Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-01 20:31:37

LOGOUT.hu

Banggood tapasztalatok

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#19351) Torocsik2021 válasza V/ (#19350) üzenetére


Torocsik2021
lelkes újonc

Igen abban igazad van most néztem a biztosítás meg a posta költség visszajön de a többi azért elgondolkodtató dolog. Rendeltem helyette az Ali-ról egy telefont Spanyol raktárból dec 23-ám szerdán hozza GLS úgy hogy még dec. 26 -án nem volt raktáron Spanyolországban a beszállítás folyamatban volt .

[ Szerkesztve ]

(#19352) V/ válasza Torocsik2021 (#19351) üzenetére


V/
Topikgazda

Persze el lehet gondolkodni hogy ez helyzet hogy kiszúrt mindenkivel.
Nem tudhatjuk hogy a beszállítói vonallal mi a helyzet, az ide szállító logisztikai céggel mi a helyzet, az hogy a luxemburgi vámosok miként dolgozzák fel a dolgokat és az ottani posta mikor indítja el, az hogy a Magyar Posta átveszi a konténert, de nem könyveli le a postai adatbázisban a küldeményeket és úgy tűnik hogy még a külföldi postánál van és az sem érthető hogy ha nincs raktárkészleten akkor minek vesznek fel rendelést.

(#19353) Torocsik2021 válasza V/ (#19352) üzenetére


Torocsik2021
lelkes újonc

Igen ez mind lutri de amit én kaptam számot az a csomag nagy valószínűséggel soha nem hagyta el Kínát

(#19354) V/ válasza Torocsik2021 (#19353) üzenetére


V/
Topikgazda

Arra írtam hogy minek vesznek fel rendelést ha nincs készleten.
Azt egyébként célszerű megtenni, ha ilyen könyvelt küldeménynél még 10 nap múlva is csak annyi látható hogy igényelve a szállítás rájuk kérdezni hogy ugyan mi történt csomaggal.

(#19355) Torocsik2021 válasza V/ (#19354) üzenetére


Torocsik2021
lelkes újonc

2 napos akció volt elég jól levitték az árat arra a két napra ,nagyon sokat kamuznak mindkét oldalon csak hogy leadd a rendelést

(#19356) V/ válasza Torocsik2021 (#19355) üzenetére


V/
Topikgazda

Igen így van, én is utálom hogy ha valamiből 100 db van akkor felteszik korlát nélkül és ki is fizethető, lehetne használni normálisan a készlet nyilvántartást.

(#19357) qqcqqc


qqcqqc
őstag

Olvasgatom a többiek helyzetét, de legyen itt egy pozitív bejezezés is

Ez egy redmi Note 9.

[ Szerkesztve ]

(#19358) #16729600 válasza qqcqqc (#19357) üzenetére


#16729600
törölt tag

Teljes áron teljesen jól működik a Banggood, ellenben jelentős akciós termékek soha nem fognak megérkezni, tudnak, ha akarnak. És itt még 2 napot késett az osztrák posta. ( Blitzwolf BW KB 1 ). Ellenben a Morange M1 Pro soha nem fog megérkezni / 105 Eurós kuponnal csökkentett áron /. Ha kell teljes áron kell megrendelni és akkor a cuccot is feladják, nem csak a nyomkövetési számot kérik le.

(#19359) Torocsik2021


Torocsik2021
lelkes újonc

Előrendeléses telefon kedvezményes áron soha nem jött meg de az árát vissza adták még a 60 nap lejárta előtt.

(#19360) #16729600 válasza Torocsik2021 (#19359) üzenetére


#16729600
törölt tag

Refundban korrektek ( legalább ). Amúgy a szokásos gerilla/cápa marketing, orbitális kamuzásra épitve. Személyes kedvencem lett az utóbbi időben küldozgetett email gyöngyszemük, amennyiben biztositanak arról, hogy nyomást gyakorolnak a gyártóra. :D
Olyan cuccokat árulnak, olyan mennyiségben, amihez közük/rálásuk sincs és nem is volt.

(#19361) grafikus17


grafikus17
senior tag

Sziasztok! Rendeltem egy POCO x3-at. Nem igazán akar mozdulni.Lehet csak az ünnepek miatt? Aggódjak?

Xiaomi Redmi note 7

(#19362) V/ válasza grafikus17 (#19361) üzenetére


V/
Topikgazda

December 23-án indult, addig amíg nem érkezik meg Luxemburgba nem lesz változás. Volt néhány nap szállítási szünet.

(#19363) grafikus17 válasza V/ (#19362) üzenetére


grafikus17
senior tag

köszönöm a választ.

Xiaomi Redmi note 7

(#19364) bl4ze válasza grafikus17 (#19361) üzenetére


bl4ze
veterán

Nézd meg a parcelsapp-on, ott többet látsz róla.
Nekem a december 3-i vásárlás (Teclast M40 tablet) lett végül LU post, december 31-én.
Egyelőre ennyit látok róla, nem túl bíztató :
04 Jan 2021 20:56 Item dispatched. PKG#:PKG32316xxx China Processing center WISH POST
04 Jan 2021 08:59 Item in transit China Processing center WISH POST
04 Jan 2021 08:56 Item received China Processing center WISH POST
ami főként aggasztó :
Origin China
Destination Hungary

Remélem tényleg EU-s küldeményként lesz kezelve.... :O

.:. bl4ze .:.

(#19365) RAiN91


RAiN91
őstag

Téves hozzászólás.

[ Szerkesztve ]

(#19366) ecaddsell


ecaddsell
aktív tag

Csomagküldő.
Dec 21-én rendeltem (nem EUs), ma vettem át.
Mondjuk érte kell menni a csomagpontra.
Eddig csak az olcsóbb cuccokat küldték így.

(#19367) Imy


Imy
veterán

Szoktam snatchen játszeni, kb 2 hónapig fizettem a 0.01$-okat, de vissza nem utalták. Most már 1 hónapja levelezek velük, de komolyan nem értik, meg újra és újra megkérdik biztosan nem utaltzák vissza? Mondja order számot, stb.... :W :W :W :W

(#19368) MittuDomain_ válasza ecaddsell (#19366) üzenetére


MittuDomain_
őstag

Most nekem is velük küldtek két csomagot, egyik 14e, a másik 900,- Ft, nincs benne semmi rendszer.
Elsőre megijedtem, mi lehet ez, de már én is adtam fel velük csomagot, egész jó szolgáltatás.

Si tacuisses, philosophus mansisses.

(#19369) spacelab válasza spacelab (#19295) üzenetére


spacelab
tag

Az lett a vége, hogy elismerték, hogy fel sincs adva a termék, így küldik a refundot.

(#19370) Torocsik2021 válasza spacelab (#19369) üzenetére


Torocsik2021
lelkes újonc

No meg a Banggood-on nincs negatív értékelés vagyis nem tudsz úgy mint az Aliexpressen ezért ez is elég trükkös ha ránézel az eladásokra minden Happy utána örömmel rendelsz kifizeted és csak akkor szembesülsz a tényekkel pl: nincs raktáron ,várjál, csak Kínai szállítás van,stb,stb....

(#19371) csuhi17 válasza csuhi17 (#19335) üzenetére


csuhi17
tag

Most jött meg a posta válasz, nem másolom be az egészet, csak részeket.
Leírták amit eddig is tudtam, eltűnt, november 30. óta nem mozdult, azt hogy Primer levélként adták fel...
"
A Postai Szolgáltatások Általános Szerződési Feltételei (ÁSZF) és a nemzetközi postai szabályok értelmében a postai szolgáltatók kártérítési felelőssége az ajánlott levelek, az értékbiztosítás nélküli postacsomagok és az értéknyilvánítás többletszolgáltatással feladott küldemények elveszésére, sérülésére és tartalomhiányára terjed ki.

Az ÁSZF 9.2.1. pontja 5) bekezdés szerint „a Posta kárfelelőssége nem terjed ki a közvetett kár vagy az elmaradt haszon összegére, továbbá a postai szolgáltatási szerződés teljesítésétől elkülönülő, más szerződés alapján már teljesített szolgáltatásra vonatkozó kárigényre (pl.: a címzett és a külföldi feladó között termékértékesítés során előzetesen megfizetett összegre).”

A Prime levél feladásakor a fent leírt többletszolgáltatások nem vehetők igénybe.
Javasoljuk, hogy ügyének megnyugtató rendezése érdekében vegye fel a kapcsolatot a küldemény feladójával.
A történtek miatt szíves elnézését kérjük.
Tisztelettel:
Szekeres Vanda
ügyfélszolgálati ügyintéző
"
Ha jól értem, akkor a primer levélként feladott dolgokra nem köteles a posta kártérítést fizetni?

A Banggoodnak ezt hogy adjam be?

(#19372) V/ válasza csuhi17 (#19371) üzenetére


V/
Topikgazda

Nem tudom hogy mi az a prime levél. Az én fogalmaim szerint amit háznál kell kézbesíteni, alá kell írni az átvevőnek az könyvelt küldemény a Magyar Posta ÁSZF és a postai törvény alapján is.
Könyvelt küldemények
Könyvelt küldeménynek minősül minden olyan postai küldemény, amelynek felvételét a posta írásban elismeri és nyilvántartja.
A kártérítési részhez is amit írtak sem egészen az ami hivatalos

[ Szerkesztve ]

(#19373) csuhi17 válasza V/ (#19372) üzenetére


csuhi17
tag

Neharagudj elgépeltem "elsőbbségi Prime levélként"

Írok a Banggoodnak, remélem mostmár nem húzzák a dolgot, kicsit bosszantó amit a posta művel...

ui. Most látom nem primer levelet ítam, nem gépeltem el :)

[ Szerkesztve ]

(#19374) V/ válasza csuhi17 (#19373) üzenetére


V/
Topikgazda

A másikon amit megkaptál ugye rajta volt a kék címke?
LL343098455LU az egy LA–LZ Letter post trackable nem prime megfelel annak amit írtam, Könyvelt küldeménynek minősül minden olyan postai küldemény, amelynek felvételét a posta írásban elismeri és nyilvántartja.
Nem csak erre érvényes a kártérítésük: RA–RZ Letter post: registered, but not insured delivery
Hazudnak, félretájékoztatnak és lopnak.
A felelőst az eltünt csomagért gondolom nem találták meg? Mert a logisztikán dolgozó gépjárművezető kezében volt utoljára, így őt kell felelősségre vonni. Ha nem tudja igazolni hogy átadta a sóskúti postán akkor fizesse ki.

[ Szerkesztve ]

(#19375) soldi3r válasza soldi3r (#19263) üzenetére


soldi3r
veterán

Mégis ideért a csomagom.

E30 (oo=[][]=oo)

(#19376) csuhi17 válasza V/ (#19374) üzenetére


csuhi17
tag

Gondoltam hogy valami hasonló lehet.
Most nem emlékszem pontosan már több mint 1 hónapja volt, de ha jól emlékszem volt rajta.
értesítőt kaptam, ki se próbálták hozni.
végig lehetett követni mindent csak a sóskúti posta és a csomagelosztó között elveszett.
pontosabban köztem és a csomagelosztó között.
Írtam a Banggoodnak, megválom mit válaszolnak, ha azt írják hogy a postán kérjem először a kártérítést akkor ott kérem. most csak várhatok, nem akarok kereszbe kavarni.

Felelős keresését meg sem említették, viszont én inkább a helyi postára gyanakszom, vagy a csomagelosztóra.
elkavarhatták valahogy. nem tudhatták hogy mi van benne, összesen 0,6 kg volt a csomag.
A szállítósrác helyi normális, vele nem volt még gond.

[ Szerkesztve ]

(#19377) V/ válasza csuhi17 (#19376) üzenetére


V/
Topikgazda

Hazudnak, egyértelmű a megfogalmazás, az mit neked idéztek annak semmi köze az egészhez. Ez nem közvetett kár vagy az elmaradt haszon.
A Tékozló Homáron is volt erről szó.

[ Szerkesztve ]

(#19378) csuhi17 válasza V/ (#19377) üzenetére


csuhi17
tag

Köszönöm, észben tartom, énis erre jutottam, majd ha a banggood választ adott, akkor folytatom a dolgot, szerencsére ők hamarabb választ adnak mint a MP.

(#19379) nagysandor79


nagysandor79
aktív tag

Vajon a külföldi rendelés mennyire érinti angliát? Értem it áfa, vám stb. Hamár kiléptek az unióból.

(#19380) V/ válasza nagysandor79 (#19379) üzenetére


V/
Topikgazda

Máshol írtam már, itt nem volt releváns. A kereskedelmi egyezmény megkötésével ami angliai származású arra 0% vám (tranzit szállításosra nem vonatkozik), az Áfa pedig a 3. ország dolgai szerint, lásd az Összefoglaló vámos témája a 8. pont.

[ Szerkesztve ]

(#19381) Andralin


Andralin
aktív tag

Egyre jobb lesz ez a BG.
Megrendeltem egy terméket BG Express szállítással.
Egy hét után kaptam egy e-mailt, miszerint a választott szállítási mód nem elérhető ehhez a termékhez, és beleegyezek-e, hogy Air Parcel Register-rel küldjék. Azonnal visszaírtam, hogy igen, jó lesz úgy is, küldhetik.
Másnap ismét írtak, megköszönték a válaszomat és hamarosan postázni fogják a terméket APR-rel.

Ezután négy napig csak processing volt a státusz. Majd ma jött egy e-mail, hogy törölték a megrendelésemet, mert hiányos információ állt a rendelkezésre és nem reagáltam a megkeresésre. :DD :DD :DD

Fantasztikus! Régen ilyenek nem töréntek velem. Remélem nem csúsznak tovább lefelé a lejtőn! :U

(#19382) mr.dana


mr.dana
aktív tag

Üdv mindenkinek !
Egyszer kérdeztem már áruvisszaküldésről - de konkrétan nem írt senki - most amit végigtudtam olvasni a topicban hogy valaki agyhalált kapott a visszaküldéstől .. asszem tablet volt ha igaz .
na , nekem egy porszívó van - eljutottam addig hogy videók levelezés stb után , hogy küldjem vissza .. Rendben most jutottam addig hogy feladjam - mert karácsonykor rengetegen voltak a postán - most már mondom amúgyis mindegy 1-2 hét ..
lényeg azért megnéztem előtte most neten , és 25 000 ft írt a kalkulátor .. :W
33 000 ft volt a porszívó .. ennek így mi értelme .. bár mintha írtak volna valamit hogy arra kérnek hogy a legolcsóbban adjam fel .. ezekszerint ők állnák a költséget ? nem vágom .. tényleg nem küldött még senki vissza cuccot ? :F

(#19383) V/ válasza mr.dana (#19382) üzenetére


V/
Topikgazda

Mennyi a súlya és a csomag mérete és hova küldenéd? PayPal-on keresztül fizetted?

(#19384) mr.dana válasza V/ (#19383) üzenetére


mr.dana
aktív tag

2,6 kg olyan 70x 50x 10 cm kb - nem tudom mert kint van a kocsiban ... a súly az annyi .. Kína , igen avval fizettem ..

(#19385) V/ válasza mr.dana (#19384) üzenetére


V/
Topikgazda

Ha ez a méret akkor az egy kicsit nagy csomag, 90 cm befoglaló méretig lenne olcsóbb, nekem EMS Pack Bruttó 21 000 Ft jött ki Postára, ebből 9300 Ft-ot visszaad a PayPal. De van itt két futáros kalkulátor nézd meg ezeket is.
Az alábbi két oldalon különböző futárcégek díjainak összehasonlító kalkulátorai találhatóak meg.
Első link és a második link.

[ Szerkesztve ]

(#19386) mr.dana válasza V/ (#19385) üzenetére


mr.dana
aktív tag

Ok ! Köszönöm :R
De akkor a Bg nem fizet semmit ? És a paypal hogy ? :F

(#19387) mr.dana válasza mr.dana (#19386) üzenetére


mr.dana
aktív tag

cservice@banggood.com 2020. okt. 5., H 8:55címzett: én
Dear Csaba ,
Thank you for your email and order 85260564.
After having checked the problem via the video and photos you sent, we can determine that the product has manufactuing defect , we apologize for this situation.
We would like to refund Ft33,425 to your payment account. You will receive a refund in the same payment method you used to place this order. And you need to send back the item you received.
Since different transportation companies have different charging standards around the world, would you cooperate with us in asking for the cheapest freight with a tracking number? After we received your reply, we would consider the items should be return or not, Thanks a lot!
Here is the shipping address: Dongguan City,Guangdong Province,China.
And you do not need to pay any extra shipping fee.
And we do not request additional payment for the reshipment.
Please let us know which solution is more convenient for you. Looking forward to your reply.
Best regards,
Cecilia

Mivel a különböző szállítótársaságok eltérő díjszabási előírásokkal rendelkeznek szerte a világon, együttműködne velünk abban, hogy a legolcsóbb nyomkövetési számmal rendelkező árut kérje? Miután megkaptuk válaszát, úgy gondolnánk, hogy az elemeket vissza kell adni, vagy sem. Köszönöm szépen!

van benne ez a rész .. google - el fordítva :F

(#19388) V/ válasza mr.dana (#19386) üzenetére


V/
Topikgazda

Ha ez október 5 előtti dolog akkor már a PayPal sem fizeti, mert ez akkor garanciális kategória nem pedig a max 45 napon belüli visszaküldés

(#19389) mr.dana válasza V/ (#19388) üzenetére


mr.dana
aktív tag

:W :W
akkor hagyom a csába az egészet .. nem fizetek 25 e hogy visszaadjanak 33 e 8e ft az egész sz@r nem ér ..
tanulság : ilyen nagyságrendű komolyabb műszaki cikket jelen esetben porszívó nem érdemes innen rendelni ..
francba , pedig mit gondolkodtam rajta .. mert mondom , ok annyi mindent rendeltem már , ( okos óra sima óra kábelek pendrive párásító füles etc etc nem sorolom) de mondom ez mégiscsak egy porszívó - és tessék be is jött ..

OK Köszi a segítséget !!! :R :R

(#19390) Andralin válasza Andralin (#19381) üzenetére


Andralin
aktív tag

Ezek a bolondját járatják az emberrrel!!! :W

Miután törölték a múltkori megrendelésem és visszakaptam a pénzt Paypalra, tegnap este újra megrendeltem ugyanazt a terméket. Most már nem a kifogásolt BG Express szállítással, hanem a 6 euróval drágább EU Priority Line módot válaszottam.

[link]

Imént érkezett ismét egy e-mail az új rendelésemről is, hogy a válaszott szállítási mód nem elérhető, és elfogadom-e, ha Air Mail Register-rel küldik!
Ez most mi??? És ha válaszolok nekik, akkor majd megint visszaírnak, hogy jó küldik és majd ezt is megint lezárják pár nap múlva, hogy nem válaszoltam a kérdésükre??? Ez már tényleg röhej kategória! :W

[ Szerkesztve ]

(#19391) V/ válasza Andralin (#19390) üzenetére


V/
Topikgazda

Fennakadások vannak a szállításban, többünknek is gondunk van az EU Priority Line szállítással, az okáról van elképzelésem.
Egyenlőre az Air Mail Register működik.

(#19392) bl4ze


bl4ze
veterán

CQxxxxxxxxxxDE úgy néz ki pár napon belül végre itt lehet a BlitzWolf®BW-AF1 forrólevegős sütő
Ha van valakinek ilyen, megtenné, hogy dob egy privát üzenetet? Lenne 1-2 kérdésem.
Ezer köszönet :)

.:. bl4ze .:.

(#19393) #16729600 válasza Andralin (#19390) üzenetére


#16729600
törölt tag

Lehet jobban jársz, ha nem fogadod el a módositást. Én most preorderes oda visszautalós gémet tolok velük. :) Van folyamatban lévő is, [link] ez 40 napja került át preorder állapotból in stockra ( 150 db preorder előjegyzés után ), de még egyetlen értékelés se érkezett hozzá.Senki nem kaphatott még belőle.Kupon játék helyett most ez a tranzakciós ideoda utalgatós hobby a menő. :Y

[ Szerkesztve ]

(#19394) SoulReaver


SoulReaver
veterán

Sziasztok.

Mióta van ez a BG-nél, hogy a megrendelt árút nem házhoz küldik, hanem egy hozzám közel levő átvételi pontra?

Eu-val rendeltem egy pakkot, rögtön jött is egy mail a Csomagküldő.hu-tól, hogy oda fogom kapni a csomagot, de nincs feltüntetve, hogy ez most a banggoodos rendelésem..

Jó napot,
az alábbi webáruház: muj-eshop.cz értesített bennünket, hogy az Ön rendelését, melynek száma xxxxxxxxxxxxxxxx, a Csomagküldõ.hu fogja Önnek feldolgozni. Jelenleg várjuk, hogy a csomag beérkezzen a webáruháztól. Amint megérkezik, kiszállítjuk az Ön által megadott címre: Debrecen, Mátyás Király utca xx-xx.
Kérem várja meg az információs e-mailt és SMS üzenetet, amelyet akkor kap meg, ha a csomag már átvételre kész. Kérjük korábban az átvevõhelyet ne látogassa meg, mert a megrendelt áru még nem lesz elérhetõ.
A csomagról további információkat talál a weboldalunkon tracking.packeta.com ha a csomag nyomonkövetés mezõbe megadja a következõ csomagazonosító számot: Z xxxxxxxxx, vagy kattintson a következő hivatkozásra: csomag nyomonkövetés Z xxxxxxxxx

(#19395) JoinR válasza SoulReaver (#19394) üzenetére


JoinR
senior tag

Kb. 1 hónapja.

(#19396) V/ válasza SoulReaver (#19394) üzenetére


V/
Topikgazda

Nincs semmi, bedugult a szállításuk és ez egy cseh logisztikai cég akivel el tudják juttatni ide.
Az most hogy német postával küldjék nem egészen kivitelezhető a cseh és német korlátozások miatt. Azzal sem járnál jobban ha Feucht.-ban eltünt volna, így legalább megkapod.
De beszéltünk róla, hogy vársz arra hogy visszamondják a vásárlást, vársz arra hogy valami csoda folytán legyen szállító cég és elinduljon, nem vársz arra hogy ellopják Feuchtban, ehhez képest hogy nem házhoz viszik az egy kicsiny bosszúság.

[ Szerkesztve ]

(#19397) SoulReaver válasza V/ (#19396) üzenetére


SoulReaver
veterán

Csak ez így eléggé kijátszható... Nem kaptam értesítést erről... Ír egy idegen oldal, ami 404 hibát jelenít meg csak... Jön egy csomag valahonnan, ami szintén nincs feltüntetve... Nem kapok semmit házhoz, megyek rinyálni a bg-hez és refund, mert nem kaptam semmit.

Ez miért off téma? BG-ről szól.

[ Szerkesztve ]

(#19398) V/ válasza SoulReaver (#19397) üzenetére


V/
Topikgazda

Én is partnere vagyok ennek a cégnek és használom küldésre, fogadásra, amikor az átvételi hely bevételezi, kapsz egy sms-t a jelszóval és hogy hol veheted át. Nincs ebben kijátszás, mert folyamatos a csomag mozgásának könyvelése. Kényszerhelyzet szülte dolog.

Szállítási módszer téma, azért lenne off, meg sok a vastagított kiemelés, ami zavaró, a magánlevél beemelése, amit nem biztos hogy kiemeltté kell tenni teljes egészében, de miért zavaróbb hogy off?
De akkor legyen a tied nem az. Az enyém meg nem BG téma, ezért marad .

[ Szerkesztve ]

(#19399) Wallenberg


Wallenberg
senior tag

Sziasztok.

Éppen most rendelnék egy telefont a BG-ról EU Priority Line szállítással.

Az olvasott kommenteket látva viszont kicsit elbizonytalanodtam. Mondom rendelés előtt kicsit tájékozódom. Így találtam ide.

A telefon "presale" státuszban van és elvileg január 11-től kezdenék postázni.

Fel van ajánlva az EU Priority Line szállítási opcióként, de félek, hogy az én csomagom esetében is felajánlanák a Registered Air Mailt, azaz megvámolnák itthon rendesen.

A vámmentességet nem 2021 júliusától törlik el?

Meg merjem rendelni onnan a telefont?

Szerintetek?

Üdv.

[ Szerkesztve ]

(#19400) V/ válasza Wallenberg (#19399) üzenetére


V/
Topikgazda

Tariff insurance opció van Registered Air Mail-hez és nem biztos hogy nem EU Priority Line lesz. Ezek egy része eddig Anglián keresztül lettek küldve, az kiesett logisztikai szempontból és egyébként is lezártak és még csak 1 hét telt el a Brexit mókából, gondolom problémás kiváltani.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.