Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-18 13:57:15

LOGOUT.hu

Banggood tapasztalatok

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1801) Predator2


Predator2
addikt

Helló

Nektek is ennyire fogyatékos a banggod ügyfélszolgálat vagy csak velem szórakoznak?
Szeptemberben rendelt csomagom miatt írtam nekik.

Képtelen felfogni, hogy kell a csomag egyik fele (ami van is náluk készleten) a másik fele helyett meg a felhasznált pontok.

A segítségetek kérném. Volna közületek olyan aki rápillantana a levelezésre? (email-t átküldeném)
Segítene közös nevezőre jutni velük, mert nekem nem megy. A leveleket Google fordítóval csináltam, mert elég gyenge az angolom.

THX

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#1802) zeon.hu válasza Predator2 (#1801) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Van angol fordítós topik, ott a profik biztos segítenek.

#?*@&!

(#1803) Predator2 válasza zeon.hu (#1802) üzenetére


Predator2
addikt

Olyan segítségre lenne szükségem, aki a banggod/külföldi rendelések, illetve az angol nyelvben is jártas.
Az adott topicban nem tudom, hogy vannak ezzel.

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#1804) zeon.hu válasza Predator2 (#1803) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Szerintem elég, ha leírod, amit fordíttatni szeretnél.
Ha valami BG specifikus dolgot nem ért, aki csinálja, azt elmondod neki.

De hátha lesz itt is valaki, aki megcsinálja szívesen :)
(Az én angolom se túl jó, néha havertől szoktam segítséget kérni)

#?*@&!

(#1805) gyuromoj


gyuromoj
veterán

Hali!

Rendelni akartam 2 dolgot BG-ről. Sajnos rossz színben sikerült, gyorsan le is mondtam hogy nem ezt akartam.
Jött pár perce egy mail hogy törölték a rendelésemet. Ilyenkor automatikusan visszakapom majd a kifizetett pénzt PP-re vagy írnom kell nekik ez ügyben?

Üdv Gyuri :R

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#1806) zeon.hu válasza gyuromoj (#1805) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Elvileg igen, utalás után 2-5 nap, mire megjelenik a számládon, paypal értesítőt is küld.

#?*@&!

(#1807) gyuromoj válasza zeon.hu (#1806) üzenetére


gyuromoj
veterán

Szuper, köszönöm az infót.

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#1808) maj-viktor válasza Predator2 (#1801) üzenetére


maj-viktor
őstag

Azok! Mert kínai angolt nyomják... szal néha nekem is úgy kell "elmagyaráznom" hogy "felfogják"... de azért 2-3 levélváltással sikerül általában! Írd le "szájbarágósan"!

JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

(#1809) gery14


gery14
senior tag

Sziasztok ki rendelt már fast chargert ?

[link] Ezt néztem ki.

// EKWB Custom Loop/ I9 13900K / Rog Strix Z790-E Gaming Wifi /Inno3D 4090 X3 OC /Trident Z DDR5 RGB 6800 cl34 32GB KITT /Masterwatt Maker 1500W Plus TITANIUM /Viper Ultimate/S23 Ultra 512GB 5G//Civic TypeR FK8 Turbo// BMW 35D Stage3 E91Stanced //FirebladeSC59//

(#1810) Phülöp válasza gery14 (#1809) üzenetére


Phülöp
addikt

Olyat nem, ilyen viszont van itthon kettő is.
Mi a kérdés?

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#1811) maj-viktor


maj-viktor
őstag

Szintén konkrét olyanom nincs, de egyéb Blitzwolf féle töltő akad... bevállt, szal magát a márkát tudom ajánlani!

JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

(#1812) qqzs


qqzs
őstag

paypal reklamacionak van hatarideje?

Eladó: GTS450

(#1813) Silent77 válasza qqzs (#1812) üzenetére


Silent77
veterán

180 nap

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#1814) KyeX válasza gery14 (#1809) üzenetére


KyeX
csendes tag

Szia!

Jó kis töltő, múltkor 1800-ért vettem egyet. 2 méteres blitzwolf kábellel használom. Bő 1 óra alatt feltölti a G4-em, ha nem használom közben (lekapcsolt kijelzővel meg csak a gyorstöltés).

(Se T610 - W300 - D750 - K800 - K850 - LG KU990 - KM900 - Se Xperia X8 - Alcatel Ot990 - Se Xperia Neo V - Sony Xperia M2 - Lg g4) - Xiaomi Redmi note 4 - Xiaomi Redmi note 5 - Xiaomi Mi 9t - Realme 9 pro plus

(#1815) AlyrArkhon


AlyrArkhon
senior tag

ilyesmiről van vkinek tapasztalata?
Egész türhető alternatívának néz ki a nasokkal szemben, ha csak hálózati háttértárnak használnám, és van ennél olcsóbban is :)

Redmi Note8,11/Band4,8/watch3a/Xiaomi S10

(#1816) ANOka válasza AlyrArkhon (#1815) üzenetére


ANOka
őstag

Milyen szoftver/firmware van rajta? Erről írnak valami értelmeset (akár a külföldi topikok)?
Vagy ha az nem jön be, akkor fordítasz rá - linuxból kiindulva - saját programot?

(#1817) qqzs válasza Silent77 (#1813) üzenetére


qqzs
őstag

Valaki osszefoglalna par szoban hogy an meg ya payapl reklamacio menete? es mi a tapasztalat? oda is kelenek a videok stb?
Tobb mint harom honapja levelezek a gyartova es BG-vel parhuzamosan, gyarto elismert hogy hibas minden. egyik dron nemetorszagi javitasra ajanlottak, masikat es a tartalek akkut meg bangood visszakuldesre.

Mindenki latta mar a videokat rola stb. En teljes refundot kertem mindenre mert rohej az egesz cucc. Erre az irjak hogy kuldjem vissza vagy kuldenek ujjat esetleg kaphatok 80USD refundot egy 300USD-s dronra refundodt ha nem szeretnek ujat(mondjuk azt nem mondtak attol a 80dollartol megjuv e a dron vagy csak ragaszzam ra hog yjol erezzem magam tole :)

Mar nem szeretnek semmit mert gyartasi hibasak a termekei es ugy aruljak.
Gondoltam a paypal reklamacio lesz a megoldas. 3 rendeles kb 600USD rol van szo

[ Szerkesztve ]

Eladó: GTS450

(#1818) tboy93 válasza qqzs (#1817) üzenetére


tboy93
nagyúr

Ha reklamálsz is paypalon, valószínűleg csak akkor kapsz refundot ha visszaküldöd nekik az árut.

(#1819) maj-viktor


maj-viktor
őstag

Hát ja ilyen tétel esetén vagy kapsz partial refundot és "old meg belőle", ha jól értem akkor felajánlottak 80$-t... vagy visszapostázod és full refund...

Paypal vita meg:
megkeresed az adott tranzakciót a listában és nyitsz rá egy ügyet (case)... lelevelezed a hibát és ha nem jutttok közös pontra, akkor eszkalálod!

Paypal.com / adott trankakció / Report an issue:
I'm opening this dispute because:
- I haven't received my item.
- I received my item, but it is significantly not as described. For example:
The item was damaged or defective.
The box was empty.
The order was incomplete.

Te esetedben akkor a második

Paypal a visszapostát is visszatéríti 9.300 Ft / csomag értékig... ebbe simán belefér egy 2kg-os csomag

https://prohardver.hu/tema/kulfoldi_rendelesek_nyomkovetes_stb/keres.php?type=-&stext=paypal+visszaposta&submit= 
https://prohardver.hu/tema/kulfoldi_rendelesek_nyomkovetes_stb/hsz_55029-55029.html
https://prohardver.hu/tema/kulfoldi_rendelesek_nyomkovetes_stb/hsz_60639-60639.html

[ Szerkesztve ]

JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

(#1820) axlfsi válasza qqzs (#1817) üzenetére


axlfsi
veterán

Ez most nem segit sokat rajtad, de ha ugy erzed, gyartasi hibasak ezek a termekek, esetleg ird le nekunk ide, hogy melyik dronrol is van szo, hogy masok ne fussanak bele :R

Elore is koszonjuk!

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#1821) qqzs válasza axlfsi (#1820) üzenetére


qqzs
őstag

JYU Hornet

Eladó: GTS450

(#1822) bajtokarpi


bajtokarpi
senior tag

Sziasztok!

Első rendelésem lesz a banggoodról, és a szállításról kérdeznélek benneteket. Itt mit lenne érdemes választanom? Érdekes az egyik free shippingel lényegesen hamarabb megérkezne, mint a másik free shippinges.

Köszönöm

battletag: bossi#2666

(#1823) 8zabi válasza bajtokarpi (#1822) üzenetére


8zabi
őstag

a gyorsabbat, ha ugyanannyi mint a lassabb :DDD

(#1824) bajtokarpi válasza 8zabi (#1823) üzenetére


bajtokarpi
senior tag

Persze tiszta sor, csak furcsállottam, hogy free shippingel a másik mennyivel gyorsabb. Köszi

battletag: bossi#2666

(#1825) cbrfireblade


cbrfireblade
aktív tag

Nem igazán tudom a pontjaimat rendeléskor beváltani, a következő szöveg jelenik meg: "banggod points cannot be used on unbeatable products"
Mi nem megfelelő? :U

(#1826) Criminal017 válasza cbrfireblade (#1825) üzenetére


Criminal017
őstag

Az unbeatable, tehát akciós termékeknél nem lehet se kupont, se pontot beváltani.

(#1827) bajtokarpi


bajtokarpi
senior tag

Lenne még egy kérdésem. Honnan tudom, hogy az általam megrendelt termék TN-es? Mindenféle képpen szeretném tudni, hogy a csomag merre van."30$ felett adnak ingyen TN számot" (by junkieeeboy)? Apropó ezt az opciót szoktátok, érdemes használni "Add Shipping Insurance to your order US$2.58 "

Köszi

battletag: bossi#2666

(#1828) Phülöp válasza bajtokarpi (#1827) üzenetére


Phülöp
addikt

Ugyanott lehet kattintani a TN-re is, ahol a biztosításra.
Én csak nagyobb értékű cuccra kérek biztosítást, eddig tán 2 esetben, de szerencsére nem volt rá szükség.

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#1829) bajtokarpi válasza Phülöp (#1828) üzenetére


bajtokarpi
senior tag

Szia!
Köszi a válaszodat. Itt hol?

battletag: bossi#2666

(#1830) cbrfireblade


cbrfireblade
aktív tag

ha rendelek kb 20-ezer forint összegben, de azt szétpakolja 3-4 csomagra, és ha valamelyik csomag fennakadna a vámon (kérnék, hogy igazoljam a csomag értékét), akkor hogy tudom a csomag értékét bizonyítani, mivel a paypal fizetés az égészről szól... (azzal megoldható, ha csomagonként intézem a paypal fizetést, csak akkor nem tudok 5%-os kupont érvényesíteni, ami 50$ feletti rendeléshez van....)

[ Szerkesztve ]

(#1831) tboy93 válasza cbrfireblade (#1830) üzenetére


tboy93
nagyúr

Ha egyszerre rendelsz tobb dolgot, szinte biztosan egybe fogjak csomagolni. Megoldas, rendelj egy dolgot, vard meg amig a statusza shippedre valt, aztan rendeld a kovetkezot. Igy nem fogjak egybecsomagolni es nem lesz ra plusz sarc :)

(#1832) cbrfireblade válasza tboy93 (#1831) üzenetére


cbrfireblade
aktív tag

a különböző raktárak miatt szedik szét, ami cuccok 1 raktárban vannak azok mennek 1 csomagba... előző rendelésem is 2 csomagban jött (illetve jön, mert a másik még úton van)

[ Szerkesztve ]

(#1833) d.tiborz válasza bajtokarpi (#1822) üzenetére


d.tiborz
aktív tag

Szia,
Az "Expedited Shipping ..." azt (szinte biztosan) a DHL hozza, de ők szigorúan ráteszik a vám+áfa nevű fasságokat. De hamar itt van. Előre értesítenek, bekérik a számlát, PayPal bizonylatot, a futárnak fizetsz.

(#1834) Heavyrain


Heavyrain
őstag

Sziasztok.
Van jelenleg olyan kupon,amit bármire fel lehet hasznáni?
Más oldalakon szokott ilyen lenni első vásárlásért/ hírlevélre feliratkozásért/ mobil appból vásárlásért stb.

(#1835) maj-viktor válasza cbrfireblade (#1825) üzenetére


maj-viktor
őstag

PROMO-s termék esetén nem lehet "kuponozni", de a pontokat eddig én úgy emlékszem mindig tudtam használni... de ott is van 2féle pont!

(#1827) bajtokarpi
30$ feletti termékre alap, hogy ingyé kapsz TN-t... amúgy ott "legördülő menü-ben", tudsz variálni...

Registered POST = ajánlott TN-es ragszámos
Priority = elsőbbségi
Expedited = DHL futár
EMS = gyorsposta

(#1830) cbrfireblade
Minden rendelésemet külön-külön adom le... pont az ilyenek miatt.. pláne a vámérték felettiek esetén (22€+)

(#1834) Heavyrain
Mindenre általános kupon, talán ez bár asszem vannak kivételek vele, de bár dologra jó szokott lenni: affiliate6
EU-raktárba (most talán ez aktív): EUUS1111

[ Szerkesztve ]

JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

(#1836) bajtokarpi válasza d.tiborz (#1833) üzenetére


bajtokarpi
senior tag

Szia!

De én a "Priority Direct MailUS$1.09" választottam.

maj-viktor

Szia. Ok, köszönöm. Akkor a priority gyakorlatilag ugyanaz, mint a "Air parcel", csak hamarabb ideér, plusz ott van az a csekély összeg shippingre. Ha lehet kerülném a DHL-t.

[ Szerkesztve ]

battletag: bossi#2666

(#1837) maj-viktor válasza bajtokarpi (#1836) üzenetére


maj-viktor
őstag

Most pont "próbálgatom a külömbséget", eddig nem tudtam messzemenő következtetést levonni... talán a "sima regisztrált": CN-es, míg a priority NL-es... és az NL-esek általában gyorsabbak!

De ott van az pl. hogy akku-s terméket (mobil - tablet), csakis NL-el szoktak küldeni alapból is...
(de ezt még nem tudom 100%-ra írni ezt a különbségget, nagyobb stat - tapasztalat kéne hozzá... banggood-ról pont nemrégiben értem el a 100order-t, szal)

JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

(#1838) zeon.hu válasza maj-viktor (#1835) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Változó, akciós termékre is tudtam már pontot tenni, de nem mindig. Érdemes megpróbálni.
Kupont viszont még egyszer sem.

#?*@&!

(#1839) Phülöp válasza bajtokarpi (#1829) üzenetére


Phülöp
addikt

Ennél nem tudod kiválasztani, mert az értéke miatt mindenképpen kapsz mellé TN-t.

Itt viszont látszik:

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#1840) d.tiborz válasza bajtokarpi (#1836) üzenetére


d.tiborz
aktív tag

Az jó, én is mindent úgy rendelek. Max 2 hét alatt kézben van.

(#1841) Zoty4


Zoty4
őstag

Egyik rendelesemnek back order van, de mas szinbol van, hol tudok irni nekik h kuldjek akkor masik szinben?

(#1842) zeon.hu válasza Zoty4 (#1841) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Banggood nem küldött értesítést erről emailben?
Eddig mindig kaptam ilyen esetben, arra válaszolva küldték a másikat.

#?*@&!

(#1843) Silent77 válasza Zoty4 (#1841) üzenetére


Silent77
veterán

Nekem elég sok termék volt back order, eddig mindig postázták.
Ha nincs neki, ahogy Zeon.hu írja, küldenek mailt.

[ Szerkesztve ]

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#1844) Zoty4 válasza zeon.hu (#1842) üzenetére


Zoty4
őstag

Koszi mindkettotoknek.
Emailt nem kaptam
[link] ebbol rendeltem 1-1-1 dbot kulonbozo szinben. A feher elerheto, a tobbi viszont bo egy het mulva. Ezert irnek nekik h jo lesz abbol amiben van

(#1845) bajtokarpi válasza maj-viktor (#1837) üzenetére


bajtokarpi
senior tag

Szia!

Köszönöm a segítségedet.

*iguana*, d.tiborz, nektek is.

battletag: bossi#2666

(#1847) axlfsi válasza axlfsi (#1795) üzenetére


axlfsi
veterán

Hat nem tudom sracok... de nekem CN-es TN par nap hijan egy honapot meg soha nem volt "a repulon" Kicsit sokallom...
http://trackitonline.org/?tn=RI975846385CN

Szerintetek ez normalis, manapsag valoban ez a tendencia? Tenyleg nem kellene mar reklamalnom?
Koszi!

UI.: mondjuk, nem tudom mi a lfszt akarok, PP fel evig ved, ha barmi van :F :C

[ Szerkesztve ]

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#1848) peestike válasza axlfsi (#1847) üzenetére


peestike
senior tag

ez valóban nem valami szép. mostanában jópár embernek a "pudingi" reptérről indult cuccok nem akarnak leszállni, nekem pl. 10.18-tól repül, de ez nem az. cn posta sem a régi már. :(
a paypal-ban meg annyira nem bíznék már, inkább ali.

[ Szerkesztve ]

42 - Nincs is jobb, mint egy kis kötöttség, ami ellen az ember kényelmesen lázadozhat.

(#1849) maj-viktor válasza axlfsi (#1847) üzenetére


maj-viktor
őstag

Sajna mostanában az... nekem is több elmaradott csomagom akad... még szeptemberi is! Azokra már kb. kezdek kereszet vetni... bár az eddigi leghosszabb szállításom valami 83nap volt asszem... :D

*95nap volt az! :DDD
https://prohardver.hu/dl/upc/2016-01/17/387785_wu7bcfvzkbsc3bbp_95days.jpg
https://prohardver.hu/tema/kulfoldi_rendelesek_nyomkovetes_stb/hsz_65882-65882.html
(ja és az amúgy csak a szállítás... a rendelés gondolom még a feladás előtt ~1hét, szal simán 100+napos lehetett ez amúgy annó)

volt itt 61napos is

[ Szerkesztve ]

JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

(#1850) Dyingsoul


Dyingsoul
veterán

Sziasztok!

A nagy akciózásban én is vásároltam akkor még bőven raktáron lévő terméket (kb 2 napig még raktáron lévőnek mutatta). Viszont nem változott a rendelés státusza a processingről, ezért írtam nekik és megkérdeztem, hogy mi van a csomaggal. Ezt a választ kaptam:

Thanks for your e-mail.
About your order 20653195, we are sorry to inform you the stock of items:
Digoo BB-M2 Mini WiFi HD 720P Home Security Camera Wireless USB Baby Monitor IR IP CAM Onvif RTSP[ Color;Black] are delayed.
They will be restocked around 1 week.
Sorry for this inconvenience. Would you mind waiting for them?
Thanks for your patience and we look forward to your kind reply.
Best regards,
Vijay

Ilyenkor mit lehet belőlük kicsikarni? Semmit vagy valami BG pontot vagy részleges refundot lehet-e? Kéne a termék nagyon, de nem szeretem ha a bolondját járatják velem és így azt sem tudom mi garantálja, hogy egy héten belül küldenék. Az around 1 week sokmindent jelenthet...
Hogy lehet erre okosan válaszolni? Menjek át full kreténbe vagy mi a célravezető BG esetén?

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.