Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 4

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:07:15

LOGOUT.hu

OFF beszélgetős topic nyílt, a nem Battlefield 4 témákról kérjük, hogy ott beszélgessetek, ez a téma maradjon meg szakmainak! Cheatek a topikban szintén tiltottak!
Kérlek olvasd el mielőtt kérdezel, köszönjük!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#33101) spanglee001


spanglee001
addikt

nálam is simán szórom a tankból az áldást.
nem kell reload nem kell makro, lő vált lő vált lő vált lő vált 4 lövés max 8-10ms és destroy van, utánna kell 5-6 ms a kövi skúlóra.
lehet a kaszt sem mindegy, lehet rá valami hatással, de tankozni általában engivel szoktam.

netezős pécék eladóak néha :D !!!!44!4!!négy

(#33102) Laraxior válasza Laraxior (#33100) üzenetére


Laraxior
titán

RS szerver:

Error
Game disconnected: you were kicked by an admin. Stated reason: You have been kicked to make teambalancing possible, sorry. Please rejoin.

24. vagyok náluk :DDD

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#33103) DeadMeat válasza spanglee001 (#33101) üzenetére


DeadMeat
veterán

De kibaszott gyors vagy 4 lövés 8-10 milisecundum :D ;]

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#33104) Snip3r_HUN válasza DeadMeat (#33103) üzenetére


Snip3r_HUN
addikt

Vagyis, hogyan lőjünk ki egy tankot egy szempillantás alatt ;]

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#33105) DeadMeat válasza Snip3r_HUN (#33104) üzenetére


DeadMeat
veterán

Gyorsabb, mint a phalanx :D (hajókon a légvédelemért felelős forgócsöves gépágyú) Pislogni nincs ideje az ellenfélnek :DDD
Gondoltam spanglee, de ez magas labda volt milisecundum alatt lecsapjuk :R

[ Szerkesztve ]

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#33106) spanglee001 válasza DeadMeat (#33103) üzenetére


spanglee001
addikt

másodperc akart lenni, :K
valóban én írtam rosszul :R

netezős pécék eladóak néha :D !!!!44!4!!négy

(#33107) Lavidaloka válasza Snip3r_HUN (#33104) üzenetére


Lavidaloka
aktív tag

Scout heli vs Scout helivel ha egyedül nyomom akkor gyorsan anyósülés F2 stinger előkap tüz(ekkor erre álltalában az ellen elövi a terelőt) aztán F1 vissza vezetőbe és megkapja a heliből a 2 stingert. :DDD

Ezt még lehet utána fokozni még pár anyósból kilövött stingerrel.... :DDD :K

Ezzel a módszerrel nem egyszer már volt olyan hogy én egyedül voltam az ellenség helijébe meg hegesztettek és mégis én kerekedtem felül. :C :R

[ Szerkesztve ]

ホンダシビッククーペ

(#33108) Snip3r_HUN válasza Lavidaloka (#33107) üzenetére


Snip3r_HUN
addikt

Hát ha én kiülök F2-be akkor kapják a pofába a smaw-et, méregesse őket a rosseb, így gyorsabb ;]

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#33109) JamesHun


JamesHun
addikt

hogy rohadna meg az auto admin
vesztésre álltunk, már közel volt a pálya vége, több mint 25 killem volt
erre egy vakító gránát random dobásomtól meghalt valaki és kickeltek
előtte szintén 20 fölötti killnél bf4 exe leállt hiba :S
Ez nem az én napom
Jah és 100% os XP boostom van beaktiválva
ilyenkor bukok minden pontot, vagy mi a helyzet?

SeriesX: JamesSHun

(#33110) Snip3r_HUN válasza JamesHun (#33109) üzenetére


Snip3r_HUN
addikt

Ha nem szerver összeomlás volt, akkor ha vége a körnek kapod a pontot.

Más.: Nem tudom vótmá' ?

Naval Strike Map Names:
Lost Islands
Nansha Strike
Wave Breaker
Operation Mortar

[ Szerkesztve ]

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#33111) Gyula84 válasza Snip3r_HUN (#33110) üzenetére


Gyula84
veterán

vótmáá :D ;]

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#33112) JamesHun válasza Snip3r_HUN (#33110) üzenetére


JamesHun
addikt

az nem lenne rossz
az zavar, hogy nagyon benne voltam épp és törtünk fel
Bár nyerni nem nyerhettünk volna, de jó pár kill összejött volna és a végére visszaszorultak volna kezdőre

SeriesX: JamesSHun

(#33113) Snip3r_HUN


Snip3r_HUN
addikt

Only in Battlefield 4 :DDD
[link]

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#33114) SkyS1gn válasza Snip3r_HUN (#33113) üzenetére


SkyS1gn
félisten

:C

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#33115) aizen92 válasza Olympos (#33081) üzenetére


aizen92
addikt

ez így teljesen logikus és érhető.
most így már értem is, hogy mi miért.

köszönöm a részletes és tartalmas választ neked és gabesznak! :R :R :R

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#33116) kriszpontaz válasza Laraxior (#33100) üzenetére


kriszpontaz
veterán

A Guided Shell 29-35 közt sebez saccper a találat helyétől és járműtől függően.

(#33117) Nemt0m12 válasza kriszpontaz (#33116) üzenetére


Nemt0m12
tag

Ez a baj, hogy elég keveset sebez emlékszem 3ban tank guided shell és CITV stationnal arattunk ha betalált a heliknek rotty volt, itt meg vagy be sem talál vagy ha talál maximum disabled tank vs tank ellen meg értelmetlen kb :(

(#33118) @rglaaf válasza kriszpontaz (#33116) üzenetére


@rglaaf
veterán

yes!! ezt birom amihez elég megnyomni egy gombot nagyobbat sebez ,mint amivel célozni kell vagyis az játékos ügyességére van bizva

PSN:BiZzare_0 ️

(#33119) HRC95 válasza @rglaaf (#33118) üzenetére


HRC95
tag

Ez a "lovak" miatt van, hogy egy agyhalott is tudja fényezni a lompost, hogy kitud szedni valakit :))

MSI Z270 | i5 7600K | G.Skill Ripjaws 16GB | Rog Strix GTX 1080 TI

(#33120) kisza25 válasza @rglaaf (#33118) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

mondjuk ez nem igaz mindenre, mert mbt csak 21-et sebez, rpg meg 52-öt ha seggbe lövöm a tankot, 34-et ha telibe lövöm és 21-et ha sz@rul találom el, viszont esik rendesen a rakéta lefele, ezért nehezebb vele célozni, smaw pl. nem esik az egy pályán repül, de kevesebbet is sebez valamivel, van az irányított SRAW az megint jól sebez, de azt amíg irányítod sebezhető vagy nagyon...

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#33121) D.Orion válasza kisza25 (#33120) üzenetére


D.Orion
veterán

RPG 52-t? :F Ahhoz hol kell meglőni a tankot? :F Én gyakorlott RPG használónak mondhatom magam, de 34nél többet még sose tudtam tankba sebezni.

Erről ha van egy képed vagy videód akkor megköszönöm.

[ Szerkesztve ]

(#33122) BlessedElroy válasza D.Orion (#33121) üzenetére


BlessedElroy
senior tag

Azt csak seggbe, de annyi az :D

Origin: BlessedElroy

(#33123) kisza25 válasza D.Orion (#33121) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

a tank hátuljába kell lőni 52% és 48-50% mozgásképtelené teszed(leáll a motor) 2. lövéstől kampó :K

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#33124) Gyula84


Gyula84
veterán

mennyiről indul a skill ha 0as az ember most kezdi? 0?

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#33125) jacint78 válasza Gyula84 (#33124) üzenetére


jacint78
addikt

Remélem nem gondoltad komolyan ezt a kérdést.. :U

type your text here..

(#33126) lukaszokni


lukaszokni
aktív tag

arra van valami magyarazat, hogy nekem majdnem egy tarat ra kell lonom egy emberre (80% talal) es akkor meltoztatik meghalni, viszont en harom lovestol megdoglok (nem headshot). eleg szarul adja a hitet.
little bird ugyanez. rotalom a mukit melegedesig, minima 5 talal a 200-bol, de rohangal tovabb...
lehet en vagyok a bena, nyilvan ez a valasz fog jonni. :D
de nincs valami "kezdo jatekos, nulla skill, kulonben is, premiumtalan, oruljon h luk van a seggen - user" beallitva a kicsiknek?

mAtx4ever!

(#33127) breakout123 válasza Gyula84 (#33124) üzenetére


breakout123
aktív tag

Úgy emlékszem 250-ről indult.

Origin: malysztor

(#33128) Stunts666 válasza lukaszokni (#33126) üzenetére


Stunts666
őstag

Sz*r az egész játék az a baj.

(#33129) SkyS1gn


SkyS1gn
félisten

Most ma vagy mindenki überpró és még mellé tahó nyomorék g.ci vagy mi voltunk hihetetlenül b.lf.szok...

Édes istenem! :W

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#33130) fornettisuti válasza D.Orion (#33121) üzenetére


fornettisuti
veterán

egyszer volt olyanom rpgvel csak suroltam tankot értsd elment mellette, mert nem robbant és kaptam rá pontot :DDD

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#33131) isizakhi03


isizakhi03
tag

ezt az fps droppot komolyan nem értem emberek..

ma két szerveren droppolt, nem volt stabil az fps, de persze a többin meg igen. komolyan, nem tudhatom melyiken lesz jó az fps, és melyiken nem. shanghai-on ma nyomtam egy király kört, aztán jött a paracel, és bumm.. 124-ről le 35-re. Istenem. :W :W

remélem a mantle javítja ezt.

Intel Haswel i5 Feel the Real Power !

(#33132) TTomax válasza Gyula84 (#33124) üzenetére


TTomax
nagyúr

250

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#33133) Mappa


Mappa
addikt

Eddig az összes TDM pálya el van qurva!!! camp két oldalon, spawn rendszer az butább mint a 3-ban volt kezdőről indulok és mögém dobja le az ellenséget :W :C :W szóóóval alakul ez a szenny játék. Mindenki okádja a M320-at szaladgálnak össze vissza, mint valami óvoda homokozójában, gyerekes lövölde az egész. Komolyan mondom idegesítő lett ez a BÖF4

nem kötelező megadni

(#33134) Kevin's válasza isizakhi03 (#33131) üzenetére


Kevin's
senior tag

A mantle-nak semmi köze nem lesz hozzá és egy HD7850/70 kártya esetében főleg nem kell várni 45% javulást aki ezt várja az nagyon rá fog faragni :DDD (olyan nem lehetséges,hogy egy Hd7850 kártya ugyan olyan erős legyen, mint egy R9 280X mert akkor senki nem venné meg az újabb kártyákat ez pedig nekik sem érdekük ) ;] ! Az FPS dropokat okozhatja a cpu is nálam az okozta a mikro laggot FPS csökkenéseket,amióta 4.7 Ghz-en futtatom megszűntek !

[ Szerkesztve ]

♥♥♥HTC One M8 Grey 16Gb ♥♥♥--->★A nő olyan, mint az autó néha le kell cserélni a kisebb fogyasztás érdekében ... :DDDD

(#33135) yodamester10 válasza isizakhi03 (#33131) üzenetére


yodamester10
őstag

Szerintem nálad a proci a gyenge pont ;) Már bocs,de a te gépeden nem fog maxon futni,valamit vegyél lejjebb és jó lesz.

(#33136) Kevin's válasza yodamester10 (#33135) üzenetére


Kevin's
senior tag

Most nézzem HD 7850 1GB kártyát használ a játék alapból 2Gb Vram-ot zabál meg.Nem is tudom minek csodálkozik,hogy droppol a játék.Örüljön,ha low-on esetleg medium-on eldöcög neki .... :))

[ Szerkesztve ]

♥♥♥HTC One M8 Grey 16Gb ♥♥♥--->★A nő olyan, mint az autó néha le kell cserélni a kisebb fogyasztás érdekében ... :DDDD

(#33137) lofagi válasza Kevin's (#33134) üzenetére


lofagi
addikt

Az biztos, mert egy 280x a hd7950-el van egy szinten inkább, mint egy 7850/70-el. Mindig lesznek olyanok akik várják a csodát, de véleményem szerint egy a +45%-os javulás, max az r9 290x-nél lehetséges. Viszont személy szerint úgy vagyok vele, ha nyerek +10 esetleg +20 fps-est, ami jelenleg olyan 10-20%-os növekedést eredményezne a 7950-es kártyámmal, akkor már boldog ember lennék. Az ,hogy ehhez csak annyit kell tennem,hogy leszedek egy drivert még boldogabbá tesz.

HA esetleg 1-2 dolgot még visszaállíthatok ultrára a folyamatosság elvesztése nélkül a BF4-ben, akkor meg aztán teljesen felhőtlen lesz az örömöm. Tudom,hogy HC játékosok még akkor is lebutítják a játékot amikor megtehetnék, hogy full grafikával tolják a játékot. Volt időszak amikor én is így gondoltam, de valahogy mára az van bennem, hogy itt egy gyönyörű grafikájú játék akkor annak ne csak az élményét élvezzem, hanem a látványát is. Sőt amilyen jól állnak a dolgok most BF-ben inkább lehet csak a látványt élvezni, mint a játék élményt. :D

Minden esetre már csak 2 nap van, hogy valamit villantsanak, remélem most az egyszer legalább tudják tartani a szavukat ahhoz, hogy nem csúszik át februárra sem a patch sem a mantle. Meglátjuk.

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#33138) TTomax válasza lofagi (#33137) üzenetére


TTomax
nagyúr

A 280X az egy az egyben HD7970....

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#33139) pilu85 válasza Kevin's (#33134) üzenetére


pilu85
őstag

nekem 3,9 en sincsennek mikrolaggok a 3570 essel
borzalom mit ehet a procid 4,7 en...ás a játék szégyene hogy ekkora teljesítmény kell :S :S

[ Szerkesztve ]

"A jó hír: ha fel tudod ismerni egy illúzióról, hogy illúzió, akkor szertefoszlik. "Az illúzió felismerése annak végét is jelenti. Életben maradása attól függ, hogy összetéveszted-e a valósággal."

(#33140) mackosajt válasza lofagi (#33137) üzenetére


mackosajt
addikt

Ha a grafikai hibákat nézzük, van olyan, amit ultrára állíthatsz, és még fps növekedésed is lesz. :D

Mantle nélkül!

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#33141) kisza25 válasza mackosajt (#33140) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

ja vicces a dolog, mert pont tegnap próbálgattam, low-ról indulva és emeltem a részletességet, és mediumon több volt az fps-em mint lowon:P összevissza van az egész, nem jól skálázódik szerintem :(

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#33142) prokxy válasza Mappa (#33133) üzenetére


prokxy
veterán

Nekem a kedvenc TDM pályám a Dawnbreaker, ott nem sok olyan hely van, ahol fentről lehet osztani az áldást és nem vagyok folyamatosan spotolva, kilőve sniperrel.
Az elején-végén a pályának, hosszanti irányban lehet kempelni sniperrel, de hamar elmegy a kedvük, mikor 2-3x mögéjük osonsz és MG4-gyel leosztod őket! :D

Ami még tetszik az a Silk road Domination, only pistol! Legnagyobb kedvenc! :D
Ha gondolod, ma nyomathatjuk együtt! ;)

MÁS: azt az MBT Law-ot ki kellene venni a játékból, mert úgy szétkapja a tankot egy gyalogos pillanatok alatt, h az eszem megáll. :S
A staff sem egy korrekt cucc, de úgy tudom, h nerfelve lesz..végre...ezek a célzás nélküli dolgok az Xboxról áttért COD-osoknak készültek vagy mi??? :DDD

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#33143) SkyS1gn válasza lofagi (#33137) üzenetére


SkyS1gn
félisten

280X az a 7970 átnevezve!

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#33144) Gyula84 válasza jacint78 (#33125) üzenetére


Gyula84
veterán

mi a gond a kérdéssel? nem rémlett, de már megválaszolták...

(#33127) breakout123(#33132) TTomax :R

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#33145) prokxy válasza SkyS1gn (#33143) üzenetére


prokxy
veterán

A GHz edition-nel egyezik meg, én úgy tudom...
Más résztől pedig aki bányászik, állítólag jobban teljesít a 280X, mint a 7970GHz edition...nem értem, h miért, de biztos oka van. Itteni aktív kollégától tudom mindezt. ;)

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#33146) SkyS1gn


SkyS1gn
félisten

AMD’s Mantle finally emerges: Turns out it’s actually for boosting low-end CPUs, not GPUs

"This morning, AMD planned to launch its Mantle driver, with support for Battlefield 4 (that patch, from EA, should still be scheduled to go live at 4 AM EST) and with one technology demo: Star Swarm, by Oxide. Unfortunately, a last-minute delay by AMD due to driver issues has caused the company to hold back the shipping driver a little longer."

"Dice is rolling out their long awaited BF4 Mantle patch at 4AM today. "

Na... na.... csak megtörténik?! 4AM EST az elvileg 10:00 itt! A driver ha csusszan is meg kell jönnie ma vagy holnap!

[ Szerkesztve ]

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#33147) kriszpontaz válasza SkyS1gn (#33146) üzenetére


kriszpontaz
veterán

In Battlefield 4, we have more robust information. AMD claims that the FX-8350 + R9 290X will see an average of 23.8% better performance under Mantle, while the Core i5-4670K + 290X will see a performance improvement of just 7.5%.

Fasza, akkor az én esetemben az i5 4670K + HD7950 hoz vagy +3%-ot. Karaj. Megérte várni de nagyon. :(((

(#33148) Mr.White válasza kriszpontaz (#33147) üzenetére


Mr.White
senior tag

de legalább lehet váltani fx procira. ;]

(#33149) SkyS1gn válasza kriszpontaz (#33147) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Én már nemmondok semmit majd kiderül :D

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#33150) Gainka válasza kriszpontaz (#33147) üzenetére


Gainka
őstag

.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 4
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.