Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-24 06:10:09

LOGOUT.hu

Banggood tapasztalatok

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#701) Beni2360 válasza Riccsiz_h (#697) üzenetére


Beni2360
félisten

Hát nekem meg egy 65 $ mini boxot szó nélkül újra küldték és nem kellett semmit vissza küldeni.

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#702) Lackooo84 válasza pimmi (#700) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

8W-os páka? Azzal aztán mindent lehet majd, csak forrasztani nem... :D

The Truth is out there...

(#703) pimmi válasza Lackooo84 (#702) üzenetére


pimmi
senior tag

bizony lehet, már próbáltam és nagyon jó, USB soldering iron test

[ Szerkesztve ]

(#704) CactuS válasza pimmi (#700) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Igen, ez tiszta. Csak egyrészt az idő miatt kértem eu raktárból, másrészt a szín miatt. Viszont így drágább volt. Ha mégis Kínából küldik akkor visszakérem a különbözetet. Ha máshogy nem, akkor paypalon keresztül.

Az a 8W páka több mint meglepő, hogy működik. De a videó után lehet én is rendelek egyet.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#705) Lackooo84 válasza pimmi (#703) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Beszarás.

The Truth is out there...

(#706) pimmi


pimmi
senior tag

meglepődtem én is, és tudja azt amit írnak, 15mp a felfűtés és ha leteszed kikapcsol automatán 15mp mulva akkkor kb 30 mp és hideg, ha kézbeveszed automat visszakapcsol...

(#707) Lackooo84 válasza pimmi (#706) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Szerintem beújítok én is egyet, ezt ki kell próbálnom.

The Truth is out there...

(#708) Phülöp válasza pimmi (#706) üzenetére


Phülöp
addikt

Az ehhez szükséges érzékelők és az azokat vezérlő elektronika kerül legalább annyiba, mint az egész cucc. De akkor hol van a páka? :DDD

[ Szerkesztve ]

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#709) maj-viktor


maj-viktor
őstag

10éves lesz a banggood, most jött "belsős e-mail":

Our plan for 10th Anniversary:
8th August: Play Game&Get Coupons
15th August: Olympic Equipment(Home&Outdoor)
17th August: Back to School(Fresh Fashion)
22th August: 3C Geek Device(Phone&Accessories)
24th August: Top-Selling Toys(RC Drone&Hobbies)
29th August: Hottest Electronics(Best Tools&Gadgets)
31st August: Grand Brand Feast(All Original Brand)
1st September: EU/US Direct Sale(Fast Shipping)
8& 9th September: 50% OFF for All Products on Banggood

Az a 50% OFF ALL-ra kissé hihetetlenül hangzik...

JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

(#710) zeon.hu válasza maj-viktor (#709) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

De ha igaz, aznap megsül a szerver :)

#?*@&!

(#711) CactuS válasza maj-viktor (#709) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Mondjuk feláron már vennék egy chuwi ilife v7s-t kipróbálásra. Remélem nem az itthoni felárazom, majd leárazom féle akció lesz. Meg a béna supportot is bevallanám. Mióta megírtam nekik, hogy nincs csomag a postán és eltelt a megadott szállítási idő, plusz nem stimmel a TN nem nagyon hallatnak magukról.

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#712) cidalain válasza CactuS (#711) üzenetére


cidalain
veterán

En most vettem inkabb egy nemet piacos lg porszivot chuwi aron 6 honap magyar bolti garival. Nem mertem bekockaztatni a kinai porszivorendelest (plane afaval).
De felaron 100 dollar korul, vagy alatta jo lehet.

[ Szerkesztve ]

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#713) CactuS válasza cidalain (#712) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Hát, én még vívódok, nem mozgok otthon a porszívók terén. Az ilife v7s elég jónak tűnk, bár nem tudom, hogy alkalmas lenne-e ilyen területre: nálunk nagyrészt kő van + laminált parketta (wc+ fürdő magas küszöbös, oda úgyse jut be egyik sem), a nappaliban viszont van egy játszószőnyeg a gyereknek, hogy puhára boruljon. A szobáknál 1,5 centis a küszöb van, ami állítólag pont a határérték. Nem várok el tökéletes takarítást, de ha már összeszedi a nagyját a gyerek helyett, akkor már jó.

A német piacos az mit jelent? Hogy arra a piacra szánták, vagy, hogy használt volt? :B

On: Banggoodnál ha a küldött ticketre email jön, arra válaszolva megkapják? Vagy megint ticketet kell küldenem?

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#714) pimmi válasza CactuS (#713) üzenetére


pimmi
senior tag

megkapják

(#715) cidalain válasza CactuS (#713) üzenetére


cidalain
veterán

LG nemet oldalan fennt van ez a porszivo is, meg ami itthon kaphato, az is.
(De tobb mas orszagnal is ott van, nalunk meg nincs ott. Kicsit fejlettebb, mint a nalunk kaphato, ebbol gondolom, hogy ez valami ujabb varians, csak nalunk nem dobtak piacra. Kinezetre ugyanaz, mint a nalunk is kaphato. A nemet oldalaon ossze tudtam hasonlitani: elvileg 2 cm magassagon is atmegy ez, az itthoni verziora 1,5 can irva. Illetve benne van a spiralis takaritasi elv, a magyarban nincs. Hozza kell tenni hogy ez a szurke LG, ami a legalapabb verzio. Nekem nem kell idozites, meg minden, start gombbal fogom inditani. Nem kell az ejszakai hasznalat. Viszont felso kamera van, igy azert okosabb gepbek gondolom, mint a random maszkalosakat - ugy tudom az iLife-okban se kamera se lezeres tavolsagmeres)
Aztan majd kiderul jo bolt volt volcelom ugyanaz mint neked:ne a gyerek legyen a felmosorongy ;)

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#716) CactuS válasza pimmi (#714) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Köszi. Kezd egyre gyanúsabb lenni, hogy sumákolnak, mivel a levélre, amiben rákérdeztem, hogy miért CN-es flyexpressel küldik nem érkezett válasz. Van értelme paypal dispute-ot belengetni nekik? Ha tényleg Kínából küldik, akkor eleve nem stimmel az ára, plusz szinte biztos, hogy a szín sem az lesz, amit rendeltem (mert az out of stock volt).

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#717) pimmi válasza CactuS (#716) üzenetére


pimmi
senior tag

nekem mindig másnapra jött válasz, ami eu direkt az mint írtuk nem biztos hogy onnan jön, de vámolva nem lesz, ez attol is függ milyen értékben rendeltél, ha vámköteles akkor így ok, nem lesz vám és egyszer megjön, ha nem vámköteles akkor meg mindegy honnan veszed meg, ebayen még olcsóbb is lehet.

(#718) CactuS válasza cidalain (#715) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Köszi, közben látom mit mondasz. Tényleg furcsa, hogy ennyivel többet tud. Árban mondjuk még egy V7 vagy V7S-nél is jóval több, ha jó helyen kerestem, még akkor is, ha megfogják a vámon.

pimmi: Közben a válasz csak morogni kellett (bár ez nem 1 nap volt), válaszolt a banggood, de nem értik vagy nem akarják érteni a problémámat:

I have provided an update below.
It was shipped on 7.26 without a tracking number.
We estimated delivery will take7-25 working days to arrive, on rare occasions it may take longer than this, please contact me if it has not arrived within the estimated time.

I hope you get your order soon,

Best regards,

Lynn

Ez szép és jó, csak én nem CN wh-ból, hanem EUból rendeltem, ahol 5-7 nap a szállítási idő. CNből olcsóbb lett volna (-20%), plusz ott a mai napig nincsen készleten ez a szín, szóval nagyon kíváncsi vagyok, hogy mit is adtak fel. Kezdem azt érezni, hogy most az egyszer tényleg jobb volt paypallal fizetni.

Szerk.: nem tudtam, hogy onnan is küldhetik, ha euból kérem. De akkor minek a külön szállítási idő, meg ár? :F Kicsit azért átb*szva érzem magam a BG részéről lányos zavaromban.

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#719) cidalain válasza CactuS (#718) üzenetére


cidalain
veterán

(rossz helyen nézted. v7s 154$ most a gearbesten, áfával ez 55e Ft környéke. az itthon forgalmazott LG tényleg drága, de a másik az összemérhető. ez a típusa: VR6340LV. mivel ez hivatalosan nem kapható itthon ezért csak elég nyomott áron lehet eladni, helyi bolti garival - ami persze nem olyan jó mint a gyári gari, de azért a kínai ügyintézésnél jobb)

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#720) lyzzard


lyzzard
aktív tag

Sziasztok!

Ha Banggood azt mondta nekem negyedikén, hogy refundoltak PayPal-ra, de ma még nincs itt, ellenben 2-3 napot mondtak, hogy megérkezik, akkor kezdjek el hisztizni, vagy csak elképzelhető, hogy csúszás van paypalnál?

Köszönöm!

(#721) zeon.hu válasza lyzzard (#720) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Az inkább munkanap lesz.
Általában 4-5 nap, mire megjelenik paypal-on az utalás.

#?*@&!

(#722) lyzzard válasza zeon.hu (#721) üzenetére


lyzzard
aktív tag

Igen, elnézést, valóban munkanapot írtak, én írtam rosszul. Tehát negyedikén írtak 2-3 munkanapot, viszont akkor ezek szerint még ne kezdjek el ugrálni, hogy mi újság.

Köszönöm!

(#723) jozsi252 válasza lyzzard (#720) üzenetére


jozsi252
veterán

Ha a bankkártyádra érkezik a pénz, akkor az is 1-2 munkanap szokott lenni, szóval azt is vedd számításba.

iPhone 13 Pro Max

(#724) pimmi válasza lyzzard (#722) üzenetére


pimmi
senior tag

nem kell izgulni, ha azt mondták vissza, akkor azt vissza is teszik

[ Szerkesztve ]

(#725) CactuS válasza pimmi (#717) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Na, ma megérkezett. A Kínai TN ellenére úgy néz ki, hogy EUból jött (Német DHL) és valami ritka mocskos és viharvert volt kívülről. Belül szerencsére volt +1 réteg csomag, így maga a cucc sértetlen. A szín is stimmel. Az eredeti 5-7 munkanap helyett majdnem a kétszerese lett, de végül megjött. A support amúgy normális hangnemre váltott, mondták, hogy igen elnézték és nem értik, hogy miért CN a TN és mit szeretnék? Várok vagy full refund. A mai emailjük abszolút korrekt volt, így megírom nekik, hogy megjött a csomag és minden oké.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#726) axlfsi


axlfsi
veterán

Most erre mit mondtok?! Elvileg csekkáutolhatnék... Merjem megvenni? :)Feleslegesen nincs kedvem a cica-egér játékhoz. Legutóbb egy Alis refundom a fizetéstől számítva több mint 2 hónap volt, mire vissza került a számlámra a pénz.

UI.: vagy ha nincs kiválasztva a szállítás, úgyis visszadob az alkalmazás?

[ Szerkesztve ]

eladó bontatlan SOVOL SV06 PLUS ||| ˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#727) axlfsi válasza axlfsi (#726) üzenetére


axlfsi
veterán

Hoppsz, most latom csak, hogy beneztem a topikot. Elnezest! :)

eladó bontatlan SOVOL SV06 PLUS ||| ˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#728) maestro87 válasza maj-viktor (#709) üzenetére


maestro87
őstag

8th August: Play Game&Get Coupons

Ez hol van?

(#729) Phülöp válasza maestro87 (#728) üzenetére


Phülöp
addikt

én ezt találtam:

[link]

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#730) maestro87 válasza Phülöp (#729) üzenetére


maestro87
őstag

köszi. :R

[ Szerkesztve ]

(#731) Imy


Imy
veterán

Ez a Banggood-os játék meddig tart? [link]

Jól értem, hogy coins-okból majd később akár cuccokat is lehet venni? Nekem 2x adott 100 coins-t.

(#732) jozsi252


jozsi252
veterán

Ez a Crazy Lottery hogy működik?

Megosztottam Facebookon, meg rámentem az ellenőrzésre és így lett 7 coins. Na most pörgettem egyet, és a Good Luck, Next Time-ot pörgettem ki, és eltűnt mind a 7 coins-om. De akkor ezek szerint minden egyes pörgetésnél elveszi az összes coins-ot?

iPhone 13 Pro Max

(#733) Watcher45 válasza jozsi252 (#732) üzenetére


Watcher45
tag

Egy pörgetés 7 érmébe kerül ezért vette el. Nekem 10 pont volt a nyereségem, több mint a semmi, de a Blitzwolf cuccnak vagy 1000 pontocskának jobban örültem volna :D

(#734) jozsi252 válasza Watcher45 (#733) üzenetére


jozsi252
veterán

Ahh értem, akkor ezért vette el mindet. De akkor végül is csak úgy lehet érmét gyűjteni ha nyers. Különben max 1-et pörgethetsz? Ami a f@szbúk megosztással jár, illetve a check-el?

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max

(#735) pimmi válasza Watcher45 (#733) üzenetére


pimmi
senior tag

hogy lehet gyüjteni,? a facera kaptam 2 és slussz, köszi

(#736) Watcher45 válasza jozsi252 (#734) üzenetére


Watcher45
tag

Ha jól értelmezem akkor első nap 2-őt ad a chek in-re második nap 5-öt és így tovább ott van a naptár alatt, hogyan növekszik a kapható érmék száma. Ha viszont nem jelentkezel be minden nap akkor előlröl indul a móka a 2 érmétől.

(#737) Watcher45 válasza pimmi (#735) üzenetére


Watcher45
tag

A chek in-re kaptál kettőt a face megosztásra 5-öt ad

(#738) Imy válasza jozsi252 (#732) üzenetére


Imy
veterán

Én pörgettem ki 100 coinsot, így tudtam még pörgetni. :) Illetve adott 5x10 pontot is. A cuccokra nem tudom, hogy mennyi esély van, próbálkozni kell. Én a lejjebb lévő coins beváltásra leszek majd kíváncsi. Egy lightning kábel jó lenne.

(#739) pimmi válasza Watcher45 (#737) üzenetére


pimmi
senior tag

nekem adott 2, megosztottam arra semmit, ha rámegyek azt írja ma már megosztottam, az idővonalamon ott van, de az egyenlegemen 2 van csak

(#740) Watcher45 válasza pimmi (#739) üzenetére


Watcher45
tag

Másik topicban írták, hogy a chek in előtt érdemes megosztani és akkor megadja az 5 pontot ezért én így csináltam. Tehát bejelentkezel a Bangoodra megkeresed a játékot megosztod a face ikonnal, aztán csinálsz egy chek in-t. Valószínűleg a mait már buktad, holnap próbáld meg így.

(#741) pimmi válasza Watcher45 (#740) üzenetére


pimmi
senior tag

köszi

(#742) zeon.hu válasza jozsi252 (#732) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Androidon hol található ez az akció?

#?*@&!

(#743) Louro


Louro
őstag

Sziasztok!

Kinéztem egy telefont az oldalon. Szerintetek mennyi az esélye annak, hogy megfogják a vámon? Vagy ez még nem olyan?

Már több terméket rendeltem, ami kisméretű és 15k alatt volt és eddig minden megjött simán.

[link]

Köszönöm!

Mess with the best / Die like the rest

(#744) CactuS válasza Louro (#743) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Sose lehet tudni, de szerintem a telefon és tablet a legkönnyebben megfogható cucc, így szinte kizárt, hogy átsiklana.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#745) Louro válasza CactuS (#744) üzenetére


Louro
őstag

Akkor adóval már lehet mégse érné még :(

Mess with the best / Die like the rest

(#746) cidalain válasza Louro (#745) üzenetére


cidalain
veterán

vedd meg akkor az EU-ból hivatalos forgalmazótól innen
4 euróval drágább, és van 5-6 euro postaköltség rá, ami kb 3000 felár az eredeti tervekhez képest. és mégse 10-12000 mint az áfa + vámeljárás.

[ Szerkesztve ]

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#747) pimmi válasza Watcher45 (#740) üzenetére


pimmi
senior tag

ez volt, ma megadta, nyertem is egy -3 dolcsis kupont :)

(#748) cidalain válasza pimmi (#747) üzenetére


cidalain
veterán

én a -19$ kupont pörgettem, de a minimum vásárlás 199$ amikor felhasználhatom.
semmit sem akarok most ennyi pénzért venni... :(

[ Szerkesztve ]

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#749) Watcher45 válasza pimmi (#747) üzenetére


Watcher45
tag

Én a mai pörgetést 0-val zártam, de 50 pontot behúztam ennek a megosztásnak köszönhetően [link]

(#750) dugynok válasza zeon.hu (#742) üzenetére


dugynok
senior tag

Aplikációban sehol, böngészőben játszható csak.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.