Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-18 13:57:15

LOGOUT.hu

Banggood tapasztalatok

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#651) zeon.hu válasza debcamp (#645) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Telefonról egyáltalán nem tudok képet feltölteni semmihez.
Sokáig leveleztem a supporttal, nem találtak megoldást rá.
Képeket elküldtem nekik, azokkal semmi gond, elvileg az app is jó, log-ban se találtak okot a hibára.
Végül azt javasolták, töltsek fel asztali gépről...
Csak mivel alig használom, fogalmam sincs, arról hol/hogyan kellene, szóval valaki kisegíthetne :)

[ Szerkesztve ]

#?*@&!

(#652) D0zeR


D0zeR
tag

Sziasztok, ha eu-s raktárból rendelek egy kamerát akkor azon lesz egyéb költség?
Adott esetben ez:
http://www.banggood.com/EKEN-H9-WiFi-Sport-Action-Camera-DV-Car-DVR-Ultra-HD-4K-SPCA6350-HDMI-2-Inch-LCD-p-994488.html
B2C szállítással, Köszönöm a segítséget :)

[ Szerkesztve ]

(#653) cidalain válasza D0zeR (#652) üzenetére


cidalain
veterán

Nincs semmi mas koltseg EU raktarbol, csak a vetelar, es az esetleges postazasi dijak

[ Szerkesztve ]

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#654) Beni2360 válasza D0zeR (#652) üzenetére


Beni2360
félisten

Nem nem lesz semmi + költség de a B2C szállításnál nem kapsz TN-t. nem tudod követni.
Nem tudom, hogy a másiknál van-e.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#655) D0zeR válasza Beni2360 (#654) üzenetére


D0zeR
tag

Mi az a TN-t?

(#656) Watcher45 válasza D0zeR (#655) üzenetére


Watcher45
tag

Nyomkövetési szám /tracking number/

(#657) debcamp válasza Beni2360 (#647) üzenetére


debcamp
aktív tag

Ezt a pixel számot hol látom hogy mennyi az annyi az adott képnél, vagy hogy módosítom?
Egyébként mitől függ hogy mihez milyen képet fogad el? Mert mondom 2 termékhez ugyan azzal az eljárással modósítottam az ugyan azzal a telefonnal készült képeket tettem és elfogadta, ezeknél meg egyet sem akar elfogadni..

zeon.hu
Asztalin próbálkozom, telefonról még nem próbáltam de akkor megnézem, hátha nekem fordítva működik :DDD

[ Szerkesztve ]

(#658) zeon.hu válasza debcamp (#657) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Ok, csak írd le nekem is, hol kell az asztalin, mert csak videó feltöltés lehetőséget látok :)

#?*@&!

(#659) debcamp válasza zeon.hu (#658) üzenetére


debcamp
aktív tag

Belépsz -> My account -> View orders.
Itt ugye látod a rendeléseid.. és minden rendelés sorának a jobb oldali végén ott van (ha még nem értékelted/írtál visszajelzést róla) hogy Review.
Ha rákattintasz, eljutsz arra az oldalra, ahol meg tudod írni és csillagozni, képet feltölteni.

[ Szerkesztve ]

(#660) Beni2360 válasza debcamp (#657) üzenetére


Beni2360
félisten

Ugyan avval a telefonnal különböző képeket hozhat létre a fényviszonyok végett. Méret és pixel szám szerint automata beállításnál. Most nem tudom ellenőrizni, hogy milyenek az előírások mert nem tudok értékelni de pl a GB-nál 2gb-nál nagyobb kell és minimum a kisebb oldal 600 mpixel kell, hogy legyen. Én a sz g-en egy egyszerű képszerkéztót használok erre az IrfanWiew 32 használom ott tudsz méreteket állítani és képjavító funkció is van benne.
Telefonon meg megnyitom a galériában a képet kiválasztom és fent jobb oldalon kis pontokra nyomok ott jön egy menü sor és ott kiválasztom a részletek gombot és látsz minden képtulajdonságot.

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#661) debcamp válasza Beni2360 (#660) üzenetére


debcamp
aktív tag

Köszi! Értem :R

Időközben (épp most fejeztem be) zeon.hu miatt megpróbáltam a telefonos appból értékelni és ugyan azokat a képeket amiket próbáltam asztalin, itt elsőre felengedte :D Szóval nem értem mi volt ez..de sikerült.
Köszönöm :)

[ Szerkesztve ]

(#662) McLaca válasza Beni2360 (#649) üzenetére


McLaca
őstag

Ezért küldik az értékesebb dolgokat Hollandián keresztül, ott meg mindegy, mi van ráírva, mert EU-n belül elég magas az áfa- és vámmentes értékhatár.

Pimmi: az e-bay más asztal, mert ott külön eladók vannak, és egyértelmű, hogy honnan jött a csomag. Kínából pedig mindegy, hogy ajándékként, vagy vásárlásként jön valami, mert értéket kell nyilvánítani a csomagon. Nálad valószínűleg 0$ volt rajta, és ezért kértek be mindent, hogy megállapítsák az értékét - és hogy az alapján vám/áfamentes-e.

Üdv!

A magyar nyelvben nincs -al, -el rag. Van helyette -val és -vel. Ha nem vagy biztos benne, hogyan írd, inkább olvass utána: http://helyesiras.mta.hu/helyesiras/default/akh

(#663) Balcsix


Balcsix
senior tag

Téves, már találtam megoldást a problémára ;)

[ Szerkesztve ]

(#664) Balcsix


Balcsix
senior tag

Mégsem találtam megoldást :D Azt szeretném kérdezni, hogy csak PayPallal lehet fizetni, mert először láttam még sima bankkártyát is, aztán eltűnt a lehetőség?

(#665) Balcsix válasza Balcsix (#664) üzenetére


Balcsix
senior tag

Most már ki tudom választani a credit card-ot is, de amikor rá mennék a checkout-ra, akkor nem történik semmi.

(#666) Waikiki válasza jozsi252 (#629) üzenetére


Waikiki
tag

Én ezt használom, és nagyon pöpec: eddig egy vagy két olyan spéci, szingapúri TN volt csak, amit nem ismert fel.

Xiaomi, LeEco, ZUK, (Yi M1 Mirrorless, Redmi Pro, 360N4S, Redmi Note 4, Mi5S (plus), Le Pro 3!!!! stb.) SPEmall kuponok https://goo.gl/P3v6B0 Hardverapro csoport: https://goo.gl/EPnfc1

(#667) 2thletme2day


2thletme2day
őstag

Megjött életem első Gearbest-es csomagja. 10000 mAh Xiaomi powerbank és hozzá a szilikon tok. :DD Július 19-én adták fel azaz kerek 10 nap alatt ideért. :C Nagyon elégedett vagyok ezzel a szállítási idővel.Remélem a többi rendelés is hasonló gyorsasággal érkezik.

[ Szerkesztve ]

(#668) Ombre85 válasza 2thletme2day (#667) üzenetére


Ombre85
tag

A GearBest-ről nekem is minden ilyen gyorsan megérkezett eddig, de ez a Banggood topik :B

(#669) 2thletme2day válasza Ombre85 (#668) üzenetére


2thletme2day
őstag

Most nézem. Rossz topic... :W Törölni már nem tudom. A nagy izgalomban nem tudom hova írogatok. :B

(#670) Phülöp válasza 2thletme2day (#669) üzenetére


Phülöp
addikt

Semmi gond, engem speciel nem zavar, sőt: örülök az örömödnek.
;)

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#671) xy2003 válasza D0zeR (#652) üzenetére


xy2003
tag

Pár napja 3ezerrel olcsobb volt.
mai világban nincs nagy jelentősége,de azt tudd,hogy töltőt nem adnak hozzá?
kinábol 800Ft-bol itt van.

(#672) wentworth


wentworth
tag

Továbbra is érdekelne, ha megvennék egy 35.000res telefont ami alapjába véve is olcsó, de 25.000ért elhoznám pontokkal (ami már viccesen olcsó), és arra mutatom be a számlát, kinából, mit szólnának hozzá? Jogos a pontokkal ilyen sok árat levinni? Melyiket vennék nekem figyelembe? Itthon 50-60.000 körültől van ugyanez. Én se hiszek a szememnek, meg a számoknak, de 25.000re fizetni az áfát jobb.

[ Szerkesztve ]

Vi10 32G Q32G221510...

(#673) pimmi válasza wentworth (#672) üzenetére


pimmi
senior tag

linkeled melyik ez?

(#674) Krogoth


Krogoth
senior tag

63%os kedvezmény Jó féle óra?

(#675) zeon.hu válasza Krogoth (#674) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Banggood topik... :)
Egyébként egy értékelése van, keress hozzá tesztet, ha létezik.

#?*@&!

(#676) Krogoth válasza zeon.hu (#675) üzenetére


Krogoth
senior tag

Ezt benéztem, pedig figyeltem, hogy jó topicba menjen, hát nem jött össze :D

(#677) Charx


Charx
senior tag

Már sok mindent rendeletem, de csak olcsó, 20$ alatti dolgokat és nem fogtak még meg semmit a vámosok. Most ha szeretnék 1 tabletet rendelni, akkor azzal mi lesz? Mik a tapasztalatok? Csak CN raktár van.

[ Szerkesztve ]

(#678) cidalain válasza Charx (#677) üzenetére


cidalain
veterán

20 alatti dolgokat azért nem fogják meg, mert az a limitösszeg alatt van.

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#679) Charx válasza cidalain (#678) üzenetére


Charx
senior tag

Konkrét tapasztalatra lennék kíváncsi. Rendelt már valaki tabletet?

(#680) Charx válasza cidalain (#678) üzenetére


Charx
senior tag

]Konkrét tapasztalatra lennék kíváncsi. Rendelt már valaki tabletet?

[ Szerkesztve ]

(#681) cidalain válasza Charx (#679) üzenetére


cidalain
veterán

Én már igen, de nem banggod-ról, és EU raktárból.
Nyugodtan rászámolhatod az áfát a vételárra. Sokkal nagyobb százalékban állítják meg a vámosok, mint nem. Ha betervezed a plusz költséget, és mégis szerencséd lesz, akkor az a jobbik eset.

[ Szerkesztve ]

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#682) Krogoth válasza Charx (#677) üzenetére


Krogoth
senior tag

Én telót rendeltem. Pár hét múlva jött levél, hogy küldjem el mauilban vagy postán a befizetés igazolását, hogy mennyi volt és egy adatlapot ki kellett ölteni. Még pár nap/hét, jött a postás és az áfa kifizetése után megkaptam a telót.

(#683) Charx válasza cidalain (#681) üzenetére


Charx
senior tag

Hmm.. igen, csak úgy már nem olcsó, inkább megvárom még lesz eu raktáron az a tuti.

(#684) gabormgp


gabormgp
senior tag

Üdv!
Vhogyan nyomon lehet kovetni a banggoodrol rendelt csomagom?
Vagy esetleg a postan tudok erdeklodni hogy Magyarorszagon van e mar?
Elore is koszi!

(#685) jozsi252 válasza gabormgp (#684) üzenetére


jozsi252
veterán

Ha regisztrált küldeményként rendelted, akkor a rendelések résznél kijelzi. Ha csak egy pár dolláros dolgot rendeltél, akkor alapból úgy állítja be a rendszer hogy nem jár tracking. Alapból 20$ környékétől jár tracking.

iPhone 13 Pro Max

(#686) Hopkins_001 válasza gabormgp (#684) üzenetére


Hopkins_001
tag

Igen tudod,ezen az oldalon lehet követni. [link]
Nem regiszrált csomag esetén csak addig,míg be nem érkezik magyarországra.

[ Szerkesztve ]

(#687) gabormgp válasza Hopkins_001 (#686) üzenetére


gabormgp
senior tag

Es annal h melyik szolgaltatas? Ott mit kell valasztani?Mert fogalmam sincs.

(#688) Watcher45 válasza gabormgp (#687) üzenetére


Watcher45
tag

Ha arra gondolsz, hogy melyik szállító akkor hagyd nyugodtan autodetect carryer állásban.

(#689) CactuS


CactuS
Arcképgyáros

Rendeltem banggoodról egy csomagot EU raktárból, amit elvileg 5-7 munkanap alatt ki kellett volna küldeniük. A TN elvileg ez: A000091607253A9E, bár azt írja, hogy Shipping Method: B2C Europe, Track Number: Untracked.

Banggoodnál a reklamáció hogy működik? Help/contact-usnál kell külön ticketet nyitni?

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#690) pisti525


pisti525
csendes tag

Sziasztok. Rendeltem Július 25-én egy FlySky i6-as távirányított. Ára pontosan 16269Ft amiből 2509Ft a szállítás, 272Ft pedig a szállítási biztosítás. És volt egy pontos levonásom ami -110Ft. Priority Direct Maillal rendeltem meg. Kérdésem lenne, hogy itt már számolhatok vámra vagy átcsusszan? Köszönöm.

[ Szerkesztve ]

(#691) Bornie127 válasza CactuS (#689) üzenetére


Bornie127
senior tag

Felesleges reklamálnod. Az nem 5-7 munkanap lesz. Én is szívtam vele, bár nekem soha nem is jött meg.
Várjál még vele. Rendeléstől kb 3 hét az átlag, vagy több.
Irj emailt, cservice@banggood.com-ra, egy nap alatt válaszolnak.

(#692) pimmi válasza CactuS (#689) üzenetére


pimmi
senior tag

itt a csomagod: 17track

(#693) cidalain válasza pimmi (#692) üzenetére


cidalain
veterán

Nem eu raktarnak tunik :)

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#694) pimmi válasza cidalain (#693) üzenetére


pimmi
senior tag

én azt gondolom amit eu nak írnak az sem mind onnan jün, csak esetleg elintézik a vámot max

(#695) Bornie127 válasza pimmi (#694) üzenetére


Bornie127
senior tag

Jól gondolod.

(#696) xy2003 válasza CactuS (#689) üzenetére


xy2003
tag

és juli 21.-én rendeltem és most hétfőn hozta a gepárd.
nekem nem b2c volt.
Date / Time Event Data
22-Jul-2016 11:59 Booked Vincent Nam
26-Jul-2016 09:35 Accepted Received at Hounslow Depot
27-Jul-2016 14:25 En Route Ready to Ship
27-Jul-2016 19:44 En Route Shipped
28-Jul-2016 10:08 En Route In Transit - Received at HUB AMS
28-Jul-2016 12:10 En Route In Transit - Shipped from HUB AMS

(#697) Riccsiz_h


Riccsiz_h
aktív tag

sziasztok !

Banggood-nál mit lehet kezdeni ha nem akarják visszaadni a pénzem ? Rendeltem ~5000Ft-ért egy mini kamerát de hibás képet ad, mindent kipróbáltam. Írtam nekik küldtem videót is bizonyítékul. Először visszaírtak hogy javíttassam meg az országomban adnak érte 5$-t. Mondom nekik jó vicc, egyrészt nincs hol. Másrészt ezt 99% nem lehet javítani.

Aztán írták hogy rendben visszaadják az ár felét. Kérdem én ha hibás terméket küldenek hogy gondolják azt hogy csak az vételár felét adják vissza ? Megírtam nekik hogy ez elfogadhatatlan és a PayPalhoz fogok fordulni. Esetleg a "PayPal case"-en kívül van még valami reklamálási lehetőségem... ?

Előre is köszönöm a segítséget :R

Üdv. Riccsiz

(#698) goop válasza Riccsiz_h (#697) üzenetére


goop
őstag

Jaja, verd az asztalt. Majd jól vissza adják a pénzed, csak előbb küld vissza nekik. Az kb. 5000 Ft neked. :D

(#699) CactuS válasza cidalain (#693) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Nekem sem, ezért is írtam nekik, hogy ez mi a franc és hol van a csomag. Nem azért rendeltem magasabb áron, hogy Kínából küldjék...

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#700) pimmi válasza CactuS (#699) üzenetére


pimmi
senior tag

ezt USB Soldering Iron 5V 8W hong kong ban adták fel és 8 naptári nap alatt megkaptam.
1 hete rendeltem bonprixtől, és ma jött mail hogy átadták a magyar postának a csomit LOL

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.