Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-18 13:57:15

LOGOUT.hu

Banggood tapasztalatok

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#19901) oke


oke
senior tag

Sziasztok,

Kinéztem egy kabátot, melynek ára most 42,9 €, a szállítás minimum 9,11€, jól gondolom, hogy ez mindenképpen Áfa köteles lesz?
Van esetleg valami kupon, amivel lejjebb vihető a vételár?
[link]

Köszönöm.

(#19902) zsola400 válasza oke (#19901) üzenetére


zsola400
aktív tag

Eu Priority line-t kell választani szállításnak, zen.com app közbeiktatásával van 8% visszatérítés

(#19903) V/ válasza oke (#19901) üzenetére


V/
Topikgazda

A BG Express is EU-s szállítás. Ahol választható a tariff insurance azok jönnek EU-n kívülről és a vételár 60%-ig kifizetik utólag, amibe belefér a 27% és a kezelési díj is.

(#19904) Elk_hound válasza oke (#19901) üzenetére


Elk_hound
tag

A kabátok és ilyesmik mivel nem néznek ki kütyünek, lendületből átcsúsznak tapasztalatom szerint. Még a 100+ motoros dzseki sem akadt fenn, mert "csak egy rongy". :K

(#19905) storm4 válasza Elk_hound (#19904) üzenetére


storm4
aktív tag

Hali!

Hát.... "átcsúsznak"??
Nálam volt már 2db bakancs, ami simán fennakadt és be kellett küldeni a papírokat, de értékhatár alatt voltak és nem kellett semmit fizetni, tehát nem lehet általánosítani, hogy "átcsúsznak".
Ez meg az én tapasztalatom. ;)

[ Szerkesztve ]

Bocsássunk meg ellenségeinknek,de nevüket soha ne felejtsük el! A sebek a múltra emlékeztetnek,de nem kell meghatározniuk a jövőt.

(#19906) V/ válasza Elk_hound (#19904) üzenetére


V/
Topikgazda

A Banggood-os vásárlásról kérdezett, itt nem csúszkálnak.
De az utóbbi időben ami BG-s Kínából jön nem EU-s szállítással azért még rongyokra is kértek be igazolást, mert pl egy kabát az nem 22 €-os.

[ Szerkesztve ]

(#19907) gixxergabi


gixxergabi
senior tag

Blokkolták accountomat, sehol sem tudok belépni, de app még működik.
Rájuk írtam, elnézést kértek de nem tudják feloldani, csináljak újat...
Köszi... épp most lettem Vip3-as (pontokról nem is beszélve) mert egy telefont vettem, ami még úton van, ezért izgulhatok hogy "rendben" megjöjjön mert egy tariff insurance-t nem tudom ezek után hogy tudnék velük lezongorázni...

(#19908) V/ válasza gixxergabi (#19907) üzenetére


V/
Topikgazda

Milyen szállítással kérted hogy tariff insurance-os? Nem ajánlott az ilyen, mert azt a posta szállítaná és biztos hogy kérni fogják az igazolásokat.

(#19909) oke válasza V/ (#19906) üzenetére


oke
senior tag

Köszönöm mindenkinek a válaszokat.

(#19910) gixxergabi válasza V/ (#19908) üzenetére


gixxergabi
senior tag

Bocs akkor nem tariff insurance... Eu priority (nem is volt más) "díjbiztosítás" ami alapból kipipált-ra dondoltam...Illetve pluszban kértem még a szállítási biztosítást is ha sérült vagy elveszik...

(#19911) V/ válasza gixxergabi (#19910) üzenetére


V/
Topikgazda

Ezzel nem lesz problémád, főleg hogy az app-ból készíthetsz mentést a vásárlásról és gondolom az vásárlási értesítő e-mailed is megvan. Amíg használhatod az app-ot addig ments el mindent amit lehet. Képernyő képek is jók, ha olvashatóak.

[ Szerkesztve ]

(#19912) gixxergabi válasza V/ (#19911) üzenetére


gixxergabi
senior tag

Köszi. Remélem nem lesz probléma, mert én attól tartok ugyanígy lepattintanak, hogy zárolt fiók bocsi...
Tehát a vip3-nak + gyűjtött pontjaimnak keresztet vethetek...

(#19913) solti válasza gixxergabi (#19912) üzenetére


solti
senior tag

a blokkolt fiók sok esetben feloldásra kerül x idő múlva (1-2 hét). Nekem is volt ilyen, megjavult. Ügyfélszolgálat nem tudott segíteni, bár nekem csak annyit mondtak, hogy nem látnak gondot... Írogattam nekik 4-5 naponta, aztán 1x csak jó lett...

(#19914) mefistofeles

Nem akarok a magánszférátokban turkálni, de miért zárolnak egy fiókot?

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#19915) solti válasza mefistofeles (#19914) üzenetére


solti
senior tag

úgyse fogod elhinni: passz. Csináltam kb az 53. rendelésem, sikeres volt, aztán egyszercsak nem tudtam belépni weben. Lehet, hogy lejárt a Gugli session és valami hibaszámláló túlment, lehet, hogy más régióból gyanús bejelentkezésnek vélte (céges laptop nemzetközi vpn mögött) vagy ilyesmi. Vagy csak volt valami glitch a rendszerükben, és aki akkor jelentkezett be megszívta.
érdekesség: android appban bejelentkezve maradtam csak weben nem ment kb 3 hétig...

(#19916) keram2009


keram2009
tag

Rendeltem CZ raktából pénteken amit aznap fel is adtak. Kérdésem az volna kaptam egy 24 számjegyből álló tracking number-t 1582.....1093 formátumú. Ezt lehet valahol követni vagy nem regisztrált küldemény? A csomag értéke 40 dollár környéke. Választ előre is köszönöm.

(#19917) sambenez válasza keram2009 (#19916) üzenetére


sambenez
addikt

GLS? esetleg DPD?, és lehet nem a teljes számsor számít.

[ Szerkesztve ]

(#19918) V/ válasza keram2009 (#19916) üzenetére


V/
Topikgazda

Írtuk már ezt is, ezt a hosszú számút az Express One szállítja, itt követheted.

[ Szerkesztve ]

(#19919) mefistofeles

Nem találtam erre vonatkozó infót de jellemzően egy futárcég intézi a hazánka/hazánkan történő szállítást vagy ez változó dolog?

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#19920) keram2009 válasza V/ (#19918) üzenetére


keram2009
tag

Köszönöm a válaszod :R

(#19921) V/ válasza mefistofeles (#19919) üzenetére


V/
Topikgazda

Posta, futár cég vagy saját magad ha PPP-ra kell menni érte, attól függ hogy milyen szállítás és milyen azonosítót kaptál.

(#19922) Silent77


Silent77
veterán

Nekem se időzött ennyit semmi Luxemburgba.
02 Ápr 2021 14:11
Küldemény előkészítése nemzetközi szállításra
Amit később adtak fel, már az országban van, és persze, hogy a lassú a fontosabb. :D

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#19923) djsunstealer válasza Silent77 (#19922) üzenetére


djsunstealer
aktív tag

Ó, hát ez még semmi, az enyémet március 23-án rendeltem (EU Priority Line), itt tart. :D

(#19924) V/ válasza djsunstealer (#19923) üzenetére


V/
Topikgazda

Az lehet, de csak április 9-én került szállítási állapotba, még nem érkezett meg a konténer oda, 11 nap telt el, nemsokára csomag osztás lesz.

(#19925) djsunstealer válasza V/ (#19924) üzenetére


djsunstealer
aktív tag

Igen, köszi Mester, várom már az osztást. :)
Banggood oldala ezt mutatja:

[ Szerkesztve ]

(#19926) Silent77 válasza djsunstealer (#19923) üzenetére


Silent77
veterán

Akkor nyugodtabb lennék, remélem ez is megindul, és nem Feucht sorára jut. :K

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#19927) djsunstealer válasza Silent77 (#19926) üzenetére


djsunstealer
aktív tag

Reméljük, hogy szép lassan beesik. :)

(#19928) djsunstealer válasza V/ (#19924) üzenetére


djsunstealer
aktív tag

Már meg is moccant. Köszi! :R

[ Szerkesztve ]

(#19929) mefistofeles válasza djsunstealer (#19928) üzenetére

Mit jelent, hogy "megmoccant"? Nekem egyszer-egyszer bedobja, hogy budaprst posta de legközelebb már megint csak luxemburg posta can, 12.-e óta.

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#19930) gixxergabi


gixxergabi
senior tag

Nálam sem moccan.
Az "Elektronikus értesítés a beérkezett küldeményről" gondolom az hogy kikérték a nyomkövetési számot.
A "Belépés a postai hálózatba" azt jelenti hogy már luxemburg, vagy még csak azt amit bangoodon írnak, hogy "a gép hamarosan felszáll" (ápr 16. óta csak felszállt már) ?
(április 6. rendelés)
A zárolásról még annyit, hogy app ugyanúgy belépve működik, tudom a napi pontgyűjtést-snatch-et, egyedül a gépen nem tudok bejelentkezni hogy tojást törjek...
Ráaadásul szülinapi kupon is jött emailben...
Lehet tényleg csak olyan gond lesz, hogy pár hét múlva magától megjavul...
Bár új telóra biztos nem megy át komplett app belépéssel együtt, így lehet ezt is bukni fogom...

(#19931) V/ válasza gixxergabi (#19930) üzenetére


V/
Topikgazda

Ha új teló akkor figyelj a PayPal belépési védelemre, mert ha nem sms, hanem alkalmazás akkor az új telefon használata előtt kapcsold ki és majd újból aktiváld.

(#19932) gixxergabi válasza V/ (#19931) üzenetére


gixxergabi
senior tag

Nincs beállítva "paypal egykattintásos fizetés" az appban ha erre gondolsz...
Vagy ha paypal alkalmazásra, azt meg nem használok, minden fizetékor átdob az oldalra és belépek jelszóval...
Új teló lesz ha egyszer megjön...Én arra gondoltam hogy xiaomi-xiaomi teló költözéssel sem hiszem, hogy a teljes banggood appot minden adatával átrakja, és ha már újra be kell jelentkeznem, akkor lehet ott is a "zárolt fiók" fogadhat...

(#19933) djsunstealer válasza mefistofeles (#19929) üzenetére


djsunstealer
aktív tag

#19854
Valami ilyesminek kell lennie elvileg a nyomkövetésnek.

[ Szerkesztve ]

(#19934) Silent77 válasza djsunstealer (#19927) üzenetére


Silent77
veterán

Ámen!
Rossz érzésem van, pedig nem vagyok türelmetlen...de ennyi ideig nem változni, nem volt még rá példa.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#19935) djsunstealer válasza Silent77 (#19934) üzenetére


djsunstealer
aktív tag

Tied is ilyen luxemburgi azonosítós?

(#19936) Silent77 válasza djsunstealer (#19935) üzenetére


Silent77
veterán

Igen.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#19937) Compika


Compika
aktív tag

Sziasztok! Hogyan tudok visszamondani olyan rendelést ami feldolgozás alatt van 3 hónapja. :R

Compika felhasználónak 10 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!

(#19938) mefistofeles válasza djsunstealer (#19933) üzenetére

Ó szerintem te már sinen vagy. Nekem ez van 12.-e óta

Illetve úgy kétnaponta a jobb oldalon feltűnik valami szállítás Budapest posta felirat de aztán el is tűnik :F

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#19939) V/ válasza Compika (#19937) üzenetére


V/
Topikgazda

A vásárlásnál Cancel vagy a kapcsolat felvételi űrlap.
Vagy választható a 2. pontnál az első No longer needed

[ Szerkesztve ]

(#19940) Ciccuka válasza Lala6 (#19876) üzenetére


Ciccuka
veterán

Ezzel a shipping kuponnal vigyázzatok, mert ha kikéritek hónap elején, akkor 1-2 hét után eltűnhet csak úgy. Érdemes felhasználni mielőbb.

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#19941) djsunstealer válasza mefistofeles (#19938) üzenetére


djsunstealer
aktív tag

Nekem dettó.

Viszont elméletileg a következő státusz ez lesz: "Departure from outward office of exchangeLuxembourg D LOGISTICS" Úgyhogy türelem! :)

(#19942) gixxergabi válasza djsunstealer (#19941) üzenetére


gixxergabi
senior tag

Nekem most változott, megjött a departed amit írtál, lehet már nektek is...
Hopp... És már az magyar posta is látja...

[ Szerkesztve ]

(#19943) luckynick


luckynick
csendes tag

üdv

segítséget kérnék , első bangood rendeléshez

van ahol már azt írja shipped, most ez várjam még vajon, vagy mit javasoltok?

köszi a tippeket,

(#19944) V/ válasza luckynick (#19943) üzenetére


V/
Topikgazda

Ezzel a szállítással Kínából küldik. Ott beleteszik egy konténerbe amit elküldenek Luxemburgba. Mivel a konténer van szállítva a csomagodnál semmi mozgást nem fogsz látni. Ha megérkezik akkor ott kibontják és Luxemburgból fogják Magyarországra küldeni, azt fogod látni hogy ott adták fel. Így lesz belőle áfamentes pakk.
Mivel a várható kézbesítés utolsó dátuma május 14 és a trükkös szállítás időbe telik most egy kicsit korai még türelmetlenkedni. Ez így működik, nincs probléma.

[ Szerkesztve ]

(#19945) nagysandor79


nagysandor79
aktív tag

A napokban megérkezik a tablet. Olyan kérdésem lenne, hogy a kicsomagoló videót hogyan készítsem el? Teljes beüzemelésig? Bekapcs, belép, email cím jelszó....

(#19946) luckynick válasza V/ (#19944) üzenetére


luckynick
csendes tag

Szuper , fullos válasz :R

(#19947) V/ válasza nagysandor79 (#19945) üzenetére


V/
Topikgazda

a kicsomagoló videót hogyan készítsem el? Teljes beüzemelésig? Bekapcs-ig majd Belépsz a rendszer információba és az legyen a vége hogy ott egyeznek a paraméterek azzal amit írtak.
Viszont nézd körbe a csomagolást, a külsőt és belsőt és ha valami sku számos, vonalkódos dolgot látsz az megőrzendő.

[ Szerkesztve ]

(#19948) djsunstealer válasza gixxergabi (#19942) üzenetére


djsunstealer
aktív tag

Nálam is departed, igen. :K

(#19949) esox2 válasza djsunstealer (#19948) üzenetére


esox2
tag

Március 25-én megrendelt POCO 04.21-én meg is érkezett Kínából. Tényleg gyorsak.

(#19950) mefistofeles

Na a legújabb hír, a vámkezelésnek vége. Akkor gondolom most már egyenes az út hozzám....

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.