Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-18 13:57:15

LOGOUT.hu

Banggood tapasztalatok

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#101) Ciccuka válasza cikasz (#99) üzenetére


Ciccuka
veterán

2015-ig.

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#102) Surda-


Surda-
őstag

A Banggood problémakezelése nem rossz,de azért itt sem árt határozottnak lenni, persze udvariasan.
Múltkor rossz színű tokot küldtek és végül a 2$ tokra kaptam 100 pont , azaz 1 dollár visszatérítést,de mondom végülis használható,jó tok, ez így rendben van.
Most kaptam egy sérült tokot, 3 helyen van lepattanva róla a festék és a 2,30$ os tokra akartak adni 50pontot,azaz 50 cent kompenzációt.
Na,itt picit az asztalra csaptam,hogy ezzel nem tudok mit kezdeni,gyakorlatilag szemét, úgyhogy vagy utalják vissza paypalra a pénzem, vagy írják jóvá az egészet Banggood pontokon, különben caset nyitok.
Mindjárt felment 200 pontra a kompenzáció,amit elfogadtam,mert nem akarok parasztkodni 30 forinton.
Szóval gondolom mindenkinél bepróbálkoznak,sok kicsi baromi sokra megy,de ha VALÓBAN JOGOS a követelésünk,akkor érdemes velük határozottnak lenni.
Persze normálisan, nem a "hey Bra, gimi má money back" stílusban.

[ Szerkesztve ]

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét!"

(#103) KovA


KovA
tag

Jól látom, hogy a következő SnapUP-okaban csak USA, Brazil, Mexikói és Kanadai vásárlók vehetnek részt ?

[ Szerkesztve ]

https://kova.hu/konfig

(#104) Dluinet válasza KovA (#103) üzenetére


Dluinet
nagyúr

vajon miért? :DDD

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#105) Ciccuka válasza Dluinet (#104) üzenetére


Ciccuka
veterán

Egész héten US warehouse van. :((

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#106) Dluinet válasza Ciccuka (#105) üzenetére


Dluinet
nagyúr

Mert az oroszok és a magyarok vitték el a SnapUP 95%-át, pedig ők a legnagyobb refund kérők, viszont az amerikaiak a fizetősebb réteg, és pár dolláros tételekre nem kérnek refundot.
Gondolom ezt a megoldást találták ki, a célközönség pontos jutalmazására..

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#107) Ciccuka válasza Dluinet (#106) üzenetére


Ciccuka
veterán

Ezt honnan veszed?

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#108) Dluinet válasza Ciccuka (#107) üzenetére


Dluinet
nagyúr

külföldi vásárlás fórumba:
banggood SnapUP-ban egy termékből 5-öt értékesített, ebből hármat prohardver fórumtagok vittek el, a másik kettőn a világ többi része osztozott

mostanában azon sopánkodtak, hogy az oroszok scripteket vettnek be a SnapUP-os termékekre, így elvitték a magyarok elől.

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#109) szacsee


szacsee
nagyúr

Sziasztok!

Szoktam rendelni Banggoodról.
Ebay-es topikba írta valaki, hogy biztosítva volt a csomag.
Érdeklődnék, hogy milyen opciók vannak ha eltűnik valami?

Sima levélnél free shipping.
B2C
Nyomkövetett kínai levélnél
Nyomkövetett holland levélnél
Futárcéges vásárlásnál

Szeretnék rendelni nagyobb összegű dolgot EU raktárból, de nem tudom a nyomkövetett holland csomag elegendő-e arra, hogy ha eltűnik a motyó megvédjem magam és kárpótlást kapjak.
Illetve van egy csomag, amit 26-án adtak fel és még nem jött az országba
Tracking ifnó szerint sem és a postai nyomkövetés szerint sem.... illetve helyi postás hölgy felhívott egy Bp-i ismerőst aki szintén ezt mondta.
Levélben 4-9 napi átfutási idő van ügyfélszolgálat szerint, de gondolom most el vannak havazva.
BG-ről csak szokásos levél jött, hogy ellenőrizzem a név / cím kombót, hogy jól írtam-e és vegyem fel a helyi postahivatallal a kapcsolatot.
Vissza kellene írnom valamit, csak nem tudom mikor kezdjek aggódni EU szállításnál.
Kösz a válaszokat előre is! :R

(#110) peestheee válasza szacsee (#109) üzenetére


peestheee
tag

ha látszik a trackingen hogy nem ért el hozzád, refundolnak

(#111) szacsee válasza peestheee (#110) üzenetére


szacsee
nagyúr

Köszi!

20-án rendeltem egy kis quadcoptert 21-én regisztrálták, 24-én transit, 26-án indították el hollandoktól.
Tracking number szerint még nincs az országban.
Postának írtam, azt válaszolták, hogy 4-9 nap hollandoktól a szállítás.
Így számolva holnap a hivatalos határidő.
BG-n 5-10 munkanap van megadva. Holiday sale és fekete péntek miatt gondolom be van havazva a posta.
Meddig érdemes türelmesnek lenni?
Magammal sem akarok kiszúrni, de tudom, hogy ilyenkor kicsit csúszhat az árú.... bár az a fura, hogy még az országba nem ért ide.
Jövő hétig várjak, vagy még tovább? :R

(#112) peestheee válasza szacsee (#111) üzenetére


peestheee
tag

az első részre válaszoltam egyébként

a másiknál érdemes türelmesnek lenni, mert sokszor nem rajtuk múlik a szállítás gyorsasága..karácsony, stb, van 2 cuccom is ami már a svédeknél van több mint egy hete és nem mozdul..akkor érdemes írni ha már tuti hogy nem fog megjönni..énis várom egy 21én feladott cuccom az eu raktárból, b2c europe..még tracking sincs rajta

[ Szerkesztve ]

(#113) szacsee válasza peestheee (#112) üzenetére


szacsee
nagyúr

Oké, köszi, akkor írok nekik, hogy várok még türelemmel. :R

(#114) kiszi07


kiszi07
senior tag

Hali, rendeltem egy fülest az oldalról. 2 hónapja jött meg. Használtam kb 2x, a polcon ált egész végig. Majd most elszerettem volna adni és nem szól az egyik oldala (teljesen). Garancia ügyben hol tudok érdeklődni ?

Slow down & you'll make less mistakes. At the pace of faith, work is productive, relationships prosper, & your spirit is at peace

(#115) Ciccuka válasza kiszi07 (#114) üzenetére


Ciccuka
veterán

Milyen fajta ment tönkre?

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#116) kiszi07 válasza Ciccuka (#115) üzenetére


kiszi07
senior tag

Piston 3 (Sep 09 2015 rendeltem, majd 2015-10-05-én szállították ki)
ui: Piston 2 is van, annak semmi problémája sincs :/

Slow down & you'll make less mistakes. At the pace of faith, work is productive, relationships prosper, & your spirit is at peace

(#117) Ciccuka


Ciccuka
veterán

Banggood-nál a pontokat át lehet vinni a következő évre?

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#118) peestheee válasza kiszi07 (#116) üzenetére


peestheee
tag

reklamálj, írd meg a problémát, valószínűleg videót is fognak kérni, ezt már az első mail-ben elküldheted nekik, hogy meggyorsítsd a folyamatot..

(#119) Knobber


Knobber
aktív tag

Meg tudja adni valaki a Bang Good visszaküldési címét? Hibásan érkezett egy csomag, nem ismerték el. Dispute lett nyitva, és a PayPal maj karácsonyig (22-ig) húzza az időt. Gyorsítanék a folyamaton, hogy addig is visszaküldeném az árút, és amikor PP kéri a TN-t már egyből be tudnám biggyeszteni.

Youtube: Knobber

(#120) Rainman05


Rainman05
tag

Sziasztok.
Valaki nem vásárolt mostanában Banggoodról Remax Original TF Micro SD High-speed Memory kártyát?
Nov/06/2015 lett véve és még nem jött meg.Kíváncsi lenék másnak megjött vagy nem a kártya aki rendelt akciósan Flash Dealsbe.

(#121) Avicularia válasza Rainman05 (#120) üzenetére


Avicularia
veterán

Én 8 gigásból rendeltem 3-at 6.72-ért november 16.-án és az elmúlt 2 hétben jött meg valamikor, nem tudom a pontos dátumot mert nem voltam itthon. Szóval gyorsan megjött.

(#122) Rainman05 válasza Avicularia (#121) üzenetére


Rainman05
tag

Akkor már nem sok remény látok hogy megjön :( Lehet akkor kérem hogy küldjék újra vagy adják vissza árát ha lehet.köszi.

(#123) Flashget


Flashget
félisten

Sziasztok.

Banggood EU raktárról hétfőn rendeltem ezt. kaptam is holland posta TN számot. Order status azóta is shipped magát a számot nem látja semmi. Olyan mintha kaptam volna egy kamu TN-t tényleges dolog nem történt azóta se a csomaggal.
17.track.net/hu:
Az áru nem található ebben a pillanatban. Ha szükséges, ellenőriztesse a csomag küldőjével és térjen vissza később.
MP:
Az alábbi azonosítóhoz nem található csomaginformáció

Mennyi az idő EU-s raktárból átlag ami alatt elküldik és Mo-ra célhoz ér? Nagyjából mondjak le arról, hogy dec. 24-ig megkapom?
"In stock, usually dispatched in 1 business day"
B2C Europe 5-7 business days
Free shipping

Realme GT Master Edition

(#124) kiszi07 válasza Flashget (#123) üzenetére


kiszi07
senior tag

Én 5 nap alatt megkaptam a töltőt Eu-ból :)
Itt ?

[ Szerkesztve ]

Slow down & you'll make less mistakes. At the pace of faith, work is productive, relationships prosper, & your spirit is at peace

(#125) Flashget válasza kiszi07 (#124) üzenetére


Flashget
félisten

Én is így kalkuláltam, hogy 1 hét max. jövő hét szerdáig megjön, de olyan mintha semmit nem csináltak volna nem lenne eu raktáron.
Egyébként véleményed a töltőről? Nekem ajánlották ezt a fajtát csak ez kínai raktáron van, de erre sem mondták hogy rossz lenne amit rendeltem. Nincs szükségem 5 portosra.

:(
Item is not found at this moment, If necessary, please verify with the package sender and check back later.

[ Szerkesztve ]

Realme GT Master Edition

(#126) kiszi07 válasza Flashget (#125) üzenetére


kiszi07
senior tag

Nem tudom, nem volt még ilyenem. Telefonhoz vettem szimpla töltőt. (850 Ft volt ;])
ui: én futócipőt rendeltem másik oldalról és nekem is ezt írja.

[ Szerkesztve ]

Slow down & you'll make less mistakes. At the pace of faith, work is productive, relationships prosper, & your spirit is at peace

(#127) Flashget válasza kiszi07 (#126) üzenetére


Flashget
félisten

Rendeltem több helyről is mostanában kínai raktárról..Aliról, BG-ről (van kínai raktárról is rendelésem, de ugyanúgy semmi infó), Ebayről..Aliról dec 8-án vett cucchoz adtak svéd TN amit másnaptól már lehetett követni .directlinktrackedplus.com-on és a MP-n is.
Jelenleg már Order received into final destination country pedig ennél a tételnél 1 hónappal kalkuláltam. :)
GB EU raktárról pénteki (hétvége ugye kiesik) rendelést hétfőn feladták..szóval annyi a gondom csak, hogy eu raktár és 0 infó TN alapján.

[ Szerkesztve ]

Realme GT Master Edition

(#128) L4mie válasza Flashget (#127) üzenetére


L4mie
veterán

próbáld itt

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#129) cikasz válasza Flashget (#123) üzenetére


cikasz
őstag

ITT nézd meg.

https://www.facebook.com/groups/775784742804666

(#130) Shade45


Shade45
senior tag

Sziasztok,

December 3-án rendeltem tőlük egy csomagot, de a tracking még mindig ezt mutatja:

Csomag 1

Csomag 2

Normális ez, vagy kezdjek aggódni?

(#131) L4mie válasza Shade45 (#130) üzenetére


L4mie
veterán

[link] FTW!!!!

RE578937779SE
07.12.2015 14:49
Megérkezett a postázóba
Direct Link, Postnord Receiving Hub DLHUB
Rekommenderat Brev

RE578938448SE
07.12.2015 16:09
Megérkezett a postázóba
Direct Link, Postnord Receiving Hub DLHUB
Rekommenderat Brev

[link] FTW!!!!

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#132) Flashget válasza L4mie (#128) üzenetére


Flashget
félisten

Sajnáljuk, de a keresett terméket még nem regisztrálták a postai adatbázisban. Ha a terméket kevesebb, mint 2 nappal ezelőtt küldték,akkor nem jelenik meg az adatbázisban. Kérjük, ellenőrizze később

Realme GT Master Edition

(#133) Flashget válasza cikasz (#129) üzenetére


Flashget
félisten

ez svéd TN-t néz a holland neki inkorrekt.

Realme GT Master Edition

(#134) Shade45 válasza L4mie (#131) üzenetére


Shade45
senior tag

Létezik, hogy Magyarországra ért a csomag 4 nap alatt, és 10 napja a Magyar Posta nem képes kézbesíteni a csomagokat?

(#135) Flashget válasza Shade45 (#134) üzenetére


Flashget
félisten

Létezhet..

Realme GT Master Edition

(#136) alphadog20


alphadog20
csendes tag

Nekem már 12 napja van a magyar postánál.Érdemes ennyi idö után reklamálni a magyar postánál vagy ez nem ritka esett?

[ Szerkesztve ]

(#137) Flashget válasza alphadog20 (#136) üzenetére


Flashget
félisten

:K
[link]

ha nem kell áfát és vámot fizetned akkor egyszerűen elvannak havazva ez így az ünnepek előtt természetes jelenség, de az a tuti ha rákérdezel telefonon.

Realme GT Master Edition

(#138) alphadog20


alphadog20
csendes tag

ok köszi

(#139) Shade45 válasza alphadog20 (#136) üzenetére


Shade45
senior tag

Tegnap érdeklődtem a Magyar Postánál a csomagjaimról, de a bediktált tracking-en nem talált csomagot az operátor hölgyike, azonban történhetett valami, mert estére már a tracking oldal hozta a csomagot, és hogy útban van Magyarország felé.

Véletlen, vagy sem, döntse el mindenki...

(#140) Flashget


Flashget
félisten

jó ez a BG-s CN végződésű tehát kínai TN 28x nagyobb élet van benne mint amit holland TN számot kaptam eu-s raktárból csak a fene érti ezeket az összevissza dőlő házakat :) Nem az első rendelésem kínából, de ilyen halandzsásat még nem kaptam. :)

2015-12-19 13:05
广州航站, 离开
2015-12-19 13:05
广州航站, 离开交航
2015-12-19 12:51
广州航站, 到达
2015-12-18 11:12
广州互换局, 已出口直封
2015-12-18 08:51
广州互换局, 已出口开拆
2015-12-17 22:32
广州小包大宗收寄处理中心, 离开,下一站【广州航站】
2015-12-17 22:31
广州小包大宗收寄处理中心, 已封发
2015-12-17 21:11
广州国际函件运营中心, 已收寄

Guangzhou navigál egy állomást, távozik
Guangzhou navigál egy állomást, az indulás kapcsolat navigál
Guangzhou navigál egy állomást , kap
Guangzhou vált egy irodát, már kivezetést egyenesít ki
Guangzhou vált egy irodát, jön már kibomlott kiejtett szétbont
Guangzhou a kicsi csomagalapvető termékek nevelt fiúbánásmód-központot gyűjtenek , az indulás, idő olyan hamarosan, mint állomás [Guangzhou navigál egy állomást 】
Guangzhou a kicsi csomagalapvető termékek nevelt fiúbánásmód-központot gyűjtenek, már gazdagokká válnak
A Guangzhou nemzetközi levél-pozíció-tétel van int és üzleti negyedet tesz, már gyűjt egy nevelt fiút

A Guangzhou repülőtér, levelek
Guangzhou repülőtér, fizet navigáció
A Guangzhou repülőtér, megérkezik
Guangzhou Exchange Bureau, pecséteket exportált
Guangzhou Exchange Bureau, exportált, hogy kinyílik
A Guangzhou csomag nagy összeg elfogadja mert vonuló állomást postáz, aztán távozik állomás [Guangzhou repülőtér]
A Guangzhou csomag nagy összeg fogadd el, mivel a postázás, ami állomást munkál meg, pecsét alatt üzent
Guangzhou nemzetközi levelek operáció összpontosul, már postázásé

eközben az eu-s rendelés (mikor nem jelez webes hibát sincs más 17tracken csak ennyi a Magyar postánál 0 infó..ez egy igen rejtélyes úton érkező rendelésem .):
17.12.2015 22:08
The item is in transit

Origin Country - Netherlands(PostNL International Mail) - Web Error[Cache]
A web error has occurred.
1.The carrier's tracking access is temporarily disconnected, under this situation, the carrier's official website has been suspended.
2.Due to unstable network connection, it might be just a temporary network fault

Realme GT Master Edition

(#141) Flashget


Flashget
félisten

CN-es küldemény:
2015.12.19
08:01
Küldemény információ:
Célországba elküldve / Item sent abroad

NL-es EU raktárról:
Az alábbi azonosítóhoz nem található csomaginformáció
:))

GB eu raktárról 3-5 nap alatt érkeztek meg tabok DHL-el...

Realme GT Master Edition

(#142) alphadog20 válasza alphadog20 (#138) üzenetére


alphadog20
csendes tag

Hát telefonon érdeklödtem azt mondták hogy mennyek be a helyi postára aztán meg ott nem tudtak semmit sem segiteni És modták hogy hivjam fel telefonszámot amit te is meg adtál nekem vagyok. Fel hitam megint öket mondták mennyek be a postára...Semmire kellö népség...

[ Szerkesztve ]

(#143) Flashget válasza alphadog20 (#142) üzenetére


Flashget
félisten

Nehogy eltűnt csomaggá váljon mint a VI. kerületinél..

Realme GT Master Edition

(#144) alphadog20 válasza Flashget (#143) üzenetére


alphadog20
csendes tag

Kérdeztem hogy hogyan kártéritenek ha esetleg valamelyik alkalmazotjuk el lopta volna a csomagomat Azt mondták kérjek kártéritést akitöl rendeltem...De mondom nálatok veszet el akkor mért a másik cég fizesen

(#145) gzbotii


gzbotii
veterán

Mennyire biztonságos szerintetek bankkártyával fizetni?

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#146) cikasz válasza gzbotii (#145) üzenetére


cikasz
őstag

Egyáltalán nem az! Ellopján minden adatodat, az életedet, a pénzedet... NE TEDD! :F

https://www.facebook.com/groups/775784742804666

(#147) Rainman05


Rainman05
tag

Nov 15. táján lett rendelve Banggood.-ról 3 csomag karácsonyra.Mai napig nem jött meg egyik sem.
Biztos vagyok benne hogy Magyarországig eljött minden probléma nélkül ahol magyar posta átvette és lenyúlta és most valamelyik fejes vagy alkalmazottnak a karácsonyfája alatt van!És még várok jövő honapra is de valószínűleg annak is annyi lesz. :(( :(((

(#148) Flashget válasza Rainman05 (#147) üzenetére


Flashget
félisten

TN követés mit mond?

Realme GT Master Edition

(#149) Rainman05 válasza Flashget (#148) üzenetére


Rainman05
tag

Sajna nekem csak ez van ott: Untracked

(#150) Imy válasza Rainman05 (#147) üzenetére


Imy
veterán

Nekem sem jött meg semmi sem, ami december 1 után lett rendelve... Gyanús, de majd meglátom, ha jövő héten sem ér ide semmi sem, akkor mérges leszek....

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.