Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 4

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:07:15

LOGOUT.hu

OFF beszélgetős topic nyílt, a nem Battlefield 4 témákról kérjük, hogy ott beszélgessetek, ez a téma maradjon meg szakmainak! Cheatek a topikban szintén tiltottak!
Kérlek olvasd el mielőtt kérdezel, köszönjük!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#33401) Gainka


Gainka
őstag

Hali
Olyan emberek jelentkezését vàrom vàlaszban akinek hd 7790 vgajuk van 2 modulos fm2 cpuval. Àtlag fps beàllitàsok érdekelnének. Fontos lenne mert ha egy fm2es proci elég a bf4ben a 7790 alà akkor nem adnék ki plusz 20-25 ezret i5re. Biztos vagyok benne hogy jobb lenne az i5 de plusz 5 fpsért nekem nem érné meg a felàrat.
Előre is köszi :)

(#33402) Mappa válasza SkyS1gn (#33400) üzenetére


Mappa
addikt

Biztos sokat tesztelték mielőtt kiadták :D Ezeken már csak nevetni lehet. Majd csak kidől az a fa alattuk.

nem kötelező megadni

(#33403) Snip3r_HUN


Snip3r_HUN
addikt

Csupa 22 :DDD Ja és nem volt aki javítson :P
Battlereport

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#33404) @rglaaf válasza Snip3r_HUN (#33403) üzenetére


@rglaaf
veterán

meg nem volt aki lelőjön

PSN:BiZzare_0 ️

(#33405) Snip3r_HUN válasza @rglaaf (#33404) üzenetére


Snip3r_HUN
addikt

Jött attack jet, anti air, scout heli... na meg a hajók. :P ;]

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#33406) Ybron válasza Snip3r_HUN (#33405) üzenetére


Ybron
senior tag

Statokat elnézve meg a létszámot elég noob szervernek tűnik :)

(#33407) Chris78


Chris78
aktív tag

A mantle mikortol fog működni? Köv patch?

....és akkor a hetedik napon az Úr megnyomá a 'reset' gombot.

(#33408) Mappa válasza @rglaaf (#33404) üzenetére


Mappa
addikt

én szemem tikkel vagy tényleg ott egy villanó trollface ? :DDD

nem kötelező megadni

(#33409) @rglaaf válasza Mappa (#33408) üzenetére


@rglaaf
veterán

ott van az csak a dice féle villogással arra lett kitalálva :D

PSN:BiZzare_0 ️

(#33410) DeadMeat válasza Mappa (#33408) üzenetére


DeadMeat
veterán

Sniper "linkje"-re ráhúzva ott van :C

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#33411) glspeter1


glspeter1
őstag

Ismét gépről vagyok, elsőnek a BF4-et tettem fel.
Bemegyek szerverre, bedobja a battlepack-os meg a másik infósablakot és amint bezárom dx error kivétel nélkül.
Gratula dice !!!!!!!!! :(((

Élj ma, harcolj holnap. Privát üzenetre illik válaszolni !! :)

(#33412) WaterWawe


WaterWawe
őstag

Csak én vettem észre hogy amikor megölnek a "Killed by..." fölött van egy kis ikon hogy hol találtak el, illetve az ellenfelet a chat-be mostmár pirossal jelzi?

(#33413) Kami11 válasza SkyS1gn (#33400) üzenetére


Kami11
őstag

Köszi, ez megoldotta! :R

A cukrász a selejtet habbal takarja be, a kőműves habarccsal, az orvos meg földdel.

(#33414) blaca83 válasza WaterWawe (#33412) üzenetére


blaca83
őstag

Nekem csak fejest mutatott eddig, mást nem. :N

A technika eszköz. Egy gép. Amely nem ad semmit, és nem vesz el semmit. Az ember az, aki a technikával rombol vagy épít.

(#33415) jacint78 válasza Gainka (#33401) üzenetére


jacint78
addikt

Ha jól sejtem a 2 modulos, az 4 magos akar lenni. Arról igencsak érdemes i5-re váltani nekem még az i5 tuningolása is ég és föld eredményt mutatott, mert igencsak processzorigényes ez a játék.

type your text here..

(#33416) Jani18


Jani18
aktív tag

Itt egy kis leírás a további balance-okról.

"Valaminek a fele is több mint a semmiből az egész" | Rock, metal topic: http://tinyurl.hu/XUsr/

(#33417) Gyurma23


Gyurma23
senior tag

Srácok feltettem ezt a mantle cuccot.... azóta a loading képernyőn túl nem jutok...... Esetleg valaki tud valami orvosságot?:D

(#33418) yodamester10


yodamester10
őstag

Eddig is egy fos volt a játék,most aztán tényleg az lett!

(#33419) SkyS1gn


SkyS1gn
félisten

Hungarian BF fans szervere....

"
Error
Game disconnected: you were kicked by an admin. Stated reason:
"

:C

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#33420) lotTóni


lotTóni
tag

No pöccs lent,13.12-es driverért nyammog (teszek rá,míg nincs 14.1) de elindul a gém.Első érzésre mintha jobban futna,jobban nem lövök még mindig,de mintha el is találnám az ellent :DDD Fps-ben nincs változás,Paracel stormon van,hogy 70 fps difi is van a sunshine-os lopakodós és a viharos uccuneki között.Természetesen a 0% HP-s herok megvannak.De ezen már csak nevetek.Próbálok funolni.Hanggal egyelőre nincs probléma.Majd kiderül a többi.Viszont elég kevés szerót talál,azok is frissülnének?Vagy user error?

....two beer or not to be....

(#33421) Snip3r_HUN válasza SkyS1gn (#33419) üzenetére


Snip3r_HUN
addikt

Mi jót csináltál ? ;]

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#33422) SkyS1gn válasza SkyS1gn (#33419) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Kicsit társalogtam az adminnal, kiderül hogy fáj a dereka ha lelövi egy jet... mert a pro jeteseket nem tolerálják, épp csak beleültem VAZEG!

mindegy ezt a szervert kerüljétek el messzire!

Error
Game disconnected: you have been banned from this server. Stated reason:

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#33423) aizen92


aizen92
addikt

ez a 4 kis négyzet micsoda jobb oldalt a szélen? a 3. "átlátszó". eddig nem volt.

[ Szerkesztve ]

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#33424) saylex


saylex
csendes tag

Hát, nekem eddig semmi baj nem volt, a mostani patch után 5 percet nem tudok játszani, mindig kivág, vagy azzal, hogy couldn't join the server, vagy something went wrong, vagy pedig timed out.....

(#33425) Nemt0m12


Nemt0m12
tag

Nálam a mostani patch. Folyton headshotra halok szinte állandóan koponya telibe kaptam egy 2cmre lévő motort a tankal akik rajta ültek is túlélték+ a motor is nehezebben halnak az enemyk úgyanúgy meghalok a fal mögött a sniper szerintem jobb lett illetve pisztollyal könnyebb ölni eddig kb ennyi és a spawn után végre nincs sok ideig fekete képernyő.

[ Szerkesztve ]

(#33426) yodamester10


yodamester10
őstag

Csávót nem lehet kilőni a tankból

Egyre fosabb ez a játék,vagy miez?

[ Szerkesztve ]

(#33427) gali777 válasza SkyS1gn (#33422) üzenetére


gali777
őstag

Neked hogy javult meg ez a nem tudsz semmire kattintani dolog? Mert nekem is ez van...

szerk: Ja közbe nézem, updatelni kéne a drivert. De már nincs kedvem ezt feltenni, ha mindjárt jön a mantle-s driver.

[ Szerkesztve ]

(#33428) SkyS1gn válasza aizen92 (#33423) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Senkise tudja, már 20an kérdezték redditen....

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#33429) aizen92 válasza SkyS1gn (#33428) üzenetére


aizen92
addikt

nem olyasmi mint az ArmA-ban a lánc?

amúgy lefagyott a HunF server. :D te voltál valld be! :DDD

[ Szerkesztve ]

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#33430) beers


beers
addikt

Mentem 2 fél kört, talán a lag kevesebb, de mintha nekem nem adná úgy, mint tegnap....

M&N

(#33431) Gainka válasza jacint78 (#33415) üzenetére


Gainka
őstag

Igen a 4magosakra gondoltam, 7790ed van?

(#33432) jacint78 válasza Gainka (#33431) üzenetére


jacint78
addikt

Nem 7790-enem van és ne is max FPS-ben számíts javulásra, hanem minimum FPS-ben, de ott nagyon és sokkal gördülékenyebben fog menni a játék..

type your text here..

(#33433) aerosmith


aerosmith
őstag

valaki töltött már el időt a CSV file elemzésével?
Office2010ben hogy lehetne valami emészthető grafikon formára hozni azt?

(#33434) r-chee válasza SkyS1gn (#33422) üzenetére


r-chee
őstag

Most rakjak mellé egy "NEM AJÁNLOTT" plecsnit? :D

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#33435) kucseranor


kucseranor
tag

Van még valakinek olyan problémája hogy nincs a játék alatt hang csak a menüben néha valami?

(#33436) Gainka válasza jacint78 (#33432) üzenetére


Gainka
őstag

Jolvan végülis igazad van, meg próbálom ki csikarni az i5-öt, 4440 egész jó áron van apron. :K
És még anniyban is hogy ha netán nagobb vga-ra váltok akkor sem lesz kevés a cpu. thx sir :)

Még egy kérdés, most per/ pill melyiket érdemesebb venni nem értek hozzá , alap játékot?, premiumosat? stb :F

(#33437) gali777 válasza Gainka (#33436) üzenetére


gali777
őstag

Egyiket se.

(#33438) kriszpontaz válasza gali777 (#33437) üzenetére


kriszpontaz
veterán

;] c-c-c.....

[ Szerkesztve ]

(#33439) sixpak válasza saylex (#33424) üzenetére


sixpak
nagyúr

Hmmm...nem értem én ezt. :F
Nyilván nincs két egyforma PC, de akkor mi a fasztól van, hogy valakinél hiba nélkül megy, más meg egyfolytában a szopórollert lovagolja. Mi lehet az oka? Valami harmadik program, ami miatt sokan szívnak?
Nekem még nem volt problémám a játékkal. Első naptól fogva tolom....felraktam ezt az egyegészvalahány gigát, most is ugyanaz...semmi hiba....
Nem értem én ezt. :F

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#33440) Balika23hun válasza kucseranor (#33435) üzenetére


Balika23hun
aktív tag

Nekem:[link]

Dragon MultiGaming Clan http://dmgc.hu/ - Battlefield 1 - Baliozus

(#33441) JamesHun


JamesHun
addikt

a 14.1-es driver mikor lesz elérhető AMD től?
addig van értelme csodát várni az új patch től?

SeriesX: JamesSHun

(#33442) djculture válasza sixpak (#33439) üzenetére


djculture
félisten

Hát ez a pc. Az összes részegységéböl létezik kismillió féle gyártmány amiből lehet kismilló féle külön rendszert csinálni ami hardveresen különbözik és erre kellene programozni ezeket a játékokat.

[ Szerkesztve ]

(#33443) r-chee válasza JamesHun (#33441) üzenetére


r-chee
őstag

Hamarosan :D
Patch-től van értelme némi csodát várni, Mantle egyenlőre nem aktív még. Hogy az legyen, nem árt majd bekapcsolni a játék beállításainál :)

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#33444) Kevin's


Kevin's
senior tag

Egy kis lista a mai patch-ről
Nem csak AMD kártyákon érezhető a javulás Nvidia fronton is igen csak javult nálam legalábbis nagyon jól fut a játék... szavam se lehet most már elégedett vok részben ...

Jan 30 PC Game Update Notes
Mantle Support
The new Mantle renderer has been added in Battlefield 4. Most players can expect a performance increase by using this new low-level graphics API. Check out this news post [battlelog.battlefield.com] for the full details on Mantle, what the requirements are to run it, and how to enable it.
CPU/GPU performance and monitoring
-Tweaked and improved CPU multi-core utilization to try and avoid stuttering and low framerate due to stalls that happened on some CPU and OS configurations.
-Users can now configure and control themselves how many CPU cores should be used in the game with the new Thread.MaxProcessorCount” settings in User.cfg.
-Render.DrawScreenInfo 1” now also shows information about which CPU and GPU is in the system, how many GPUs & CPU cores are used and which renderer (DirectX 11 or Mantle) is active
-Added new PerfOverlay.FrameFileLogEnable” command that records frame times on CPU & GPU and logs out to a .csv file
-AMD [censored] driver 13.12 (or later) is now recommended instead of 13.9
-Enabled tile-based compute shader lighting optimization on Nvidia for improved GPU performance (already active on AMD GPUs)
-Improved performance with rendering and spotlights for all GPUs, primarily in in-door environments

DMR Balance Tweaks
-Increased the damage of all DMRs across all ranges. Specifically, damage has been increased at long ranges to allow three-hit kills against unarmored opponents. Additionally, reduced the penalty to accuracy for sustained DMR fire, allowing more rapid follow up shots in combat. The amount of the damage increase varies from weapon to weapon, according to its intended range, rate of fire, and damage. We will continue to monitor the effectiveness of DMRs in combat, and determine if additional action is needed to make DMRs a viable mid to long range weapon.

Other Items
-Significantly reduced the duration of the black screen when spawning in, and fixed the issue with players getting killed before being in-game
-Greatly reduced the risk of crosshairs disappearing, which would also result in hit markers disappearing
-Added a headshot icon on the killcard. This should help identify instances where players are correctly killed by one shot
-Fixed an issue in Squad Deathmatch where the “Win/Lose” text was overlapping
-Fixed an issue with players using an exploit for the SOFLAM
-Fixed an issue with players using an exploit for the MAV
-Fixed the gameplay code to properly track the FOV (Field of View) changes in the options menu
-Fixed an issue where chat would break when entering "false" or "true" in the chat window
-Fixed an out-of-helicopter glitch in Air Superiority where players could spawn on the ground and play as infantry
-Fixed the misaligned crosshairs on the T90 MBT
-Added setting to tweak joystick dead zone
-Various minor crash fixes

[ Szerkesztve ]

♥♥♥HTC One M8 Grey 16Gb ♥♥♥--->★A nő olyan, mint az autó néha le kell cserélni a kisebb fogyasztás érdekében ... :DDDD

(#33445) SkyS1gn válasza aizen92 (#33423) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Dice-nak indikátor.

"The HUD icons (as seen here: http://i.imgur.com/R731QMk.png) are indicators of if anything is going wrong with your client such as packet loss, FPS drops, etc.

They're meant so when you guys post videos/screenshots, we can tell at a glance what a probable cause of the issue is related to.

Edit: Also if you guys hate/like the new chat colors, feel free to message me with feedback as I requested the change"

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#33446) RichieTri


RichieTri
senior tag

ez a jatek tovabbra is egy rakas sz@r...
patchelhetik ahogy akarjak, de ez mar sosem lesz jo.
lehet, hogy most mar nem fagy meg kevesebb? a bug meg mantle meg bocsfiuk battlepack es a tobbi szanalmas huzas.
BF3ban van kb 2500 oram(xboxon es PCn (vegyesen),de ennek a resznek minden percet banom.
valamit elqrtak , de nagyon.
bocs a lehuzasert, de ezt ki kellett adnom magambol.
remelem akikkel innen osszefutottam par kor erejeig azokkal majd mashol is sikerul.
cso mindenkinek (itt)

live:RichieTriH , origin:RichieTriH , uplay:RichieTri

(#33447) jacint78 válasza sixpak (#33439) üzenetére


jacint78
addikt

Az AMD kártyák sok bajnak okozói szoktak lenni..

type your text here..

(#33448) aizen92 válasza SkyS1gn (#33445) üzenetére


aizen92
addikt

köszönöm :R
ez azért lesz jó mert ha huzamosabb ideig van kint ez a kis ikon nem bújok ki fedezékből és játszok john rambot.
Amúgy figyeltem az fps-t és tényleg a pocket losst mutathatja, mert a nagyobb fps-dropra nem jelezte ki nálam. ez jó feature szerintem.

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#33449) sixpak válasza jacint78 (#33447) üzenetére


sixpak
nagyúr

Eltekintve attól, hogy ez baszott nagy trollkodás, amit csinálsz, te érted is amit mondok? :F
Nekem fos AMD-m van és minden rendben a játékkal....inkább hagyjuk. :(

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#33450) saylex válasza sixpak (#33439) üzenetére


saylex
csendes tag

Rejtély, az biztos. Majd ha lesz egy kis időm mindent lefrissítek újra, aztán megpróbálom, ha azután sem megy akkor várok az újabb javításra. Ilyen ez a játék :K

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 4
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.