Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-01 20:31:37

LOGOUT.hu

Banggood tapasztalatok

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#21841) Somnus


Somnus
csendes tag

Return&repair jegyet nyitottam Banggood időzóna szerint aug. 25. 06:34-kor (magyar idő szerint aug. 25. délután). Azóta semmi reakció, elvileg 48óra alatt azért kellene nekik válaszolni. Ha levesszük a hétvégét, így is túllépték. Ez esetben várjak türelemmel még vagy mi a teendő? VIP4-ben vagyok, de realtime chat-et nem ajánlott fel mint régebben.

Csak konstruktívan! ;)

(#21842) V/ válasza Somnus (#21841) üzenetére


V/
Topikgazda

Várjál még egy kicsit de csak a mi időnk szerint 9 óra után próbálkozz az emberes chat-el.

(#21843) Somnus válasza V/ (#21842) üzenetére


Somnus
csendes tag

Köszönöm!
Nagy nehezen felajánlotta a chat-et, miután a robottal nem tudtam egyezségre jutni. Mivel a return/repair súgója mindig arra jutott, hogy nyissak egy jegyet a megadott linken keresztül.
Az ügyfélszolgálatos emberke a nyitott return/repair jegyekben nem tud segíteni, elmondása szerint, azt technikai kollégák vizsgálhatják csak.
A másik kamerát, amit még nem vettem át, megnyugtatott, hogy ha nem veszem át, visszatérítik az egész összeget. Legalább van egy jó hír is a történetben! :))

[ Szerkesztve ]

Csak konstruktívan! ;)

(#21844) Bigpapa_


Bigpapa_
csendes tag

(#21845) V/ válasza Bigpapa_ (#21844) üzenetére


V/
Topikgazda

Ha ide is beírod, lehet hogy nagyobb eséllyel lesz csatlakozó. Ide irányítottuk át és itt több ilyesmi móka összejöhet, nem csak BG.

(#21846) Zsmester89


Zsmester89
őstag

Sziasztok!
Az összes friss kupon is lejártat mutat a BlitzWolf® AirAux AA-SAR3-ra. Esetleg valakinek működő?
Köszönöm szépen!

A "Hogyan lehetsz milliomos?" c. könyvet egy csomagban árusítják a BTK-val.

(#21847) Silent77 válasza Zsmester89 (#21846) üzenetére


Silent77
veterán

Szia!

Jelenleg nem ad rá az eladó. :(

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#21848) littlejohnny


littlejohnny
tag

Sziasztok!
Banggoodon 09.10-én nyitottam egy ticketet, BW-SHP6 Pro reklamációval kapcsolatban. 48 órás választ ígértek. Kb 96 óra elteltével chaten beszéltem velük, akkor megint kértek 48 órát. Azóta is csend van. Ötlete valakinek, hogy mit tegyek?

(#21849) V/ válasza littlejohnny (#21848) üzenetére


V/
Topikgazda

Kénytelen vagy megint megnyaggatni őket

(#21851) luciferk


luciferk
senior tag

Tegnap délelött 12-én rendeltem CZ szállítással egy cuccott, most jött sms a Packetától, hogy a közelemben lévő átvételi ponton átvehető a cucc. Elég gyorsnak tűnik ez a biznisz:C

(#21852) Somnus válasza Somnus (#21828) üzenetére


Somnus
csendes tag

Csak hogy megosszam veletek:
Banggoodról rendelt 3MP-nek hirdetett de csak 1MP-es kamera érkezett témában, még folyik a kommunikáció (Return/Repair ticket) augusztus vége óta! Kb. 3-4nap a reakcióidejük minden egyes üzenetre, ami nem is lenne annyira bántó ha jutnánk valamerre.
Először megírtam nekik, hogy 3MP-es kamera helyett küldtek egy 720P-s kamerát, szeretném visszaküldeni. Erre jött a válasz, hogy türelmemet kérik a technikai csapatnak továbbítják a problémámat és jelentkeznek.... ez tartott kb 5 napig. Aztán megérkezett a "technikai" válasz, hogy valószínúleg valamit félreérthetek, az MP és a felbontás nem ugyanaz, nemes egyszerűséggel lehülyéztek. :Y Visszaírtam nekik a pontos paraméterekkel, hogy a kamera 1280x720 felbontású videóra képes csak, ami felkerekítve is csak 1MP-nek minősül. (mielőtt valaki belekötne, ugyanekkora felbontású képeket csinál!) Erre felajánlottak 500BG pontot (100BGpont=1USD), amit nem fogadtam el. Nem voltak hajlandóak elfogadni a visszaküldési igényemet sem. További képeket csatoltam és videót, a következő ajánlatuk 1000BG pont volt amit szintén nem fogadtam el, és megírtam kínomban, hogy bankkártyára küldjék el a 1000BG pont értékű 10USD-t és lezárhatjuk az ügyet és nem kívánok vele többet foglalkozni, de ebbe sajnos nem mentek bele. Közben kíváncsiságból feltettem egy kérdést a termékadatlapon, hogy a kamerának mekkora a pontos felbontása, amire szívélyesen válaszolt is az admin, hogy 3MP 2048x1536 pixel. Válaszolni sajnos nem tudok a kérdésemre, mert azt írja, csak az válaszolhat aki már megvásárolta a terméket. :W :F
Több mint egy hete küldtem be egy egycsillagos értékelést, leírva a kapott kamera pontos paramétereit és hogy nem ajánlott megvételre. Kezd kirajzolódni miért is vannak többségben a pozitív értékelések (eddig 489db-ot adtak el, amelyekből csak 64 esetben publikáltak értékelést :F ). Az általam közölt negatív értékelést egyszerűen a mai napig nem publikálták.
Már többször rendeltem Banggoodról, többnyire ismertebb márkákat, Xiaomi, Blitzwolf stb... termékeket. Volt hogy elveszett a kiszállítás közben a csomagom, azt szó nélkül megtérítették, mivel volt rá biztosítás. Viszont ha valami más probléma adódik, már nem annyira készségesek. Annyit tudok tenni, hogy Aliexpress-t használom a továbbiakban. :))

Csak konstruktívan! ;)

(#21853) PROTRON válasza Somnus (#21852) üzenetére


PROTRON
addikt

Amúgy következő levélváltásba beleraktad a screenshotot a termékadatlap kérdésedre adott válaszról, beidézve az első válaszukat miszerint MP nem egyenlő MP ? :D :D

Elméletileg nincs hülye kérdés...az elmélet és a gyakorlat között elméletileg nincs különbség.

(#21854) JóGéza válasza Somnus (#21852) üzenetére


JóGéza
aktív tag

Paypal?

(#21855) Somnus válasza PROTRON (#21853) üzenetére


Somnus
csendes tag

Persze, mindennel próbálkoztam már ami eszembe jutott. :D

Csak konstruktívan! ;)

(#21856) Somnus válasza JóGéza (#21854) üzenetére


Somnus
csendes tag

Sajnos nem, sima kártyás vásárlás. Ha paypal-al fizettem volna, már visszakértem volna a pénzem. Legközelebb figyelek erre is, ha egyáltalán lesz legközelebb és paypallal fizetek. :)

Csak konstruktívan! ;)

(#21857) Shummo


Shummo
aktív tag

Sziasztok. Sajnos nem találtam választ a fórumon.
Banggood expedited shipping Nov 10-15
Banggood priority shipping Nov 16-20

Mi a különbség a kettő szállítás között? Melyiket válasszam ha nem akarok még itthon is fizetni?

(#21858) V/ válasza Shummo (#21857) üzenetére


V/
Topikgazda

Egyiknél sem kell fizetni nem postai szállításúak, az első futáros az elejétől és azért gyorsabb

(#21859) storm4


storm4
aktív tag

Sziasztok!

Összegyűlt 45dollárnyi pontom az elmúlt időszakban.
Tudnátok ajánlani valamit (pc,multimédia,mobil,szerszámgép,háztartási gép),amire érdemes lenne "elkölteni"?

[ Szerkesztve ]

Bocsássunk meg ellenségeinknek,de nevüket soha ne felejtsük el! A sebek a múltra emlékeztetnek,de nem kell meghatározniuk a jövőt.

(#21860) Beni2360 válasza storm4 (#21859) üzenetére


Beni2360
félisten

Ez sajnos nem így működik, nekem is több mint 4000 pontom van de alig lehet felhasználni. Mi de t akciónak és máris nem engedi bevaltani. Tegyél egy két próba vásárlást. Fizetés előtt vissza lépsz.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.