Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-18 13:57:15

LOGOUT.hu

Banggood tapasztalatok

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7751) V/ válasza tarat (#7750) üzenetére


V/
Topikgazda

Ezzel a témával: After-Sales - Track my package a kapcsolat felvételi űrlapon kérdezed meg hogy miért nem került még át a szállítóhoz a csomag.

(#7752) tarat válasza V/ (#7751) üzenetére


tarat
tag

Köszi!
Múlt héten írtam nekik. Akkor persze azt mondták várjak egy hetet. Most megint írtam nekik.
Gondolom a válasz ugyanaz lesz...ez egyszerűbb mint tényleg utánanézni.
De ne legyen igazam.... ;]

(#7753) spileraaa


spileraaa
senior tag

ez az akcio holnap is tartani fog meg
vagy csak ma estig?

[link]

valaki nem tud rá kupont?

Erdély (Románia) Huawei Mate 20 Pro /Huawei Mate 10 Pro/ Xiaomi Redmi 3s Prime / Lenovo A660

(#7754) flymi


flymi
addikt
LOGOUT blog

Estét!

Most rtegisztráltam bangoodra, meg is kaptam a 10% kedvezményes kupont, de ahogy elnéztem van ezen kívül is több tucatnyi (termékkategóriákra, paypal karácsonyi -10%).
A kérdésem annyi lenne, hogy egy termék vásárlásánál csak egy kuponkódot lehet beváltani, vagy akár lehet többet is?
Előre is kösz a választ!

/// "A félelmet lazán arcul csapom és fricskát nyomok az orrára" (T.B.A) ///

(#7755) V/ válasza flymi (#7754) üzenetére


V/
Topikgazda

Összefoglaló, 2. Kupon és pontok felhasználási szabályainak leírása

(#7756) flymi válasza V/ (#7755) üzenetére


flymi
addikt
LOGOUT blog

Mán megvolt, de ezzel nem kaptam konkrét választ a kérdésemre. Most akkor lehet többet felhasználni egy terméknél vagy nem?

[ Szerkesztve ]

/// "A félelmet lazán arcul csapom és fricskát nyomok az orrára" (T.B.A) ///

(#7757) lkristóf válasza flymi (#7754) üzenetére


lkristóf
senior tag

Csak egy kupont tudsz felhasználni. Másik lehetőség, hogy pontokkal csökkented a vételárat. Szóval egy kupon vagy x pont.

(#7758) flymi válasza lkristóf (#7757) üzenetére


flymi
addikt
LOGOUT blog

Világos, köszönöm. Nem vágom még ezt a kuponos dolgot, de így már okés. Majd holnap vásárlok. :R

/// "A félelmet lazán arcul csapom és fricskát nyomok az orrára" (T.B.A) ///

(#7759) V/ válasza flymi (#7756) üzenetére


V/
Topikgazda

Oké, mivel egy helyre lehet beírni kupont így az egy. Lehetőség van pontot is beváltani ugyanakkor. Kuponnál apply, pontnál redeem gomb

Viszont nem minden terméknél lehet ezeket felhasználni.
However, they can not be used on products with a "promo" tag, like the ones listed here below:
- Flash deals products;
- Products which are part of a special promotional campaign;
- Special drop-ship products;
- Products with a discount only for a limited period of time;
- Products with a "VIP" or "CUT" tag;

A BG kupon oldalon ez: Why is my coupon not working?

[ Szerkesztve ]

(#7760) flymi válasza V/ (#7759) üzenetére


flymi
addikt
LOGOUT blog

Stimm. Kösz! :R

/// "A félelmet lazán arcul csapom és fricskát nyomok az orrára" (T.B.A) ///

(#7761) kBruce válasza flymi (#7760) üzenetére


kBruce
csendes tag

Ehhez még annyit hozzátennék, hogy a kategóriakuponokat (például RC termékeknél rchobbies8) érdemes a lejáratuk után is próbálgatni mert sokszor "elfelejtik" deaktiválni ôket.

(#7762) V/ válasza kBruce (#7761) üzenetére


V/
Topikgazda

Aztán ne csodálkozz ha véletlenül pár napig kitiltanak. ;]

(#7763) yeezymeezy


yeezymeezy
tag

Sziasztok!
Az alkalmazás 2 napja értesít,de a nyomkövető rendszerven semmi nem látszik,csak annyi,hogy még nem adták át a gls nek.
Akkor most mi a helyzet?

(#7764) V/ válasza yeezymeezy (#7763) üzenetére


V/
Topikgazda

Az app jobban tudja mint a GLS. Szerinted? Ha ugyanarról a számról van szó.
Én a szolgáltatónak jobban szoktam hinni, de az a biztos amikor a kezembe van.

[ Szerkesztve ]

(#7765) yeezymeezy válasza V/ (#7764) üzenetére


yeezymeezy
tag

Ugyanaz a szám.
Nem találkoztam még ilyennel,azért kérdeztem.
A várható kézbesítési idő is visszaugrott december 7.ére..
Tusom,hogy az csak tipp..

(#7766) tarat válasza tarat (#7752) üzenetére


tarat
tag

"For your orders XXXXXX and XXXXXXX, sorry to hear that, we will urge our courier to update it for you soon. Could you please kindly wait for more time?"
Kb. erre számítottam. Nesze semmi...

(#7767) kBruce válasza V/ (#7762) üzenetére


kBruce
csendes tag

Ilyet még nem tapasztaltam :) Javíts ki ha tévedek, de szerintem ha akár direkt, akár véletlenül beírok egy régebben kiadott és azóta lejárt kupont, az nem számít szabályszegésnek.

(#7768) V/ válasza kBruce (#7767) üzenetére


V/
Topikgazda

Akkor használd fel a lejárt kupont.

(#7769) vegyszer válasza kBruce (#7767) üzenetére


vegyszer
addikt

Szerintem egy kupon akkor jár le, ha nem fogadja el a bolt.
Pl a Xiaomi 4k drone esetén a kód folyton azonos, ahogy a 15% kedvezmény mértéke is. Ellenben hol megeszi, hol nem. Persze csak akkor eszi meg, mikor 454$ akkor nem, amikor 369$.

:P

[ Szerkesztve ]

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#7770) Vertigo18


Vertigo18
addikt

Ez a "Points Mall" valahogy elc@ródott, de nem kicsit...

Itt van pl. ez a 340 darabos kis elektronikai csavar készlet dobozban. Nos, vagy megveszem 5.99$-ért, vaaaagy kihagyhatatlan ajánlat, de most a Bangood biztosítja nekem, hogy megkaphatom 6.39$-ért, + 120 Pontért!!!

:W

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#7771) tibcsi0407 válasza tibcsi0407 (#7724) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Story lezárva.
Csak áfát kaptam vissza, arra egyszer emlékeztetnem kellett még őket, hogy visszafizetést ígértek aztán mai napon vissza is utalták.
Gyenge közepes nálam a Banggood korrektsége átlag kínai bolthoz mérten. Gyorsan nőnek, de a pitiáner hozzáálláson nem tudnak/akarnak változtatni.

https://utdetailing.hu/

(#7772) V/ válasza tibcsi0407 (#7771) üzenetére


V/
Topikgazda

Érthető.
Annyit azért hozzátennék hogy sehol nincs az leírva hogy ha EDM szállítással vásárol valaki, akkor nincs joga a magyar vámszervnek bekérni a beszerzés igazolásait. Ha úgy jön akkor is előfordul hogy az Áfá-t ki kell fizetni.
Persze most neked nem azzal küldték, bár te azt kérted és a normál szállítás miatt került vámeljárás alá, ezért jogos a negatív kritika.

(#7773) tibcsi0407 válasza V/ (#7772) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Így van.
Ha EDM lett volna és úgy kérik be, akkor elfogadom. Ha sima szállítással rendeltem volna TAX insurance-szel, akkor is elfogadom, de itt Ők hibáztak.
Előfordulhat, hogy EDM-mel ekkora csomag nem küldhető, de akkor jelezni kell a vevőnek, hogy figyelj, ilyen meg ilyen alternatív megoldás van, vagy refund és akkor ugye én mérlegelhetek és tudom mire számíthatok.
Nem a 3500 Ft-on van a hangsúly, hanem az ügyfélkezelésen.
A support pedig piszok lassú, ha a napi 1 levélváltás már összejött, akkor elégedett voltam.

https://utdetailing.hu/

(#7774) actions9 válasza V/ (#7736) üzenetére


actions9
tag

Ott küldtem el nekik, csatoltam a fotót, a DHL papírkát. Persze vásárlási azonosítóval. Válaszra sem méltatnak.
Most jutott eszembe, h lehet értékelni kell ellőtte a vásárlást, jelezni, h megkaptam a terméket?

(#7775) V/ válasza actions9 (#7774) üzenetére


V/
Topikgazda

Szoktuk leigazolni.

(#7776) actions9 válasza V/ (#7775) üzenetére


actions9
tag

Kötelező, addig szóba sem állnak velem?

(#7777) V/ válasza actions9 (#7776) üzenetére


V/
Topikgazda

Hogy kötelező-e azt nem tudom, de nekem logikus az hogy ha átvettem akkor leigazolom a megérkezést, hiszen az igaz. Ha nem kellene, akkor nem lenne rá lehetőség. A sima küldeményeknél nem mindig jön elő.

(#7778) actions9 válasza V/ (#7777) üzenetére


actions9
tag

Ja persze, leigazoltam eddig, csak vártam a vámbiztosítást, addig nem akartam.

(#7779) actions9 válasza actions9 (#7778) üzenetére


actions9
tag

Mármint az eddig rendelt termékeket.

(#7780) V/ válasza actions9 (#7779) üzenetére


V/
Topikgazda

Értem, csak nem látom a két dolog közt az összefüggést. Ha nem fizetik ki, akkor mit tettél volna? Azt nem lehet elsütni hogy nem érkezett meg, a DHL-nél nyoma van a kézbesítésnek.

(#7781) Gerr'y válasza V/ (#7747) üzenetére


Gerr'y
senior tag

Beszéltem velük, azt írták 7-25 nap között várható a csomag kézbesítése. Paypal-al fizettem. Ha jól tudom ők 30 napos védelmet adnak a vásárlás napjától. Mi van ha kifutok az időből és nem érkezik meg addig a csomag? Indítsak claimet?

(#7782) UberMutant válasza Gerr'y (#7781) üzenetére


UberMutant
őstag

paypal 180 nap védelem, nem tudsz kifutni

(#7783) Gerr'y válasza UberMutant (#7782) üzenetére


Gerr'y
senior tag

Ezt jo tudni, koszonom!

(#7784) V/ válasza Gerr'y (#7781) üzenetére


V/
Topikgazda

Itt is van vásárlói védelem a meg nem érkezésre. Ha megnézed a vásárlás részleteit (Order Details link a vásárlásnál jobb oldalon) a Expected delivery date mutatja a várható érkezési időt, ha az letelik jogosult vagy refundra vagy újraküldésre. Előfeltétel a Shipping insurance kifizetése.
(Adott esetben hiába reklamálsz a PayPal-on ha ez nem volt kifizetve, hiszen akik ezt kifizetik azok miért legyenek hátrányba azokhoz viszonyítva akik nem fizetik, ez egy szerződési feltétel így nem kell fiezetniük semmit, ha nem volt biztosítás)
Így van írva:
Banggood is also not responsible for losses caused by a delay or failure in delivery resulting from any of the situations listed below:
Refusal to pay import taxes or to comply with the Customs regulations of your country;
Any product that is destroyed by local authorities in accordance with local laws relating to the illegal or restricted importation of products;
Any un-insured order that is lost or stolen.

A PayPal védelem a második vonal lenne, ha valamiért nem lehet a BGvel rendezni a problémát.

[ Szerkesztve ]

(#7785) Alex_90 válasza Alex_90 (#7717) üzenetére


Alex_90
újonc

Tegnap délután végre átadták a csomagom a GLS-nek. :C
A szállítási cím módosítást, majd akkor tudom elintézni, ha Magyarországra ért a csomag??

[ Szerkesztve ]

(#7786) mdav88


mdav88
senior tag

Az hogy a várható kézbesítési időt kitolják, az normális?
Még nem látok sokmindent a csomagból, de a várható szállítás 12.6 volt, most módosult 12.20-ra...

(#7787) V/ válasza Alex_90 (#7785) üzenetére


V/
Topikgazda

Igen, amikor már Alsónémediben van.

(#7788) V/ válasza mdav88 (#7786) üzenetére


V/
Topikgazda

Igen, nem csak rajtuk múlik a szállítás.

(#7789) mdav88 válasza V/ (#7788) üzenetére


mdav88
senior tag

Örülnék, ha megérkezne karácsony előtt...

Most beszéltem az ügyfélszolgálattal, ők azt mondták, hogy a gls éppen vámkezeli a csomagot, majd linkelte a 17track-et, miszerint a gls még nem kapta meg :)

(#7790) vegyszer válasza V/ (#7784) üzenetére


vegyszer
addikt

Szia!
Egy kérdés: a PayPal védelem a preorder esetén hogy működik?
Pl a BG oldaláról lehet rendelni FIMI X8 SE koptert. 500$, de február sokadika feladás napja. Ami bő két hónap.

Ebben az esetben mi a tényállás?
Vagy ha pl a megjelenés csúszik, vagy bármi közbejön, akkor mi van?

[ Szerkesztve ]

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#7791) V/ válasza vegyszer (#7790) üzenetére


V/
Topikgazda

Akkor is a vásárlás napjától számolt 180 nap. Nem biztos hogy a BG-t érdemes figyelni, ugyanennyiért a GB is adja, a gyári üzlet meg olcsóbb is szokott lenni, de ott sincs még. PP-vel lehet fizetni-
A gyári üzlet ígéret: Note: FIMI X8 SE will be shipped on Jan.15th,2019. Ennél korábban nem lesz. A GB-n fel lehet iratkozni értesítőre.
Én nem kötném le előre a BG-n, főleg hogy máshol hamarabb beszerezhető. Az ár meg nem biztos hogy felfelé megy.

[ Szerkesztve ]

(#7792) Ciccuka


Ciccuka
veterán

[link]
Free shipping via Priority Direct Mail Shipping time:6-14 business days

Ez miért nem free a View Cart-ban?

[ Szerkesztve ]

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#7793) nagysandor79


nagysandor79
aktív tag

végre megmozdult a csomagom. a gls szerint : Csomag úton van a kiszállító ország csomagelosztó központjába.
vajon innentől hány nap az érkezésig ?

(#7794) V/ válasza Ciccuka (#7792) üzenetére


V/
Topikgazda

Passz, mobil app-al fizesd és bőven visszatér az a 2.44 $, mert App only: US$54.99 a 66.99 $ helyett.
De szerintem ez kavar be:
Other Warehouse + US$2.44 Shipping6-14 business days Ships from GWTR Warehouse.
Ezt találja meg az összesítő, kérdés az hogy a mobil app-on is ez kerül elő?

[ Szerkesztve ]

(#7795) V/ válasza nagysandor79 (#7793) üzenetére


V/
Topikgazda

3-4 nap

(#7796) nagysandor79 válasza V/ (#7795) üzenetére


nagysandor79
aktív tag

:DD

(#7797) kBruce válasza vegyszer (#7790) üzenetére


kBruce
csendes tag

Én is azt mondom, hogy várj azzal a rendeléssel! A Hubsan Zinot is felrakták 2 hónapja preorderbe, mondván hogy 2 hét múlva kezdôdnek a szállítások. Aztán tologatták a határidôket. Ha rájönnek, hogy nem tudják küldeni, akkor felajánlanak néhány BG pontot vagy refundot. Szóval érdemes megvárni a gyártó által közölt szállítási határidôket és azután megkeresni a legjobb ajánlatot valamelyik áruházban. Ha minden jól megy akkor egymás alá fognak licitálni és lesznek akciók is. Én is szemezgetek vele egyébként.

(#7798) Ciccuka válasza V/ (#7794) üzenetére


Ciccuka
veterán

Igen ott se free.

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#7799) V/ válasza Ciccuka (#7798) üzenetére


V/
Topikgazda

De ott olcsóbb :))

(#7800) vegyszer válasza V/ (#7791) üzenetére


vegyszer
addikt

Köszönöm a választ!
A példát azért hoztam, mert számomra releváns témába vágó motyó. De van Xiaomi 4k drone, így nem valószínű, hogy váltani fogok.
Inkább az elv érdekel, hogy ha pl csúszik a megjelenés, posta, stb, ki lehet-e csúszni a védelem alól, de így úgy tűnik, hogy igen...

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.