Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-18 13:57:15

LOGOUT.hu

Banggood tapasztalatok

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#301) Ciccuka válasza Mitírjakide? (#300) üzenetére


Ciccuka
veterán

3 hét körül

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#302) Phülöp válasza Mitírjakide? (#300) üzenetére


Phülöp
addikt

Az utolsó Post NL szállítás így alakult:

Destination Country - Malta: (356) 2596 1740
2016-04-22 15:31,Final Delivery - XBX02 (Beat ID),
2016-04-22 07:58,Arrival at Delivery Point - XBX02 (Beat ID),
2016-04-21 19:51,Departure from Office of Exchange - MSIDA (TA XBIEX),
2016-04-21 18:16,Arrival at Office of Exchange - Foreign,
Origin Country - Netherlands: +31 (0) 900 0990
2016-04-18 06:47,The item is ready for shipment,
2016-04-14 08:52,The item is pre-advised,

A rendelést ápr. 9-én adtam le, 22-én kezemben volt a csomag.

[ Szerkesztve ]

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#303) Mitírjakide? válasza Phülöp (#302) üzenetére


Mitírjakide?
csendes újonc

Az a baj, hogy nekem még nem is él a TN számom... Lehet hogy én is ilyen gyorsan meg fogom kapni, vagy esélytelen? Milyen értékben rendeltél te, ha szabad kérdeznem? Nem volt vámolás?
Bocsi, de még nagyon kezdő vagyok, és most rendeltem először nagyobb értékben külföldről, eddig csak 1-5$-os "vackokat" rendeltem ebayről.

(#304) Phülöp válasza Mitírjakide? (#303) üzenetére


Phülöp
addikt

Ez a csomag épphogy megütötte a 20 eurót, vám nem volt.
A ma érkezett csomagom 23 euró, de arra sokat kellett várnom, mert nem volt raktáron (ezért nem azt írtam fentebb). Arra se kellett vámot fizetnem.
Igazából nem is tudom, mennyi most a vámkötelesség határa, 30 euró fölött még nem rendeltem.
TN-t majd akkor kapsz, ha a futárcég kezébe kerül a csomag, az általában 3-5 nap a megrendeléstől számítva (saját tapasztalataim szerint).

[ Szerkesztve ]

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#306) Andralin válasza Andralin (#296) üzenetére


Andralin
aktív tag

Időközben megérkezett az a nyamvadt csomag.

Sima postás hozta ki, illetve be kellett mennem érte a postára mert nem voltam otthon.

Az eredeti címke és TN mellett volt rajta egy Deutche Post-os címke és ottani TN valamint egy Magyar Postás címke és magyar TN is, a magyar TN-re rákeresve az csak a kézbesítés napján jelent meg a rendszerben.

Hát ez az EU Express szállítás kínai módra. :U

(#307) dipeti


dipeti
senior tag

Sziasztok!
Ha minél olcsóbban szeretném kihozni a tabletrendelést akkor érdemes drop shippinget választanom? Írjak esetleg még valami kommentet a seller-nek jelzés értékkel? :B

Some say I'm condescending. That means I talk down to people.

(#308) maj-viktor válasza dipeti (#307) üzenetére


maj-viktor
őstag

Ha az "alacsonyabb érték megjelölésre gondolsz", semmi értelme... több száz csomagot kaptam már "Kínából" - banggodról is 50 felett, soha nem a "valós érték volt ráírva", és sosem kértem a "csalást ezzel", ez már alapból bennük van, hogy kisebb értékét írnak rá.... de ha vámolják ez úgysem ér semmit... nem ez alapján vámolnak - áfáztatnak... PayPal fizetési bizonylat alapján... szóval sok értelme nincs ezzel foglalkozni - "parázni ezen"!

JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

(#309) dipeti válasza maj-viktor (#308) üzenetére


dipeti
senior tag

Hmmmm. Ha PayPal bizonylat alapján vámoltatnak, akkor érdemesebb lenne sima credit cardos fizetést használni a kitűzött cél elérése érdekében?

Some say I'm condescending. That means I talk down to people.

(#310) maj-viktor válasza dipeti (#309) üzenetére


maj-viktor
őstag

Akkor bankszámlakivonatot kérnek majd... persze "csalhatsz", aztán ha kiderül majd szép kis büntit meg felfüggesztettet kaphatsz közokirat? hamisításért...

JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

(#311) Dluinet válasza dipeti (#309) üzenetére


Dluinet
nagyúr

a vámosok nem ma kezdték, ismernek minden trükköt
igazi sasok, csak a legyek után nem kapkodnak, de minden nagyobb prédára lecsapnak

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#312) xy2003 válasza Phülöp (#304) üzenetére


xy2003
tag

22€-ig semmi nincs,22-150€között csak áfa,150 fölött áfa és vám is.
a legjobb az,hogy a postaköltség is beleszámít.

Mitírjakide?
nekem is jött már drón kb 60x40x15cm-es dobozban és nem foglalkoztak vele,másnak fele ekkora pakkot is megnéznek,tök kiszámithatlan.

(#313) Phülöp válasza xy2003 (#312) üzenetére


Phülöp
addikt

Köszi.
Az én vackaimat nem magyar vámosok nézegetik, ellenben amit a asszony munkahelyére rendeltünk, azt sose kóstolták be. Amit itthonra, annál a postaköltségre is kellett vámot fizetni, ahogy írod te is. Többet ilyen nem lesz...

[ Szerkesztve ]

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#314) Bornie127


Bornie127
senior tag

Sziasztok!

A történet, az hogy vettem két darab 13$-os quadkoptert. Egyet magamnak, egyet ajándékba. Elvittem az ajándékot, kipróbáljuk, erre nem megy. Mármint megy csak halott két motor, szorul, nem repül, volt egy elnyírt csavar is. Képet, videót mellékeltem.
Írtam a supportnak, a csomagon volt shipping insurance, új, működőképes gépet szeretnék helyette. Motort sem tudnék cserélni, mert forrasztva van, igazából nem is érdekel mi a baja, mert kellene egy használható.
Ki tudom csikarni tőlük az újat?

Dear customer,

Thank you for your email. We are sorry for the inconvenience cause in your order 13219745.

1. You can check if the propellers screwed tight.
2. You can opened the quad body and saw that the motor wires if connected at all to the main board.
3. If it connected that maybe something wrong with the motor. Could you please exchange the defective motor with its diaginal motor to check whether it spins or not?
If not,it is the motor problem. Could you please check what color of the defective motor cables are? We willing to resend you the motor (977948) as replacement. Do you agree with it?

To change the motor is easy, just cut off the defective motor cables and connect them with the new motor cables with tape. For better connection, please burn off the insulator on the surface of wires.

Hope to hear from you soon.

Best regards,

Elaine

(#315) Phülöp válasza Bornie127 (#314) üzenetére


Phülöp
addikt

Azt mondja a hölgy, hogy szerintük két mozdulattal lehet motort cserélni - ha tényleg így van (nézd meg újra, hátha - szerintük csak a kábel fix, azt lehet toldani), akkor küldenek másik motort. Ha viszont nem lehet cserélni a motort, akkor fotózd le, és írd meg nekik, hogy nem lehet cserélni, küldjenek másik motort. Esetleg csinálhatsz egy videót a fals indulásról, amit feltöltesz valami felhőbe, és ők meg tudják nézni. Mindenképpen menj tovább a garanciális ügyintézésben, a te tapasztalataid hasznosak lehetnek a többiek számára.

[ Szerkesztve ]

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#316) Bornie127 válasza Phülöp (#315) üzenetére


Bornie127
senior tag

A hölgy téved, mert közvetlenül forrasztva van a vezérlőre. Ugyanilyen van nekem is, illetve van még másfajta itthon, syma x5c, nihui u807, fluoreon 101, ebből csak a nihuinál csatlakozós a motor. A h8 mininél, [link] ami a problémás forrasztani kellene és nincs pákám sem. Az igazat megvallva nem is akarok forrasztani, én egy működőképes gépet akarok.
Képet meg videót küldtem a hibáról.

(#317) Phülöp válasza Bornie127 (#316) üzenetére


Phülöp
addikt

Akkor reméljük a legjobbakat. Miattad is, meg meg banggood jó híre miatt is.

Szerk: az előző hozzászólásomban azt akartam írni, hogy ha nem cserélhető, akkor küldjenek másik quadkoptert, csak nem azt sikerült.

[ Szerkesztve ]

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#318) Bornie127 válasza Phülöp (#317) üzenetére


Bornie127
senior tag

Köszi, akkor ezt fogom írni nekik :)
Ebből a szempontból nincs szerencsém velük, egy 45€ kopter soha nem jött meg, meg ezzel a kicsivel van baj, ellenben a többi húsz csomag az elmúlt hónapban hibátlan.

(#319) Phülöp


Phülöp
addikt

Blitzwolf

BlitzWolf® 40w smart 5-port high speed desktop USB charger with power3s technology
[Qualcomm certified] BlitzWolf® BW-P1 10400mAh 16.2w quick charge 2.0 power bank
BlitzWolf® BW-LT3 Multifunction LED Magnet Light Outdoor Camping Tent Emergency Night Lamp
BlitzWolf® 2.1A micro USB cable 0.66ft/0.2m double sided reversible USB A male to micro B

Már csak egy BT hangszóró hiányzik, és megvan minden, amire vágytam. :DD

[ Szerkesztve ]

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#320) McLaca válasza Phülöp (#319) üzenetére


McLaca
őstag

Épp azon tobzódom, hogy Xiaomi, vagy BlitzWolf BT hangszórót vegyek-e... Olyan kell, amin van jack aljzat. Árban hasonlóak, a Xiaomi kisebb, de - emlékezetből írom - mintha szélesebb lenne a frekiátmenete. Ambivalencia van. :)

Üdv!

A magyar nyelvben nincs -al, -el rag. Van helyette -val és -vel. Ha nem vagy biztos benne, hogyan írd, inkább olvass utána: http://helyesiras.mta.hu/helyesiras/default/akh

(#321) Beni2360


Beni2360
félisten

Esetleg valakit érdekel, Office 2.0 Hub adapter 9 1 Splitter

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#322) FoLey-v


FoLey-v
addikt

Üdv!

Még nem rendeltem erről az oldalról és azt szeretném megkérdezni,hogy csak playpal meg bankkártyás fizetési mód van,esetleg nincs utánvételi készpénzes fizetés?

• Opel Astra H 1.6 2005 Optima Z16XEP Caravan 105 LE • OnePlus 8 Pro 12/256GB • Google Pixel 6 Pro 12/128GB •

(#323) ZS3NI válasza FoLey-v (#322) üzenetére


ZS3NI
őstag

Csak pp vagy bankkártya ahogy mondod. Utánvét nincs.

IDDQD ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(#324) Beni2360 válasza FoLey-v (#322) üzenetére


Beni2360
félisten

Jó reggelt, hát a mai nap első vicces kérdése.
Kínából én még ilyen lehetőségről nem hallottam. Elvétve olvasni EU-ból + összeg fejében.
A playpal ad csak részedre védettséget, bankkártya már nem.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#325) FoLey-v válasza ZS3NI (#323) üzenetére


FoLey-v
addikt

Köszönöm a választ! :R

Beni2360 Hát ha viccesen kérdeztem,holott még életemben nem rendeltem külföldről akkor én kérek elnézést és köszönöm a választ! :R :D

• Opel Astra H 1.6 2005 Optima Z16XEP Caravan 105 LE • OnePlus 8 Pro 12/256GB • Google Pixel 6 Pro 12/128GB •

(#326) Beni2360 válasza FoLey-v (#325) üzenetére


Beni2360
félisten

Nem kell elnézést kéni csak meglepő volt a kérdésed. Ha rámész az oldalra és végig vezeted a vásárlást ott azonnal látod a fizetési lehetőségeket. Aztán vissza lépkedve törlöd az árut a pénztárból és mintha meg sem történt volna. Az Aliexpres-nél meg saját rendszerükön lehet vásárolni ami szintén védelmet ad.Oda külön kell regelni. De érdemes beleolvasni a másik topikba a vásárlások végett.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#327) FoLey-v válasza Beni2360 (#326) üzenetére


FoLey-v
addikt

Rendben átcsamcsogok ezeken,még egyszer köszönöm a segítségedet! :R

• Opel Astra H 1.6 2005 Optima Z16XEP Caravan 105 LE • OnePlus 8 Pro 12/256GB • Google Pixel 6 Pro 12/128GB •

(#328) Ayg0 válasza Mitírjakide? (#300) üzenetére


Ayg0
senior tag

Mennyi az esélye hogy nem lesz megvámolva, azaz nem rakják rá a 27% ÁFÁ-t?

"Kockázatelemzés" alapján válogatnak. Ez kb annyit tesz, hogy milyen napja van az ügyintézőnek, attól függ mit enged át. Itt beszél többek közt erről Búzási alezredes úr. Érdemes megnézni, milyen "vérprofin" folyik a munka...

"A Celeron egy olyan gyár ami az Intelnek készít olcsó, megbízható processzorokat, ezért felesleges a Pentiumokért plussz pénzt fizetni."

(#329) Beni2360


Beni2360
félisten

Gyerekek ez nem ULTI ahol bemondom, hogy 2 Ft aztán találd ki, hogy mi az, Ez az egész REBETLI amit vagy elfogják vagy nem. Igaz én akkor játszottam utoljára amikor még csak 10-20 filléres alapon volt a játék. :Y

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#330) Gaabe


Gaabe
tag

Rendeltem egy sportkamerát, a kínai warehouseból expedited shippinggel, a Posta fogja szállítani?
Hétfő óta shipped a státusz, de még incs TN-em. Elfelejtettem az insurancét bepipálni, már kész volt a rendelés mire észrevettem. Gondoltam az expedited shippinghez jár alapból a tracking, de visszaolvasva a fórumot nem biztos, lehet az insurancéval együtt lett volna. Mennyi idő szokott lenni feladás után a kézbesítés expediteddel?

(#331) 8zabi


8zabi
őstag

van egy rendelésem tracking + insurance kombinációval

a tracking szerint már megkaptam, de nem :( bementem a postára, ott kinyomozták, hogy azzal a tn-nel amit kaptam tényleg kaptak csomagot, a város egyezik, csak épp nem az én nevemre és címemre szól

a kérdés, hogy csak a nyomkövetés számát kavarták el és még úton van a cucc, esetleg át akarnak verni, esetleg a címzés hibás a csomagomon?

(#332) Andralin válasza 8zabi (#331) üzenetére


Andralin
aktív tag

Szerintem a legvalószínűbb az, hogy hibás címzést írtak a csomagra és ténylegesen másnak vitték ki a csomagot.

Én mihamarabb írnék nekik, hogy mi a szitu és rákérdeznék, hogy pontosan kinek is címezték a csomagot, milyen név és cím szerepelt a neked megadott TN alatt.

(#333) Beni2360 válasza Andralin (#332) üzenetére


Beni2360
félisten

Szerintem meg egyszerűen rossz tr sz kapott, össze keverték.
Szerintem címet nehezebb össze keverni mint egy tr sz-t.Főleg ha a cím a pay palon regeltröl van.
Fel sem tételezem, hogy egy csomag küldve, másik nem és egy tr sz. adtak meg mindkét félnek. :(

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#334) 8zabi válasza Andralin (#332) üzenetére


8zabi
őstag

neked lett igazad, tényleg másnak címezték, még a név is az övé volt... :(

szerencsére sikerült vele beszélnem és megkaptam ami ami az enyém, a legnagyobb poén, hogy kb 100 méterre lakik tőlem :DD

most pedig kell a postától egy írásbeli igazolás, hogy a tn szám más címre szól és mehetek reklamálni ;]

(#335) Andralin


Andralin
aktív tag

Nálam most rekordott döntött a BG:

Egy április 30-án megrendelt csomagot május 1-én adtak postára és tegnap, azaz május 10-én kézbesítette a posta itthon! :C :))

(#336) Eyesis


Eyesis
őstag

Sziasztok, Lehet elszúrtam, de én nem kértem nyomkövetést... Még azért megjöhet? Mennyi idő után kell aggódjak? 12-én rendeltem, még elvileg nem shippleték..

Eyesis

(#337) Phülöp válasza Eyesis (#336) üzenetére


Phülöp
addikt

Úgy 3 hét múlva kezdjél aggódni, de csak finoman.

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#338) Dluinet válasza Eyesis (#336) üzenetére


Dluinet
nagyúr

6 hét után érdeklődhetsz levélben, addig ne izgulj

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#339) Eyesis válasza Dluinet (#338) üzenetére


Eyesis
őstag

Köszi :) Akkor türelmesen várok :)

Eyesis

(#340) debcamp válasza Eyesis (#339) üzenetére


debcamp
aktív tag

Nekem egy ápr. 22. és 27. (shipped date, untracked -mert ezt ajánlották, hogy hamar megjön, nem tűnik el, nem kell külön fizetni a gyorsaságért meg Tn-ért..) rendelést várok még... pedig már a ~4. hétben vagyunk ~18 munkanappal.. remélem nem kell a 6. hetet is megvárnom és nem jön semmi..

[ Szerkesztve ]

(#341) debcamp válasza debcamp (#340) üzenetére


debcamp
aktív tag

Na a 27-i, ma később du megjött :) 10k -s xiaomi powebank.

[ Szerkesztve ]

(#342) dipeti


dipeti
senior tag

Nekem is megjött a Banggoodról május 2.-án rendelt tablet. (17 nap)
Az túlzás, hogy szépen be volt csomagolva, de szerencsére nem sérült. PostNL.

drop shipping, se áfa, se vám.

Some say I'm condescending. That means I talk down to people.

(#343) #93173760


#93173760
törölt tag

Sziasztok.
Nem írjátok vagy figyelmetlen vagyok.
http://www.banggood.com
http://eu.banggood.com
Ról érdemes rendelni?
Hol kerül esetlegesen többe a termék?
Melyiken milyen + árakra kell számolni?

(#344) maj-viktor válasza #93173760 (#343) üzenetére


maj-viktor
őstag

EU raktáras termékek esetén, nincs +ÁFA-VÁM, így kicsit drágább, de nem "problémás" vámkezelés miatt...
Szállítási időben 1-2hét (Kína esetén 1-2hónap is lehet)

JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

(#345) gg72 válasza #93173760 (#343) üzenetére


gg72
veterán

Nekem EU raktárból ma jött meg egy május 2-án feladott rendelésem, vagyis pontosan 3 hétig volt úton. Már azt hittem, elveszett...

(#346) nOvOp


nOvOp
senior tag

Sziasztok!
Fizetés szempontjából számít, hogy az oldal tetején milyen pénznemet állítok be? Vagy mindenképpen dollárban számol fizetésnél és csak nekem könnyíti meg a "forintosítást"?

(#347) Ciccuka válasza nOvOp (#346) üzenetére


Ciccuka
veterán

Ha forintot állítasz, akkor annyit is von le amennyi ki van írva, az az előnye.

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#348) nOvOp válasza Ciccuka (#347) üzenetére


nOvOp
senior tag

köszi
akkor most úgy látszik a dollárral jobban jártam forintosítás végett, 5 forinttal jobban váltott a bankom vagy a paypal :)

(#349) Andralin


Andralin
aktív tag

Hát nem minden csomaggal olyan csodás az élet... :(((

Van egy nyomkövetett csomagom, 1500 Ft a tényleges összeértéke, egy vacak műanyag asztali mobiltelefon tartó/kitámasztó van benne. Ezt Mo-ra érkezés után megfogták a vámosok, és a státusza 9. napja már Held by Custom

Mégis mi a rákot akarnak a vámosok egy 1500 Ft-os műanyagdarabért? Erre még ÁFÁ-t és VÁM-ot se szabhatnak ki! De be sem kértek tőlem semmilyen papírt a csomaggal kapcsolatban eddig. :((

Van erre esély, hogy ezt valaha még elengedik, vagy ezt buktam, inkább rendeljem meg újra szerintetek? :(

(#350) maj-viktor válasza Andralin (#349) üzenetére


maj-viktor
őstag

1500 Ft-ra nem is kapsz TN számot... így az max. egy automata nyomkövetés lehet... milyen TN-t kaptál, vagy hol látod ezt a Held by custom jelzést!?

JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.