Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-24 06:10:09

LOGOUT.hu

Banggood tapasztalatok

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#820) Teplic válasza debcamp (#818) üzenetére


Teplic
tag

jelen állás szerint nem.
De nem indokolják, csak hogy "csalás gyanúja". Nem értem.. Főleg, hogy a Banggoodról van szó, amelyik szerintem a legkorrektebb ügyfélszolgálattal van.
Script miatt (oldal gyorsítása mikor akadt?), nem tudom. Bár pénteken azt még ugye nem használtam. tegnap jött az email.. Vagy 2 account miatt, nem tudom?
levelezek velük, de semmi érdemleges.

____________
Dear XY,
The system cancelled your order automatically because there is suspicion of cheating. In order to create a harmonious and fair shopping environment, we prohibit the use of improper means to obtain prizes.
Thank you for your understanding.
Best regards.
Banggood team.
_____________
Dear Banggood,

please send the item, I won it.
order(#17393610).
Can you send it? It is possible?

Regards,
___________
"Thank you very much for your custom with Banggood.com. Please accept our apology for we have cancelled your order(#17393610). We are so sorry for the inconvenience it has caused you and hope for your kind understanding.

aztán most még írtam nekik, hogy milyen csalásra gondolnak, vagy mi van most mert nem értem.
Nyertem, screenshotot is készítettem, küldtem. Rendeléseim között is ott volt, aztán 4-5 nap után visszavonták az ajándékot. Ha csalnék (nem tudom hogyan, fogalmam sincs. Szerver oldalon fut..), azt automatikusan csak 4-5 nap után törölné a rendszer?
Szeretem a BG-t, de ezt most nem értem. Ráadásul VIP3 státuszban is vagyok. Valami itt nem kerek. Pont ők azok akik nem szoktak szívózni. ha válaszolnak mi a pontos indok, megosztom. Nekem multiacc a gyanúm vagy a script (ami a győzteseket nem tölti be).

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.