Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-18 13:57:15

LOGOUT.hu

Banggood tapasztalatok

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#19151) fape válasza JoinR (#19150) üzenetére


fape
senior tag

Nekem még van, bár mobil appban nem találom egy ideje. Böngészőben itt találod.

[ Szerkesztve ]

Nem ezeket a drónokat keresik!

(#19152) Torony 1. válasza st6969 (#19143) üzenetére


Torony 1.
tag

szia.amit linkeltél ,az egy elinditott csoport,és igen ,1 ember kell hozzá márt csak a csoportos ,kedvezményes árhoz.ha az óra lejár,elvész a kedvezmény.ekkor vagy nyitasz egy új csoportot,vagy keresel egy hasonló nyitottat.mindenkinek saját részére,címére postázzák a terméket,nem kell szétosztani. :K

[ Szerkesztve ]

(#19153) Ciccuka válasza JoinR (#19150) üzenetére


Ciccuka
veterán

Igen.

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#19154) finest


finest
őstag

Szoktátok még nyomatni a snatchet?
UMIDIGI A7 Pro teló: https://www.banggood.com/onecentsnatch-detail-1761062.html

“Don’t shoot, I’m Globish.”

(#19155) V/ válasza finest (#19154) üzenetére


V/
Topikgazda

Szokták, egy egész topik van rá Távol-keleti webshopok OFF topikja (játékok, kuponok, stb.)
Ott is oszd meg, mert hamarabb meg lesz a létszám, itt nem megy már a móka.

(#19156) finest válasza V/ (#19155) üzenetére


finest
őstag

Kösz, le voltam maradva. :R

“Don’t shoot, I’m Globish.”

(#19157) D0zeR


D0zeR
tag

Sziasztok rendeltem egy telefont november 27-én de még mindig nem adták fel.
Hol lehet esetleg esetleg írni nekik ahol válaszolnak is? Mit lehetne csinálni hogy haladjon a dolog?

(#19158) V/ válasza D0zeR (#19157) üzenetére


V/
Topikgazda

Ask for help részen jön elő valami

(#19159) D0zeR válasza V/ (#19158) üzenetére


D0zeR
tag

Ott írtam nekik de semmi válasz

(#19160) V/ válasza D0zeR (#19159) üzenetére


V/
Topikgazda

Akkor böngésző a kapcsolati űrlap (Öszefoglaló 3. Kapcsolatfelvétel kérdések és problémák esetén a Contact us menüt használni. Itt is elérhető: Help, Contact Us,)
megkeresed a témát és a mit a 2. pontban felajánl az a kapcsolat. Nem tudom mikor írtál , de a hétvégén nem foglalkoznak ilyesmivel.

(#19161) lricsi420


lricsi420
csendes tag

Sziasztok!

Mik a tapasztalatok a cseh raktárból való rendelésről? Valós a 3-6 munkanapos kiszállítás?
Karácsonyra szeretnék rendelni egy Creality 3 pro 3d nyomtatót egy ismerősömnek de félek, hogy nem fog megérkezni addig.

Köszi előre is.

(#19162) V/ válasza lricsi420 (#19161) üzenetére


V/
Topikgazda

Nem valós és komolyabb lezárás lesz/van náluk és Németországban amin keresztül küldik. Kisebb dolgok estén valószínűbb ha EU-n belül van de a 3D nyomtató az rizikós.
Javasolnám hogy konkrétan kérdezz rájuk hogy van-e ott és nincs-e akadálya az idei szállításnak, de napról-napra változhat a helyzet, de ha válaszolnak akkor át tudod gondolni.

(#19163) JoinR válasza lricsi420 (#19161) üzenetére


JoinR
senior tag

Ha ott van, hogy 1 napon belül feladják, akkor nem lehetetlen, nekem múlt héten egy csomag pont 1 hét alatt jött meg. Azért inkább 2 héttel számolnék.

[ Szerkesztve ]

(#19164) p87 válasza lricsi420 (#19161) üzenetére


p87
senior tag

Én múlthét kedden rendeltem cseh raktárból, németből jön, szerdán már már megkapta csomagot a kicserélő, a hirhedt Feucht-on át, izgultam is, de átment, és tegnap meg is érkezett hozzánk, ha pedig Nemzetközi kicserélő központ - szállítás alatt van, elvileg így holnap, holnapután meg kell kapnom.
Szóval ha ma még megrendeled van rá esély, hogy megkapd, jövőhét.

(#19165) lricsi420


lricsi420
csendes tag

Köszönöm szépen mindenkinek a választ! Írtam már nekik reggel mailt, várom a válaszukat. Egyelőre addig nem rendelem meg akkor:)

(#19166) fape válasza V/ (#19148) üzenetére


fape
senior tag

Kaptál érte pontot végül?

Nem ezeket a drónokat keresik!

(#19167) V/ válasza fape (#19166) üzenetére


V/
Topikgazda

Számolja a feladatokat többször is átléptem a határt de pontot nem ad, ezeknél:
Browse and add 3 products to cart
Browse and add 3 products to wishlist
Search products and add to cart
az összes többi pont begyűjtve.
Igazad van, ezek nem működnek.

(#19168) fape válasza V/ (#19167) üzenetére


fape
senior tag

Kösz, hogy megnézted. :R
Kár mert jó pár pontot gyűjtöttem vele :S
Van másik pont szerzési lehetőség, a "daily check in"-en kívül?

[ Szerkesztve ]

Nem ezeket a drónokat keresik!

(#19169) Carvus válasza lricsi420 (#19161) üzenetére


Carvus
senior tag

Én 7.-én rendeltem egy tabletet cseh raktárból, 8.-án fel is adták, 10.-e az utolsó infó:
The shipment will be transported to the destination country/destination area and, from there, handed over to the delivery organization Feucht, Germany
Szóval izgulás van.. :U

(#19170) lricsi420 válasza Carvus (#19169) üzenetére


lricsi420
csendes tag

Uhhh, hát remélem beindulnak és megkapod időben.
Végül énis megrendeltem ma reggel :) De már kezdem elengedni, hogy megérkezik 24.-re. Nem húzom a számat mert így is közel 25,000 HUF-al olcsóbb volt mint itthon a legolcsóbb webshopban.
Egyébként ma kaptam választ tőlük arra a kérdésemre, hogy a Cseh raktárból megkaphatom-e karácsonyig a rendelt árut.
Másolom:
"Generally it could be delivered in time and orders shipped from overseas warehouse are soon.
But deliveries might be delayed due to unavoidable conditions, like poor weather conditions. But that is just a special issue, generally it can be delivered in time.
If you require any other information or assistance, please do not hesitate to contact us."
Ez gyakorlatilag bármit takarhat :D
Utána még kaptam egy ilyet is:

"We are so glad to inform you that your order ..... is currently being processed and we will ship it once we gather up all the items, do strict quality-control tests, and carefully package the items. Processing time 24-48 hours normally.

We will send you a confirmation e-mail once it is shipped.

Its estimated delivery time is about 3-6 business days, please consider that business days do not include weekends and public holidays. Here are more details about the shipping time: https://www.banggood.com/Shipping_hl70_at321 "

(#19171) keram2009


keram2009
tag

Érdeklődnék Tőletek mennyire lehet aktuális egy újraküldési kérelem (shipping insurance-t vettem), ha a power bankot cseh raktárból adták fel és mindez November 25.-én küldték ki. Nem kaptam nyomkövetési számot a rendeléshez. A mai napig nem kaptam meg a terméket. A válaszokat előre is köszönöm!

[ Szerkesztve ]

(#19172) fape válasza lricsi420 (#19170) üzenetére


fape
senior tag

Annyival tudok segíteni, hogy 12.09-én rendeltem én is cseh raktárból és tegnap, azaz 12.15-én át is vettem.

Nem ezeket a drónokat keresik!

(#19173) lricsi420 válasza fape (#19172) üzenetére


lricsi420
csendes tag

Ez elég jól hangzik, köszönöm! :)

(#19174) Vikusz77


Vikusz77
tag

Sziasztok!

Két dologban kérnék tanácsot.

1. Megállította a vám egy 68 dolláros csomagomat.
Air Parcel Register-rel lett küldve, fizettem külön tariff insurance-t.
Kérdés: Kínát írjam be feladási helynek? LT...NL formátumú.
Van-e valami plusz dolgom azzal kapcsolatban, hogy majd milyen igazolásokat-nyugtákat kell küldenem a Banggoodnak, amire majd visszafizetik nekem az áfát meg remélhetőleg a vámkezelési díjat.

2. Rendeltem több darab kis maró szerszámot két hónapja, gls hozta, gls celluxxal körbecsomagolva, egyik szomszédnak adták oda. A termékek fele hiányzott.
Volt rá shipping insurance, Írtam nekik, megegyeztünk, hogy újraküldik a hiányzó darabokat.
Most ért Magyarországra, a gls problémát jelzett e-mailben, ezért felhívtam őket, mondta a nő, hogy a csomagolás sérült, valami jegyzőkönyvet is mondott, amit fel kellett venniük (ezzel indokolta, hogy az általam kért csomagpontra kézbesítés elmaradt, mégse lehetséges). Szóval a címemre fogják hozni.

A kérdésem: Tartok tőle, hogy megint hiányozni fog a szerszámok egy része.
Hogy cseszek ki legkevésbé magammal? Hagyjam, hogy odaadják megint egy szomszédnak, aztán ha kell, reklamálok banggoodnál, mint az első, hiányos csomagnál?
Vagy megpróbálom én átvenni, és lemérem a csomagot mérleggel (ha hagyja a futár), ha túl könnyű, jegyzőkönyvet vetetek fel? Vagy megtagadom az átvételt, ha könnyű a csomag?
Nem szeretném, ha amennyiben jegyzőkönyvet vetetek fel, a végén még nekem kellene a banggood helyett küzdenem a gls-sel a kártérítésért.

A célom az, hogy hiányzó termékek esetén a banggood kártalanítson, mit első alkalommal (de most nem hiszem, hogy újraküldést kérnék másodszor is).

(#19175) V/ válasza Vikusz77 (#19174) üzenetére


V/
Topikgazda

1. Kína mert ott adták fel és ezt kérik a nyomtatványon. Amit kapsz a Postától nyugtát és határozatot, he elehet akkor én kérnék számlát és nem a nyugta menne.

(#19176) csuhi17


csuhi17
tag

Nos úgy néz ki, hogy az elveszett telefonom után "nyomoz" a posta, 30 nap nyugalmat kértek tőlem.
A másodikat amit újra rendeltem az ES ből három nap process után elküldték, a tegnapi nap megérkezett.
Ulefone armor 9. nagyon faja. GLS hozta duplán volt becsomagolva és a tel doboza gyárilag fóliázott egy álom. Nem értem az m. posta miértnem tudja így...

A Banggood felé mikor kell jeleznem a dolgot? mm hogy a posta elkeverte az első telót.
Order Time:2020-11-14 21:29:23
posta eltvesztette Nov. 30.-án
Expected delivery date: 2020-12-19 03:25:18

Illetve most reggel kaptam egy mailt a info@csomagkuldo.hu -tól
A levelükben azt írták hogy: "Jelenleg várjuk, hogy a csomag a(z) muj-eshop.cz áruházból beérkezzen hozzánk"
Nem emlékszem hogy rendeltem volna mostanában valahonnan, főleg nem ilyen címről.
A címen nem érhető semmi sem el.
Jelenleg Banggood-ról várok három terméket kettő Luxemburgban egy meg process alatt van.
A fenti bolt tartozhat a Banggood alá? a CZ miatt gondoltam. illetve mert a nyomonkövetés szerint 0 Huf os a csomag.

illetve a végére még egy olyan kérdés hogy a tojástörős játékot csak a JoinR fórumtárs linkje alapján tudom elérni, nem találom a böngészőben, lehet hogy valmi bug?

(#19177) V/ válasza csuhi17 (#19176) üzenetére


V/
Topikgazda

Most az írod hogy a helyiek nem hajlandók a nekik átadott küldeményt megkeresni, a 30 napos ügyintézéses írásos panaszkezelésre vitték át a dolgot, ahol majd azt a hazugságot írják hogy nem tudják hol van elveszett.
Ezzel a igazolt panasszal kellene menni a BG-hez, ahol ők mint feladók a német postánál elkezdik a kerestetést ahol szintén 30 nap múlva lesz eredmény és akkor fogod a pénzed visszakapni.
Érted hogy ez egy nagyon szemét húzás a Sóskúti posta vezetésétől.

Már jelezned kellene a Banggood-on hogy nem kaptad meg, elmagyarázva a helyzetet.

Persze tudj arról hogy a magyar posta is adhat neked kártérítést, mert igazolni tudod hogy neked lett küldve és mennyi az értéke és ezért megint csak hazugság ha arra hivatkoznak hogy csak a feladó indíthat kártérítési dolgot, nem kell külön köröket futni, de a BG reakcióját meg kell várni

Tartozhat a BG raktárhoz, mint írtam a német, cseh lezárások miatt kénytelenek valamit lépni a cseh csomagküldős cég az egyik megoldás.

(#19178) szabi__memo


szabi__memo
nagyúr

Sziasztok.
Van ~2200 pontom ami le fog járni.
Hogy lehet értelmesen felhasználni?
Látom van daily grab 1/1 kupon amit csomó helyen nem lehet beváltani. Van 20% ami még kevesebb helyen.
Meg pár hasonló.
Valami jó tanács esetleg?
Köszi

(#19179) csuhi17 válasza V/ (#19177) üzenetére


csuhi17
tag

Már írtam is nekik. Remélem a google fordító jól fordított, azért mellékeltem a magyar szövegemet is.

Arról találtam egy cikket, ott volt egy bemásolt képernyőkép a posta válaszáról.
Azt írta hogy a feladó kérhet illetve te is ha tudod bizonyítani hogy kifizetted és már a te tulajdonod.

Csak az a kérdés hogy majd a postának mit küldjek el, a rendelésnél találtam egy olyat hogy
"Print Order Invoice" Itt egy pdf et ad, amin rajta van a követésiszám a termék a címem stb.
Azt sikerült kihámoznom belőle, hogy bekell küldenem egy aláírt kárigénylési papírt, illetve bizonyítanom kell a vételt, csak az oldalukon nem találtam róla formanyomtatványt.

Ha megvan a Banggood válasza akkor folytatom a postával, mert nem tudom hogy a postán hajtja-e be amit visszautal nekem vagy saját zsebből fizeti ki.
Remélem azért az ajándékot nem kérik vissza a Refund miatt :)
Jaj lehet hogy rosszat választottam ki "Order still not shipped" remélem nem lesz belőle gond. újra inkább nem küldöm.

[ Szerkesztve ]

(#19180) V/ válasza csuhi17 (#19179) üzenetére


V/
Topikgazda

No az nagyon rossz választás volt, hiszen elküldték a terméket csak nem kaptad meg.
Lehet hogy BG visszaadja pénzed és akkor hagyd a postát.
De azt jegyzed meg hogy a Sóskúti posta dolgozói lenyúlják a küldeményeket azzal a trükkel hogy a logisztikától átvett küldeményt nem vételezik be.

[ Szerkesztve ]

(#19181) csuhi17 válasza V/ (#19180) üzenetére


csuhi17
tag

Hát úgy nézki elsőre nem értették meg vagy nem olvasták végig, pedig vagy 10x oda vissza forgattam a szöveget és egyszerüsítettem, most írtam egy másikat még fapadosabban...
tényeg kell a nyelv :((( :W
Ráhagyom akkor a Banggoodra az intézkedést, ha megint rossz választ kapok várokb és egy "Not received after the estimated shipping Time" írok nekik.
Mennyi időt érdemes várni az adott dátumtól hogy ne az legyen a válaszuk hogy várjak türelemmel?

(#19182) V/ válasza csuhi17 (#19181) üzenetére


V/
Topikgazda

48 órán belül szoktak válaszolni.

(#19183) lac14548


lac14548
aktív tag

Mi lehet a zoknikban?
Érdemes megkockáztatni?

Christmas lucky stockings

link

[ Szerkesztve ]

/Motorola V2288/Siemens C35/Siemens MT50/Nokia 6600/HTC Touch Cruise/ZTE Blade/Samsung Galaxy S+/Xiaomi Redmi 1S/Xiaomi Redmi 2 Pro/Xiaomi Redmi Note 6 Pro/Realme 8 ...

(#19184) JoinR válasza szabi__memo (#19178) üzenetére


JoinR
senior tag

Már sokkal kevésbé lehet jól felhasználni, mint régen...anno a 200 pontért vett 20% kuponokkal többszáz $-t spóroltam, most már nemigen van semmi értelmes. Vagy beolvasztod az árba, vagy 700 pontért 2/3, de ez tényleg csak elégetés.
A Flash allowance kupon is jó lehet, ha valami tényleg jó áron van.

(#19185) szabi__memo válasza JoinR (#19184) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Köszi.
Ezt a 2/3 700-ast nem is látom most...
A flash allowance kupon meg azt sem tudom mi :-o (bár azt hiszem megvan, kuponokkal olcsóbban lehet vásárolni.., ezt jó tudni)

[ Szerkesztve ]

(#19186) Ciccuka válasza szabi__memo (#19178) üzenetére


Ciccuka
veterán

Points Draw

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#19187) szabi__memo válasza Ciccuka (#19186) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Itt szoktak lenni értelmes akciók, vagy csak ilyen kamuk?

(#19188) Ciccuka válasza szabi__memo (#19187) üzenetére


Ciccuka
veterán

Nem igazán. Csak néha.
Nem is ajánlom a BG-t.

[ Szerkesztve ]

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#19189) Vikusz77 válasza V/ (#19175) üzenetére


Vikusz77
tag

Köszönöm a segítséget!

(#19190) Carvus válasza Carvus (#19169) üzenetére


Carvus
senior tag

Hát ez azóta se mozdult, eddig minden megjött, szóval ennek is el meg kellett történnie. Shipping insurancet szerencsére kötöttem rá, ami jobban zavar, hogy karácsonyi ajándék lett volna, ígyis az lesz csak valaki másnak... :W

(#19191) pmatthew


pmatthew
tag

Sziasztok,

Rendelni szeretnék egy lámpát BG-ról, és több warehouse is elérhető (CN, GWTR, UK és CZ). UK és CZ között vacilálok, UK -ból1,6 $-al drágább a szállítás, de az nem érdekes. Olvastam, hogy CZ-s rendelésekkel lehetnek gondok, UK megbízhatóbb forrás?

Köszi

(#19192) V/ válasza pmatthew (#19191) üzenetére


V/
Topikgazda

UK-val kapcsolatban ha január 1 után fut be a küldemény már "Kínának" számít vámjogilag, a cseheknél meg nem tudni hogy állnak az árukészlettel és a lezárással.

[ Szerkesztve ]

(#19193) CMST2015


CMST2015
tag

üdv
Első rendelésem bangoodon ilyenkor mi lehet azzon kivül hogy valami sérülésről hablatyolnak ? MINDENT EGYBEN CSOMAG NYOMKÖVETÉS | 17TRACK
DHL tracking-parcel német oldalán is szinte ugyan igy szerepel minden
via EU Priority Line + Shipping insurance opcioval
2020-12-13 rendeltem
Expected delivery date: 2020-12-23 08:10:04

[ Szerkesztve ]

(#19194) V/ válasza CMST2015 (#19193) üzenetére


V/
Topikgazda

Megsérült a csomagolás és továbbítás előtt konzultálnak a feladóval hogy mi legyen, visszaküldjék vagy megerősített csomagolással továbbítsák, nem tudom a hogy BG logisztika miként dönt, általában küldenek képet nekik.

(#19195) CMST2015 válasza V/ (#19194) üzenetére


CMST2015
tag

Értem , kőszőnőm a gyors választ .
Nem tudom menyire rendszeres ez a tőrés dolgok itt ezzen a helyen meg a lábakéll a csomagnak azért is érdeklődtem . Föleg hogy egy Blitzwolf projektorol van szó 3,5kg

[ Szerkesztve ]

(#19196) V/ válasza CMST2015 (#19195) üzenetére


V/
Topikgazda

Ez nem fog elveszni mert ezzel foglalkozni kell és könyvelték is a problémát.

(#19197) pmatthew válasza V/ (#19192) üzenetére


pmatthew
tag

Tyű, ez nem hangzik túl jól, elég kétesélyes akkor mindkettő. UK-ból 2 hét alatt még beleférhet, nem?

(#19198) V/ válasza pmatthew (#19197) üzenetére


V/
Topikgazda

Karácsony és az újév bekavar az ünnepnapokon nincs szállítás és attól függ hogy mivel szállítják, a Royal Mail az már szerintem kilőve, de a GLS Belgiumon keresztüli szállítása még talán ide ér 30-ig és ez náluk az utolsó kézbesítési nap.

[ Szerkesztve ]

(#19199) RoBos válasza V/ (#19192) üzenetére


RoBos
senior tag

Szia,

Ha HK raktárból rendelnék most EU Priority Line-nal, akkor az mit jelentene ezzel a jan. 1. utáni mizériával? Megfogja a vám +áfa lesz tutira? Köszi!

(#19200) V/ válasza RoBos (#19199) üzenetére


V/
Topikgazda

Lehet hogy nem viszik át Angliába, eleve EU-ba érkeztetik. Senki nem tudja ők meg nem kötik az orrunkra. Mivel már 1-től nem lehet ott beléptetni az EU-ba bár Írországba beléptethetik., de ezt sem tudja most senki. Gondolom a Brexitre gondoltál.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.