Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-18 13:57:15

LOGOUT.hu

Banggood tapasztalatok

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1401) axlfsi válasza qqzs (#1387) üzenetére


axlfsi
veterán

Ez mar regi sztori. Sajnos evek ota a piacon van, idonkent a "webshopok" is beprobalkoznak vele, mikozben eBay es hasonlo piactereken folyamatosan ott van a "termek". Egy valamire is ado elado egyebkent csuklobol refundolja, miutan megreklamaltad ;) ... mondjuk, ezt mar lassan tenyleg csodalom, hogy ennyi ev utan is meg mindig kering a kereskedelemben ez a termek es van meg, aki megveszi (tenyleg sok eve megy mar es koztudott, hogy fake).

A tranzisztorral amugy feszstabolni akarnak a lednek, de a bazisra kene kotni es mondjuk elkelne egy dioida is oda, de ahogy latom a keprol, csak egy ellenallason keresztul van fojtva az atfolyo aram, a tranzisztor csak disz ;) :D

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#1402) Shade45 válasza qqzs (#1387) üzenetére


Shade45
senior tag

Arra azért kíváncsi lennék, hogy mit szívtak azok, akik ezt 5 csillagosra értékelték...

És a barom még be is vágja, hogy jobb lett tőle a levegő az autóban.

(#1403) tboy93 válasza Shade45 (#1402) üzenetére


tboy93
nagyúr

Vannak akik a josnak is hisznek a tv-ben, nincs mit csodalkozni ezen :)

(#1404) Shade45 válasza tboy93 (#1403) üzenetére


Shade45
senior tag

Jogos, csak bosszantó, hogy mennyi ilyen van. Ilyenkor mindig azon csodálkozom, hogy hogyan maradhatnak egyáltalán életben, vagy hogyan boldogulnak a mindennapokban ezek az egysejtűek... :W

Bocs a kifakadásért; na de örüljünk inkább annak, hogy PÉNTEK van!!! :D

[ Szerkesztve ]

(#1405) Beni2360 válasza tboy93 (#1403) üzenetére


Beni2360
félisten

Akkor most levéllel vagy fűvel kell táplálni a szerkezetet?????? :DD

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#1406) qqzs


qqzs
őstag

postai vamkezelesnel van telefonos kontakt vagy csak jon amikor jon? papirok mar beadva egy hete

Eladó: GTS450

(#1407) zeon.hu válasza qqzs (#1406) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

(#1408) qqzs


qqzs
őstag

Koszi, Jo hogy felhivtam oket...azt modtak bocs, majd jon, nyugi :)

Eladó: GTS450

(#1409) maj-viktor


maj-viktor
őstag

EU-ból egyszer TN nélkül, egyszer TN-nel postával,
egyszer meg DPD futárral jön!?
(eddig csak postával tapasztaltam... pedig jópárszor rendeltem EU banggood-ról... ma jött egy futáros)

Jó mondjuk TN nélkül talán a "viszonylag" olcsóbbak 50$ alatt!
(bár én 10$ alattit nem szívesen rendelek TN nélkül)

De aztán most kiokoskodtam talán, hogy ha 5/10 kg alatti akkor a Posta, ha 10kg feletti akkor a DPD futár hozza... (mondjuk ez még nem túl mérvadó tapasztalat), csak most csodálkoztam hogy DPD-s futár jött és éppenséggel nem vártam futárt, csak a postás kocsit!

Mondjuk túl nagy különbség nem volt, ha jól emlékszem legutóbb Posta is ~10-12nap volt, most így DPD futár is 10nap lett

France express(Colissimo) volt mind2 most éppenséggel

esetleg érték: 82 $ / 106$ & 5kg VS 8kg körüli)
Szal:
a 82$ - 5kg körüli Magyar Posta volt
a 106$ - 8kg körüli meg DPD futár
(nagyméretű csomag mind2)

A B2C Europe, meg ugye a TN nélküli
(mondjuk én azt a mai napig nem értem, hogy adhatnek fel egy 50$-os terméket így TN nélkül, amikor CN raktárból is 20-30$feletti rendelés mellé már odacsapják ingyen a TN-t)

Ja és még pénzt is kérnek érte... 4-6$-t, hogy TN nélkül adják fel...

Akkor összegzés újoncoknak:
B2C Europe - 50$ érték alatt TN nélkül (Magyar Posta)
France express(Colissimo) - most hogy az ár vagy a tömeg döntő kétséges, de mondjuk akkor ár és tömeg esetén:
5kg / 100$ alatt Magyar Posta
5kg / 100$ felett DPD futár

Ha valaki máshogy, mást tapasztalt írja meg nyugodtan! :)
(nekem kb. 2év alatt lehett 20db EU-s banggood rendelésem a 100 CN-es banggood mellé)

[ Szerkesztve ]

JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

(#1410) maj-viktor


maj-viktor
őstag

Egy kis újabb jópont a banggood-nak!

Adott egy termék, mely rendben megjött, stb., de kissé "más dizájnút sikerült kapnom!
(korábban vettem már ilyet, akkor azt kaptam, mint a képen, most másmilyen jött)!

Mondom jóvan így jártam, nem olyan nagy tragédia, de azért én fifikás tudok lenni ilyen kis apróságokra is... mondom azért írok egy e-mailt az ügyfélszolgálatnak, hogy miért is történt ez!? képekkel küldve

próba szerencse (ha leráztak volna, is azt mondom nagykaland)

most jött válasz, hogy a "kellemetlenségért cserébe"... visszaadnak 5$-t pontokban... ~10%
(mondom kivételesen nem olyan volt, hogy kevesebb volt a csomagban vagy rossz termék, stb.)

Meg nem is szoktam sosem panaszkodni... csak ez most épp zavart kicsit!

Szal számomra továbbra is no.1. kínai webshop, kár, hogy nem fizetnek az "ajnározásukért"! :D
(meg sajnos sokan visszaélnek az ilyen "jóindulatukkal is" és jutnak pl. ebay-es eladóknál Hungary blacklistre)

JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

(#1411) zeon.hu válasza maj-viktor (#1410) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

A zárójeles rész sajnos nagyon igaz.

#?*@&!

(#1412) Druss válasza maj-viktor (#1410) üzenetére


Druss
aktív tag

Aláírom én is szeretem őket, de a snap-up alkalmával csináltak nem korrekt dolgot (pl. olyan terméket akcióztak, ami nem is volt nekik raktáron és nem is tudták (akarták) beszerezni).

"A szavak csak hangok a levegőben, a tettekben bízz, ne a szavakban!" David Gemmell

(#1413) xy2003 válasza maj-viktor (#1409) üzenetére


xy2003
tag

France express(Colissimo) 45$ nem nagy csomag és gepárd futár hozta aug elején.

(#1414) Beni2360 válasza xy2003 (#1413) üzenetére


Beni2360
félisten

Nekem is France express(Colissimo)-val adták fel a CUBOT X 16 telefonomat EU.ból, és a postás kisasszony hozta ki. Semmiféle gyors macska nem volt, hanem csak egy bicaj. :DD
Ja még, jó pár éve futározok itthonról is de még velük nem találkoztam.

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#1415) Wendelke


Wendelke
senior tag

Sziasztok!

BlitzWolf BW F4 bluetooth hangszóróra nincs valami jó kupon? :U

A topicban találtam egy BlitzWolf termékekre szóló 10%-os kupont, az működik is, de hátha van még jobb. :B

"Aki hülye, haljon meg" Moldova Gy.

(#1416) zeon.hu válasza Wendelke (#1415) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

(#1417) cris78 válasza Wendelke (#1415) üzenetére


cris78
őstag

F1 nem jó?

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#1418) maj-viktor válasza Wendelke (#1415) üzenetére


maj-viktor
őstag

Blitzwolf F4 - BWF4
Blitzwolf F1 - 10BWF1
Blitzwolf S4 - wolf10
(ezek elvileg már lejártak, de hátha beragadtak)

Ami érvényest "látok":
Blitzwolf -10% - 12blitzw

Autós töltőkre látok még kuponokat Blitzwolf esetén:
TypeCBW-C3 & BGBW2EU & BW-C9Blitz20% &
BW-C3 & BW-C4 & BW-C3Blitz20% & BW-C1 & BW-C5 & BW-C2 & BW-L1

[ Szerkesztve ]

JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

(#1419) axlfsi válasza Shade45 (#1402) üzenetére


axlfsi
veterán

Hat pedig ez is egyertelmu; HA pozitivra ertekeled, jo esellyel megjelenik az ertekelesed, azaz pontot kapsz erte, ellentetben azzal, ha lehuzod, amikor - es erre nem egy, nem ketto peldat tudunk - es nem teszik ki az ertekelesed. Ezert sem szabad webshopokban hinni az ertekeleseknek. Akkor mar 100x tobbet er eBay-en bogaraszni a velemenyeket, mert ott nem opcionalis, hogy kiteszi-e az elado vagy sem ;)

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#1420) qqzs válasza axlfsi (#1419) üzenetére


qqzs
őstag

eBay-en ?

Eladó: GTS450

(#1421) axlfsi válasza qqzs (#1420) üzenetére


axlfsi
veterán

Igen, tudom, nem konkretan ugyanaz, hiszen az ertekelesek melyek lathatok az eladora ervenyesek - omlesztve, de ha nem sajnalsz ra egy kis idot, hogy beleturj, akkor azert lejon nemi relevans info a termekekrol is. Pl.
Azaz, en ugy szoktam, hogy kinezem a termeket, ami erdekel, ranezek az elado ertekeleseire es ott beleturok, hogy a konkret termekre miket kapott. Nem 100%-os ez sem, de sokkal tobbet er, mint egy GB, BG, FT vagy hasonlo oldalakon, a termekek alatti velemenyek (szerintem).

Sot, Ali-n is volt mar, hogy azert nem vasaroltam meg az adott termeket, mert lattam, hogy kivetel nelkul, minden vasarlo faszan megirta, hogy fake/kamu es az Ali nem rejtette el (azaz, az elado kenytelen volt szembesulni a valos es relevans velemenyekkel, nem szelektalhatott belole, hogy majd csak a pozitivakat tegye lathatova).
Van itt negativ erdekeles derekasan... es ha valamely termekre jellemzoen tobben irnak hasonlot, nyilvan hinni lehet neki. En legalabbis igy allok hozza.

[ Szerkesztve ]

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#1422) benfolds


benfolds
őstag

mennyiért szokott legjobb áron lenni ez a blitzwolf töltő?

(#1423) Silent77 válasza benfolds (#1422) üzenetére


Silent77
veterán

Fehérnél működik ez a kód, BGBW2EU
Így 1658ft lesz.
Veheted is. :)

Szerk: Feketével nem próbáltam, lehet arra is jó.

[ Szerkesztve ]

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#1424) Wendelke válasza zeon.hu (#1416) üzenetére


Wendelke
senior tag

Köszönöm!

cris78: F1 nem jó?

Xiaomi már van.

maj-viktor
Blitzwolf -10% - 12blitzw

Neked is Köszönöm!

Úgy tűnik, csak ez a 10%-os jó.

Meg is rendeltem, kíváncsi leszek rá.

"Aki hülye, haljon meg" Moldova Gy.

(#1425) cris78 válasza Wendelke (#1424) üzenetére


cris78
őstag

Az f1 az BlitzWolf.

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#1426) Wendelke válasza cris78 (#1425) üzenetére


Wendelke
senior tag

Tudom :) , de van egy Xiaomi-m, ami kb. hasonló kategória mint a BlitzWolf F1, és annál nagyobbat akarok.

Csak kicsit röviden fogalmaztam meg a válaszomat. :U

"Aki hülye, haljon meg" Moldova Gy.

(#1427) MaxxDamage


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Sziasztok,

Amennyiben BG-n össze rendelek sok terméket , mik a lehetőségek kedvezmény érvényesítése terén? (csak VIP1 -be vagyok, de még 116 credit és VIP2 meg is van.)

Eddig nem használtam kupont és most szeretnék valami kedvezményt is igénybe venni :K :B

Nem jár semmi hátránnyal, ha "Ship From" CN Warehouse? (EU gondolom jobb volna, de csak CN-es termékek... "Electronics")

UI.:
100 USD vásárlás esetén kapok 10% kedvezményt (ezt találtam, használom is) , de más nincs amit tudnék használni? :R

L

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#1428) maj-viktor válasza MaxxDamage (#1427) üzenetére


maj-viktor
őstag

Vannak kuponok és pontok... kevesebb végösszeg lesz velük!

VIP szint meg volt korábbi posztban:

A végösszeg 15-20%-át tudod pontokkal helyettesíteni... pl. 100$ esetén 15$-nyi pontot (ami 1500)
Egyszerre vagy kupon vagy pontot lehet csak együtt nem!

Szokott sok kupon lenni, velük 5-20%-al olcsóbban megkaphatod!

CN vagy EU meg... vámolás szempontjából lehet fontosabb talán... meg szállítási idő

[ Szerkesztve ]

JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

(#1429) MaxxDamage válasza maj-viktor (#1428) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Köszönöm! :R
Most megnéztem és nekem is ez jött le.... na majd VIP 4-5 már jobb lesz :B

Jelenlegi felhasználható 100 USD rendelés esetén 10% (kedvezmény) vagy 200 USD rendelés esetén 20% (kedvezmény) nem is olyan rossz !

L

[ Szerkesztve ]

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#1430) Imy válasza qqzs (#1387) üzenetére


Imy
veterán

Egy LED, és semmi más. A tranzisztor sincs bekötve. :DDD

(#1431) 206 cc


206 cc
senior tag

Sziasztok!
Olyannal találkozott már valaki mint most a heti akcióban,hogy pl a BlitzWolf kamerára van kuponkód de mivel vip kategóriás valaki nem engedi a kuponkódos árat!!...a vip ár meg magasabb ugye?! Na ilyenkor mi a helyzet?....hogyan lehetne jobb áron megvenni.???

206cc „- pedig nem is én utállak Téged.Te utálod saját magad” .... a problémát nem az jelenti, hogy valaki hülye,hanem az hogy nem ismeri be....

(#1432) zeon.hu válasza 206 cc (#1431) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

A VIP ár magasabb??
Nem lehet, hogy akciós, azért nem engedi a kupont?

#?*@&!

(#1433) 206 cc válasza zeon.hu (#1432) üzenetére


206 cc
senior tag

Itt az akcióról szóló link,ahol kuponnal 35.99.-,de ha rákattintok hogy kosárba tegyem akkor a vip árat engedi csak ami 39.99.- és itt nem lehet kupont beírni!
Szóval mivel VIP vagyok ráfizetek 4.-usd-t ?!!! :W :W :W ...hogy lehet ezt megoldani??
Aki esetleg perfekt angol megírná BG-nek hogy mi a helyzet?! :R :R

206cc „- pedig nem is én utállak Téged.Te utálod saját magad” .... a problémát nem az jelenti, hogy valaki hülye,hanem az hogy nem ismeri be....

(#1434) zeon.hu válasza 206 cc (#1433) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Hmm, tényleg...

#?*@&!

(#1435) maj-viktor válasza 206 cc (#1433) üzenetére


maj-viktor
őstag

Pont IP kamerát kerestem és pont ezt néztem én is... a megoldás amit láttam (bár még nem csináltam - rendeltem meg), hogy csinálok egy új reget - új e-mail címmel csak ehhez a rendeléshez...

JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

(#1436) 2thletme2day


2thletme2day
őstag

Tegnap írtam Banggoodéknak egy levelet mert nem érkezett még mindig meg a szeptember 16-án rendelt Blitzwolf lámpám EU raktárból. 8,81$ volt a postaköltség cserébe azt írják, hogy 5-8 munkanap a szállítás. Eddig vagy nem válaszoltak még vagy csak én nem találom az üzenetet. Hol kéne keresnem? Nem találtam a my accountban semmit.

(#1437) Zoty4 válasza 2thletme2day (#1436) üzenetére


Zoty4
őstag

Egesz heten unnep van naluk baratom, majd valaszolnak.

(#1438) qqzs


qqzs
őstag

oktober nyolcig csend lesz

Eladó: GTS450

(#1439) Silent77 válasza 2thletme2day (#1436) üzenetére


Silent77
veterán

Emailt fognak írni.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#1440) Ombre85 válasza qqzs (#1438) üzenetére


Ombre85
tag

Ez nem feltétlen igaz, én egész héten leveleztem velük elveszett csomag miatt. Ma reggel is írtak választ, hogy refundoltak és majd csekkoljam. Talán csökkentett kapacitással, de a support működik.

(#1441) zeon.hu


zeon.hu
nagyúr

Hogy álltok a csomagok érkezésével?
Szeptember elején/közepén rendelt holmik közül semmi nem ért még ide.

#?*@&!

(#1442) 2thletme2day válasza Silent77 (#1439) üzenetére


2thletme2day
őstag

Ma kaptam választ az üzenetemre. Egy sablon szöveget írtak miszerint érdeklődjek utána a postán a csomagomnak. Az "Uk Standard International Shipping"-el rendelt csomagot a postás hozza nem pedig futár? EU raktárról mennyi idő alatt érkezik meg a csomag általában? Van esély arra, hogy még megjöjjön a csomag vagy elkallódhatott valamerre?

(#1443) MaxxDamage


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Értékelésnél Videót töltenék fel, osztanék meg, de csak képet (5db) lehet.... videót miként lehet megosztani ? :R

L

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#1444) zeon.hu válasza MaxxDamage (#1443) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Terméknél a "rewievs" alatt van egy " Post your Videos" link, arra klikk.

#?*@&!

(#1445) dugynok válasza zeon.hu (#1441) üzenetére


dugynok
senior tag

Nekem most jönnek azok meg.

(#1446) MaxxDamage válasza zeon.hu (#1444) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Ezt nem is gondoltam volna, köszönöm! :R
Amúgy a rendes termék értékelésnél is lehetne ilyen opció.... nem csak 5db kép feltöltése. (bár a kép az saját tárhelyre mehet, de videó az sokat foglalna.. ez a videós dolog meg YouTube-ra megy , jól kitalálták) :B

L

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#1447) zeon.hu válasza MaxxDamage (#1446) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Korábban csak mobilról töltöttem fel képet és videót, de egyszer csak nem sikerült, azóta se javult, szóval nem minden tökéletes :)
Videónál figyelj a leírásra, termék linkje is legyen odaírva.
Egyébként ha egy terméknél első feltöltő vagy, dupla pont jár érte.

[ Szerkesztve ]

#?*@&!

(#1448) Phülöp válasza zeon.hu (#1441) üzenetére


Phülöp
addikt

Szeptember 11-ei rendelésből egy tétel nincs raktáron, egy tegnap megérkezett, 3 meg tévelyeg valahol a világban.

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#1449) MaxxDamage válasza zeon.hu (#1447) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Én telefonról nem is tudok felrakni oda, mert túl nagy a kép mérete , így gépre átrakom és átszerkesztem és úgy lementem (képlopóval) :D
Videó feltöltéshez most 40 BG Pontot ír :K (elég az az 5 db kép és mindjárt jó is)

L

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#1450) maj-viktor válasza zeon.hu (#1441) üzenetére


maj-viktor
őstag

Ma-tegnap kaptam 2pakkot a 10éves szülinapjukból... (TN nélküliek - 10$ körüliek)
Meg volt 2db drágább is asszem!

Szept 7-8-12-.ei rendelések

Szal hozták a ~hó alatt megérkezést, ahogy azt kell!
(vagyis TN nélküliek gyorsabbak ~2-3hét, TN-esek 3-4hét)

[ Szerkesztve ]

JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.