Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-18 13:57:15

LOGOUT.hu

Banggood tapasztalatok

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1851) cris78 válasza Dyingsoul (#1850) üzenetére


cris78
őstag

Azt hiszem 22-re ígérték a kamerát előrendelésben. 4000 feletti előrendelés volt pár napja. Ez azért nem kis szám, gondolom ők is és a Digoo cég is meglepődött. Szerintem várj....

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#1852) Dyingsoul válasza cris78 (#1851) üzenetére


Dyingsoul
veterán

November 7-én rendeltem... mondom akkor még nem preorder volt hanem raktárkészlet. Részben ezért vettem.

[ Szerkesztve ]

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#1853) cris78 válasza Dyingsoul (#1852) üzenetére


cris78
őstag

Az pedig preorder volt. Valamit félrenéztél.
De szerintem többen is jönnek megerősíteni.
Én október 31-én rendeltem.

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#1854) Dyingsoul válasza cris78 (#1853) üzenetére


Dyingsoul
veterán

Csak azért erősködöm ennyire, mert mivel közeledik a karácsony csakis raktárkészleten lévő termékeket rendelek, semmi előrendelés. Ezt az egyet akkor lehet, hogy benéztem bár én még mindig azt mondom, hogy úgy emlékszem raktáron volt. Lehet, hogy csak tényleg fáradt voltam vagy nagyon akartam a kamerát... Minden esetre köszi a tanácsot, várni fogok!
Amúgy neked sem küldték még el a kamerát, hiába okt 31-én rendelted?

[ Szerkesztve ]

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#1855) cris78 válasza Dyingsoul (#1854) üzenetére


cris78
őstag

Még nekem sem, mert még nincs raktáron :))
Amúgy érdekességképpen, az 1-est az egyik fórumtárs előttem egy héttel rendelte elő, mégis én kaptam meg két héttel hamarabb...

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#1856) Dyingsoul válasza cris78 (#1855) üzenetére


Dyingsoul
veterán

Na csak ettől félek én is... Ráadásul már majdnem 500 Ft-tal olcsóbb, mint amikor én rendeltem... :W

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#1857) Devil Smile


Devil Smile
őstag

En rendeltem 3 blitzwolf kamerat egyiket este masikat masnap reggel a harmadikat meg delutan.. az elso megjott kb 2hete a 2. multheten a 3. meg sehol egy honapja.. TN csak annyit ir h celorszagba elkuldve..
2016-10-15 23:10 Célországba elküldve / Item sent abroad
oktober 7. en rendeltem ..azota okt 10. rendeles megjott sot oktober 30.rendeles is.. igaz kozte vannak meg amik nem..

kici kinaiak lafagytak a hidegtol... :F

Steam: hunsmile / Xbox GT: Smile0Gigi

(#1858) Phülöp válasza Devil Smile (#1857) üzenetére


Phülöp
addikt

Ma reggel chat-eltem egy kínai kislánnyal. Kiderült, hogy a szeptember 11-én rendelt Blitzwolf kábeleim el se hagyták Kínát, visszafordították a csomagot. Refund+reorder, remélem, most sikerül.

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#1859) qqzs


qqzs
őstag

Az a raktaron van jelzes az olyan Yen Li beirja e aznap vagy nem mikor elfogyott de ha elmegy szabira akkor csak majd akkor irja be mikor vosszajott az azelotti allapotot. kb igy kell ra szamitani, egyebkent kb bejon az a mikor elore mondjak mikor lesz stockon ujra

Eladó: GTS450

(#1860) atoszmester válasza Phülöp (#1858) üzenetére


atoszmester
tag

Nekem is van 4-5 csomagom, amik szeptemberben lettek rendelve és egyik se ért ide...
A kínai kislány be is vallotta, hogy el se hagyta Kínát a csomagod?

(#1861) PainKiller13


PainKiller13
őstag

Csak nekem tűnik úgy hogy piszkosul felmentek az árak BG-n? Múlt hét óta. Pedig a dollár egyre drágább, emiatt lefelé kellett volna mennie az áraknak.

Power bankot meg a lámpát néztem, múlt héten azért 3/4-ed árban hozzá lehetett jutni.

(#1862) cris78 válasza PainKiller13 (#1861) üzenetére


cris78
őstag

Tényleg :Y
A Xiaomi bankot 10$-ért el lehetett hozni nem rég...

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#1863) Phülöp válasza atoszmester (#1860) üzenetére


Phülöp
addikt

A tracking megállt Pekingben.

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#1864) tboy93 válasza cris78 (#1862) üzenetére


tboy93
nagyúr

Wut? Hol?!

(#1865) cbrfireblade


cbrfireblade
aktív tag

Üdv!

Volt egy 3 tételes rendelésem amiből 1 hiánycikk volt és csak dec. 9-én lett volna, ezért refundoltam és törölték a rendelést. Mennyi idő amíg visszautalják a pénzt/megjelenik a számlámon?

(#1866) cris78 válasza tboy93 (#1864) üzenetére


cris78
őstag

10-5-ös kuponnal azt hiszem az ezüstöt, de az is felment most.

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#1867) zeon.hu válasza cbrfireblade (#1865) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

2-5 munkanap.

#?*@&!

(#1868) atthany válasza PainKiller13 (#1861) üzenetére


atthany
aktív tag

Mit csodálkoztok ezen?
tipikus kereskedői hozzáállás: jön a karácsony, ilyenkor még a sza*t is el lehet adni aranyáron! :K

(#1869) Phülöp válasza cbrfireblade (#1865) üzenetére


Phülöp
addikt

Attól függ, milyen fizetési módot választottál.

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#1870) cbrfireblade válasza Phülöp (#1869) üzenetére


cbrfireblade
aktív tag

paypal

Köszönöm a választ mindkettőtöknek! :R

(#1871) PainKiller13 válasza atthany (#1868) üzenetére


PainKiller13
őstag

Azt hiszem akkor majd karácsony után fogok vásárolni, ahogy szoktam :)) Karácsonyra meg már úgy is berendeltem 11-én :)

(#1872) maj-viktor válasza Dyingsoul (#1850) üzenetére


maj-viktor
őstag

Nem volt sosem raktáron! Én is pre-orderben rendeltem a másik Digoo mellé... Nov. elején (ez tisztázva is volt a lapon, hogy talán nov.30.-ától tudják postázni)

/szerk
Igen, parancsolj:
Order Placed Date:2016-10-29 19:50:49
Ship From: CN
Expected Shipping Date:2016-11-28 19:50:49

15,99$ volt akkor is... nem értem miről beszélsz amúgy

És igen, én voltam az "előző generációs", aki hamarabb rendelte a másik Digoo-t és később kapta meg! :D

[ Szerkesztve ]

JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

(#1873) maj-viktor válasza PainKiller13 (#1861) üzenetére


maj-viktor
őstag

Nem tudom te hol élsz... de pont hogy a forint gyengül, így ugyanannyi dollárt több Ft-ért kapunk...

Eddig mindig 280Ft-tal kalkuláltam, mostmeg 290 Ft-tal kell!

Amiről te beszélsz sztem, az neked akkor jó, hogy $-od van és Ft-ra akarod váltani, akkor több Ft-ot kapsz érted, de ha Ft-od van és $-ba akarsz vásárolni, akkor neked - nekünk rosszabb, ha 1$ 290 Ft és nem 280 Ft!
Sőt ahogy nézem az árfolyamot, lassan inkább 300Ft-tal kell kalkulálni...

OTP-n most: 291,50
Akkor paypal esetén simán lehet már 300 Ft

[ Szerkesztve ]

JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

(#1874) maj-viktor


maj-viktor
őstag

Sőt még talán a Digoo fész oldalán "dicskedtek is", hogy soha ennyi pre-order nem volt még termékre banggood-on vagy valami hasonló rémlik...

/szerk
Jaaa!

[link]

Congratulations !!
BB-M2 Has Created a NEW RECORD at Banggood !!
Let`s see how it became the most popular in the world !!

What's the record?
Digoo 3 days for 4700 pre-orders. :D

Most meg itt tart a pre-order: 7899 Pre-orders
szal itt bőven lesznek csúszások!

[ Szerkesztve ]

JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

(#1875) Beni2360 válasza Beni2360 (#1753) üzenetére


Beni2360
félisten

Na a szállításokról.
Amit megreklamáltam, hogy hibás terméket kaptam (telefon tokot ) 11.04 feladták és ma meghozta a postás. Ilyen TN kaptam kérés nélkül. RS500759925CN. Tudnak ők ha akarnak. :C
A hibás tokkal együtt rendelt LED szalag amit 10.11.-én postázták azt is ma kaptam meg. TN nélküli.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#1876) PainKiller13


PainKiller13
őstag

Itt a pulyka nyereményjátéknál a top10ben levők kapnak valamit vagy feleslegesen boncolgatom a pulykát?

(#1877) maj-viktor válasza PainKiller13 (#1876) üzenetére


maj-viktor
őstag

Sztem semmit, de pont néztem, hogy elivleg benne kéne lennem a topban és nemvagyok... de mostmár igen... TOP6-odik éppen:
ma***or@gmail.com
(bár úgyse sokáig...xD)

De ahogy néztem elvileg:
Thanksgiving Day Offers
Time: Nov. 07-24

Szal addig úgysincs annyi order-em amivel játékban tudnék maradni... ha jól számoltam a max. 21pont jöhet össze én meg "csak" 13-ig tudok jutni jelenleg

De mi az első három nyeremény ott fix oldalt és elvileg minél nagyobb "order"-rel játszol, akkor kaphatsz random nyereményt!? Kicsit zavaros nekem...

"More roast turkey you cut & bigger amount of order you enter, bigger chances to get big prize!"
Há jó izé kapsz kuponokat:
50$ vásárlás esetén 5$
100$ vásárlás esetén 11$
200$ vásárlás esetén 24$-os kuponkód

De akkor fix nyeremény is becsuroghat!?

[ Szerkesztve ]

JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

(#1878) PainKiller13 válasza maj-viktor (#1877) üzenetére


PainKiller13
őstag

Szerintem azokat sorsolják. Én az elején vagyok és van sok orderem, de feleslegesen nem boncolnám szegényt nap mint nap még 8 napig...

(#1879) cris78 válasza maj-viktor (#1877) üzenetére


cris78
őstag

Nem úgy volt, hogy a szeptemberi játékoknál megmaradt coinokat fel lehet használni valamikor? Én azt hittem most....

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#1880) Beni2360


Beni2360
félisten

Miért nem tudok az értékelésnél képeket feltölteni? :W
Azt írja, hogy 2 Mb nagyobbat ne töltsek fel, holott csak 56k a ép. :F

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#1881) Predator2


Predator2
addikt

Helló

Sajnos még mindig nem sikerült megértetnem magam velük.

Nem kaptam meg ezt a rendelést: [link]

A rendelésben két tétel volt együtt. 1 Power bank és egy 3:1-ben kábel.
A Power bank helyett szeretném ugyan azt a terméket (van készleten).
A kábel helyett meg a vásárláskor felhasznált pontjaimat, mivel a kábel már nincs készleten. Beszüntették a gyártását.

Erre ezt a levelet kapom:

For your order 18627465, the two items could not be separated for sale or shipped . The two items are one unit. So we could not send you one item when the other item is discontinued production.

So please kindly understand that and sorry for the inconvenience . Would you like I send 192 points back to your account and refund you for the whole order ?

Túl sokat kérek tőlük? Csak a pénz visszakérése maradt számomra?
Csalódott vagyok, mert árban ugyan ott lennének, de nem akarnak segíteni, a híres support-juk leírta magát előttem.

THX

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#1882) Phülöp válasza Predator2 (#1881) üzenetére


Phülöp
addikt

Szerintem ne bonyolítsd túl a dolgot. Kérj refundot, azzal a pontjaidat is visszakapod. Utána megrendeled az akksit újra. Tisztább az ügymenet mindkét fél számára.

Mivel az akksi+kábel egy termékcsomag, így érthető, hogy az nem bontható meg. Az akksi külön az egy másik termék (más cikkszám, miazmás). Így viszont az ügyfélszolgálatos kislány nem nagyon tehet semmit az előírt panaszkezelési metódusuk szerint.

[ Szerkesztve ]

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#1883) axlfsi válasza maj-viktor (#1849) üzenetére


axlfsi
veterán

Nem ertem Te miert vetsz ezekre keresztet, de en nem adom fel; PayPal-lal fizettem (nyoma van) TN-n kertem (vasaroltam) -> nyoma van (ahogy annak is, hogy vesztegel egy repteren mar egy hoonapja).

Kerdesem annyi lenne - szerintetek -, hogy mikent es hol inditsak dispute-ot? Azonnal PP-n? Az a baj, hogy ha most ott, a BG oldalan, a rendeles oldalan nyomok egy "Repair & Refund & Resending"-et akkor azt irja ki, hogy You order is in transit (csakhatugye, kapjak be, de MIOTA?!). Szerintem ez soha nem valtozik meg es soha nem fogja engedni az eszkalaciot...

PP dispute?

UI.: na midnegy, egyelore nyitok egy BG ticketet, aztan meglatom mit valaszolnak, de egyertelmuen kerem, hogy ASAP kuldjek ujra a rendelesem UJ TN-nel es hivatkozom arra, hogy 2016.09.18-n kifizettem az arut.

[ Szerkesztve ]

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#1884) Phülöp válasza axlfsi (#1883) üzenetére


Phülöp
addikt

Az utóiratban vázolt módszert javaslom magam is.

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#1885) maj-viktor válasza axlfsi (#1883) üzenetére


maj-viktor
őstag

Hidd el a Paypal védelem sem "szent" láttam már cifra ügyeket, melyeket a nyilvánvaló bizonyítékok ellenére se termék - se refund lett a vége... hiába volt TN (más TN-t kapott, mely más címre kézbesítettek, stb.) Nekem szerencsére csak pár nagyon problémás ügyem volt, de azokat végül sikerült szerencsésen megoldani, csak nekem sokan írnak... és próbálok segíteni, ahol sokszor már csak 50%-os sikert tudok elérni, mert túl későn szólnak, stb. tipikus "kezdő hibák", 0értékeléses vásárlás, átverés, csaló, kamu TN, túl hamar akarja megkapni, 1hét alatt, amikor mondom, hogy 1hó az átlag, stb.

Problémás ügyekről:
order@banggood.com e-mail probléma leírás 24-48óra válasz és általában még 1-2 e-mail váltás és problémák megoldva vagy van a belső levelező ticketük is ugyebár az ugyanez...

Ám pont tegnap - ma váltott át csomó vagy 5-10csomagom státusza (pont az elmarad szeptemberiek) postás jött is, hogy egy egész zsáknyi pakkom van! Bekéne érte menni (nálam mostmár ez kezd gyakori lenni... már szinte külön embert kéne csak az én csomagjaim kezelésére fogni itt! :D Mert ha most a kézbesítő csak az én csomagjaimat fogja meg és hozza, senki más levelét, nem tudja már hozni - ugyebár így gyalogosan - biciklivel - motorral, stb. a kocsis postás meg a "csomagos" és csak a túlméretes levelekkel jön... így a kisebb csomagok simán a biciklis-motoros kézesítőnél landolnak)

Így ha jól néztem a legrégebbi csomagom ilyen okt. közepei lesz... szal ott is már egy 30nap megvan! (azért írom én mindig.. legalább 45nap és türelem)

[ Szerkesztve ]

JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

(#1886) maj-viktor válasza maj-viktor (#1885) üzenetére


maj-viktor
őstag

Nem viccelt a kézbesítőm, hogy zsáknyi cuccom jött! :DDD

[link]

JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

(#1887) cris78 válasza maj-viktor (#1886) üzenetére


cris78
őstag

Nálad ezek szerint hamarabb van karácsony :D

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#1888) PainKiller13 válasza maj-viktor (#1886) üzenetére


PainKiller13
őstag

Akkor valószínűleg nekem holnap jönnek a zsákok :DD

(#1889) d.tiborz válasza PainKiller13 (#1888) üzenetére


d.tiborz
aktív tag

Vagy mindenkié az Ő zsákjában van. :DDD

(#1890) Zoty4 válasza maj-viktor (#1886) üzenetére


Zoty4
őstag

Van zsakodba minden jo... :C

(#1891) Ciccuka válasza maj-viktor (#1886) üzenetére


Ciccuka
veterán

:D

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#1892) zeon.hu


zeon.hu
nagyúr

Bár nem tartozik szorosan a Banggood-hoz, de bekerült az összefoglalóba a Paypal-me link pénzfogadáshoz.
Ez egy új paypal lehetőség, a link segítségével/megosztásával, nagyon könnyen tudnak nekünk pénzt küldeni.
A leírásért köszönet V/-nek.

#?*@&!

(#1893) Joe63


Joe63
tag

Sziasztok!
Vettem Banggoodról 4 db ilyen LED fényforrást, promócióban. 3 napja jött meg, pontbeváltással 9 USD volt összesen. Az eredeti leírást javították, eredetileg 5w, 48 led és 1600 lumen, kapcsolós változat szerepelt benne. A fényerő 400 lumennél tényleg nem több, a búra miatt még szerintem ennyi sincs. Munkapadot, konyhapultot ne ilyennel világítsunk meg. :D Megreklamáltam, kaptam 500 pont visszatérítést. A pontokat levásárlom, így tulajdonképpen darabja 1 USD volt, ez baráti ár érte. A jelenlegi árát semmiképpen sem éri meg, max. 2 USD-t. A jó értékeléseket ezért sem értem. :U

• Az élet attól szép, hogy bármi megtörténhet. És attól szar, hogy meg is történik.

(#1894) atoszmester


atoszmester
tag

Nemrég beszéltem chaten az egyik ügyfélszolgálatos csajjal, mivel nem jött meg egy csomag.
Kértem refundot, viszont azt írta hogy a pontokat nem tudja visszaadni. Pedig úgy emlékszek, hogy többen írták itt a fórumon hogy visszakapták a pontjaikat.
Megváltozott a szabályzatuk? Tud erről valaki valamit?

(#1895) zeon.hu válasza atoszmester (#1894) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Ne hagyd magad, vissza tudják adni!
Páran itt kárpótlásként akár több száz pontot is kaptak, ha hibás vagy nem a megrendelt terméket kapták.
A meg nem érkezett termék persze más kategória, de a pontok neked pénzt érnek.
Persze változhatott a szabályzat, de erről nem tudunk.

#?*@&!

(#1896) Joe63 válasza atoszmester (#1894) üzenetére


Joe63
tag

Ha akarják, visszaadják.
Nekem is első körben 300 pontot akartak adni, de kivasaltam belőlük a felhasznált pontokat is. Udvariasnak, de határozottnak kell lenni.

• Az élet attól szép, hogy bármi megtörténhet. És attól szar, hogy meg is történik.

(#1897) atoszmester


atoszmester
tag

@zeon.hu és Joe63

Köszönöm a válaszokat!
Mivel már chaten megbeszéltük hogy refund lesz és nem kapom vissza a pontjaimat, első körben mit tanácsoltok? Újra chaten próbálkozzak, abban bízva hogy most hátha nem ugyanaz a hölgy lesz? :)
Vagy inkább e-mailt kéne írnom?

Addig várok mindenképpen, amíg ténylegesen meg nem érkezik a visszatérített összeg.

(#1898) zeon.hu válasza atoszmester (#1897) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Írhatsz emailt, legkésőbb 1 napon belül mindig válaszolnak.
Írd le benne, hogy a pontokat is szeretnéd visszakapni.
Mindenképpen írd oda, ha mégis megérkezne a termék, akkor természetesen jelzed ezt és ki fogod fizetni.

#?*@&!

(#1899) bajtokarpi


bajtokarpi
senior tag

Sziasztok!

Kisebb kálváriám adódik a bangooddal. Kosárban az áru, majd paypal. Nekem a Kaspersky ilyenkor átvált védett böngészőre, innentől kezdődik a kálvária. Nem tudom kifizetni, mert invalid transaction-nal visszadob. Eddig más hasonló oldalon ebből nem volt probléma. Oké, kikapcsoltam a védett böngészőt. Kezdtem előről az egészet. Paypal oké, Pay now gomb pipa, majd kapom az értesítést a megrendelt termékről. Igenám, de az orders-nél a status "payment pending". Ezt nem értem. Paypalon keresztül kifizetem, majd kapom az értesítést, de a statusom rendezetlen. Mi lehet a probléma?

Köszönöm

battletag: bossi#2666

(#1900) zeon.hu válasza bajtokarpi (#1899) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Pénzt levonták a számládról?
Szerintem írj a supportnak, hogy akkor ki van-e fizetve vagy sem.

#?*@&!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.