Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-24 06:10:09

LOGOUT.hu

Banggood tapasztalatok

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#21997) Dozer1 válasza ACE- (#21994) üzenetére


Dozer1
csendes tag

A packeta olyan szinten megszívatott, hogy arra nincsenek szavak. Először nem tudtam kivenni egy csomagot a boxból, rendszerhiba miatt, majd több óra telefonálgatás után (beszéltem mindenkivel a cégnél, de tényleg) átkértem a csomagom egy átvételi pontra. Kb. 2 hét múlva kaptam sms-t, hogy átvehető a csomag, ami nem volt ott, újabb rendszerhiba, még két hétig hitegettek, hogy foglalkoznak az ügyemmel. Ezek után indítottam egy űrlapot náluk, hogy elveszett a csomagom, aminek a vizsgálata újabb 30 nap volt. Egy alkalommal sem hívtak vissza ill. kerestek fel email-ben (pedig ígértek, minden esetben én hívtam őket), csak akkor voltak hajlandóak visszaírni, mikor belengettem a fogyasztóvédelmet. Ekkor elismerték, hogy tényleg elveszett a csomagom, de itt még nincs vége. Kaptam tőlük egy levelet, hogy nem ők fognak kártalanítani, hanem a feladó, mivel én nem velük vagyok szerződéses kapcsolatban (WTF?). Annyi szerencsém volt, hogy a feladó tök normálisan állt a dologhoz. Ezek után megfogadtam, hogy ezzel a bandával nem szállíttatok semmit.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.