Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Mobiltelefonok  »  Azonnali mobilos kérdések órája (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#19851) syndicate012 válasza Nightdragon (#19841) üzenetére


syndicate012
csendes tag

nekem volt egy se p990i-m az tudta ezt a funkciót. :K

(#19852) kaller1 válasza Brianiac (#19850) üzenetére


kaller1
veterán

A Pulse topikjában lehet hamarabb kapnál választ.... :U

.::> <::.

(#19853) k850 válasza Nightdragon (#19841) üzenetére


k850
addikt

Cső! Nem tudom, hogy melyik szolgáltatónál vagy, de a T- Mobilnak van ilyen szolgáltatása, régebben én is használtam. Láttam már Java alkalmazàskènt is ilyet, de nem nagy bizadalmam volt hozzá.

-Minden telefon annyit ér a gazdájának, amennyit ki tud hozni az ember belőle! Az IQ-val arányos a telefon tudása.

(#19854) ikiviki válasza Brianiac (#19850) üzenetére


ikiviki
aktív tag

Kérjél le egy szolgáltató beállitást..

http://hardverapro.hu/aprok/keres.php?suser=ikiviki&sival=&sctyid=&scmpid=&ssell=

(#19855) ikiviki válasza syndicate012 (#19849) üzenetére


ikiviki
aktív tag

És eszkőzkezelőbe ,mit ir ki a hub-ra,?talán tedd át egy másik usb -hubra ,ha ott is ütkőzét mutat akkor.valami gáz van a teló usb-é jével..

http://hardverapro.hu/aprok/keres.php?suser=ikiviki&sival=&sctyid=&scmpid=&ssell=

(#19856) syndicate012 válasza ikiviki (#19855) üzenetére


syndicate012
csendes tag

elöször is köszi a választ!

meg néztem ott azt irja hogy:ismeretlen eszköz,egérrel jobb klikk,tulajdonságok,ott ez van:nincs illesztő program telepitve.

de ez nem igaz mert mikor rá dugom a telót megy fel az illesztő program majd ki irja hogy használatra kész,
meg nyomom a telón hogy adattárolás(de bármit nyomtam),pár pillanat és már jön a hiba üzenet.
ilyennel még nerm találkoztam pedig már volt pár teló a kezemben.

esetleg még arra gondolok hogy egy usb-s optikai egér van a pc-re kötve hogy nem-e az zavarja? :F

[ Szerkesztve ]

(#19857) Slowman


Slowman
aktív tag

Hello!

Kérdésem az lenne, hogy van-e valaki aki használ Nokia C-5 és tudna nekem működő, hasznos alkalmazásokat mutatni. Mert eddig bármit letöltöttem nem működött. Az is előfordulhat, hogy nem jól csinálok valamit. Letöltöm az alkalmazást, kitömörít, és a .sis file telepítése PCSuittal. Az OVi meg most azt mondja, hogy próbáljam egy óra múlva mert nagy a forgalom... A másik pedig az, hogy még régebben olvastam valahol, hogy van egy progi zenelejátszásra ami nem tagek alapján, hanem könyvtárak szerint rendezi.

Előre is kösz!

(#19858) dudika10


dudika10
veterán

Üdv!

Olyan kérdésem volna, hogy ha sms-t írok egy Nokia 6300-val akkor az 1000 karakterért 1 sms árát számolják fel nekem, vagy 160 karakterenként új sms-nek számolják?
Előre is köszönöm a választ, bocsánat ha már sokszor volt.

Üdv!
Dudika

Prodipe Pro 5 aktiv hangfalpar elado.

(#19859) k850 válasza dudika10 (#19858) üzenetére


k850
addikt

160 karakterenként új sms-nek számolják!
Bizonyos ékezeteknél pl. é, ű stb. több karakternek számolja, ez főleg a SE-nál szokott előfordulni, ebben az esetben ki kell kapcsolni a nemzeti nyelv támogatást, vagy francia ékeztetettel kell írni a szöveget.

[ Szerkesztve ]

-Minden telefon annyit ér a gazdájának, amennyit ki tud hozni az ember belőle! Az IQ-val arányos a telefon tudása.

(#19860) Csokiii


Csokiii
aktív tag

hali

azt szeretném kérdezni hogy a SE C905 plexije az hogy van mert nekem csak plexire lenne szükségem de csak kijelzővel árulják (akkor egyben van a kijelzővel)?
előre is kösszi :R

(#19861) ikiviki válasza syndicate012 (#19856) üzenetére


ikiviki
aktív tag

Az ugy nem jó ,hogy ismeretlen eszkőzként ismeri fell.a be neki manuálisan a drivert akkor..

http://hardverapro.hu/aprok/keres.php?suser=ikiviki&sival=&sctyid=&scmpid=&ssell=

(#19862) syndicate012 válasza ikiviki (#19861) üzenetére


syndicate012
csendes tag

manuálisan adjam meg a drivert? :Y

és azt hogy kell?
mert a pc-hez kicsit hüle vok :O

(#19863) cigam


cigam
félisten

Melyik szolgáltatónál van _egész_nap_olcsó prepaid? (tehát nem csak amikor hétvégén telihold van, hanem kedden 10:34-kor is)

Eddig a legjobb ajánlat az 35.-/perc. Van ennél jobb?

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#19864) BlacKSouL


BlacKSouL
addikt

Mi a különbség a BR-5C és a BL-5C Nokia akksik között, és hol lehet megbízhatóan beszerezni 3100-hoz a BR-5C-t, ami nem vatera és nem gagyi?

Köszi

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#19865) meroly válasza BlacKSouL (#19864) üzenetére


meroly
veterán

Igazából szerintem csak kapacitásban. A 3100-ba BR-5C való. Beszerezni nem lesz egyszerű, mert nem egy mai gyártás....

cigam: vodára tippelek

Impossible is nothing

(#19866) cigam válasza meroly (#19865) üzenetére


cigam
félisten

Ne töltsél ki lottót, VitaMax Standard 41.-/perc. "ragozva" viszont már van olyan irány ahol 49.- a tarifa.
T-Mobile szintén zenész, 41.- az egységes tarifa a DominoNap-ban.
A Praktikum is 41.- egész nap.
Kicsit kartel gyanús ;-)

Djuice kártyás 29 jó lenne, mert 29.- minden irányba. Viszont csak 26 éves korig?!

[ Szerkesztve ]

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#19867) Putyin90


Putyin90
senior tag

Sziasztok!

Mit gondoltok, megérné megvenni egy Nokia N95 8GB-ot 30.000 Ft-ért az N79-esem mellé?

(#19868) meroly válasza cigam (#19866) üzenetére


meroly
veterán

:B
Régóta előfizus, sőt most már céges vagyok. De korábban a vodánál voltak a legjobb kártyás csomagok.... :U

Ezt próbáltad már?

[ Szerkesztve ]

Impossible is nothing

(#19869) cigam válasza meroly (#19868) üzenetére


cigam
félisten

Köszi a tippet, itt találtam + a Postafon 35 perces díjjait. (ami végülis Vodafone)
Sajna a Djuice 1440-en nem sikerült élő emberrel találkoznom, akitől megkérdezhettem volna a 26 éves limit hogyan működik.

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#19870) RootRulez válasza cigam (#19869) üzenetére


RootRulez
félisten

Ha betöltötted a 26-ot nem vehetsz, ha nem töltötted be, akkor vehetsz. Ha betöltötted, akkor vegyél húgod/unokahúgod/lányod/ismerősöd nevére... Ez nem olyan dolog, mint egy előfizetés, ahol le is fejezhetik miattad, akinek a nevére van a cucc. :N

═════════════════════════════════════════

(#19871) zsolt19900


zsolt19900
őstag

Sziasztok!

Lenne egy fogós kérsésem Nokia 1616 os a készülék és azt hol a pitvicébe tudom beállítani rajta, hogy ha hívnak ne csak a szám, hanem a számtulajdonos neve is -igen bent van a telefonkönyvében- kiírodjon.

Merthát azért ez a nagy kérdés, mivel ez egy eléggé idegesítő dolog.

Köszönöm, ha valaki tud rá megoldást.

Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

(#19872) meroly válasza zsolt19900 (#19871) üzenetére


meroly
veterán

+36-al kell elmenteni és akkor kiírja a számot.

Impossible is nothing

(#19873) AkoSCH


AkoSCH
csendes tag

Sziasztok!

SE k800i típusú telefonomon egyszerűen elszállt a térerő.
Végfok probléma lehet?
Érdemes javítattni, vagy tudtok valamit javasolni nekem?

Előre is köszönöm!

Üdv.

(#19874) zsolt19900 válasza meroly (#19872) üzenetére


zsolt19900
őstag

köszi pont hogy a számot kiírja de a nevet nem ez lenne a kérdés

Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

(#19875) meroly válasza zsolt19900 (#19874) üzenetére


meroly
veterán

Igen, tudom, erre mondtam hogy ha a névhez tartozó szám +36-al van elmentve akkor be tudja azonosítani és kiírja a nevet.
Kicsit buta a szoftvere, mert a hívások mindig +36-al érkeznek, csak más telefon a 06-al elmentetthez hozzá tudja párosítani.

Impossible is nothing

(#19876) zsolt19900 válasza meroly (#19875) üzenetére


zsolt19900
őstag

aha szóval nem jó a 06 hanem +36 kell jó ilyenre nem gondoltam megpróbálom köszönöm

Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

(#19877) meroly válasza zsolt19900 (#19876) üzenetére


meroly
veterán

Igen-igen. :K

Impossible is nothing

(#19878) nofi


nofi
őstag

Sziasztok!

Nokia e52-esemhez keresek bluetooth headsetet. A MM-ban szerintem elég jó áron van a BH-105, de az eladó elültette a bogarat a fülemben, miszerint automatikusan nem csatlakozik a telefonhoz, minden alkalommal újra csatlakoztatni kell az amúgy már párosított eszközt. Nekem ez nagyon fontos lenne és furcsállom, hogy manapság erre ne lenne képes minden headset. Valaki tud erről valamit?
Egyébként ha tud vaki más jó ár/érték arányú headsetet, szívesen veszem :R

Xbox GT: nozsolt

(#19879) meroly válasza nofi (#19878) üzenetére


meroly
veterán

Ez baromság sztem.

Impossible is nothing

(#19880) nofi válasza meroly (#19879) üzenetére


nofi
őstag

Szerintem is mostanság ennek alapnak kéne lennie, csak a jelenleg használt Logitech Mobile Expressem pl. nem tudja ezt és ezért elővigyázatos vagyok. Bár nem meglepő a korát tekintve...

Xbox GT: nozsolt

(#19881) meroly válasza nofi (#19880) üzenetére


meroly
veterán

Nekem BH-207-em van és eddig minden telefonommal tökéletesen működött, pedig volt jópár ;)

Impossible is nothing

(#19882) nofi válasza meroly (#19881) üzenetére


nofi
őstag

Csak szerintem ez a logitech headset elég régi motoros már (4-5 éves), meg nem is nokia, szóval nem furcsállom, hogy az automatikus csatlakozás nem működik. Jó lesz nekem ez a BH-105, köszi a megerősítést :R

Xbox GT: nozsolt

(#19883) meroly válasza nofi (#19882) üzenetére


meroly
veterán

Azért ha tudod előtte teszteld, mert a symbian csinál furcsa dolgokat.... :U

Impossible is nothing

(#19884) nofi válasza meroly (#19883) üzenetére


nofi
őstag

Más headsettel ment. Sajnos MM-ben ezt nem tudom tesztelni, de ha nem megy akkor vissza fogom vetetni

Xbox GT: nozsolt

(#19885) cigam válasza RootRulez (#19870) üzenetére


cigam
félisten

Köszi, valószínű ez lesz.

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#19886) Hunter2


Hunter2
addikt

a Vodafone 845-nek mi a Huawei-es típusszáma?

(#19887) JanFe válasza Hunter2 (#19886) üzenetére


JanFe
aktív tag

Huawei Joy

[ Szerkesztve ]

"There is nothing permanent except change"

(#19888) cigam


cigam
félisten

Vannak tapasztalatok pro és kontra az idapt töltivel?

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#19889) Hunter2


Hunter2
addikt

nincs a Vodafone 845-nek topikja vagy csak én nem találom?

(#19890) RootRulez válasza Hunter2 (#19889) üzenetére


RootRulez
félisten

Itt megy róla az eszmecsere. :K

═════════════════════════════════════════

(#19891) masterful87


masterful87
senior tag

SGS-re akartam Brando Ultra Clear Protector Plust venni.
Mivel nem volt így vettem egy MyScreen Protector nevű fóliapakkot, amiben egyből kettő is volt. Az egyik Crystal névre hallgat, a másik meg AntiReflex névre.

Az egyik átlátszó volt, a másik meg ilyen türkiz színű, én úgy saccoltam hogy a Crystal az áttetsző, ezért azt raktam fel a telefonra.
Szépen leszedtem a védő fóliát a lemezről, eligazgattam a kijelzőn, maradt pár buborék, de nem vészes. Aztán valahogy le kéne varázsolni róla a másik védő fóliát! Mert nagyon remélem hogy van rajta másik, mivel ez így ritka ocsmány, eleve maszatos, és nem akar lejönni sehogy, meg a kép se éles így! De hiába próbáltam már mindennel, csak nem akarja a külső védő fólia elengedni a lemezt!

Vagy lehet hogy nincs is rajta két oldalt védő fólia??? Valaki ismeri ezt a fóliát?

A türkiz színűt megnéztem, annak van mind a két oldalán, de az áttetszőről nem bírtam lehúzni a második "bőrt", pedig nincs az az Isten hogy ennek ilyen okádéknak kell lennie?!

Segítsen kérem, aki tud, köszönöm! :)

(#19892) ikiviki válasza JanFe (#19887) üzenetére


ikiviki
aktív tag

az nem a tipusszáma..Huawei U8230 a tipusa

http://hardverapro.hu/aprok/keres.php?suser=ikiviki&sival=&sctyid=&scmpid=&ssell=

(#19893) Hunter2 válasza ikiviki (#19892) üzenetére


Hunter2
addikt

U8120 lesz az. menet közben megtaláltam.

(#19894) zsolt19900 válasza meroly (#19877) üzenetére


zsolt19900
őstag

úgy sem írja ki csak hogy hív és a telefonszámot na :D erre mi lehet a megoldás dobjuk be egy ts kollegának hogy ugyanmár nézzen rá

Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

(#19895) meroly válasza zsolt19900 (#19894) üzenetére


meroly
veterán

Hát akkor passzolom.
Gondolom nincsenek kétszer a névjegyek? Esetleg másold át a telefon memóriába, hátha.... :U

Impossible is nothing

(#19896) sandor01


sandor01
csendes tag

Hali

melyik mobil az amelyiket nugodt szívvel megvennétek? Megbízhatóság használhatóság...stb.

Érdemes várni egy pár hónapot amíg leesnek az árak?

Milyen mobilt vennétek és miért

Sokat segítenétek

kösz

(#19897) meroly válasza sandor01 (#19896) üzenetére


meroly
veterán

Olvasd el lszi az első hsz-t és újra tedd fel bővebben a kérdést! :R

Impossible is nothing

(#19898) meroly válasza meroly (#19897) üzenetére


meroly
veterán

Erre gondoltam, még a topik is rossz.....

Impossible is nothing

(#19899) zsolt19900 válasza meroly (#19895) üzenetére


zsolt19900
őstag

megoldódott a probléma köszönöm szépen a segítséget

Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

(#19900) meroly válasza zsolt19900 (#19899) üzenetére


meroly
veterán

Na és mi volt a gond?

Impossible is nothing

Útvonal

Fórumok  »  Mobiltelefonok  »  Azonnali mobilos kérdések órája (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.