Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-18 13:57:15

LOGOUT.hu

Banggood tapasztalatok

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#801) atyca válasza zeon.hu (#800) üzenetére


atyca
senior tag

Köszi!
Akkor relax-)

Win11 Pro/64, MI TV Stick, Kodi 20.2 (többi az adatlapomon)

(#802) marcee


marcee
addikt

Sziasztok,
Augusztus 3-án rendeltem pár apróságot, usb töltők, kábelek. Airmail-t választottam 7-10 napos szállítással, biztosítás nélkül.
Tracking szerint "in transit" 5 napja, ha jól értem.
Nem nagyon rendeltem még külföldről Magyar Postán keresztül. Ez így normális, vagy kezdjek aggódni?

\m/

(#803) jozsi252 válasza marcee (#802) üzenetére


jozsi252
veterán

Nem a Magyar Postán keresztül rendelted, hanem ha beér az országba akkor a Magyar Posta fogja neked kiszállítani, mint minden más csomagot (futárokat kivéve ugyebár). Nincs aggodalomra ok, ha "Célországba Megérkezett" státuszra átvált, akkor onnantól már csak pár nap "elvileg" Célországba elküldve státusz lehet 1-2 naptól kezdve 2 hétig is.

iPhone 13 Pro Max

(#804) xy2003


xy2003
tag

Nektek is azt írja,hogy nem szállít felénk?

[link]

[ Szerkesztve ]

(#805) Criminal017 válasza xy2003 (#804) üzenetére


Criminal017
őstag

Csak a feketére, a többi jó.

(#806) ZsoltG60 válasza ZsoltG60 (#785) üzenetére


ZsoltG60
aktív tag

Erre valaki ?

[link] :F nekem nem teljesen egyértelmű.....

[ Szerkesztve ]

Lumia 950XL

(#807) xy2003 válasza Criminal017 (#805) üzenetére


xy2003
tag

Persze mert a többi nincs készleten :-)
Ahogy nézem csak uk-ba akarják küldeni.

kösz,hogy megnézted.

ZsoltG60
A kép alapján igen,de,hogy 10et is küldenek az majd később derül ki :)

(#808) Criminal017 válasza xy2003 (#807) üzenetére


Criminal017
őstag

Tényleg, nem is láttam... :B
Nincs mit.

[ Szerkesztve ]

(#809) #42007296


#42007296
törölt tag

Elnézést, én még mindig nem értem a VIP-es rendszert.

Hogy és mire tudom beváltani a VIP3-nál a 40 dollár ajándékot ?
Nem találtam meg vagy nem tudtam értelmezni az erre utaló leírást a csekély angol tudásommal :)

(#810) jozsi252 válasza #42007296 (#809) üzenetére


jozsi252
veterán

Ez nem a Banggood-os szülinapi ajándék, hanem amikor neked van. Előtte 1 héttel kapod az ajándékot, és a születésnapodig tudod felhasználni. Csak ugye ehhez töltsed ki az adatlapodat hogy mikor van.

iPhone 13 Pro Max

(#811) #42007296 válasza jozsi252 (#810) üzenetére


#42007296
törölt tag

Jaaa, értem már, köszi szépen !!! :) még jó, hogy nekem már ki volt töltve eleve hogy április :D várhatok akkor eleget rá :/

(#812) Zoty4


Zoty4
őstag

Sziasztok, most regeltem be es kaptam 50$ ajandekot, aprankent 50/5 100/10 stb. Kerdesem az volna, hogy ezt az 50$t egybe kell behejezni a kosarba vagy jovairnak 5 $t amint megvan az 50$?
Illetve ha egybe adjak fel az 50 feletti csomagot, akkor a dolgok egyenkenti erteket nezik vagy az osszerteket/vamnal?
Koszonom a valaszokat

(#813) Teplic


Teplic
tag

Csak érdekességnek:

Szerintem a banggood játéra semmilyen csalás nem kell. Mint írtam pénteken nyertem egy H8S quadrocoptert.
Tegnap jött az email:

"Thank you very much for your custom with Banggood.com. Please accept our apology for we have cancelled your order(#17393XXX). We are so sorry for the inconvenience it has caused you and hope for your kind understanding."

:U
rákérdeztem ezt most hogyan:

"The system cancelled your order automatically because there is suspicion of cheating. In order to create a harmonious and fair shopping environment, we prohibit the use of improper means to obtain prizes.

Thank you for your understanding."

Valószínűleg annyi, hogy feleségem accountjával is pörgettem.

[ Szerkesztve ]

(#814) maestro87 válasza Teplic (#813) üzenetére


maestro87
őstag

És hol van az leírva, hogy egy háztartásban csak egy ember játszhat vagy rendelhet BG-ról? :F Azért én megkérdezném miféle csalásra gondolnak.

[ Szerkesztve ]

(#815) Teplic válasza maestro87 (#814) üzenetére


Teplic
tag

Kérdeztem azt is,de nem válaszolnak. Nem értem. Eddig teljesen korrektek voltak mindig. 4 nap után tiltották le a megrendelést, már azt hittem az értesítés jött a feladásról..

[ Szerkesztve ]

(#816) zeon.hu


zeon.hu
nagyúr

Pörgetős promóhoz lehet máshogy is coint szerezni?
Tehát a check in és fb (ami nekem nincs) megosztáson kívül.

#?*@&!

(#817) Lackooo84


Lackooo84
nagyúr

Nálam most script nélkül is gyors az oldal. Be van töltve minden, érdekes... Ja, de ha így csalnak, akkor sok értelme van játszani...

[ Szerkesztve ]

The Truth is out there...

(#818) debcamp válasza Teplic (#813) üzenetére


debcamp
aktív tag

Most akkor megkapod vagy nem? :F

(#819) woodworm


woodworm
veterán

Kredit maximalizáció keretében szeretném a profilomat kiegészíteni, de a végén nickname invalid üzenetet kapom. Az opciónál automatikusan kitöltött válasz van, de bemásolva a címsorból sem változik a helyzet. Mi lehet a gond?
Pár napja volt a szülinapom, hátha kapom a jutalmat!

(#820) Teplic válasza debcamp (#818) üzenetére


Teplic
tag

jelen állás szerint nem.
De nem indokolják, csak hogy "csalás gyanúja". Nem értem.. Főleg, hogy a Banggoodról van szó, amelyik szerintem a legkorrektebb ügyfélszolgálattal van.
Script miatt (oldal gyorsítása mikor akadt?), nem tudom. Bár pénteken azt még ugye nem használtam. tegnap jött az email.. Vagy 2 account miatt, nem tudom?
levelezek velük, de semmi érdemleges.

____________
Dear XY,
The system cancelled your order automatically because there is suspicion of cheating. In order to create a harmonious and fair shopping environment, we prohibit the use of improper means to obtain prizes.
Thank you for your understanding.
Best regards.
Banggood team.
_____________
Dear Banggood,

please send the item, I won it.
order(#17393610).
Can you send it? It is possible?

Regards,
___________
"Thank you very much for your custom with Banggood.com. Please accept our apology for we have cancelled your order(#17393610). We are so sorry for the inconvenience it has caused you and hope for your kind understanding.

aztán most még írtam nekik, hogy milyen csalásra gondolnak, vagy mi van most mert nem értem.
Nyertem, screenshotot is készítettem, küldtem. Rendeléseim között is ott volt, aztán 4-5 nap után visszavonták az ajándékot. Ha csalnék (nem tudom hogyan, fogalmam sincs. Szerver oldalon fut..), azt automatikusan csak 4-5 nap után törölné a rendszer?
Szeretem a BG-t, de ezt most nem értem. Ráadásul VIP3 státuszban is vagyok. Valami itt nem kerek. Pont ők azok akik nem szoktak szívózni. ha válaszolnak mi a pontos indok, megosztom. Nekem multiacc a gyanúm vagy a script (ami a győzteseket nem tölti be).

(#821) jozsi252 válasza Teplic (#820) üzenetére


jozsi252
veterán

Csalás itt az (lehet) hogy több accounttal jelentkezel be 1 ip-ről gépről stb.. Gondolom ilyenkor valahogy ki kell szűrni hogy 1 ember ne csináljon magán 10 accountot és próbáljon minél több mindent nyerni.

iPhone 13 Pro Max

(#822) zeon.hu válasza Teplic (#820) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Szerintem ha mindkét regről volt rendszeres vásárlás, akkor ez nem lehet indok.
Ha vásárláskor nem utasították el az egyazon ip alóli rendelést, most sem tehetik.

#?*@&!

(#823) Phülöp válasza zeon.hu (#822) üzenetére


Phülöp
addikt

Én is ezen az állásponton vagyok.

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#824) CactuS válasza Teplic (#820) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Én azért nyomatékosítanám nekik, hogy ugye nem gond, ha ezt a hozzáállást megosztod közösségi fórumokon is, pl.: reddit, hogy lássa mindenki, hogy mennyire kell komolyan venni őket egy nyereményjátéknál...

Értem én, hogy van aki csal, de nekem ez inkább tűnik sima kifogásnak, meg bénázásnak. Ennyi erővel, ha csaltál, akkor le is zárhatnák a fiókodat, de inkább csak a nyereményedet törlik?

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#825) Teplic válasza CactuS (#824) üzenetére


Teplic
tag

Megvárom a választ, remélem csak valami félreértés. Banggooddal csak pozitív tapasztalataim voltak eddig.
A fiók amivel nyertem inakítv volt (értsd: 2 éve volt róla rendelés utoljára). Zárolni nem zárolták, amúgy ma is pörgettem vele. Csak a nyeremény lett törölve. Volt már, hogy rendelést nem tudtak teljesíteni (damilt, az akciós blue ray írót, volt mikor elárazás volt, stb), de akkor a pénzt visszafizették mindig. Nyereménynél viszont nincs mit visszafizetni. Zoknis játéknál egy szelfibotot behúztam, simán küldték, mondjuk akkor sem csak a saját fiókommal játszottam. Úgy látszik ilyen esetben IP váltásra figyelni kell. Munkahelyen meg ugye fix IP van ahonnan tolom.

lehet az is csalás, ha egy facebook fiókról osztom meg a 2 accountot.
Nem állítom, hogy fair amit csinálok, de csalásnak sem érzem feltétlen. Mindegy, kár rugózni rajta, majd mondanak valamit. Utóbbi évben bőven 200 körül hagytam ott náluk pont a korrektségük miatt, de már kezdek átszokni a GB-re 1-2 hónapja. Tőlük(GB) azért kicsit tartok.

[ Szerkesztve ]

(#826) Teplic


Teplic
tag

Válaszoltak. [kép]

"Dear XY,

We checked that you won 3 times in similar email.
Thank you for your understanding.

Best regards.
Banggood team."

Nem értem. Egyszer nyertem, meg tavaly a másik accountomról. Nem nyertem háromszor, idén meg először. És 3 regem sincs. Másik regemen meg VIP3 vagyok. Amit mondanak az egészen egyszerűen nem igaz.
Tavaly saját regemmel nyertem, idén asszonyéval.

Legalább ne hazudoznának össze-vissza! :U
Csalódtam bennük.

(#827) debcamp válasza Teplic (#825) üzenetére


debcamp
aktív tag

Ha munkahelyeden fix ip kiosztás van, más is nyomhatta a saját fiókjáról a tudtod nélkül teljesen függetlenül tőled. BG meg csak azt látja hogy ua ip-t használ több fiók.. ez lehet egy elfogadható érv/elmélet/magyarázat szerintem.. talán még el is fogadhatják, mert ezzel te nem tudsz mit tenni..
Ha nem így van, hülyeség amit írok, bocsi, laikusként írom, de tapasztaltam más hasonlót ahol dolgozom.

[ Szerkesztve ]

(#828) CactuS válasza Teplic (#826) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Kérd tőlük, hogy mikor volt az a 3 nyert tétel és egyébként az pontosan miért is baj. Plusz mehet a reddites megosztásos szöveg is. Ez sumákolás, semmi több....

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#829) maestro87 válasza Teplic (#826) üzenetére


maestro87
őstag

A két e-mail cím hasonlít egymásra? Mert nem "same"-et írtak.
Gondolok itt arra, hogy csak számban, vagy e-mail szolgáltatóban térnek el a címek.
Amúgy szerintem IP címre nem lát rá a mezei ügyfélszolgálat.
Megírhatod azt is, hogy a feleséged játszik a másik account-tal ha ez lenne a probléma.

[ Szerkesztve ]

(#830) cris78 válasza maestro87 (#829) üzenetére


cris78
őstag

Szergej rakott be egy képet a 10 pontos nyereményeiről. Az email címek amikkel nyert:
......16@emailova.ru
......17@emailova.ru
......18@emailova.ru
......19@emailova.ru
Csak hát ugye ez kisebb értékű.

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#831) Teplic válasza maestro87 (#829) üzenetére


Teplic
tag

Annyiban hasonlít, hogy a domain egyedi (saját).

[ Szerkesztve ]

(#832) cris78 válasza cris78 (#830) üzenetére


cris78
őstag



Itt vannak a képek....

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#833) Teplic válasza cris78 (#832) üzenetére


Teplic
tag

faja, engem meg itt szivatnak.
Levelezek még velük..

(#834) L4mie


L4mie
veterán

Na banggoodnál nem voltak elég ügyesek, elcsípték a vámon a tabletem :P
most aztán papírozhattam.

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#835) dugynok válasza jozsi252 (#810) üzenetére


dugynok
senior tag

Ez, hogy működik? 6 nap múlva lesz a szülinapom, ki van töltve a dátum is, de nem látom sehol, hogy kapom meg, milyen feltételek vannak, mire használhatom fel, hogy váltom be.
Valaki?.

(#836) dugynok válasza dugynok (#835) üzenetére


dugynok
senior tag

Na, pont most küldték az emailt. Kuponok formájába kapjuk meg a szülinapi pénzt. Appban nem jelzi, aztali böngészőbe még nem tudtam megnézni.

(#837) jozsi252 válasza dugynok (#836) üzenetére


jozsi252
veterán

Épp akartam írni, hogy fentebb írtam hogy a szülinap előtt 6 nappal küldik, és a szülinapig lehet felhasználni. De akkor ezek szerint több kupon jár gondolom én. A héten lesz még egy nagyobb rendelésem, így átlépek VIP4-re, ott 50$ jár, lehet hogy 10x5$?
Nyilván biztos nem olyan jár hogy egyszerre vásárolhatod le az 50$-t.

iPhone 13 Pro Max

(#838) erzol


erzol
őstag

Nálam semmi sem látszik a nevem mellett.
Lehet, hogy később aktiválják a VIP tagságot?
Talán a közel 6000 pontom lehet zavaró? :U

(#839) jozsi252 válasza erzol (#838) üzenetére


jozsi252
veterán

A pontok nem számítanak bele. A VIP tagságot külön credit rendszerrel állapítják meg.

iPhone 13 Pro Max

(#840) dugynok válasza jozsi252 (#837) üzenetére


dugynok
senior tag

Azt láttam, hogy írtad, de azt, hogy milyen formában, hogy, azt nem... Késöbb megnézem laptopon. Lehet meghatározzák milyen kategóriába használhatod fel őket. Applikációban kuponok között még nincs semmi.

[ Szerkesztve ]

(#841) zeon.hu


zeon.hu
nagyúr

Ha már kupon:
Átruházható, amit úgysem fogok felhasználni?
(Nem szülinapi, sima kuponok, amiket kaptam/nyertem)

#?*@&!

(#842) maestro87 válasza zeon.hu (#841) üzenetére


maestro87
őstag

Nem, de próbáld ki: #6cca94 (10% kedvezmény, minimum összeg nincs meghatározva)

[ Szerkesztve ]

(#843) zeon.hu válasza maestro87 (#842) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

5$-tól 200-ig van mindenféle, de max a kisebbeket fogom használni.
Ha nem, hát nem :)

#?*@&!

(#844) dugynok


dugynok
senior tag

Kupon jelentés:

VIP3-al 40$-t írnak. Két kuponkodot kaptam, 150$ felett 20$ kedvezmény. Igy jön ki a 40$. Születésnap elött 7 nappal küldik az értesítést emailban, VIP jelzés mellett ajándék ikonra kattintva hozod elő. Születésnap után 7 napig használható fel.

[ Szerkesztve ]

(#845) zeon.hu válasza dugynok (#844) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Azt hittem, valamivel jobb, a 200/20 majdnem ilyen.
Ezt a kedvezményt a vámon el is bukja az ember.
Ha meg eu raktárból rendeli, annyival többe is kerül.

#?*@&!

(#846) maestro87 válasza dugynok (#844) üzenetére


maestro87
őstag

Kb. erre számítottam. Mindig olyan kuponokat osztogatnak, hogy jobban megérje a pontjaidat beváltani mint magát a kupont. :) A 150$-os összegről nem is beszélve.
Egy hasznos dolog van ebben a VIP rendszerben, hogy nagyobb kedvezményre tudod beváltani a pontokat a VIP státuszodtól függően. Bár nekem még most sem jelent meg a VIP jelzés...

(#847) xxxjjjkkk válasza dugynok (#844) üzenetére


xxxjjjkkk
senior tag

Ilyen kuponok ezrével vannak alin vip nélkül is ...

"Attól, hogy valaki tud fogat húzni, még nem lesz fogorvos"

(#848) dugynok válasza xxxjjjkkk (#847) üzenetére


dugynok
senior tag

Tudom, ott olcsóbb is eleve nagyrésze. Csak azért írtam, hogy senki ne várjon "csodát". Zeon.hu is leírta a dolgokat. Egyébként, ha valakinek kell most ilyen kupon, állítsa be mostanra a születésnapját...

(#849) xxxjjjkkk válasza dugynok (#848) üzenetére


xxxjjjkkk
senior tag

Na ja. Alin kicsit azért jobban oda kell figyelni.
Bár újabban ezek az official store ok eleg szimpatikusak.
-elvileg official
-jó áron
-20$ körül már ingyé a tracking

Nem is nagyon rendelek mostanában bg ról.

"Attól, hogy valaki tud fogat húzni, még nem lesz fogorvos"

(#850) zeon.hu válasza dugynok (#848) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Én korrekt dátumot adtam meg, úgyis nemsokára következik.
De ilyen kedvezménytől nem ájulok el :)

VIP szintet hol kellene látni?
Se android kliensen, se asztali gépen nem látom.

#?*@&!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.