Hirdetés

2018. október 22., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2018-10-06 18:38:09

LOGOUT.hu

Banggood tapasztalatok

Összefoglaló kinyitása ▼

(#601) Beni2360

Beni2360
(PH! kedvence)

Egy hónap alatt kipurcant média lejátszóm MINI MX se kép se hang és megreklamáltam, küldtem videót amit kértek, hogy nem csinál semmit. Másnap jött a levél, hogy sajnálják és elfogadok-e helyette egy ugyan ilyet.
Na le a kalappal előttük, :C én már le is mondtam róla és rendeltem egy másikat.

Béni ---Bluboo Xtouch -- Acer Aspire A515 --LG-50LB671V - EPSON EH-TW5210 - DENON AVR-X 2400H - Mission mx4 5.0 -Zyxel NSA325 v2 - K1 plus - Mini MX-G - ZIDOO X10 - MECOOL BB2 PRO- bluetooth.

(#602) xy2003

xy2003
(fanatikus tag)

Ha EU raktárból rendelek egyik postánál sincs TN?
Van valami B2C Europe,itt irja,hogy nincs és lehet választani France expresst.

Vagy TN nélkül is ide ér?

[ Szerkesztve ]

(#603) Lackooo84 válasza xy2003 (#602) üzenetére

Lackooo84
(PH! addikt)

A fentebb (sokszor) említett asendiával kapod. Van általuk követhető TN, de így is esélyes, h eltűnik... DHL paket TN is van rajta, amivel pl. a magyar posta azonosítja, de te azt nem fogod megkapni.

[ Szerkesztve ]

There's only room for one Boss... and one Snake...

(#604) zeon.hu

zeon.hu
(Topikgazda)

Most mit szeretnének?
Megírtam nekik, hogy nem tudok képet feltölteni semmihez, hibaüzenetet kapok, erről küldtem képet is.
Ekkor kérték a képeket, amik nem mennek fel, ezeket is megkapták.
Szerintük is jók a képek, máshol lesz a hiba.
Most ez jött ez ügyben:

About your problem, we have checked with seller. Would you mind telling us whether you write the review from in the order detials directly?

Ha annyi pénzem lenne, amennyit elmotoroztam, akkor... elmotoroznám!

(#605) xy2003 válasza Lackooo84 (#603) üzenetére

xy2003
(fanatikus tag)

Kösz.
Akkor ez egyben azt is jelenti,hogy jobb nem rendelni eu raktárukból?

(#606) Lackooo84 válasza xy2003 (#605) üzenetére

Lackooo84
(PH! addikt)

Rendelhetsz, ha lába kél az nem az ő saruk, és előbb-utóbb visszakapod a pénzed ha úgy alakul.

(#607) PiEm-14B

PiEm-14B
(lelkes újonc)

Fotós táska: Caden K1 Fashion Casual DSLR Camera Shoulder Bag

"ab91af" kuponnal csak 9.41 dollárt, szerintem elég jó vétel. Az akció nem új, viszont csak most kezdett el valóban működni, pár levélváltást követően. :D

(#608) Tibko8

Tibko8
(senior tag)

Bangoodtól érkező csomagok mindig ilyen sokáig szoktak ebben az állapotban maradni? 4-5 napja ez a felirat van csak TN alapján. The item is pre-advised
Xiaomi Mi band 2 rendeltem még múlt héten. Múltkor rendeltem egy másik kínai webshopból ott amikor meg kaptam a TN-t akkor ez a felirat már rá pár órára túl is lépett. Az létezhet hogy készlet hiány miatt nem tudnak küldeni? Mondjuk azt írták hogy van raktáron. Hamar fel is dolgozták a rendelést.

Suzuki Swift Powered by 993 ccm "A lóerő hiányt barátsággal pótolom." OnePlus One (CYANOGEN) ---> OnePlus Three(3) /Never Settle/

(#609) atyca

atyca
(senior tag)

Sziasztok!
Kártya váltás óta ez az első vásárlásom itt.
Fizetés után ez fogadott:

Eza a Bangood összekapcsolása a PayPallal?
Gond nélkül megtehetem?

Win10 Home/64

(#610) pimmi válasza atyca (#609) üzenetére

pimmi
(senior tag)

nekem is ez volt, nem engedett máshogy tovább...

(#611) maj-viktor

maj-viktor
(őstag)

Nemtudom volt-e már, de banggood EU-s raktárból Júl.31.-éig az alábbi kuponkóddal -10%:
"BG10%OFF"

JunkieeeBoy.blog.hu - bit.ly/EBAYkezdoknek & bit.ly/ALIEXPRESSkezdoknek http://bit.ly/RendelesKulfoldrolAFAVAMterhek_1resz & bit.ly/banggoodkupon2018 FaceBook.com/SJ4000HUN & FaceBook.com/DronHUN & FB.com/MadeInCsajna

(#612) pimmi

pimmi
(senior tag)

felajánlottak most 1 hét várakozás után a juli11. én elakadt telóra ujraküldést vagy refundot, szerintetek mit kérjek? köszi

(#613) goop válasza pimmi (#612) üzenetére

goop
(őstag)

De tudod...
Biztos nem véletlenül rendelted innen, de ha találsz olcsóbbat, rendeld máshonnan.

(#614) pimmi válasza goop (#613) üzenetére

pimmi
(senior tag)

köszi, igazából arra gondoltam hogy az újraküldés nem szokott gázos lenni?, még itt nem volt ilyen gondom

(#615) Teplic válasza pimmi (#614) üzenetére

Teplic
(tag)

Nem szokott problémás lenni, újraküldés mindig TN-el jön. de ahogy előttem is írták: te tudod.
banggood ügyfélszolgálata magasan a legjobb

(#616) goop válasza pimmi (#614) üzenetére

goop
(őstag)

Nekem még nem tűnt el csomag, de szerintem speciel ők erről nem tehetnek, újraküldik, és remélhetőleg ez már nem tűnik el. :D

(#617) pimmi

pimmi
(senior tag)

ok, köszi,
egy olyan kérdésem lenne, hogy van ez az opció, ezt be kell pipálni vagy nem, tul kép ez mi pontosan? Drop Shipping Order (Remove Banggood logo from the package.)

(#618) goop válasza pimmi (#617) üzenetére

goop
(őstag)

Az aminek tűnik. :D
Nem lesz a csomagon a banggood logo. Én be szoktam jelölni.

[ Szerkesztve ]

(#619) pimmi válasza goop (#618) üzenetére

pimmi
(senior tag)

lehet ezért nyulták le a telót? én nem jelöltem be

(#620) Watcher45 válasza pimmi (#617) üzenetére

Watcher45
(tag)

Ez csak annyit tesz, hogy a csomagodon nem tüntetik fel, hogy kitől érkezett a küldemény, tehát nem lesz rajta a Banggood. Ez az eltűnést nem befolyásolja, hacsak a felirat nem vált ki egyedi kleptomán reakciót a potásodból :D

(#621) goop válasza Watcher45 (#620) üzenetére

goop
(őstag)

Nem is ért az országba a csomagja.

(#622) McLaca válasza Tibko8 (#608) üzenetére

McLaca
(PH! addikt)

Hollandiába megy. :) Majd ha odaért, akkor fog változni a státusz. Ami Kínából jön, annak azért változik azonnal a státusza, mert kínai TN, tehát az rögtön él. Ez meg ha jól sejtem, NL végű, csak onnantól fog élni, ha már a holland postánál lesz a csomag.
De ami értékesebb és fennakadhat a vámon, az előbb Hollandiába jön. Onnan jön Magyarországra. A csomagon csak a feladó kínai neve utal arra, hogy eredetileg nem a Hollandoktól jött, egyébként mindenben holland küldemény kinézete van. Kivéve, hogy nálam a legutóbbi ilyennél volt egy sárga matrica, miszerint "Goods not fulfilling the conditions laid down in Articles 28 and 29 of the Treaty on the functioning of the European Union"
Utána kerestem, de nem igazán lettem okosabb, a lényeg, hogy átjön a vámon.

A "Drop shipping order"-hez: én sosem jelöltem be, legutóbb telefonos appból rendeltem, ott fel sem ajánlja. De nem emlékszem, hogy lett volna Banggood logo a csomagokon. A feladó mindig valami kínai név, semmi más.

Üdv!

[ Szerkesztve ]

A magyar nyelvben nincs -al, -el rag. Van helyette -val és -vel. Ha nem vagy biztos benne, hogyan írd, inkább olvass utána: http://helyesiras.mta.hu/helyesiras/default/akh

(#623) Tibko8 válasza McLaca (#622) üzenetére

Tibko8
(senior tag)

Köszönöm a választ. A múltkori csomagomon is volt egy ilyen kis sárga matrica és nem állt meg a vamon pedig felette volt bőven.
Azt én sem pipáltam ki.
Közben ma már frissült a TN. Most már útonvan az országba.

Úgy tűnik kicsit panaszkodni kell csak. :)

Suzuki Swift Powered by 993 ccm "A lóerő hiányt barátsággal pótolom." OnePlus One (CYANOGEN) ---> OnePlus Three(3) /Never Settle/

(#624) Ombre85

Ombre85
(tag)

Valaki ismeri ezt a BT fülest? TV-hez kellene elsősorban.

ZEALOT B5

(#625) D0zeR

D0zeR
(tag)

Sziasztok, rendelni szeretnék barátnőmnek egy sport kamerát a banggoodról és egy kis segítség kellene.
Szállításnál lehet olyan opciót választani hogy B2C Europe ez miféle szállítás? Ezen lenne vám?
Még valami: Kínából rendeltem egy otg kábelt és azt írja hogy a nyomon követés véget ért és hogy átadták a futárnak becsült szállítás 6-10 nap... Ilyen esetben hol lehet megtudni hogy merre jár a csomag? Köszönöm a segítséget :)

[ Szerkesztve ]

(#626) dugynok válasza D0zeR (#625) üzenetére

dugynok
(senior tag)

Ha Euróbai raktárból rendeled, nincs áfa és vám fizetési kötelezttség. Magyar Posta hozza ki, nem nyomkövetett csomag.

(#627) D0zeR válasza dugynok (#626) üzenetére

D0zeR
(tag)

Ha nem érkezik meg a csomag adott esetben 10 napon belül akkor kinél lehet reklamálni?

(#628) dugynok válasza D0zeR (#627) üzenetére

dugynok
(senior tag)

Nyilván ahonnan vetted. Van, hogy akár 2-3 hétbe is beletelhet, hiába eu raktár, de ritka.

(#629) jozsi252 válasza Tibko8 (#623) üzenetére

jozsi252
(PH! kedvence)

Amit linkeltél képet a nyomkövetésről, ez egy app neked? Keresgélek egy ideje én is jóféle nyomkövetős appot de úgy igazán jóra még nem akadtam. Olyan lenne jó ami küld egy értesítést ha pl. változik a csomag státusza.

[ Szerkesztve ]

iPhone Xs 64GB Space Gray

(#630) Tibko8 válasza jozsi252 (#629) üzenetére

Tibko8
(senior tag)

Igen. Ennek az oldalnak [link] az androidos app-ja.
Maga az alkalmazás: 17TRACK (Tudd magyarul is)
Elméletileg tudd értesíteni is változásról de mivel én megtiltottam neki hogy fusson a háttérben így nem tudom hogy értesít ha valami változás lenne. Viszont arra jó hogy megnézem merre jár a csomag gyorsabb mint mindig az oldalt betölteni.

Most jött újabb változás és mai dátummal 20:55 Célországba elküldve Ezek szerint a csomagom tudja hol lesz pár óra múlva :D

[ Szerkesztve ]

(#631) dugynok válasza jozsi252 (#629) üzenetére

dugynok
(senior tag)

Trackchecker Mobile, play áruházból tölhető. Most valamiért nem működik, de infózik a Magyar Posta oldaláról is és rendszeresen frissít és jelez, ha változás van. Most angolul, más postáról infózik.

Szerk.:
Köszi, a 17Track írja a Magyar Postát, megy is a csere :)

[ Szerkesztve ]

(#632) jozsi252 válasza Tibko8 (#630) üzenetére

jozsi252
(PH! kedvence)

Ahh köszi! Évek óta használom a 17track-et a trackitonline meg a Magyar Posta oldala mellett, de valahogy elkerülte a figyelmem hogy van appja is. Le is töltöttem (iOS), engem nem zavar az értesítés, sőt igazából az lenne nekem nagyon fontos hogy jelezzen ha változás van.

iPhone Xs 64GB Space Gray

(#633) lyzzard válasza Teplic (#615) üzenetére

lyzzard
(senior tag)

Nekem a második telefonom, amit újraküldtek az elakadt első miatt ugyanúgy elakadt:
20-Jul-2016 17:53 En Route In Transit - Received at HUB AMS
21-Jul-2016 12:15 En Route In Transit - Shipped from HUB AMS
23-Jul-2016 06:38 En Route In Transit - The shipment has been processed in a parcel center

Kezd kissé kilenni a hólyagom a DHL miatt. De akkor azt mondjátok, a TD se jobb?

(#634) Beni2360 válasza lyzzard (#633) üzenetére

Beni2360
(PH! kedvence)

Mi a gond 23.-án Szombaton elindították a központi rendeltetési helyről.
Hány napot írtak a szállításra?
És mivel küldik? DHL vagy DHL express?

Béni ---Bluboo Xtouch -- Acer Aspire A515 --LG-50LB671V - EPSON EH-TW5210 - DENON AVR-X 2400H - Mission mx4 5.0 -Zyxel NSA325 v2 - K1 plus - Mini MX-G - ZIDOO X10 - MECOOL BB2 PRO- bluetooth.

(#635) lyzzard válasza Beni2360 (#634) üzenetére

lyzzard
(senior tag)

A gond az, hogy az előző rendelésem ugyanitt állt meg, és tiszta paranoia vagyok. Másoknak egy nap alatt továbbugrik, nekem meg ott áll 3 napja.
Ez az előző:
Date / Time Event Data
03-Jun-2016 15:04 Booked Vincent Nam
07-Jun-2016 09:28 Accepted Received at Hounslow Depot
08-Jun-2016 13:17 En Route Ready to Ship
08-Jun-2016 20:05 En Route Shipped
10-Jun-2016 11:35 En Route In Transit - Received at HUB AMS
10-Jun-2016 12:32 En Route In Transit - Shipped from HUB AMS
11-Jun-2016 06:11 En Route In Transit - The shipment has been processed in the destination
11-Jun-2016 06:46 En Route In Transit - The shipment has been processed in a parcel center
30-Jun-2016 10:18 En Route Customer Research - inquiry started/jk

(#636) Beni2360 válasza lyzzard (#635) üzenetére

Beni2360
(PH! kedvence)

Sajnálom de n csak a hétvége miatt próbáltam biztatni téged és az előző 03.jun-11.jun közt több idő telt el mint a mostaninál.

(#637) Lackooo84 válasza Beni2360 (#636) üzenetére

Lackooo84
(PH! addikt)

Annak sajna nyekk...

(#638) lyzzard válasza Beni2360 (#636) üzenetére

lyzzard
(senior tag)

Tudom, és köszönöm, csak felettébb idegesít a dolog, hogy kínából minden megjön pontosan, itt meg európán belül megy a szenvedés. Remélem, igazad lesz a másodikkal kapcsolatban

(#639) D0zeR

D0zeR
(tag)

Mennyire biztonságos Mastercardal fizetni a banggoodnak? Tapasztalat?

(#640) xy2003 válasza D0zeR (#639) üzenetére

xy2003
(fanatikus tag)

paypalon keresztül?
én egy kinainak (bár másnak se nagyon) sem fizetek simán.
amúgy 100%-os biztonság nincs :-)

[ Szerkesztve ]

(#641) Balcsix

Balcsix
(kvázi-tag)

Sziasztok! Azt szeretném kérdezni, hogy ha Banggood-ról rendelek 2 dolgot egyszerre, akkor azt a kettőt együtt küldik (mind a 2-t a kínai warehouseból), és csak egyszer kell kifizetni a szállítási költséget, vagy ez is olyan mint az eBay vagy az Aliexpress, hogy itt is vannak sellerek, és nem egy warehouse-ból megy az egész?

(#642) Teplic válasza Balcsix (#641) üzenetére

Teplic
(tag)

Attól függ, hogy a kosárban hogyan jelenik meg.
Arra ügyelj, hogy az ÁFA határt ne lépjed át, akkor inkább külön rendeljed.

(#643) Phülöp válasza Balcsix (#641) üzenetére

Phülöp
(őstag)

Attól függ, miket rendelsz.
Asztali USB-s töltőt, vagy külső akksit nekem külön csomagolták, amúgy apró dolgokból simán 3 tételt is egybe raknak.
Pakold bele a kosárba a cuccokat, akkor majd látni fogod, hogy egy vagy két csomag lesz.

Egy alkoholista nyakpárna kalandjai amarra, meg túl: www.phulop.wordpress.com BBM channel: C00490982 Twitter: @phulopblog

(#644) pimmi

pimmi
(senior tag)

ma megvan a refund, köszönöm a segítséget.

(#645) debcamp

debcamp
(senior tag)

Üdv,
Review képekkel lenne gondom.
4 terméket értékelnék, 2-nél nem is volt gond.
A másik 2-nél viszont nem tudok feltölteni képet mert azt írja nagyobb mint 2M vagyis 2MB gondolom. Pedig ez nem igaz, 2-300kb a mérete és úgy méreteztem át ahogy eddig is, kisebb felbontásra redukálva a 4-5megás eredeti képet. Másnál is van így vagy én ronthatok el valamit (ami érdekes mód eddig nem jelentkezett?!) Köszi

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Note 8 > https://wn.nr/WErAF4 * Best Android phones (February 2018) > https://wn.nr/s2Bymw

(#646) Balcsix

Balcsix
(kvázi-tag)

Hát méret alapján elég kicsi a 2 cucc. Még annyit, hogy a termékeket giftként adják fel, mert ugye ha be van pipálva a gift, akkor 45€-tól van az áfa?

(#647) Beni2360 válasza debcamp (#645) üzenetére

Beni2360
(PH! kedvence)

Ne csak méretét hanem a minimális pixelt is figyeld. Van ahol 600- nál kisebb nem lehet.
----------------------------------
Balcsix
Nem mert cégtől nem kaphatsz ajándékba.

[ Szerkesztve ]

(#648) McLaca válasza Beni2360 (#647) üzenetére

McLaca
(PH! addikt)

Igen ám, de a csomagolásról nemigen derül ki, hogy cég a feladó...
Nekem mindig csak egy személynév van rajta. Cégnév, vagy Banggood felirat sosincs.

Üdv!

A magyar nyelvben nincs -al, -el rag. Van helyette -val és -vel. Ha nem vagy biztos benne, hogyan írd, inkább olvass utána: http://helyesiras.mta.hu/helyesiras/default/akh

(#649) Beni2360 válasza McLaca (#648) üzenetére

Beni2360
(PH! kedvence)

csak egy személynév van rajta - meg a feladó címe.
Csak hogy bekérhetik az ajándékozási szerződést és a hozzá tartozó elő éltet- levelezést stb. Nem buta gyerekek vannak a hivatalban. És ne mond, hogy telefonon beszélted le mert több évig őrzik a telefon forgalmat a társaságok.

[ Szerkesztve ]

(#650) pimmi válasza Beni2360 (#649) üzenetére

pimmi
(senior tag)

ez így van, nekem ebay rendelésnél volt hasonló, ajándékként jött, aztán indult a tortúra, kellettek a levelezések meg minden, persze nem volt, de kértem, nagyon hosszú dolog lett belőle, már akkor bántam hogy belekzdtem....

Copyright © 2000-2018 PROHARDVER Informatikai Kft.