K

(#34696) Cooltib


Cooltib
csendes tag

Egy szóval tudnám jellemezni a játékot az új patch után. BUGLEFIELD :W

(#34697) aerosmith


aerosmith
őstag

Ezt a videót kötelezővé tenném mindenki számára aki multizni akar...

(#34698) blaca83 válasza aerosmith (#34697) üzenetére


blaca83
őstag

Sajnos, ha nem ismerősökkel-barátokkal megy fel az ember közösen egy szerverre akkor 10 alkalomból 9-szer esélye sincs csapatmunkára, normális Squad-ra. :(

Mindenki "futkározik össze-vissza mint a mérgezett egér"!

A technika eszköz. Egy gép. Amely nem ad semmit, és nem vesz el semmit. Az ember az, aki a technikával rombol vagy épít.

(#34699) eugabesz válasza blaca83 (#34698) üzenetére


eugabesz
őstag

A minap még meg is mosolyogtam magamban,szaladt előttem egy játékos,slap-slap-slap...olyan vicces volt,elgondolkodtam,ugyan milyen szándékkal és hová siet...mert amerre ment,minden a miénk volt,csak ő tudhatta a szándékát...minden esetre jót mosolyogtam rajta. :B

http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/610c87c4-25bc-4840-bd47-bf16b3cbb4cc/IRAM-Clan-Hungary-60-Hz/

(#34700) lofagi válasza aerosmith (#34697) üzenetére


lofagi
addikt

az a szomorú, hogy ehhez videó kell...

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 4
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.