Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-18 13:57:15

LOGOUT.hu

Banggood tapasztalatok

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7351) Vertigo18


Vertigo18
addikt

Valakinek megjött a Bangood-os Butterfly drone? Sikerült párosítani a távirányítóval?

V/, ha nem érzed idevalónak, offold ki, légyszíves! :R

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#7352) V/ válasza Vertigo18 (#7351) üzenetére


V/
Topikgazda

Idevalósi :)) , ha egyedi a dolog, akkor a válasz az BG tapasztalat.

(#7353) korikmate


korikmate
tag

Sziasztok! Van valakinek augusztus eleji EDM rendelése (nekem 08.08.), ami már megmozdult? Köszi

(#7354) solti válasza Vertigo18 (#7351) üzenetére


solti
senior tag

Igen, megjött. Drón bekapcs, táv bekapcs, távon bal kar teljesen fel majd le, drónon villogás abbamarad, majd pedig meg kell nyomni a baloldali kart befelé, hogy elkezdjen forogni...
Nekem az FPV kép megy el baromi hamar, de 10 dollárért nem reklamálok;)

(#7355) Vertigo18 válasza solti (#7354) üzenetére


Vertigo18
addikt

Okés, köszi, most már felszállt, ez is egy eredmény. Bár a kézikönyv azt írja, hogy a bal kart előre-hátra, majd mindkét kart kifelé és le, hogy kalibrálja magát, dehát ez úgy látszik akkor csak, amikor már forog a propeller.

Nekem a JJRC app-hoz nem is csatlakozik, hiába találom meg a wifit és kapcsolódok telón a drónra...

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#7356) Ciccuka válasza w.miki (#7350) üzenetére


Ciccuka
veterán

nekem a teniszlabdát, égőt, palackzárat, meg a sátrat is :(

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#7357) tupacamaru válasza w.miki (#7350) üzenetére


tupacamaru
veterán

Nekem feladták.

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#7358) Dluinet válasza w.miki (#7350) üzenetére


Dluinet
nagyúr

nekem is

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#7359) solti


solti
senior tag

nekem csak a sátor volt, cancel-be ment, írtam még egy panaszlevelet, hogy kérem vissza a 3 forintom és 30 pontom...ha nem, akkor paypaltól kérem;) Nem érdekel a 3 forint, de full paraszt amit művelnek.

(#7360) w.miki válasza tupacamaru (#7357) üzenetére


w.miki
veterán

ez mitől függhet?
Írtam nekik, hogy miért törölték, de nem értem a válaszukat. Ez:
Dear Banggood customer,
We would like to take this opportunity to thank you for shopping with us for the order 5xxxxxxxxxx.
Thank you for your support and trust in our products, and thank you for participating in the points grabbing goods during the period of 2018/8/20-8/21, we will deliver the goods to you as soon as possible!
In order to allow more customers to participate and enjoy the event, each customer could only redeem one for the same item. Therefore, we will ship out your first order as default and cancel the remaining orders. The points of the cancelled order will be returned to your account within 24 hours after it is canceled.
We apologize for any inconvenience caused by this issue and hope for your kind understanding.

Mit írnak?

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#7361) V/ válasza w.miki (#7360) üzenetére


V/
Topikgazda

Ettől: each customer could only redeem one for the same item.
Egy vásárló, egy vásárlás, egy termék. A többit törlik.

(#7362) Exelsior24


Exelsior24
aktív tag

A 08.26-án délután rendelt kis csomagom, amit másnap 08.27-én adtak fel a mai napon már meg is érkezett. Mindössze 6-7 munkanap alatt, most se csalódtam a BG-ban. Ráadásul megint szuperül be volt csomagolva, hogy nehogy megsérüljön, és még egy törékeny árú matricát is ragasztottak rá, pedig nem igazán volt törékeny dolog, max a műanyag doboza a terméknek. :D

Steam / PlayStation: Exelsior24 / Nintendo Switch Friend Code: SW-3907-8356-3882

(#7363) vegyszer


vegyszer
addikt

Sziasztok!

Az a kérdésem, hogy amennyiben cég számára szeretnék kínából a BG oldaláról rendelni motyót, akkor lehet kérni tőlünk olyan számlát, ami az itteni viszonyok között is megállja a helyét?
Erről lenne szó:
https://m.banggood.com/Xiaomi-Mijia-Deerma-Water-Spary-Mop-Light-Weight-360-Rotating-Rod-Clean-Tool-p-1301864.html

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#7364) V/ válasza vegyszer (#7363) üzenetére


V/
Topikgazda

Nem.
Kapsz egyébként számlát, az Invoice letölthető. Vásárlás, Orders detail majd bal oldalon:

Tölts le egyet, ha már vásároltál, mutasd meg a könyvelőnek vagy megerősíti amit írtam vagy azt mondja hogy ezt el tudja számolni. De akkor a cégnek kell regisztráció a BG-n.

[ Szerkesztve ]

(#7365) vegyszer válasza V/ (#7364) üzenetére


vegyszer
addikt

És esetleg más oldal van olyan, ami ezt a számlaadási mizériát meg tudja ugorni?

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#7366) V/ válasza vegyszer (#7365) üzenetére


V/
Topikgazda

Passzolnám a kérdést, de ha már cég vesz telefont azt inkább a cég mobilszolgáltatójától megvenni, vagy magyar üzletben és akkor van rendes számlája, amibe nem tudnak belekötni, amennyivel több az sem számít, költségként elszámolhatja az egészet. Ha meg nem tudja elszámolni akkor meg minek számla? Csak a telefonbeszélgetések költségeit számolja el?

[ Szerkesztve ]

(#7367) w.miki


w.miki
veterán

BG bgaphatja az 5.45-kor küldött SMS miatt. :W Hogy lehetne ezeket kikapcsolni?

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#7368) UberMutant válasza w.miki (#7367) üzenetére


UberMutant
őstag

ott van az smsben

(#7369) V/ válasza w.miki (#7367) üzenetére


V/
Topikgazda

Havonta egyet küldenek a promóciós témában, legalábbis ennyi jött. Belefér. Ez ébresztett fel?
De a telefonszámot ne tiltsd le, mert a PayPal sms biztonsági kód is erről jön.

[ Szerkesztve ]

(#7370) ANOka válasza UberMutant (#7368) üzenetére


ANOka
őstag

Ugyan hol?
Ez már a 3. SMS és hiába küldtem mindre válaszként "stop"-ot. :U

w.miki:
Ja, hiába voltam akkor már úton a munkába... :W

[ Szerkesztve ]

(#7371) V/ válasza ANOka (#7370) üzenetére


V/
Topikgazda

Ebben a hónapban te már 3-at kaptál? Már nem írják ezt a STOP dolgot, de lehet hogy erre a hónapra vonatkozik a leállítás, ha tényleg többet küldenek. Augusztus elején jött az előző, akkor is beírtam a stop-ot mivel az induláskor ezt írták és több sms nem jött tőlük azután.
Annyi előnye volt a mai sms-nek hogy ránéztem az oldalra és egész jó áron találtam ezt meg: Wavlink WL-WN688U3D 1300Mbps 2.4G/5G USB Adapter

[ Szerkesztve ]

(#7372) ANOka válasza V/ (#7371) üzenetére


ANOka
őstag

Nem, az előzmények alapján eddig összesen 3-at.

(#7373) V/ válasza ANOka (#7372) üzenetére


V/
Topikgazda

Értem. Nem is tudom, havonta 1 sms attól a webshoptól ahol vásárolni is szoktam, nem annyira probléma. Nekem legalábbis.

(#7374) UberMutant válasza ANOka (#7370) üzenetére


UberMutant
őstag

az smsben volt, hogy STOP szót küldj, nagybetűkkel...

(#7375) ANOka válasza UberMutant (#7374) üzenetére


ANOka
őstag

Küldtem régebben nagybetűset is... :U

[ Szerkesztve ]

(#7376) w.miki válasza V/ (#7373) üzenetére


w.miki
veterán

ez igaz. De ha éppen aludnál, akkor zavaró.

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#7377) V/ válasza w.miki (#7376) üzenetére


V/
Topikgazda

Igazad van, de azért hányszor ébreszt fel egy adott hónapban idő előtt valami más? Én társasházban lakom ami előtt megy a város egyik fő közlekedési útvonala, nem tudom füldugó nélkül kizárni a környezeti zajokat, de az jó az sms ellen is. :))

(#7378) Beni2360 válasza UberMutant (#7374) üzenetére


Beni2360
félisten

De mivel ez a telefon szám amiről küldik egy ingyenes netes szám az arra küldött válaszokat nem kapja meg a feladó. Ha megkapná akkor a paypal is megkapná, hogy STOP.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#7379) UberMutant válasza Beni2360 (#7378) üzenetére


UberMutant
őstag

mégis ezt írták, akkor ezt magyarázd meg

(#7380) Beni2360 válasza UberMutant (#7379) üzenetére


Beni2360
félisten

Hát a vissza küldött STOP-ra való nem reagálás a magyarázat.
A spam leveleknél is ott a link a lemondásra és mégsem történik semmi.
Kötelező szöveg a lemosdásokról.
Ui: Én használom az ilyen SMS küldési rendszert és mondták, hogy válaszoltak de semmilyen válasz nem kaptam meg.

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#7381) Janos250


Janos250
őstag

Csapdába léptem :-(
Megrendeltem 4 biztonsági kamerát 99.96 $ értékben.
Mivel 12 $-ért lehetett Tariff Insurance-ot választani, gondoltam,
ebből az árból valahol olcsó helyen levámoltatják, és én már úgy kapom meg. Hát nem!

Shipping Method: Expedited Shipping Service
Order Totals
Sub-Total: US$99.96
Shipping insurance: US$2.00
Tariff Insurance: US$12.00
Shipping Fee: US$0.00
Total: US$113.96

Jött a DHL levele:
Tájékoztatjuk, hogy a DHL Express Magyarország Kft. forgalmában küldeménye érkezett, vagy érkezni fog, melyet vámkezelni kell.
Kérjük, hogy válaszlevelében az e-mail tárgy mezőben hivatkozzon a korábban SMS-ben megküldött AWB számra!

Tájékoztatjuk, hogy közteher kiszabás esetén a DHL vámjogi engedélyeinek felhasználásával a vámteher megfizetése előtti árukiadásért a közteher 2,5%-a, de minimum 5.990,-Ft + ÁFA kerül kiszámlázásra!
Fehívjuk figyelmét, hogy a küldemény az érkezést követő 3. naptól raktárdíj köteles. A raktárdíj összege 4.200,-Ft + 30,-Ft/munkanap/kg + ÁFA. Válasz hiányában a küldemény a 14. nap után visszafordításra kerül!

Ez így rengetegbe fog kerülni, mert fizetem a VÁM-on és ÁFÁ-n kívül a DHL őrült magas díjait is.
Mi van a biztosítási díjjal, a Tariff Insurance: US$12.00-al?
A biztosításra is fizetek VÁM-ot és ÁFÁ-t?

Az amerikaiak $ milliókért fejlesztettek golyóstollat űrbéli használatra. Az oroszok ceruzát használnak. Én meg arduinot.

(#7382) V/ válasza Janos250 (#7381) üzenetére


V/
Topikgazda

El kellett volna olvasni amit erről írnak és itt is írtunk már.
Összefoglaló, 8. Speciális szállítási módok
A Banggood alábbi szállítási módokat biztosítja a kedvezőbb, áfa mentes szállítás kategóriában:
A European Direct Mail (EDM)
Mint a neve is mutatja, Európán belül kerül feladásra a csomag, így már nem kell vámot és Áfát fizetni. Ez a szállítási mód lehet nagyon lassú is.
A Priority Direct Mail (PDM)
Ha PDM, akkor
a BG-nek van egy szolgáltatása, hogy tariff insurance, ez azt jelenti, ha vámeljárás alá kerül mégis a csomag, akkor a kifizetett vámot és az áfát 100 $ alatt 100%-ban, afelett meg 50%-ban kifizetik. A vámeljárási költséget (Posta 3500 Ft, futárcég 6000 Ft) azt nem fizetik.

A vámértékbe bele számol minden ami a vásárláshoz kötődik, így neked majd a 113.96 $ lesz az alap.
Ez 32349 Ft, ehhez hozzáadódik a 5990 Ft, így ezekre az Áfa 10351 Ft.
Amit kapsz a DHL-től számlát azt elküldöd a Banggoodnak és visszatérítik az 50 %-át, mert 101,96 $ amit belevesznek. (Jobb lett volna 1-el kevesebbet venni, vagy csökkenteni valamivel hogy a Shipping insurance-el együtt 99,99 $ legyen.
Az eljárási díjat volt akinek kifizették, volt akinek nem, hivatalosan azt nem fizetik.

[ Szerkesztve ]

(#7383) Janos250 válasza V/ (#7382) üzenetére


Janos250
őstag

Kösz, ez legyen okulás másoknak is, hogy a tarif insurance azért nem biztosíték. Én úgy gondoltam, hogy a Bangood sem ellensége önmagának, hogy fizessen, ezért megoldják valahol az olcsóbb vámolást. Én ezt a "ha" miatt így gondoltam. Hát, nem így lett.
Ha egyesével külön-külön rendelem, teljesen sarcmentesen bejött volna.

Az amerikaiak $ milliókért fejlesztettek golyóstollat űrbéli használatra. Az oroszok ceruzát használnak. Én meg arduinot.

(#7384) V/ válasza Janos250 (#7383) üzenetére


V/
Topikgazda

Eleve mindig így írtam: ha vámeljárás alá kerül mégis a csomag Nem állítottam hogy ez biztosíték lenne. eleve a funkciója miatt nem biztosíték, de 100 $-ig 100%, így mégis csak az.

(#7385) Janos250 válasza V/ (#7384) üzenetére


Janos250
őstag

OK, nem is Te leírásod miatt, Az jó.

Az amerikaiak $ milliókért fejlesztettek golyóstollat űrbéli használatra. Az oroszok ceruzát használnak. Én meg arduinot.

(#7386) Exelsior24 válasza w.miki (#7367) üzenetére


Exelsior24
aktív tag

Én is kaptam tőlük tegnap egy SMS-t 05:46-kor, pedig amikor múltkor nekiállták spammolni (egymás után 3 is jött tőlük rövid idő alatt) utána küldtem nekik egy bazi nagy STOP sms-t bár szerintem hiába nem ért semmit se sajnos. Amúgy soha sehol nem állítottam be, hogy bármiféle sms értesítést / reklámot kérnék tőlük, szóval ezt amit csinálnak ez azért nincs így rendben, jó lenne ha valahogy le lehetne állítani aki nem szeretné, hogy sms-eket küldözgessenek neki.

Steam / PlayStation: Exelsior24 / Nintendo Switch Friend Code: SW-3907-8356-3882

(#7387) luciferk


luciferk
senior tag

Augusztus 22-én rendelt és 24-én feladott csomagom szeptember 01-én beérkezett az országba és a 17track és a posta trackingja szerint a célországban feldolgozva státusznál ácsingózik már egy 1 hete, a csomag PDM-el lett postázva, a Magyar posta úgy néz ki, hogy az elsőbbségi csomagokat sem kezeli gyorsabban mint a sima feladásúakat. Vajon mikor fog a Magyar posta normális szolgáltatást nyújtani mint pl a külföldi posták?

(#7388) vegyszer válasza luciferk (#7387) üzenetére


vegyszer
addikt

1. Soha.
2. Ha az országban minden, a nemzeti bajnokság 16-dik osztályban játszó csapatának elkészült a 40000 főt befogadni képes football arénája.
3. Ha Pénztáros Lőrinc beszáll a postába is. (miután Kecskeméten sikeres téli olimpiaiát rendezett)
4. Esetleg akkor, ha a MÁV maga hozza a leveledet, úgy, hogy minden cím eléréséhez külön szárnyvonalat építtet

[ Szerkesztve ]

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#7389) korikmate válasza vegyszer (#7388) üzenetére


korikmate
tag

+1 majd ha nem lesz kizárólagos monopólouma, és kenytelen lesz fejleszteni a szolgáltatásait, mint ahogy azt az MPL már megtette és meg is látszik rajta
+2 majd ha rájönnek, hogy globális világban élünk, ahol nem csak Karácsonykor kell külföldi levelekre számítani.

(#7391) V/


V/
Topikgazda

Többször kértem már hogy ne másolja be senkisem az adott dolog teljes linkjét. Azért lett kitalálva a Kattintható kódok és arcocskák alatti résznél a Link gomb.

Nézzen már ki normálisan egy hozzászólás. Köszönöm

Pl:

vegyszer (PH! addikt)
Most ő lett a kiszemelt. 65$+1-2$ vámbiztosítással...
Eddig 86-90$ körül láttam, pont miatta gyűjtögettem a pontokat, de ez így olcsóbb lehet, mit pontokkal
Ahogy ezelőtt EDM-es motyóm se volt, ilyen se.
Kíváncsian várom..

Vagy:
Ez a Xiaomi drón akksi lett a kiszemelt 65$+1-2$ vámbiztosítással...

[ Szerkesztve ]

(#7392) johniee


johniee
senior tag

Sziasztok!
Rendeltem egy forrasztóállomást EDM szállítással, amihez elvileg jár egy kis ajándék is, amit külön 25 dolcsiért árulnak.
Volt már aki rendelt így (akár mást) és megkapta a kis gift-et hozzá? KÉP RÓLA

[ Szerkesztve ]

"Nekem a paszta szenvedély" by Tesco-Zsömle =)

(#7393) vegyszer válasza V/ (#7391) üzenetére


vegyszer
addikt

Elnézést érte...

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#7394) w.miki válasza Exelsior24 (#7386) üzenetére


w.miki
veterán

írj nekik mailt.
Én írtam, de nekem nem reagáltak. De hátha te szimpatikusabb vagy.

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#7395) Flashy válasza johniee (#7392) üzenetére


Flashy
veterán

volt már ajándékos rendelésem BG-n és GB-n is és mindkettőhöz jött az ajándék, ugyanabban a csomagban mint a termék.

(#7396) q1w21 válasza johniee (#7392) üzenetére


q1w21
csendes tag

Nekem az ajándék külön csomagban jött és előbb megkaptam mint amit rendeltem. Pár nap eltérés volt a két csomag érkezése közt. Kínai rendelés volt, nem EDM. Mindkét csomag kínából jött.

(#7397) vegyszer válasza V/ (#7391) üzenetére


vegyszer
addikt

Ezzel a Xiaomi Mi Drone akkuval mindenütt jól megtaláltattam magam.
Itt azért, mert teljes linket másoltam be.
De egy Xiaomi Drone fb szakmai topicban meg azért, mert az itteni szabályoknak megfelelően kitettem (relink nélkül), és egyből vették is az érintettek, mint a cukrot. De ott meg az aidmin az ezzel befolyó összeggel érzi magát kárpótolva az önzetlen segedelméért (olykor még hw alkatrészt is kölcsönöz tagoknak míg a frissen rendelt meg nem jön, ami megint egy más típusú közösség építés, mint ami itt tapasztalható).

(De legbelül kíváncsivá tett, egy egy ilyen vásárlás után egyáltalán egy reflink után mekkora összeg gyűlhet össze a link tulajdonosának?)

Mindenesetre egy LX123456789NL típusú szám már jött hozzá. És várom a csodát. Valószínűleg mire megjön, már csúnya ősz lesz...

[ Szerkesztve ]

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#7398) MittuDomain_


MittuDomain_
őstag

Sziasztok!

Nem nagyon követem ezt a fórumot, valakinek megjött már bármi a 3,- Ft-os rendelésekből? Van közte ami egy borítékba befér, ezért furcsállom a dolgot.
Oké, a XI. kerületi posta legendásan lassú, de már kezd bántó lenni a dolog, van olyan BG-s rendelésem (nem a 3 forintos adag), ami 50 napja jön, pedig most nincs csúcson a netes rendelősdi.

Si tacuisses, philosophus mansisses.

(#7399) Ciccuka válasza MittuDomain_ (#7398) üzenetére


Ciccuka
veterán

Karácsonyra már csak ebben a hónapban érdemes venni valamit, mert utána csak jövőre érkezik meg.

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#7400) zeon.hu válasza MittuDomain_ (#7398) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Aug. 20-án volt az akció, igazából az lenne a meglepő, ha már megkaptuk volna :D

#?*@&!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.