Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-01 20:31:37

LOGOUT.hu

Banggood tapasztalatok

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9482) Zirowe


Zirowe
nagyúr

Sziasztok, tanácsot szeretnék kérni, mert ez a tróger banda kezd nagyon felidegesíteni.

Rendeltem tőlük két elég drága terméket, mind a kettőre fizettem insurancet.

Az első 200$-os termék megjött, de nem működik.
Megesik.
Felvettem velük a kapcsolatot, először semmi reakció, majd a chatre írva végre lett ticket nyitva.
Minden tőlük kért bizonyítékot csatoltam (kép és videó), mást nem kértek.
1 hete levelezek velük, azóta annyit mondtak, hogy vigyem el megjavíttatni, de akkor a gari ugrott.
Hát kösz.
Vagy küldjem vissza megelőlegezve a postaköltségeket és ha megjött ők visszafizetik a termék árát és max 60$-ig a visszapostát.

Kétszer is mondtam nekik, hogy azért ez így nem egészen kóser és beidéztem ezt, ahol le van írva, hogy biztosítás esetén 1 napon belül refund, de a kedves ügyintéző kb totál figyelmenkívül hagyja a mondanivalóm és csak a magáét hajtogatja.
Mi a teendő?

A másik rendelésem, 150$-os telefon, meg állítólag fel lett adva 2 hete, csak épp trackinget nem kapott, pedig priorityvel rendeltem.

[ Szerkesztve ]

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.