Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Mobiltelefonok  »  Azonnali mobilos kérdések órája (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#18501) Lacazr93 válasza Gordiann (#18500) üzenetére


Lacazr93
senior tag

Próbáld meg valami fogóval. Vagy a másik oldalról kinyomni

(#18502) antal27 válasza Gordiann (#18500) üzenetére


antal27
tag

Szia.

Én is cseréltem egyszer egy nokia telefonon elő és hátlapot és nekem is volt ilyen gondom.
Lehet kicsit morbid az ötlet,de én úgy oldottam meg,hogy egy csepp pillanat ragasztót csepegtettem a csavarhúzó hegyére,és megvártam míg meg köt.Ez kb 1 perc és utána szépen kijött.De ez csak akkor jó ha a csavar nem szorul.

Egy próbát megér.

Aki hisz a parajelenségekben az emelje fel a kezem.

(#18503) Gordiann


Gordiann
őstag

Ugye ez így átmegy a telefonon, egyik fele "anya", ezt meg tudom fogni fogóval. Viszont a másik részt, ami szét van menve, azt se megfogni, se csavarni.

Ez a ragasztós ötlet ez jónak tűnik viszont, megpróbálom... :U

köszi

(#18504) Olcsi


Olcsi
senior tag

Olyan rss-olvasót keresnék sony ericssonra, ami együtt tud működni az opera minivel, és emellett automatikusan tud bizonyos időközönként fogadni híreket! Létezik ilyen? Hasonló tökéletes lenne, mint a sony ericsson gyári olvasója, csak a teljes hír olvasásához az opera minit használja, ne a gyári böngészőt. Létezik ilyen, vagy ne is álmodjak róla? :)

(#18505) Mt5


Mt5
tag

Helo!
Nokia 5230-ra milyen formátumú téma jó?

A világ nem jó fele halad, vagy csak én nem értem???

(#18506) Olcsi válasza Mt5 (#18505) üzenetére


Olcsi
senior tag

A szokásos nokia formátum: nth?

(#18507) Mt5


Mt5
tag

Ok köszi.

A világ nem jó fele halad, vagy csak én nem értem???

(#18508) tjb007 válasza Mt5 (#18505) üzenetére


tjb007
nagyúr

Mivel Symbianos ezért a .sis kiterjesztésűek.

(#18509) Mt5


Mt5
tag

Kösz

A világ nem jó fele halad, vagy csak én nem értem???

(#18510) konfar.dani


konfar.dani
aktív tag

Sziasztok

Melyik az a Nokia, amin van WLAN meg Bluetooth, de nincs kamera?
Symbian-os.

[ Szerkesztve ]

Los ángeles nunca mueren

(#18511) konfar.dani válasza konfar.dani (#18510) üzenetére


konfar.dani
aktív tag

Megvan, E60.
Esetleg legolcsóbb WLAN-os telót tudtok mondani?

[ Szerkesztve ]

Los ángeles nunca mueren

(#18512) danzi


danzi
tag

Srácok!

T-Mobile fekete USB-s vacak, ment rendesen, nem rég vettem, de most csatlakozik, látszólag van adatforgalom, épp csak net nincs. Ez mitől van? Másik gépen se megy, másik SIM kártyával se megy...

T-mobile-t felhívni 1430on nem bírtam... mikor már 6. alkalom után se tudtam élő emberrel beszélni...

Köszi
d.

''A meggyőződés a tudás legnagyobb ellensége, erről szentül meg vagyok győződve'' - Vonnegut

(#18513) akos3 válasza konfar.dani (#18511) üzenetére


akos3
addikt

E51 az már nagyon olcsó, de megbízhatóan jó telefon. Csak ajánlani tom, az árát megéri!

(#18510) konfar.dani
E60-on kívül ilyen még az E61, de a 9300i is!

[ Szerkesztve ]

(#18514) WildBoarTeam válasza danzi (#18512) üzenetére


WildBoarTeam
aktív tag

Működik már?
Nálunk a cégnél nem ment most a T-net vagy 1-1,5 óráig...valami hiba volt náluk.

blabla

(#18515) danzi válasza WildBoarTeam (#18514) üzenetére


danzi
tag

Nekem ez kb egy hete nem megy... :(

''A meggyőződés a tudás legnagyobb ellensége, erről szentül meg vagyok győződve'' - Vonnegut

(#18516) WildBoarTeam válasza danzi (#18515) üzenetére


WildBoarTeam
aktív tag

És ügyfélszolgálattal azóta sem sikerült beszélni?
Újratelepítés megvolt? :U

blabla

(#18517) danzi válasza WildBoarTeam (#18516) üzenetére


danzi
tag

na az van, hogy az ügyfélszolgálatosnak SEM megy...

viszont default gatewaynek 0.0.0.0-t ad ez a szar. Levittem most tmobil szertvizbe, a csávó nézett, mint a luki nyool, hogy mi a fasz...

ez az USB ZTE modem egy akkora szar, hogy az nemigaz... :((((

''A meggyőződés a tudás legnagyobb ellensége, erről szentül meg vagyok győződve'' - Vonnegut

(#18518) WildBoarTeam válasza danzi (#18517) üzenetére


WildBoarTeam
aktív tag

Szóval akkor a kütyü a sz@r...
Legalább gariban kicserélték?

blabla

(#18519) Daweee


Daweee
őstag

Hello
Adott egy Motorola V1100 és egy Nokia 5230. A moto telefonmemóriájában lévő számokat valami módon át kéne varázsolni a Nokiáéba, ezt általában SIM-en keresztül szoktam megoldani, viszont a motoban nem találok olyan menüpontot ami az egész telefonkönyvet átmásolja a sim-re, csak egyesével lehet pakolni, ez pedig több100 névnél nem jó vicc... Próbáltam géppel is, leszedtem valami motorola phone tools progit, itt be is olvassa, viszont Nokia pc-suite által emészthető formátumba szintén csak egyesével lehet konvertálni. Valami ötlet? :)

(#18520) #62853120


#62853120
törölt tag

Helló!
Samsung j700 telefonommal van olyan gondom, hogy az akksi egy nap alatt lemerül, mikor egész nap nem is használom, csak készenlétben van.
Szervízben kitakarították, utánna egy kis ideig jó volt, de mostmár újra előjött rajta ez a hiba. Nem ez az első Samsung telefonom amivel ez a gond van.
A válaszokat előre is köszönöm.

(#18521) Perry-sama


Perry-sama
tag

Üdvözletem! Köv hó elején szeretnék venni egy androidos telefont, csak nem tudom hogy milyet mert van azért választék. (Bár a SE Xperia X10i teccik de az ára is szép)

Szóval én egyenlőre a Samsung i5700 és a 7500 között vacilálok. Felfigyeltem, hogy a kistesónak 800 MHz-es a procija míg a nagynak csak 500 környéki. Ez azt mutatja hogy jobb a kisebb? Vagy van előnye még a nagyobbnak is. Köszi a válaszokat előre is.

P.

Asus P7P55D | core i7 860 @2.8GHz | CM Hyper TX3 Fan | Asus R9 280X 3Gb | Corsair 4*2 GB DDR3/1600 | WD 1 TB S-ATA + WD 160 GB ATA + Samsung 500 GB S-ATA | Asus DRW-1810 | Chieftech 550 W

(#18522) Karma válasza Perry-sama (#18521) üzenetére


Karma
félisten

Az i7500-at hanyagold, egy letűnt kor maradványa.
Nincs igazi előnye a Spicával szemben.

“All nothings are not equal.”

(#18523) kircipeti


kircipeti
senior tag

Udv!

Van egy Nokia 6234 telom, ami mostanaban elkezdett megbolondulni (pedig par honapos akksi van a szemetladaban). Ha kikapcsolom es vissza, akkor elfelejti az ido- es datum beallitasokat. Bekapcsolt allapotban pedig pittyeg neha egyet es feldob valami "nem megfelelo tartozek" vagy valami hasonlo uzenetet, pedig semmi sincs radugva.

Kezdjek uj telo utan nezelodni?

(#18524) Olcsi válasza #62853120 (#18520) üzenetére


Olcsi
senior tag

Mit tudtak rajta kitakarítatani? Sztem egy ilyen művelet nem javíthat az akksi élettartamán. Vagy?

(#18525) #62853120 válasza Olcsi (#18524) üzenetére


#62853120
törölt tag

Hát gondolom kiporolták, meg ilyenek. Egyébként utánna jobb is lett a helyzet, lehet hogy valami érintkezés vagy tudja a f***om. Csak elég idegesítő probléma..

(#18526) korpicschess válasza kircipeti (#18523) üzenetére


korpicschess
veterán

Nem lehet, hogy nem eredeti az akkud?

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#18527) kircipeti válasza korpicschess (#18526) üzenetére


kircipeti
senior tag

Annak vettem pedig, de meg vissza tudok menni a boltba lenyomni az elado torkan. Rajta van szepen a hologramos matrica is. Probaljam ki a regivel? Igaz az mar kicsit pupos, igy nehezen megy ra a hatlap.

Egyebkent olyan biztos voltam benne, hogy ha valamit cserelni kell a telefonon, akkor jobban jarok, ha kidobom. Az elozo SE T610 telomra is eppen vettem egy zsir uj keszulekhazat, amikor bemondta az unalmast.

[ Szerkesztve ]

(#18528) WildBoarTeam válasza kircipeti (#18523) üzenetére


WildBoarTeam
aktív tag

Az idő és dátum beállításért egy pici gombelem a felelős (ugyanúgy, mint az alaplapoknál), az lemerülhetett vagy érintkezési hibája van, de akár ez is lehet szoftverhiba, mint a hibaüzenet.
Esetleg egy szoftverfrissítés megoldja (nálam a headsetet érzékelte rácsatlakozottnak, pedig nem volt rajta, de jó lett). :K

blabla

(#18529) kircipeti válasza WildBoarTeam (#18528) üzenetére


kircipeti
senior tag

Kiprobaltam halozatra dugva kikapcsolni es ugy nem vesztek el a beallitasok.
Szetkaptam felig: az alaplapot es a kijelzo/gombsor panelt viszont nem tudtam szetszedni. Valoszinu kozotte lehet akkor a gombelem is.
Szoftverfrissitest most kihagyom, annyit nem er a telefon, mint amennyivel lehuznanak egy ilyenert.

(#18530) WildBoarTeam válasza kircipeti (#18529) üzenetére


WildBoarTeam
aktív tag

Hát igen 2-3k egy frissítés....picit kipótolod és veszel egy telót.... :U

Kollégám frissítette most az 5630-asát, mert kinthagyta a napon és megbolondult. :Y
Neki 3k-ba fájt.

[ Szerkesztve ]

blabla

(#18531) runner 125


runner 125
nagyúr

Hali all!

SE K750i-hez kellene nekem vmi szofter, amitől észreveszi a gépem. Ugyanis 1-2 képet kellene lehúznom róla, de alapból nem ismeri fel mint új "meghajtó". Keresgéltem már, de amit eddig találtam vmiért nem tudtam felrakni. :F

Aki tud segítsen legyen szíves.

Köszi.

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#18532) kaller1 válasza runner 125 (#18531) üzenetére


kaller1
veterán

MyPhoneExplorer

.::> <::.

(#18533) runner 125 válasza kaller1 (#18532) üzenetére


runner 125
nagyúr

Felraktam köszi, de valamiért ez sem akarta összeszinkronizálni. Nagy nehezen BT-tal összekapcsoltam őket.

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#18534) dodopek


dodopek
addikt

Sziasztok!
Samsung b2100 vásárlását tervezem,mert a harmadik telefonom "úszik el".Van valaki,aki tesztelte már,használta?Elsősorban természetesen a strapabírósága érdekelne,de kicsit aggódom a kijelző miatt is.A neten csupa kőgagyi menűvel fotózott,vagy fekete kijelzős kép van fenn(vagy olyan,ami akár montázs is lehet).Szal a kérdésem az lenne, hogy egy pl 1024x768as JPG-t meg tud jeleníteni értékelhetően?
Mennyire bírja a port,és a vizet?Pék vagyok,tehát fontos szempont lenne...
Köszi a választ!
Dodo

(#18535) Brianiac


Brianiac
aktív tag

Sziasztok!

Segítség kellene! Adott egy HTC touch diamond a következő hibával: néha elmegy a hang a telefonon azaz minden külső hang elnémul , valamint hosszabb 10-15perces beszélgetéskor egyszerűen lefagy és percekig se kép se hang. Hard reset nem segített, egy ROM frissítés gondolom megoldja a gondokat, egyébként most v.mi Don salari ROM van rajta.

A készülék független, de alapból sz.tem Orange-os volt, mivel az Orange logo ott figyel a hátlapon, tehát először is olyan kérdésem lenne hogyha felraknak rá egy másik ROM-ot nem lehet e újra függő esetleg?? :F Azért fontos hogy tudjam mert a készülék nem nálam van, én csak távsegítséget nyújtok a ROM frissítésben mert az illető nem nagyon ért a dolgokhoz. Aztán ha v.mi nagyobb gond lenne a frissítéssel, az akinél van nem biztos hogy megtudná oldani.

Másik kérdésem hogy milyen ROM-ot ajánlanátok hozzá ami jó is? Akár hivatalos is jó, csak ne legyen gond a felrakásnál.

Lumia 520

(#18536) runner 125 válasza Brianiac (#18535) üzenetére


runner 125
nagyúr

Jah, ki kell próbálni egy másik ROM-mal. XDA forumon nézzetek szét, van rá egy rakat, de talán még magyarított változat is.

Dia-m nem volt, de szvsz ott is külön lehet már az SPL-t cserélni. Ha lecserélitek a gyári (könnyen megeshet, h 1.2-es) SPL-t egy Hard SPL-re, akkor meg fog szűnni az Orange logó, illetve minden ROM-ot (1.2 és 3.5 SPL-űt) fel lehet rá tolni.
Ha azok után sem javul, szerviz.

Nézegessetek XDA-n

[ Szerkesztve ]

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#18537) Brianiac válasza runner 125 (#18536) üzenetére


Brianiac
aktív tag

Az Orange logó csak a hátlapon van, nem a szoftverben, a hátlapon pedig gondolom nem fog megszűnni.:) A fő kérdésem pedig még mindig az hogyha ROM-ot frissítünk akármilyenre lehet e újra függő a készülék? Mert jelenleg független a teló, és nem szeretném hogy egy ROM csere miatt esetleg újra függő legyen. Csak azért mert néhány S.E. illetve Samsung telónál jártam már úgy h szoftvert frissítettem és függetlenből függő lett, de az más kategória mert azok nem okostelók. Ezeknél a PDA-knál viszont nem tudom h hogy megy a függetlenítés.

Lumia 520

(#18538) sputnick válasza kircipeti (#18523) üzenetére


sputnick
tag

szia
nekem is pont ugyanez jelentkezik a telefonomon az órával pár napja.
minden normálisan működik, de ha kikapcsolom elmegy a dátum és az idő.
telefon: 6120classic

kipróbálom én is, hogy mit reagál a töltőre.

[ Szerkesztve ]

Think.

(#18539) BLUE TORNADO


BLUE TORNADO
senior tag

Sony ericsson W595 höz höl lehet java játékokat letölteni ingyen???(a se-portal.hu és a bben.hu oldalak már unalmasak)

Az egész világon az alkoholizmust betegségként kezelik. Egyedül nálunk kérdezik meg: - Miért nem iszol? Beteg vagy?

(#18540) danzi válasza WildBoarTeam (#18516) üzenetére


danzi
tag

Na megvan a megoldás...

_nincs_ elég pénz a számlán... jellemzően ezt csak a szervizes csávü tudta megmagyarázni, ert az ügyfélszolgálatos nem ért hozzá....

Ha lenetezel 40 megát, levon X-et az egyenlegből... aztán ha 100-at (140-nél jársz) leveszi a 100 megához tartozó X-et... és átlép a következő csomagba - amihez már nem volt elég pénz a kártyán....

öhh... buta egy rendszer, meg legalább drága is...

''A meggyőződés a tudás legnagyobb ellensége, erről szentül meg vagyok győződve'' - Vonnegut

(#18541) runner 125 válasza Brianiac (#18537) üzenetére


runner 125
nagyúr

Nem volt egyértelmű, h hol van az Orange logó. ;)

Ha indításkor nincs benne, akkor valszeg már le lett cserélve az SPL, így ROM frissítéskor sem lesz újra függő.

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#18542) HatakeKakasi


HatakeKakasi
tag

sziasztok!
van egy LG GD510em
Képes netezni meg minden, ugye ez a minimum egy új készüléktől.
Vannak ingyenes oldalak, pl a T-mobilosoknak a 0.facebook.com
Nah, az érdekelne, hogy egy ilyen telóval, T-mobilos létemre miért nem tudok felmenni? :/
Egyenlegem nincs (100 ft-m van..) de elvileg ingyenes eleve az oldal.
Folyon azt írja ki, hogy sikertelen kapcsolódás

mi lehet a gond?:(
Van egy Samsung DIVA-m is, ugyan ez van azzal is :/

Nem fogsz belehalni, hogyha válaszolsz az üzenetemre...

(#18543) Brianiac válasza runner 125 (#18541) üzenetére


Brianiac
aktív tag

Értem, köszi a választ.:)

Lumia 520

(#18544) HatakeKakasi válasza HatakeKakasi (#18542) üzenetére


HatakeKakasi
tag

netstart--> rájöttem, bocsi :)

Nem fogsz belehalni, hogyha válaszolsz az üzenetemre...

(#18545) Putyin90


Putyin90
senior tag

Hello mindenkinek!

Mostanában azt hallom és olvasom, hogy a Symbian ideje le fog járni, mert átveszi a helyét az Android meg a többi. Ez mégis mennyire igaz? Hallottam olyat is, hogy lesz majd újabb Symbian OS, ami felveszi az Androiddal a versenyt. Ebből mi igaz?

(#18546) mrlujoak válasza Putyin90 (#18545) üzenetére


mrlujoak
veterán

Mindig is volt olyan, hogy népszerű, és kevésbé az.
Most az Android a "menő", de ettől még a Symbian nem hal meg. Most jön a 3-as, de vannak már screenshot-ok a 4-esről is.
Magát a Symbiant nem kell félteni, mert nagyon sok okostelefonon az fut, és még tervbe sincs véve a platform leállítása.
Csakúgy, mint a Windows platform. Annak ellenére, hogy abból is jön az új verzió még ott vannak a most megjelentek is. Az tény, hogy csökken a kereslet - legjobban a wines okostelefonok körében - de ettől még nem kell félni attól, hogy pár éven belül eltűnnének.

mrlujoak

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#18547) WildBoarTeam válasza mrlujoak (#18546) üzenetére


WildBoarTeam
aktív tag

A Symbian OS nyílt forráskódú, így ez is előnyt jelent a hozzá fejleszthető programok miatt (akár te is beletanulhatsz :DDD ).

(bár az androidhoz is fejleszthetsz saját progit... :U )

blabla

(#18548) WildBoarTeam válasza danzi (#18540) üzenetére


WildBoarTeam
aktív tag

Nem a rendszer buta, hanem az ügyfélszolgálatos egyén, de lehet csak a legegyszerűbb dologra nem gondolt :DDD
Bár neked sem ez volt az első gondolatod...:DDD

És tényleg drága. :K

blabla

(#18549) mirci18


mirci18
addikt

üdv mindenkinek

lenne egy pár kérdésem nokia n-gage akku ügyben.

3 hete vettem egy ilyen telefont az elején még 3 órát bírt a telefon zenelejátszásnál.
most már csak 2 órát bír az akksija.
naponta szoktam tölteni mert minden nap lemerítem.
lehet ezzel az akksival valamit még kezdeni vagy kuka?
másik kérdésem hogyha veszek bele egy újjat nem fog az is úgy járni napi töltéssel?

harmadik kérdésem észrevettem hogy púpos az akksi ez mitől van?

köszi előre is

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#18550) meroly válasza mirci18 (#18549) üzenetére


meroly
veterán

Ha púpos akkor tényleg kuka és vegyél egy másikat.
A napi töltés okozta értékromlás csak évek múltán vehető észre, tehát az új akkuval egy jó darabig nem lesz bajod.

Impossible is nothing

Útvonal

Fórumok  »  Mobiltelefonok  »  Azonnali mobilos kérdések órája (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.