Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Azonnali VGA-s kérdések órája (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-02-03 23:23:26

LOGOUT.hu

Ebben a topicban tehetitek fel a videokártyákkal kapcsolatos azonnali, sürgős kérdéseiteket! Javasoljuk, hogy mielőtt kérdeztek töltsétek ki az adatlapotokon a konfigurációra vonatkozó részt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#40701) HollyBoni válasza MZsoltee (#40700) üzenetére


HollyBoni
veterán

Azért az a 200W nem olyan sok... Én le sem írom mit hajtok 450-es öreg, de minőségi Chieftec táppal, mert szokásosan sokadszorra kezdődne az okoskodás hogy márpedig az kevés, mikor tökéletesen megy. :W :D

Eddig 04ahgy az egyetlen emberke aki PH-n mondta hogy elég lesz (neki hiszek, nem egy noname emberke), és vagy 15 embertől megkaptam hogy meg fog halni a gépem, olyan is volt aki azt mondta be sem kapcsol.

[ Szerkesztve ]

(#40702) kop8 válasza HollyBoni (#40701) üzenetére


kop8
őstag

ha codegen a 600as akkor az nem jo

GIGABYTE Z77X-UD5H / i7 2600k Scythe Mugen 2 / 20GB DDR3 1600Mhz / RX570 / Corsair RM550 ----Thermaltake Commander MS-I----xiaomi mi5/ mi11

(#40703) mcs


mcs
veterán

Sziasztok!

Gigabyte gyártmányú GeForce kártyák mennyire megbízhatóak? Az egyik kecskeméti üzletben jó pár ezer forinttal olcsóbbak, mint a többi.

(#40704) TSNYB


TSNYB
csendes tag

Sziasztok!

Lenne egy olyan problémám, hogy adott egy Radeon HD5450 videokártya ami dsub hdmi és dvi kimenettel bír. Két kimenetet képes meghajtani ez eddig oké mert van rá kötve két azonos tft kiterjesztett asztallal (d-sub és dvi kimenetekre kötve). A probléma ott kezdődik, hogy tulaj kitalálta rányomna még egy smart tv-t is, a dvi portra kötött monitor tükre ként. Vettem neki dvi-i to 2 dvi-i splittert + egy dvi - hdmi kábelt. Gondoltam összekötöm és elköszönök, de nem így lett valamiért a catalyst és a win 7 is felismeri a harmadik monitort a dvi splitter másik portján, így aztán meg is akad a tudomány mert a kari csak kettőt tud kezelni. Szóval kiterjesztve lehet választani (dsub dvi 1es port, dsub dvi 2es port, dvi két portján), szoftveres tükrözést bekapcsolva müxik mind a három kijelző. De azt sehogy sem tudom megoldani, hogy az elosztó csak egy k.ba..ott elosztó ként működjön és ne switch ként :S. Ötlet?

Ja és persze az auto detect ki van lőve!

Válaszotokat előre is köszönöm!

(#40705) mrgergoke válasza MZsoltee (#40700) üzenetére


mrgergoke
aktív tag

Egy ILYENRŐL van szó. Nem úgy néz ki, mintha túl megbízható lenne, de kíváncsi vagyok, mit mondtok rá. Jó lenne, ha nem kellene új tápot is vennem, annyira azért nem vagyok képben a beszereléssel, meg ilyesmivel. Ezt-azt tudok cserélni a gépben, de tápot sosem szereltem még ki például.

https://rendeljkinait.hu/

(#40706) Shocker válasza Shocker (#40649) üzenetére


Shocker
csendes tag

Ebben senki nem tud segíteni nekem?

http://prohardver.hu/tema/azonnali_vga-s_kerdesek_oraja_2/hsz_40649-40649.html

[ Szerkesztve ]

(#40707) mcs válasza Shocker (#40649) üzenetére


mcs
veterán

Szia!

Egy ilyen Zalman hűtést, vagy újan Arctic Accelero L2-t vegyél. Nekem volt korábban L2 Plus egy Leadtek 9600GT-n, és emlékeim szerint nem is ment igazán 50 fok fölé a gpu terheléskor.

(#40708) shootme2 válasza Shocker (#40706) üzenetére


shootme2
aktív tag

Ilyen öreg és kis értékű kártyánál nem érdemes egy új hűtőre költeni a használtnak pedig egyáltalán nem biztos hogy csendes lesz a ventilátora. A legegyszerűbb megoldás ha leveszed a bordáról a ventilátort majd egy 8cm-es házhűtő ventilátor raksz rá kábelkötegelővel. Jól fog hűteni és csendes is lesz.

(#40709) mcs válasza shootme2 (#40708) üzenetére


mcs
veterán

Ha nincs alatta, és nem is lesz semmilyen kiegészítő kártya, akkor jó ötlet. Máskülönben el fog takarni kapásból kettő szabad slotot maga alatt.

szerk.: bár ahogy elnézem ezt a lapot, nem szegénykedik pci slotokban. :)

[ Szerkesztve ]

(#40710) Shocker válasza shootme2 (#40708) üzenetére


Shocker
csendes tag

Nincs alatta, és jól is hangzik, de az az igazság, hogy sosem csináltam ilyet, és nem is tudom elképzelni, hogyan tudnám rátenni kábelkötegelővel, hiszen akkor hogyan csatlakoztatom a foglalatba?

(#40711) szab.tam válasza Shocker (#40710) üzenetére


szab.tam
nagyúr

így
meg így
és így.
az utolsó fekete szigszalag ugyan, de nekem tetszik... :DDD

elsőre ezeket találtam.
de ha rászánsz 15 percet, és átpörgeted ezt a topikot, képekre koncentrálva, lehet, hogy lesz még...

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#40712) Shocker válasza szab.tam (#40711) üzenetére


Shocker
csendes tag

Sírok, eszembe nem jutott volna, hogy ezt, ami nekem gányolásnak tűnik a moddingolás között keressem, meg eleve. :W
Jogos, köszönöm a soksok segítséget!

(#40713) tomi5244


tomi5244
őstag

Sziasztok!

20db LCD kijelzőből álló videófalat kellene összehoznom. Rendezvény technikai célra. Tudtok ajánlani egy szakmai topikot, hogy egyáltalán, hol induljak el. Vagy esetleg pár infót, hogy miként lehetne ez megoldani.

:R

(#40714) kenny123


kenny123
addikt

Sziasztok!

Adott egy HP Noti (1366x768, AMD Radeon HD 8610G).
Ehhez vettem most egy külső megjelenítőt, egy LG 23MP75HM személyében. AMD driver frissítve, a monitorhoz kapott lemez telepítve. A gép és a monitor HDMI-HDMI kábellel van összekötve.

A probléma a kövezkező:
A monitor elég tompának tűnik a mellette levő noti kijelzőjéhez képest. A vonalak mintha mosottak lennének, színek sem az igaziak.
A másik pedig, direkt néztem ilyen minimálisan vékony kávás monitort (marketing kép ), ellenben nálam 2 oldalt, illetve fent legalább egy fél cm-es káva van, ami sötét, abszolút nem használ a monitor, pedig a felbontás 1080p-re van állítva.

Hogyan, s mivel tudnám orvosolni a fenti problémákat?

Köszönöm szépen előre is!

yo

(#40715) hellboy0415 válasza HollyBoni (#40701) üzenetére


hellboy0415
aktív tag

én tudom mit hajtasz vele és öregem le a proci kupakkal előtted.. Remélem jól mükszik? :)

Samsung S20 ULTRA

(#40716) HollyBoni válasza hellboy0415 (#40715) üzenetére


HollyBoni
veterán

Tökéletesen megy minden. Egy fagyás vagy újraindulás nem volt még mióta megy.

[ Szerkesztve ]

(#40717) hellboy0415 válasza HollyBoni (#40716) üzenetére


hellboy0415
aktív tag

Ezt örömmel hallom. Mizu a csövezéssel? Vizes oldalon firkálsz most, vagy csak itt?

Samsung S20 ULTRA

(#40718) HollyBoni válasza hellboy0415 (#40717) üzenetére


HollyBoni
veterán

Semmi, minden ugyanúgy van ahogy elhoztam (vízhűtésnél is minden okés, hőfokok nagyon barátiak), nyár folyamán fogok foglalkozni a géppel.

[ Szerkesztve ]

(#40719) hellboy0415 válasza HollyBoni (#40718) üzenetére


hellboy0415
aktív tag

Én jól megszívtam mert vettem még egy 480-as radit és az eladó szerint nem eresztett és én kis naiv meg vettem és hát rendesen eresztett minkét oldalán. Még jó hogy volt egy megérzésem és el vittem nyomás próbára mielőtt beraktam volna. Gondolhatod mi lett volna.... :W :W :W Radi vissza gazdinak pénz meg ide... :)

TÉMA OFF mert megint kapok a fejemre. Majd a jó helyen beszélünk. :R

[ Szerkesztve ]

Samsung S20 ULTRA

(#40721) szab.tam válasza ALONSO11 (#40720) üzenetére


szab.tam
nagyúr

ez itt inkább problémamegoldó.
a témának van céltopikja:

Milyen videókártyát?

sőt, magának a kártyafajtának is van szaktopikja...

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#40723) pcgamer01 válasza ALONSO11 (#40722) üzenetére


pcgamer01
senior tag

A Dual-X csak a két ventit jelenti ha jól tudom :)

szab.tam uraság csak segíteni szeretett volna nem kell rögtön lehurrogni :)

Samsung Galaxy S10+

(#40724) szab.tam válasza ALONSO11 (#40722) üzenetére


szab.tam
nagyúr

tényleg segíteni akartalak, nem lehurrogni.
először.

de most már igen. :K :D

1. a kártyavásárlósban meg sem kérdezted.

2. a kártya topikjában viszont valóban utánajártál. ahogy olvasom, elég komoly részletességgel kivesézted a dolgot.
a kérdésekből és a sok rá kapott válaszból kifolyólag elég tájékozott is lettél. szerintem.
az látszik, hogy nem tudsz dönteni, habár többször leírtad, hogy döntöttél...

pl:
"No pontot tettem a kártya mizéria végére.
EZ lett a befutó.
SAPPHIRE 11221-12-40G R9 280X 3GB GDDR5 Vapor-X Tri-X OC Boost PCIE
"

:U :C :DDD

***

ha a szaktopikban egy hónapnyi kérdezz, felelek után sem tudtál a kellő információ birtokába kerülni, és idejössz, akkor találn úgy kellett volna kezdeni, hogy "szanaszét vergődtem már magam a szaktopikban, de itt is megkérdezem, hátha valaki jobban tudja".
nem lecseszni, hogy eme információ hiányában bátorkodtam betenni 2 szakirányú topik linkjét. (nemcsak a nevét, hanem hogy még fáradnod se kelljen, hanem csak kattintani...

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#40726) Vakegérke válasza ALONSO11 (#40722) üzenetére


Vakegérke
veterán

Kaptál két hasznos linket. Mi ez, ha nem segítség?
Mondd, te mindenkivel ilyen kedves vagy, aki nem tolja a feneked alá a kispárnát?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#40727) szab.tam válasza Vakegérke (#40726) üzenetére


szab.tam
nagyúr

vagyok én is úgy néha, hogy túlkergetek egy témát, majd úgy belepörgök, hogy már nem látom a trétől a wúdot... :DDD
de mivel mostanában nem veszek már semmit, így vergődnöm sem kell.
habár azért ennél határozottab szoktam lenni.
viszont így valszeg egyre olcsóbb lesz a kártya.

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#40729) szab.tam válasza ALONSO11 (#40728) üzenetére


szab.tam
nagyúr

igen, csak tudod mi nem vagyunk gondolatolvasók.

betoppantál.
feltettél egy nyilván valóan nem szorosan a topik témájába tartozó kérdést.
jóindulatból rögtön elirányítottalak a 2 szaktopikba.
(mint mindenki mást, aki nem indokolja meg előre, miért ide jött a kártyavásárlási tanácsadási kérdésével. a legtöbben azért itt kezdik, mert nem is tudják, hogy van más hely is.)

erre lecseszel:
"Nem kioktatást kértem hanem segitséget........... :((( "

ennek tudatában persze, hogy utánanéztem, hol, mit, mikor kérdeztél.

és amikor már kellőképpen megsértődtél ezen, akkor kezded el csepegtetni az infókat, amiket nekünk magunktól kellett volna tudni, mint előzményt, hogy miért kérdezed meg itt is.

****

és igen.
amíg a szerkesztés gomb aktív, szoktam nyomogatni...
:DDD

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#40730) wertzui123


wertzui123
csendes tag

Sziasztok! Egy olyan problémám van, hogy játék közben, apró fekete vagy fehér pontok vannak a képernyőn..
Fifa, Cod, Wow megnyitásakor, játék elkezdésekor egyből elkezd pöttyöződni, nagyon idegesítő. Wow-ban úgy tudtam ezt orvosolni, hogy video settings menüben kipipáltam a reduce input lag négyzetet, és szerencsére ott eltűntek.. A többi játéknál nem találtam ilyen lehetőséget. Akinek volt már hasonló gondja, segítsen kérem! :R
Nvidia geforce 640gt videokártyám van.

[ Szerkesztve ]

(#40732) Phvhun


Phvhun
őstag

9800GTX+ kari ma reggel óta 1 sec alatt csonttá fagyasztja a gépemet furmark alatt, játékok alatt meg ~30 sec alatt.

Hőfok elég gyorsan megy föl lehet újra kéne pasztáznom a cuccot?

(#40733) SoulReaver válasza Phvhun (#40732) üzenetére


SoulReaver
veterán

vagy lehet behalt a venti..

(#40734) Phvhun válasza SoulReaver (#40733) üzenetére


Phvhun
őstag

MSI Afterburnerrel felhuztam ventit 100%-ra, visszavettem orajelet 700/1050-re, és 3 perc alatt a kari 105 fokra ment fel furmark alatt, de legalább nem fagy.

Sztem az lesz a gond, hogy túl lassan reagált a venti induláskor, és nagyon megszökött a hőmérséklete a karinak, lehet csak kicsit át kell állítanom a hőmérséklet/venti sebesség görbét.

(#40735) Phvhun válasza Phvhun (#40734) üzenetére


Phvhun
őstag

Jah, állitottam venti profilt most birja játékot is.

(#40736) CJ4567 válasza szab.tam (#40692) üzenetére


CJ4567
veterán

San Andreas 25 fps felett már széthibázik, na a 25 fps jó szemkifolyatásra :DDD

No Sana No Life

(#40737) VoidXs válasza szab.tam (#40692) üzenetére


VoidXs
nagyúr

Dead Space-ekben van még 30-as VSync.

Szerk: csak AMD-n.

[ Szerkesztve ]

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#40738) 08danikA


08danikA
csendes tag

Sziasztok!

Tegnap kijött az új Nvidia driver. Rögtön telepítettem is, de ott kezdődött a baj. A telepítő letörölte a régi drivert de újat nem telepített. Azóta a gép NEM ismeri fel a kártyát (Asus GTX 760 OC 2GB). Abban van a HDMI van kép is rendesen működik minden de csak 256MB-t Használ a 2GB-ból. Letöröltem az összes Nvidia- s Cuccot és újratelepítettem a drivert de nem sikertelen a telepítés.

[ Szerkesztve ]

Oneplus 5T 8/128 | VW Golf MK4 1.9PD | Canon EOS 700D |

(#40739) VoidXs válasza 08danikA (#40738) üzenetére


VoidXs
nagyúr

Nekem is előjött ez a gond, csak nem Win 8-on, hanem az extrém módra bugos .NET-tel "javított" Win 7-en. Újra kellett telepíteni a gépet, de a kártya működött, amennyiben a PhysX-et nem telepítettem.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#40740) 08danikA válasza VoidXs (#40739) üzenetére


08danikA
csendes tag

Köszi a segítséget! Mindenképpen terveztem már az újratelepítést csak nem ilyen formában :(

Oneplus 5T 8/128 | VW Golf MK4 1.9PD | Canon EOS 700D |

(#40741) BackStaBbR


BackStaBbR
csendes tag

Üdv!
Az alábbi konfigot vásároltam. A videókártyával (környékén) van a gondom, mert kissé vibrál a kép. Vízszintes csíkok ugrálnak függőlegesen oda és vissza. Szerintem ezek az adott terület sötétebb árnyalatai, így képez 'csíkokat'. Ez világos színeken alig észrevehető (vagy egyáltalán szinte nem is látható, pl windowsban), azonban ha sötétebb az árnyalat (játék közben, ahol sok a fényeffekt), akkor zavaróbb. A videókártya a monitorral DVI adapteren keresztül érintkezik. Minden alapbeállításon fut, nincs húzva semmi sem. Egyik gyanúsított a tápegység, azonban ezt nem tudom meghatározni, hogy alulméreteztem-e. Valamint nem szívesen adnék ki újabb 20 ezret csak azért, hogy 'hátha'. Tervezem, hogy beszerzek egy DVI VGA kábelt. A driverek frissek, stabil és bétát is próbáltam már, de ugyanaz az eredmény. Játékon belül vertikális szinkronizáció hatására sem javul. Globálisan a driverben bekapcsolva sem. Megpróbáltam 'szoftveresen' növelni a monitor Hz számát, de semmi. Mi mást tehetnék még a hiba elhárítására? Létezik olyan videókártya diagnosztizáló szoftver, ami lefut és kidobja, hogy igen-igen, mégiscsak valami hiba van. Netről rendeltem mindent, a vele járó hátrányokkal együtt. Azt szertném kiszűrni, hogy a videókártyának van e hibája, hiszen a gariztatás most kissé problémás (posta ide-oda), valamint nem szeretnék úgy járni, hogy felküldöm, és úgy jön vissza, hogy semmi baja. Köszönöm a segítséget.
Asrock Z87M EXTREME4 alaplap 36 hó gar.
Asus GTX 660 2GB DDR5 GTX660-DC2O-2GD5 videokártya 36 hó gar.
Coolink CAI01LP hűtőzsír 12 hó gar.
FSP Raider 550W tápegység 36 hó gar.
Intel Core i5-4670K processzor 36 hó gar.
Kingston 120GB SKC300S37A/120G SSD meghajtó 36 hó gar.
Kingston 2x4GB DDR3 2666MHz KHX26C11T2K2/8X memória 99 hó gar.
Media-Tech MT3548 Nebula fejhallgató 24 hó gar
Noname DVI-P/VGA-M VGA adapter 12 hó gar.
Sharkoon VS3-S 4044951013364 számítógép ház 24 hó gar
Thermaltake AF0030 Thunderblade 12cm Piros ventilátor 12 hó gar.
Thermaltake AF0053 Longevity ventilátor 24 hó gar.
+ 1 saját 500GB HDD

(#40742) szab.tam válasza 08danikA (#40738) üzenetére


szab.tam
nagyúr

próbáld meg csökkentett módban uninstallálni. mármint az összes maradékot.
sokszor előfordul, hogy a régit nem törli, mert használatbn van.
az újat pedig nem rakja fel, mert ugye még ott a régi...

***

(#40741) BackStaBbR
a monitor egy régebbi, képcsöves kijelző?
amit már használtál egy régebbi konfiggal, és jó volt?
mert erről nem írtál.
és olyan hibaforrásokat talán nem sorolnánk, amik esetleg nem is lehetnek...

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#40743) #85154688


#85154688
törölt tag

Sziasztok!Én is tegnap telepítettem fel az új Nvidia drivert az Asus GTX770-em-hez és ma amikor indítottam volna a gépet,nem volt kép a monitoron és a gépet nem lehetett kikapcsolni,csak a tápegység lekapcsológombjával tudtam kikapcsolni a gépet.Szerintetek köze lehet az új driverhez?

(#40744) szab.tam válasza #85154688 (#40743) üzenetére


szab.tam
nagyúr

csak párat kell visszaolvasnod, és láthatod, hogy másoknál is akadtak gondok.
kártyád topikjában is érdemes szétnézned, hogyan jártak a többiek.

csökkentett módban sem tudsz belépni?
mert úgy talán vissza tudod tenni a régit.
legalábbis előtte törölni az esetlegesen rossz újat.

(pont az ilyenek miatt csak akkor teszek fel újat, ha nagyon muszáj, és azt is csak akkor, ha nincs vele a többieknél gond. nem azonnal, próbanyuszit játszva...)

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#40745) BackStaBbR válasza szab.tam (#40742) üzenetére


BackStaBbR
csendes tag

Lcd monitorom van, lg w2243s, felbontás 1920x1080.

A régi gépemmel a monitor tökéletesen működött (ezért gondolom, hogy nincs baja). 2db DVI adapterrel is próbáltam és mindkétszer ugyanaz az eredmény.
Kb mennyi az a driver verziószám ameddig visszafelé érdemes próbálkozni?

(#40746) szab.tam válasza BackStaBbR (#40745) üzenetére


szab.tam
nagyúr

igazából a te gondod nem driver problémának tűnik.
(mint ugye kicist feljebb néhány kollégánál.)

sorban:
- volt már igen régen hasonló jelenségem, mindig a kábel volt a ludas.
a saját konkrét esetem az volt, amikor egy nagyobb felbontású monitort szerváltam, és a singlelink/dual link sávszélességének határát már a kábel nem szerette, hiába kellett volna elvinnie.
de az végig dvi volt ugye.

****

állj...
még 1x elolvastam.
írod, hogy dvi "adapter"
nálad ez mit jelent?
mert a kábel az kábel, az adapter pedig átalakító.
és nem értem, ha a monitoron és vga-n is van dvi-d, akkor minek adapter? :F

****

ja, most látom, hogy a monitor analóg....
bocs.

*****

1. az analóg kábel valamit nem szeret. (kényes tech, könnyen zavarhatja valami.)
2. így lehet, hogy csak ennyi: a kábel közel fut valami mágneses zavaró eszközhöz, tápkábelhez, árnyékolatlanság.
-> analóg kábel izolációja, másik kábel kipróbálása. (nemcsak másik átalakító...)

3. valóban 1-el régebbi driver kell.
4. vga hiba.

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#40747) szab.tam válasza szab.tam (#40746) üzenetére


szab.tam
nagyúr

igaz, nekem könnyű a hibakeresés, ezért beszélek ilyen könnyen.
3 gép, mindegyik 3 kijelzőre felkészítve, összekötve, halom kábel.
és van 3 kijelző. (ez alapból 3*3 kábel, + a dobozban...)
van mit cserélgeni.
de amikor én beszopódok! na akkor viszont nagyon... :DDD

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#40748) szab.tam válasza BackStaBbR (#40745) üzenetére


szab.tam
nagyúr

ja, még 1.
ne a frekit piszkáld, hagyd 60-on. (gondolom annyi az alapja.)
hanem nézz a natív, (1:1) felbontásnál kisebbet.
hogy ott is megmarad-e a jelenség.

****

átgondoltam:
mindig valahogy a kábelnél kötök ki. :K

****

mert hogy az általános vga hibák:
vram: színes pöttyöződés.
gpu hiba, hűtési hiányok, túlhúzás: színes háromszögekre esik szét a kép, kimerevedik.
"nem szereti" driver-nél sem ez van...

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#40749) betyarr


betyarr
veterán

üdv!

egy nVidia Geforce GTX 850M lapiban lévő vga kb. melyik asztalinak felel meg?

[ Szerkesztve ]

(#40750) VoidXs válasza betyarr (#40749) üzenetére


VoidXs
nagyúr

Úgy a GTX 2xx széria darabjainak (forrás: GPUBoss).

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Azonnali VGA-s kérdések órája (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.