Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-18 13:57:15

LOGOUT.hu

Banggood tapasztalatok

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1651) Zoty4 válasza tboy93 (#1650) üzenetére


Zoty4
őstag

hogy találjátok ezeket az akciokat?

(#1652) ANOka válasza tboy93 (#1650) üzenetére


ANOka
őstag

Na, nekem ugyanebben a fizikai felépítésben kellene 4-5 portos változatban fehér színben...
...talán egyszer, ha lesz.

(#1653) tboy93 válasza Zoty4 (#1651) üzenetére


tboy93
nagyúr

Nekem volt beállítva ár értesítő erre a termékre, így jött email. Szemeztem vele már rég óta, összes ismerősömnek rendeltem már, de most végre magamnak is :DDD 1.450Ft-ért nem rossz vétel.

(#1652) ANOka 5 portosban csak az BW S1 van, az is jó töltő, akcióban 2.500 körül szokott lenni. Olyan ami közvetlen fali töltő és 5 port lesz rajta, nem nagyon lesz szerintem...

(#1654) ANOka válasza tboy93 (#1653) üzenetére


ANOka
őstag

"Olyan ami közvetlen fali töltő és 5 port lesz rajta, nem nagyon lesz szerintem..."

Hát ez az. Kábelest én is láttam már, illetve 4 portos falit, igaz, az nem "BlitzWolf".
(3 portos falim van.)

(#1655) kiezTe90


kiezTe90
senior tag

Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni! Nemtudom nyomonkövetni a csomagot! Eddig mindig működött, de most nem írja hogy hol jár. Mi lehet a baj?
RS639546677NL
Bemásolom ide, hátha tudtok segíteni!

Egyre többször egyetértek Thanosal...

(#1656) Silent77 válasza kiezTe90 (#1655) üzenetére


Silent77
veterán

Valószínű még nem él.
Mikor adták fel?
4-5 nap is lehet mire látható lesz.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#1657) kiezTe90 válasza Silent77 (#1656) üzenetére


kiezTe90
senior tag

Október 13

Egyre többször egyetértek Thanosal...

(#1658) cris78 válasza kiezTe90 (#1655) üzenetére


cris78
őstag

Mikor kaptad?

Mod:
Jackie hozta a kung-fu gyorsaságot :D

[ Szerkesztve ]

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#1659) Silent77 válasza kiezTe90 (#1657) üzenetére


Silent77
veterán

Írj nekik, hogy nem él a tn.
Néha előfordul, hogy még több idő mire feladják.

cris78: Hijjáááá. :D

[ Szerkesztve ]

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#1660) zeon.hu válasza Silent77 (#1659) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

[ Szerkesztve ]

#?*@&!

(#1661) kiezTe90 válasza Silent77 (#1659) üzenetére


kiezTe90
senior tag

Akkor lehet még fel sem adták magyarul csak írtak e-mailt, hogy fel lett adva?
Amúgy a GB cuccomat se tudom nyomonkövetni. Érdekes.
Akkor írok nekik.

Egyre többször egyetértek Thanosal...

(#1662) Silent77 válasza zeon.hu (#1660) üzenetére


Silent77
veterán

Köszi, így már is jobb. :C
Mentve.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#1663) kiezTe90


kiezTe90
senior tag

Sziasztok!

Érdekes, mert elvileg feladták mind a kettő csomagot, de egyiket se tudom nyomonkövetni.
A GB-ről rendelt termékemet is feladták, de azt se tudom nyomonkövetni. Nemtudom mi lehet a baj, mindegyik csomagomat elfelejtették beregisztrálni, vagy mi lehet a baj?
Soha nem jártam még így.

Egyre többször egyetértek Thanosal...

(#1664) Silent77 válasza kiezTe90 (#1663) üzenetére


Silent77
veterán

Idő kell még neki, ne aggódj hamarosan látható lesz.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#1666) kiezTe90 válasza Silent77 (#1664) üzenetére


kiezTe90
senior tag

Oké, köszi!
Na érdekes amúgy mert amit 15.-én adtak fel, azt a posta.hu már nyomon lehet követni. Tegnapi "célországba elküldve"
Na mostmár nem "sírom" tele a fórumot. :)

Egyre többször egyetértek Thanosal...

(#1667) maj-viktor


maj-viktor
őstag

Valahogy nagyon utálhatnak és nem akarják, hogy lecserélhessem a mobilomat... Pont 1hónapja próbáltam ugyebár először Xiaomi Redmi 3X-el... sikertelenül... ok 2hét várakozás a semmire... 1hét míg a refund visszajön... majd másik modell: Xiaomi Redmi 3S... lassan 2hétnél tartunk ittis 10+nap... áhh talán Karácsonyra lesz belőle valami... az még ok, hogy pont megtalálom a 6-9 days-es dispatch modellt - színt, de naaa mostmár irgum - burgum. Mostanra már kézben szerettem volna látni! Pedig tudtommal annyira még nem kifutott modell, hogy ilyen nagy nehézség legyen beszerezniük

JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

(#1668) zeon.hu válasza maj-viktor (#1667) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Szerintem ez pont az a teló, amit itthon is megkapsz pár ezressel drágábban, viszont 2 év hazai garanciával és kb 2 nap alatt.
Ettől függetlenül persze szurkolok, hogy mihamarabb hozzájuss.

#?*@&!

(#1669) maj-viktor válasza zeon.hu (#1668) üzenetére


maj-viktor
őstag

Áhhhh akkor nincs semmi izgalom! Ez már gyógyíthatatlan nálam! :D
(ám így 50E alatt kijön vámolva is, itthon ahogy most lecsekkoltam 60E-nél kezdődik... azazért mégis 10E Ft, ha csak pár ezer lenne, akkor valszeg tényleg nem "vesződnék vele"

Bár most hogy szóltál régebben xiaomiforsale-ről rendeltem több mindent.. ottani árakat le sem csekkoltam... EU-n belüli shop

[ Szerkesztve ]

JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

(#1670) falcoon


falcoon
csendes tag

Telefon rendelésnél NL postával mennyi esély van a vám-áfa elkerülésre?

(#1671) zeon.hu válasza falcoon (#1670) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Ha EU raktárból küldik, nincs vám.
Ha Kínából, akkor hiába az NL posta, a vámosok értenek a munkájukhoz, igen kicsi eséllyel csúszik át.

(#1669) maj-viktor: Eustock-on céges vásárlóként kb 46K, bár most nézem, hogy éppen nincs raktáron.

#?*@&!

(#1672) cris78


cris78
őstag

Ma adott 100 pontot a kép feltöltésért.

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#1673) falcoon válasza zeon.hu (#1671) üzenetére


falcoon
csendes tag

Értem, köszi a választ!

(#1674) cbrfireblade


cbrfireblade
aktív tag

Üdv!

Mi alapján szedi szét a csomagot a BG? Ha rendelek x tételt (nem nagy értékek, led szalaghoz alkatrészek főleg) szétpakolja nekem 3-4 csomagra, van, hogy egy csomagba csak 1 terméket tesz be...

(#1675) Silent77 válasza cbrfireblade (#1674) üzenetére


Silent77
veterán

Raktár függő.
Ha más raktárba van, külön teszi.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#1676) cbrfireblade válasza Silent77 (#1675) üzenetére


cbrfireblade
aktív tag

köszi,így már értem!
Általában priorityvel rendelek... annak az összegét mi befolyásolja? Mi alapján nő/csökken az összeg?

(#1677) maj-viktor válasza cbrfireblade (#1676) üzenetére


maj-viktor
őstag

Termék súly & méret.. ahogy a postai díjszabás is így van... tömeg alapján!

JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

(#1678) cbrfireblade válasza maj-viktor (#1677) üzenetére


cbrfireblade
aktív tag

:R

(#1679) Phülöp


Phülöp
addikt

Kis beszámoló a szeptember eléjen rendelt termékekkel kapcsolatosan:

1. csomag:

A csomagot Pekingben megállították, csak a nyomkövetés derítette ki. A "Resend" funkciót használva egy mondatban vázoltam a helyzetet, kérdés nélkül újraküldik.

2. csomag:

A rendelés után pár nappal jött egy levél, hogy a termék nincs raktáron. A három felajánlott lehetőség közül a várakozás mellett döntöttem. Az ígért raktárra érkezési dátum október 5-e volt. A csomag státusza nem változott a rendelés óta (back order).Tegnap a termék adatlapjára kattintva azt láttam, hogy rendelhető, van raktáron. Hamar chatablak, kislány elmondta, hogy az én cuccom már úton van (lassan egy hónapja), függetlenül a kiírt státusztól. Mindemellett a refund nem elérhető, így viszont már érthető, miért.

Az 1. csomag kapott új TN-t, viszont a 2. státusza a mai napig változatlan a listában.

Ezeket csak azért írtam le, mert mással is előfordulhatnak a fentiek (nem hagyja el Kínát a csomag, ill. raktáron nem lévő termék későbbi szállítása során a státusz nem frissül).

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#1680) maj-viktor


maj-viktor
őstag

Siker! Végre kaptam TN-t a mobilra! (Xiaomi Redmi 3s) :D

JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

(#1681) atoszmester válasza Phülöp (#1679) üzenetére


atoszmester
tag

Hasonlóan jártam én is. Egy augusztus végi csomagot szó nélkül újraküldték, most egy szeptember 8-i csomagot várok, de szerintem az esélytelen már... Egyikhez sem volt TN, így nem tudom, hogy Kínában ragadt-e :)

Ha jól emlékszem, Te írtad hogy 1-2 hete hogy megjött a QC3-as Blitzwolf power bank. Mintha azt írtad volna hogy szeptember 24.-én lett feladva mert sokáig nem is volt raktáron. Javíts ki ha tévedek. Megnéztem, nekem is aznap lett feladva de még az se ért ide... Máshonnan meg simán megjönnek a cuccok, csak az itteni rendelésekkel van problémám.

(#1682) Phülöp válasza atoszmester (#1681) üzenetére


Phülöp
addikt

Igen, én írtam. Preorder volt, ha jól emlékszem (nem biztos, de szerintem de).

Order Placed Date:2016-09-11 09:28:08
Ship From: CN
Shipped Date:2016-09-24 06:29:02
Received Date:2016-10-10

szerk:
Kis kiegészítés ehhez: 5 csomagot rendeltem aznap, a másik 3 - a megszokottnál később - megérkezett rendben.

[ Szerkesztve ]

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#1683) atyca


atyca
senior tag

Sziasztok!
Okt. 3.-án rendelt árura 7-25 munkanapot ígértek.
Még nem érkezett meg.
Gondolom jövő hónap közepénél előbb nem érdemes reklamálni?

Win11 Pro/64, MI TV Stick, Kodi 20.2 (többi az adatlapomon)

(#1684) zeon.hu válasza atyca (#1683) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

"Munkanap" a kulcsszó :)
Ennél korábbi rendelésem sincs még itt, érdemes még várni, később is lehet írni nekik.
Legyen benne a levélben, hogy ha mégis megérkezne a termék, természetesen hajlandó vagy kifizetni a másodikat is, amennyiben újraküldik.

#?*@&!

(#1685) tboy93 válasza atyca (#1683) üzenetére


tboy93
nagyúr

Nekem szeptember kozepi rendelesek sem ertek meg ide :)) 60 nap utan erdemes kb reklamalni.

(#1686) cbrfireblade


cbrfireblade
aktív tag

Utóbbi 2-3 hétben rendeltem vagy 4-5 csomagot elsőbbségivel, mindegyik megérkezett az ígért 7-10 nap/munkanap? alatt az eu és a kínai raktárból is.
Van 1 csomagom ami a nyomkövetés szerint semmit nem változik, pedig elvileg 18-án adták fel. A többinél ennyi idő alatt azért már lehetett látni a mozgást a csomagkövetőben. Igaz még a 10 nap nem telt el, de eddig BG-nél nem volt ilyen tapasztalatom.

(#1687) atyca válasza zeon.hu (#1684) üzenetére


atyca
senior tag

Köszönöm Neked,és tboy93-nak is!

Win11 Pro/64, MI TV Stick, Kodi 20.2 (többi az adatlapomon)

(#1688) albinolynx


albinolynx
őstag

Vásároltam nyolc tételt, különböző időpontokban. Ezekből kettő már meg is érkezett. Viszont nem találom a "rendelések" menüben a már teljesült és a folyamatban lévőket sem.

Paypal-, kapott emailek alapján viszont nem tudom beazonosítani, hogy mi az amit rendeltem. Közben persze el is felejtettem néhányat (még van ideje ide érni).
Hogyan tudnám társítani az adott tranzakcióimat adott termékekhez?
InvoiceID szerepel minden paypal tranzakciónál, de ezzel egyelőre nem sokra mentem.

Ingyen sajt nincsen, csak az egérfogóban.

(#1689) albinolynx válasza albinolynx (#1688) üzenetére


albinolynx
őstag

Tárgytalan, "egyszer csak megjelentek" rendeltetés szerűen. Nem értem.

Ingyen sajt nincsen, csak az egérfogóban.

(#1690) xy2003


xy2003
tag

Normális az,hogy eddig jutott még csak a rendelésem?
max 4-5 nap után eddig mindig volt valami változás.
2016-10-18 06:13 The item is pre-advised

(#1691) Ciccuka


Ciccuka
veterán

Van most valami érvényes 10%-os általános kupon?

11%-os csak 11/11/16-án lesz érvényes
Kupon: paypal11

[ Szerkesztve ]

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#1692) KL48


KL48
tag

Hol lehet értékelésnél videót feltölteni? Nem találtam, csak a szöveges értékelést, és a fotó feltöltést. :F

(#1693) cris78 válasza KL48 (#1692) üzenetére


cris78
őstag

A termék adatlapján.

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#1694) N3gro


N3gro
aktív tag

Október 17-én rendeltem egy lámpát és egy töltőt a BG-ről, tegnap meg is jöttek. Viszont semmi hír azokról, amiket szept. 12-én rendeltem a BG-ről és az ebay-ról.

(#1695) maj-viktor válasza Ciccuka (#1691) üzenetére


maj-viktor
őstag

Gondolom készülnek a konkurenciára... aliexpress-en már vagy 3éve folyamatosan jobbnál jobb akciók szoktak lenni 11.11-kor, tavaly és tavalyelőtt is tényleg nagyon jó áron tudtam venni cuccokat (ergó valós kedvezménnyel... persze ott is próbálkoznak ezzel a felárazzuk majd leárazzuk trükkel, de még ígyis jó pár ezrest megspóroltam pár rendelésemmel)

11.11 ugyebár Kínában "szingli napként" megy... és ekkora van a legdurvább netes eladás (melyet tudtommal az ali vezetett be)... kb. az amerikai Black Friday / Cyber Monday

[ Szerkesztve ]

JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

(#1696) atoszmester


atoszmester
tag

Sziasztok!

Elsősorban azoktól szeretném kérdezni, akik vettek 20 ezres Xiaomi Power Bankot, hogy ez gond nélkül átcsúszik a vámon? Senkinek se fogták még meg?
Most kuponnal együtt kicsivel több mint 25 euróba kerül, azért kérdezem.
Eddigi rendeléseim mind a 22 eurós határ alatt voltak, azért vagyok bizonytalan.

(#1697) dugynok válasza atoszmester (#1696) üzenetére


dugynok
senior tag

Üdv,

Vagy - vagy. Én kettesével, hármasával rendelem a 10-est a xiaomiból nyomkövetés nélkül mikor olcsó, de egyszer sem fogták meg, pedig jópárszor rendelem így. De nyomkövetéssel sem fogták még meg. Utoljára tv box-ot rendeltem, 3 darabot külön csomagba, követés nélkül, rá is volt írva, hogy mi az, de azok is átjöttek. Másnak meg megfognak mindent.
Szóval nagyon lutri...

[ Szerkesztve ]

(#1698) atoszmester válasza dugynok (#1697) üzenetére


atoszmester
tag

Azt esetleg meg tudod mondani, hogy a 10 ezresnél mikor olcsó? Természetesen pontok nélkül kérdezem.
Most 4200 körül van, ez olyan középár lehet?

A 20 ezres 7900-ért mennyire jó biznisz? Nem mintha telhetetlen lennék, csak nem SOS-be kell, tudok várni ha szokott olcsóbb lenni.

(#1699) dugynok válasza atoszmester (#1698) üzenetére


dugynok
senior tag

Annyiért már jó. Néha beakciózzák 3700 környékére is, de pontokkal most 3500. Szerintem hamarosan elkezdik kiárulni a készleteket, mert van újabb ( PLM02ZM), ami már qc-s és most 6ezerért van akció nélkül... Magasabb, de vékonyabb. És elvileg picit több is jön ki belőle.

[ Szerkesztve ]

(#1700) atoszmester válasza dugynok (#1699) üzenetére


atoszmester
tag

Az újabb nincs 6 ezer, ha használod a Paypal11 kupon kódot, azzal 5400 körül lesz :))

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.