Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-18 13:57:15

LOGOUT.hu

Banggood tapasztalatok

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1701) dugynok válasza atoszmester (#1700) üzenetére


dugynok
senior tag

Az jó :) De én még várok, lejjebb fog az menni 5 alá is...

(#1702) maj-viktor válasza atoszmester (#1698) üzenetére


maj-viktor
őstag

Ez még simán belefér a határesetbe... átjön az simán!

Inkább ilyen 40$ termékek esetén kell agódni meg felette... bár az ÁFAhatár 22€, de mondjuk én 30$ alatt nem szoktam erre "rágörcsölni"... felette már lehet

De a tutkó, meg az elméleti szabály 22€-ra vonatkozik! Gyakorlatban meg mivan az más történet... de ezzel kalkuláljon az ember mindig, hogy ne érje semmilyen meglepetés, mert különben lesz ne mulass! :D

JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

(#1703) maj-viktor válasza atoszmester (#1696) üzenetére


maj-viktor
őstag

Ám esetleg most van ilyen "akció":
Extra 10% OFF For Original Xiaomi Power Bank 2
Main Features:- Super large capacity 10000mAh portable power bank- Bidirectional quick charge, more
30 Nov 2016
Coupon Code: xiaomipb2
[link]

JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

(#1704) atoszmester válasza maj-viktor (#1703) üzenetére


atoszmester
tag

Köszi mindenkinek az infót!

(#1705) Predator2


Predator2
addikt

Helló

Írni szeretnék banggoodnak, az eltűnt powerbankom miatt. Ha van köztetek olyan aki segít megírni egy ilyen levelet azt megköszönném.
Privátban természetesen. 50.-napnál járok.

THX

[ Szerkesztve ]

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#1706) qqzs válasza Predator2 (#1705) üzenetére


qqzs
őstag

Where is my powerbank
I want refund
ordernumber: xxxxx

Eladó: GTS450

(#1707) Phülöp válasza qqzs (#1706) üzenetére


Phülöp
addikt

:DDD

Nem kell ezt túlszofisztikálni. :D

Esetleg ha nagyon kell a cucc, akkor 'resend ASAP'

[ Szerkesztve ]

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#1708) 206 cc válasza Predator2 (#1705) üzenetére


206 cc
senior tag

Nekem sem érkezett meg!
Pont most írtam nekik hogy várok még hónap végéig,de ha nem érkezik meg küldjék vissza a teljes vételárat!Kb ezt lefordítod..még "gugli" is jó erre!

206cc „- pedig nem is én utállak Téged.Te utálod saját magad” .... a problémát nem az jelenti, hogy valaki hülye,hanem az hogy nem ismeri be....

(#1709) maj-viktor válasza 206 cc (#1708) üzenetére


maj-viktor
őstag

Naja...
"My order xxxxx is not arrived, pls refund it"

ők is amúgy kínai angolul nyomják... szal sokszor "érthetetlen"... szal ha te egy google fordítós magyar-angol fordítást beraksz nekik nagyjából felfogják mi van

Első körben valszeg úgyis a türelmedet kérik és/vagy felajánlják, hogy visszadják pontban az értékét... nem muszáj elfogadnod, írsz, hogy csak refund jó és küldik is vissza a pénzt, ha egy 45nap+ után vagy általában... alapból TN nélküliek 2-3hét alatt simán beszoktak futni... TN-esek is mondjuk 3-6hét szórással, szal ami 45nap után nem jön meg, arra már kicsi az esély (nem mondom, hogy esélytelen amúgy) +1hét feldolgozási idő - feladási időt még rakj hozzá. így már ki is jön mondjuk a 1hét +6hét = 7hét 7x7nap = 49nap mondjuk

order@banggood.com e-mailre ha írsz 24-48óráb belül szoktak válaszolni vagy a belső levelezésük:
help-faq-contact us-live chat
http://www.banggood.com/Contact-Us_hi111

JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

(#1710) zsolti72837


zsolti72837
őstag

Sziasztok!

6000-Ft fölött vámköteles egy termék? :R

ELADÓ KONTROLLER JOYSTICK VÉDŐ KUPAKOK!! Zsolt XBOX ONE GAMERTAG: TenthCentaur291 ツ 223 pozitív értékelése van és 0 negatív értékelése ELADÓ termékek http://hardverapro.hu/tag/zsolti72837

(#1711) zeon.hu válasza zsolti72837 (#1710) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

A vám a kisebbik baj, mert az csak 6%.
Az áfa viszont 27% és számold bele még a kezelési költséget is, ami 2500HUF, ha a posta intézi.
Jelenleg 22 Euro a határ, fenti összefoglalóban is benne van a 2016-os vámhatárok.

#?*@&!

(#1712) zsolti72837 válasza zeon.hu (#1711) üzenetére


zsolti72837
őstag

Ja igen jogos, mert az tényleg sok, meg, ha nem posta hozza akkor lehet még több is.

Egy ilyet szeretnék venni. :)

ELADÓ KONTROLLER JOYSTICK VÉDŐ KUPAKOK!! Zsolt XBOX ONE GAMERTAG: TenthCentaur291 ツ 223 pozitív értékelése van és 0 negatív értékelése ELADÓ termékek http://hardverapro.hu/tag/zsolti72837

(#1713) PainKiller13


PainKiller13
őstag

Sziasztok!

Telefon vásárlásnál a paypal11 11%-os kuponkód most a legjobb ami működik?

(#1714) zeon.hu válasza zsolti72837 (#1712) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Valószínűleg átjön simán, 22 EUR alatt van.

(#1713) PainKiller13: Érdemes mobil alkalmazásba is benézni, van sok "App only" akció.

[ Szerkesztve ]

#?*@&!

(#1715) zsolti72837 válasza zeon.hu (#1714) üzenetére


zsolti72837
őstag

Köszönöm szépen. Akkor veszek is egyet. :R

ELADÓ KONTROLLER JOYSTICK VÉDŐ KUPAKOK!! Zsolt XBOX ONE GAMERTAG: TenthCentaur291 ツ 223 pozitív értékelése van és 0 negatív értékelése ELADÓ termékek http://hardverapro.hu/tag/zsolti72837

(#1716) PainKiller13 válasza zeon.hu (#1714) üzenetére


PainKiller13
őstag

Köszi, most nem találok semmit, de lehet válok a szülinapi kuponjaimra, 2 hét múlva lesz és vip4 vagyok.

(#1717) zeon.hu válasza PainKiller13 (#1716) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Nekem 10/100-ast adtak 2db-ot, de te hátha jobbat kapsz VIP4-esként.

#?*@&!

(#1718) PainKiller13 válasza zeon.hu (#1717) üzenetére


PainKiller13
őstag

120 dolcsis telefonnál valszeg mindenhogy a 11%-os kuponnal jövök ki legjobban.

(#1719) zeon.hu válasza PainKiller13 (#1718) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Érdemes pontokat is rátenni, előfordulhat, hogy engedi azt is.

#?*@&!

(#1720) Predator2


Predator2
addikt

Helló

[link] (Másik termék, nem ennél volt gond)

Itt a narancssárga mezőnél jeleztem, hogy nem kaptam meg és újraküldést kérek.
Elég ide, vagy külön is szoktatok írni?

:R

[ Szerkesztve ]

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#1721) Silent77 válasza Predator2 (#1720) üzenetére


Silent77
veterán

Elég, majd mailba fognak válaszolni.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#1722) HornedReaper


HornedReaper
senior tag

Itt most a legolcsobb a 10.000 mAh Xiaomi power bank? :)

Keress kínai shopokhoz kuponokért

(#1723) zeon.hu válasza HornedReaper (#1722) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Ezt 3200-ért vettem, nem hiszem, hogy sokkal olcsóbban találsz máshol.

#?*@&!

(#1724) maj-viktor válasza zeon.hu (#1723) üzenetére


maj-viktor
őstag

Lehet, hogy talál "sokkal olcsóbban", csak az hamis lesz... oszt 16$-é sztem nem drága amúgy! szoktak lenni kuponkódok, korábban is linkeltem, bár pont nme a 10E-s PB-hoz asszem, így még simán lehet 10-20%-okat még faragni amúgyis... vagy ha van kis pontod azzal is! :D

[ Szerkesztve ]

JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

(#1725) Predator2


Predator2
addikt

Helló

Jött válasz a panaszomra banggoodtól.

Ha jól értem, akkor nem tudja értelmezni a rendelés azonosítót (akkor mit kellett volna megadni?), illetve nincs már készleten a kábelből, de a bankból igen.

Thank you for your email .
For your order 18627465 , I am sorry for that you still not get your order .
could you please go to the local post office to check your order with your full name ?
If you still get nothing ,would you like we refund you ?Because the item BlitzWolf? BW-P2 3350mAh Power Bank BlitzWolf? BW-M1 3 in 1 Cable with LED Fan 1075249 is out of stock right now .

Best regards ,
Cherry

Mit lehet ilyenkor csinálni? Mit írjak nekik? Kell a cucc (A power bank biztosan)
Elbuknám a pontjaimat azért is szeretném ha az egészet újraküldenék.

[ Szerkesztve ]

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#1726) salieri.


salieri.
őstag

Sziasztok ! Vettem EU stockról egy X15-öt, és úgy néz ki a 2-es sim foglalat nem működik (nano sim) . Ez a kártya a micro sim foglalatba tökéletesen megy ,igaz gyári nano sim kártyával nem tudtam tesztelni mivel ezt házilag vágtam le. Mit csináljak szerintetek? :F

(#1727) Criminal017 válasza salieri. (#1726) üzenetére


Criminal017
őstag

Írsz az EUstocknak, majd elküldöd nekik, ha kell. Bevizsgálják és utána eldöntik, hogy megjavítják/kicserélik.
Bár nem értem, hogy jön ez a Banggood topikba.

(#1728) salieri. válasza Criminal017 (#1727) üzenetére


salieri.
őstag

Banggood EU stock rendelés volt..

(#1729) Criminal017 válasza salieri. (#1728) üzenetére


Criminal017
őstag

Ja, hogy EU Warehouse. Bocsi. :DDD

Akkor először is próbálj keríteni egy nem házilag levágott SIM-et, ha azzal sem megy, akkor mindenképp a Banggooddal kell levelezz egy sort. Valószínűleg vagy felajánlanak x összeget javításra vagy visszaküldetik veled.

(#1730) salieri. válasza Criminal017 (#1729) üzenetére


salieri.
őstag

Csak nem biztos érdemes visszaküldeni.
Úgy látszik nem érdemes noname kínai telefonokat venni,mert hulladék az összes. :U

(#1731) maj-viktor válasza salieri. (#1730) üzenetére


maj-viktor
őstag

Nem feltétlenül... de mindenképpen érdemes olyan márkát - típust venni, aminek már van egy közössége, kitapasztalták az esetleges problémáit.... pl. részemről: Xiaomi, de azért van egy pár gyártó, típus, amit "kínai" és más is szívesen ajánl (Meizu, Jiayu, Lenovo, Zopo, ZTE, stb.)

https://prohardver.hu/tema/android_dual_sim_ket_sim_okostelefonok_topikja/friss.html

[ Szerkesztve ]

JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

(#1732) Beni2360 válasza salieri. (#1726) üzenetére


Beni2360
félisten

Ha CUBOT X15 akkor ezek nem hulladékok. Most vettem egy X 16 és csodás egy készülék. CUBOT már 3. a családban és semmi bajuk.
Kellene egy eredeti nano simet bele rakni és azután már lehet véleményt mondani, hogy nem működik a 2 sim helye. Mos t ingyen adnak a Vodánál az új TUTI kártyát 19 Ft/ per és ott tudod már a nano simet választani a kitörésnél.Semmi kötelezettség és elég jó percdíj mindenfele.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#1733) qqzs


qqzs
őstag

mi a megoldas ha a vip price nagyobb mint a 20% couponos es nem hagyja hasznalni a coupont mert vip vagyok?

Eladó: GTS450

(#1735) salieri. válasza Beni2360 (#1732) üzenetére


salieri.
őstag

Köszi,így jártam el. :C

(#1736) cris78 válasza qqzs (#1733) üzenetére


cris78
őstag

Új regisztráció :DD

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#1737) PainKiller13 válasza qqzs (#1733) üzenetére


PainKiller13
őstag

Mire van most 20% kupon? :))

(#1738) axlfsi


axlfsi
veterán

Sziasztok!

Jopofa ez a BG! Nem tudom mi tortent pont az en rendelesemmel, plane, hogy azota rendeltem mar es meg is erkezett, de van egy 2016.09.18-i rendelesem, amit 2016.10.15-n adtak fel, 2016.10.18-n jelent meg a rendszerben (nyomkovetos) es 2016.10.20 ota Célországba elküldve / Item sent abroad

Surun csinalnak ilyet, hogy a kifizetett rendelestol szamitott egy honap utan(!) adjak fel a termekeket? Kezdjek aggodni vagy rendben van ez igy? :)
Ertem en, hogy igazabol csak ket hete (lesz), hogy megalt a TN es ebben a statuszaban talan meg elfogadhato is, de azert milyen mar az, hogy egy honapot ultek rajta? :(((

UI.: hja, egyebkent abbol a Mantistek USB3-as kulso 2.5"-os HDD hazbol rendeltem egy harmadikat(!), amibol harom nappal elotte es ami rendeles mar reges-regen megerkezett es amit a 140ezer Ft-os NAS-om nem kepes rendesen felismerni :C :O

[ Szerkesztve ]

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#1739) zeon.hu válasza axlfsi (#1738) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Lehet, hogy kifogyott, de erről szoktak mailt küldeni.
Ha nem válaszolsz rá, akkor feladják, ha van megint belőle.
Nekem is van még szeptemberi rendelésem (akkor adták postára), ami nem jött még meg.
(Igazából most minden késik nálam, ebay és ali rendelés is)

#?*@&!

(#1740) zeon.hu


zeon.hu
nagyúr

Mivel már többször volt téma, hogy bizonyos előnyök kedvéért érdemes új regisztrációt csinálni, álljon itt a Banggood Terms and conditions ide vonatkozó része:

"one User may only register one member account on the Site. Banggood.com may cancel or terminate a User’s member account if Banggood.com has reasons to suspect that the User has concurrently registered or controlled two or more member accounts."

Vagyis kizárás is lehet a vége!

Ennek értelmében kérnék mindenkit, hogy ilyen javaslatok többet ne hangozzanak el a topikban.

Köszönöm!

[ Szerkesztve ]

#?*@&!

(#1741) Predator2 válasza Predator2 (#1725) üzenetére


Predator2
addikt

Erre valaki?

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#1742) zeon.hu válasza Predator2 (#1741) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Küldj egy linket és/vagy screenshot-ot, ha nem találják.
Pontjaidat kérd vissza, ha mégsem küldik.

#?*@&!

(#1743) qqzs válasza PainKiller13 (#1737) üzenetére


qqzs
őstag

jatek robot product id 1009965

zeon.hu: nekem az ugyfsz ajanlotta a dupla regisztraciot mikor elmondtam neki a kupon vip problemat

ez meg tema volt masik topickban gondolom itt is erdekes hog yvan vam kompenzacios biztositas is

Eladó: GTS450

(#1744) zeon.hu válasza qqzs (#1743) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Pedig elég egyértelmű:
Egy Felhasználó csak egy fiókot regisztrálhat az oldalon. A Banggood.com felfüggesztheti, vagy törölheti a Felhasználó fiókját, amennyiben fennáll a gyanú, hogy a Felhasználó egynél több fiókot regisztrált, vagy más módon jutott egynél több fiók birtokába.
Persze ha a support mondta... :)
Az persze más kérdés, ha családon belül van több reg.

#?*@&!

(#1745) Criminal017


Criminal017
őstag

Most csak 677 Forint ez az 5 méteres ledszalag: [link]

(#1746) maj-viktor válasza zeon.hu (#1744) üzenetére


maj-viktor
őstag

Pont ezt akartam írni, (csak nem akartam kekeckedni), hogy egy háztartásban lakhat szülő - testvér - rokon - barát, akárki... szal más névvel és a kecske is jóllakik és a káposzta is megmarad! (és "szabályt sem szegtünk") :D

JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

(#1747) zeon.hu válasza maj-viktor (#1746) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Igen, van megoldás.
De a "csinálj egy kamu reget" nem járható út hivatalosan, ezért ne is adjunk itt ilyen tanácsokat, ezért tettem be ide (meg majd az összefoglalóba is) a fordítást.

#?*@&!

(#1748) Beni2360


Beni2360
félisten

Gyerekek rendeltem egy ilyen tokot és ezt kaptam.
Hova forduljak panasszal. Hál istennek van kibontási videó.

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#1749) zeon.hu válasza Beni2360 (#1748) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Akár a termék értékelésénél is tudod jelezni vagy menüben kontakt. Email, telefon vagy live chat is lehetséges.
Képet és videót csatold.

#?*@&!

(#1750) Beni2360 válasza zeon.hu (#1749) üzenetére


Beni2360
félisten

A rendelés alatt volt egy reklamációs kapcsolat link és ottan írtam nekik és képeket meg videót is csatoltam. :R
Majd meglátjuk akciós volt.

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.