Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Mobiltelefonok  »  Azonnali mobilos kérdések órája (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#18401) HXY válasza szentkuti11 (#18400) üzenetére


HXY
addikt

igen, de van olyan is, hogy az egész kiejlző fekete,
és olyat csinált, hogy bal oldalra került minden.
azaz bal oldalon mutatta a térerőt, és az akkut is. a jobb oldal meg üres volt.

(#18402) BLUE TORNADO


BLUE TORNADO
senior tag

Csákány. Mit szóltok a Sony Ericsson W595-höz??? 20E Ft-ért vettem fél évesen és mmég van rajta egy év gari? Szerintetek megérte ennyi pénzért?(a Vodafone-nál 38000Ft az új ára!!!)

Az egész világon az alkoholizmust betegségként kezelik. Egyedül nálunk kérdezik meg: - Miért nem iszol? Beteg vagy?

(#18403) Bari14 válasza BLUE TORNADO (#18402) üzenetére


Bari14
csendes tag

Én is most szereztem be egy w595-öt 70 Ft-ért:DD
Igaz előfizuval:)

(#18404) ikiviki válasza gabesz78 (#18391) üzenetére


ikiviki
aktív tag

DKU2 kábel és pc-suite avval kitudod a telobol nyerni a számokat..

http://hardverapro.hu/aprok/keres.php?suser=ikiviki&sival=&sctyid=&scmpid=&ssell=

(#18405) ikiviki válasza madd dogg (#18388) üzenetére


ikiviki
aktív tag

Annak ha szoftfrissités nem volt még és nem jőn helyre attól se .akkor alaplap haldoklik..
És elég sok ilyen teló van ilyen,nem te vagy az egyetlen ,,Tipushiba..

http://hardverapro.hu/aprok/keres.php?suser=ikiviki&sival=&sctyid=&scmpid=&ssell=

(#18406) pocokxx


pocokxx
Közösségépítő

Sziasztok!

Nem tudtok olyan progit, amivel meg lehetne nézni a nokia témákat (*.nth) számítógépen? Csak, mert van egy jó pár és nem akarom mindet felrakni a telóra.

köszi.:G

"Egyformának lenni mindenkihez. Emberfeletti nagy szív kell ehhez." - Reményik Sándor

(#18407) Putyin90


Putyin90
senior tag

Nokia N79-hez melyik bluetooth headsetet ajánljátok?

(#18408) utgyuru


utgyuru
aktív tag

Üdv!

Arra keresnék megoldást, hogy egy Nokia telefonból adatokat (telszámok, naptárbejegyzések, stb) át lehet-e menteni egy SE telefonba, persze PC-n keresztül. Egy ismerősöm most váltott, és a szervízben azt mondták neki, van erre program. Valaki tud segíteni?

(#18409) Olcsi válasza pocokxx (#18406) üzenetére


Olcsi
senior tag

Esetleg ez? Próbáld ki...hátha!

(#18410) RootRulez válasza utgyuru (#18408) üzenetére


RootRulez
félisten

Én SE W710-ről küldtem át NOKIA-ra egyenként a névjegyeket és gond nélkül ment PC nélkül is. :K A Nokiában meg van olyan menü, hogy "Névjegy küldése"... :K

═════════════════════════════════════════

(#18411) Olcsi válasza RootRulez (#18410) üzenetére


Olcsi
senior tag

Szerintem azért a kérdés jogos...lehet,hogy nem tudja, nem akarja egyenként atmásolgatni, mert mondjuk nincs annyi ideje...
Egyébként sztem a legegyszerűbb megoldás az, hogy fel a simre az összeset, majd at a másik telefonba, és kész. Ezért tárolom én csakis a simen a számokat...nincs abból olyan sok,hogy ne férjen ra.

(#18412) Ricardo válasza Olcsi (#18411) üzenetére


Ricardo
félisten

Ez csak akkor jó megoldás ha egy névhez csak egy szám tartozik. ha egy emberhez több adat is van akkor nem kivitelezhető normálisan.

(#18413) Olcsi válasza Ricardo (#18412) üzenetére


Olcsi
senior tag

Akkor viszont: nokia pc suite-ban nem lehet olyan formátumban elmenteni, hogy mondjuk pl a my phone explorer tudja kezelni?

(#18414) pocokxx válasza Olcsi (#18409) üzenetére


pocokxx
Közösségépítő

Szia!

Sajnos a link nem működött, mikor néztem, de rákerestem a progira (Themes Viewer ) , de csak *.sis fájlokat lehet megnyitni vele, nekem viszont *.nth kiterjesztésű témáim vannak.

"Egyformának lenni mindenkihez. Emberfeletti nagy szív kell ehhez." - Reményik Sándor

(#18415) zack


zack
nagyúr

Srácok!

Kérnék egy kis segítséget S.O.S.!
Ma estétől elképzelhető hogy X10 tulaj leszek. Ez mind szép és jó, csak nem tudom hogy a mostani W995-ről lementett névjegyzékemet (PC Suite) hogy fogom rátölteni az X10-re... :U Nem tudom hogy a PC Suite látni fogja e az X10-et ill. a mentéseket.
Tudnátok segíteni mivel mentsem le, hogy használható legyen a névjegyzékem? :R

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#18416) spckris


spckris
tag

http://hardverapro.hu/apro/ar_alatt_uj_htc_g2_magic_cserelheto_gyari_fuggetle/hsz_1-50.html
ezt megvettem és se gari,se nem érzékeli a sim kártyát
No service, és mikor rákeresek kézi kereséssel a hálózatra ezta hibaüzenetet adja ki:
your sim card doesnt allow connection to this network
a telefon független több simmel próbáltuk , de ugyan eza helyzet....
SOS! SEGÍTSETEK :F !!!

(#18417) kaller1 válasza spckris (#18416) üzenetére


kaller1
veterán

a telefon független több simmel próbáltuk

Két lehetőség van: vagy hibás a készülék, vagy nem független... :U
Vedd fel a kapcsolatot az eladóval.

.::> <::.

(#18418) spckris válasza kaller1 (#18417) üzenetére


spckris
tag

na végülis kipróbáltuk rendesen :$
t mobileossal működik, hírdetésben gyárilag függetlennek volt hírdetve, mikor átvettük vodafone-s doboz&készülék de vodás kártyával nem működik :S

(#18419) zack válasza spckris (#18418) üzenetére


zack
nagyúr

Valószínű Vodáról már letiltották ha Vodás volt. Pannonról és T-ről még nem. Ezért működhet (még egy darabig). Ha így van, rövidesen kuka lesz.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#18420) Ricardo válasza Olcsi (#18413) üzenetére


Ricardo
félisten

Anno találtam egy olyan opciót hogy "összes küldése", így nem kellett egyenkét küldözgetni, a mostaniba viszont egyesével pötyögtem be, hogy szokjam a QWERTY-t :)

(#18421) szombatitomi


szombatitomi
aktív tag

Hello.

Van egy Nokia E51-em, ami elég leharcolt állapotban van. Tudtok mondani olyan üzletet Debrecenben, ahol megcsinálnának egy kijelző + komplett ház (gombsorral) cserét?

(#18422) spckris válasza zack (#18419) üzenetére


spckris
tag

csak nem...

(#18423) fixedgear


fixedgear
tag

nem ismeri fel a gép a htc magicet amikor rácsatlakoztatom usb módra, csak szoftvert szeretnék frissíteni...nemtalál kb hozzá drivert vagy nemtudom :F
valaki valami ötlet??? :R

LG Optimus 2X P990

(#18424) #40835072


#40835072
törölt tag

az a kérdésem hogy ha pl amerikából hozatok egy független iphonét akkor az működik itteni pannon vagy vodafonos kártyával?

(#18425) kaller1 válasza #40835072 (#18424) üzenetére


kaller1
veterán

Működik. :)

.::> <::.

(#18426) #40835072 válasza kaller1 (#18425) üzenetére


#40835072
törölt tag

tud valaki oldalt ahol lehet olcsón beszerezni 8gb set 3g s iphonét max 50-55 m van rá! mert külföldről tudok 38 ért de canada és nem tud a csaj magyarul:D

(#18427) #40835072


#40835072
törölt tag

szerintetek android vagy windows mobile a jobb?:S

(#18428) Ricardo válasza #40835072 (#18427) üzenetére


Ricardo
félisten

Attól függ mire?

(#18429) legiaap válasza #40835072 (#18427) üzenetére


legiaap
nagyúr

Egyértelműen az Android mindenben jobb.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#18430) #40835072 válasza legiaap (#18429) üzenetére


#40835072
törölt tag

most Iphone és HTC közt gondolkodom de nagyon beleszerettem a Fehér HTC HERO ba meg az Iphone 3g fehérbe is! Melyiket vegyem?

és Ebayon mért ilyen drágák a htc herok?:S kb 500 dollár az iphone meg 200!

(#18431) legiaap válasza #40835072 (#18430) üzenetére


legiaap
nagyúr

Én a Hero-t venném a helyedben.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#18432) #40835072 válasza legiaap (#18431) üzenetére


#40835072
törölt tag

de mért ilyen drágák az ebayon a HTC k?:S drágább mint az Iphone és drágább mint itthon:S

egy FEhér HTC Hero mennyi? postástul?:S vagy hol vegyem?

(#18433) Olcsi válasza #40835072 (#18430) üzenetére


Olcsi
senior tag

Akkor mi a francért akarod külföldről behozatni? A posta iszonyu sokba fog kerülni...ez csak sztem akkor érné meg,ha lenne ismerősöd az adott országban és el tudna neked hozni...

(#18434) #40835072 válasza Olcsi (#18433) üzenetére


#40835072
törölt tag

azért mert az Iphone pl sokkal olcsóbb az ebayon de a htc nem:S ezért kérdezem hogy mért drágább ?:S

(#18435) legiaap válasza #40835072 (#18432) üzenetére


legiaap
nagyúr

Vegyél itt: link vagy itt

[ Szerkesztve ]

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#18436) #40835072 válasza legiaap (#18435) üzenetére


#40835072
törölt tag

ezek 88 ezerbe kerülnek :S

akkor már inkább 65 ért vaterán vagy hardverapron!

(#18437) madd dogg válasza ikiviki (#18405) üzenetére


madd dogg
senior tag

Köszi a választ. Ma megy szervízbe, a 3 hónap hardvergarancia lejárt, de az egy év szoftver még él, ha nem szoftveres, akkor majd megpróbálok szerezni bele alkatrészt. De itt ph-n nem hirdetnek 7373-hoz alkatrészt, a gsm boltokban meg gondolom drága. Valami tipp?

(#18438) HUNcutka_


HUNcutka_
csendes tag

Halihó,

tegnap megfújták az 1 hónapos Samsung S3550 Shark Slideremet. :W

Tudtok hasonló kategóriában mobilt ajánlani? Sürgősen szükségem lenne rá, Vodás vagyok, és korábban problémám volt a Sharkkal, mert az sms-ek összeborultak, lehet, hogy jobban járnék egy függetlennel.

Mindegy végül is, annyit szeretnék csak, hogy ne kelljen naponta tölteni (napi 2-4 órát beszélek rajta) rengeteg smst küldök-fogadok, fényképezni szeretek, de nem életbevágó, füles legyen, mp3 és élvezhető csengőhangok gyárilag. Nem akarok rátölteni-megosztani-multimédiázni. Egy elegáns kasznival megáldott mobil alapfunkcióit használnám hosszú távon.

Köszi!

[ Módosította: #65675776 ]

(#18439) ikiviki válasza HUNcutka_ (#18438) üzenetére


ikiviki
aktív tag

De milyenre gondolsz telóban,vagy is milyet szeretnél tipusra..?

http://hardverapro.hu/aprok/keres.php?suser=ikiviki&sival=&sctyid=&scmpid=&ssell=

(#18440) Nightdragon


Nightdragon
tag

Hali. Lehetséges Nokia E52-esen (Symbian) valahogy kikapcsolni az idegesítő fényképezés hangot? Nem találtam rá opciót sehol, és még néma üzemmódban is adja a hangot fényképezéskor. Ötlet? :F

Még szerencse hogy utálom az uborkát, mert ha szerteném akkor megenném, pedig utálom!

(#18441) kaller1 válasza Nightdragon (#18440) üzenetére


kaller1
veterán

Nem lehet kikapcsolni.

.::> <::.

(#18442) 5230


5230
csendes tag

üdv minden samsungnak!:D témát honnan tudok letőlteni?köszi mert nem találom akár hogy keresem! :(

(#18443) Olcsi válasza 5230 (#18442) üzenetére


Olcsi
senior tag

Tudtommal a samsungokra nem lehet témát letölteni. Ugy értem, alapból nem tudja kezelni a témákat.

(#18444) HUNcutka_ válasza ikiviki (#18439) üzenetére


HUNcutka_
csendes tag

Tegnap vettem a Vodánál egy LG gu230-ast fájdalomcsillapítónak.. háát, ha azt nézem, hogy 3 ropival olcsóbb csak a fehér cápánál, óriási csalódás, hozzá képest fapadosnak tűnik.. A kijelző felbontása, a tudástár, a logika, a billentyűzet kattogása, a légkalapácsnak tűnő rezgés (tényleg rezgő riasztás..:)), jaaaaj... de a legrosszabb talán az, hogy tompán és szerintem rossz minőségben hallom a hívott felet, meg ő is engem. Illetve ehhez a részéhez végképp nem értek, lényeg, hogy torzulnak a beszélgetések, és a hangerőszabályzó se segít a dolgon.

Viszont egyben kellemes meglepetés is, mert úgy 5 évvel ezelőtt még utáltam az LG-t, és sokkal rosszabbra számítottam. Fura, de lehet, hogy csak elfogult vagyok és még a végén szerethető lesz a kütyü?? Pl. rádióról felvettem egy számot, megvágtam a zenét, és azt állítottam be csengőhangnak. Hibátlan! A fényképező szerkesztője mókás, szinte több funkciója van, mint egy Paint-nek..hihi..

A Vodába lassan úgy járok be, mintha hazajárnék (az utóbbi egy hónapban, azelőtt nem voltak készülékvásárlási nyűgjeim), és szerintem még nincs vége a kálváriának. Öööö... jól tudom, hogy 3 napon belül indoklás nélkül másikra cserélhetem? 15-20e között melyik Nokiát ajánlod? Vagy próbáljak meg egy másik Samsungot? Az S3550-ből kicsit kiábrándultam az sms-torlódás miatt, de ezt leszámítva profi elegancia és tudás lakozik benne szerintem, és az ára is baráti. Na szóval, ilyet szeretnék. :K

N

(#18445) WildBoarTeam válasza Nightdragon (#18440) üzenetére


WildBoarTeam
aktív tag

Megkeresed egy filekezelővel a hangfájlt, ami a fényképezőhöz tartozik (valahol a rendszerfájlok között) és egy ugyanolyan nevű hangfájllal felülírod. Természetesen abban már bármilyen dallam lehet, akár nagy csönd is. :D
Bár én nem E52-n próbáltam, hanem 5500-n, de működött.

blabla

(#18446) WildBoarTeam válasza WildBoarTeam (#18445) üzenetére


WildBoarTeam
aktív tag

Ja igen. nem a saját fájlkezelőjével, hanem valami komolyabbal, amivel megtudod nézni a rendszer- és rejtett fájlokat.

blabla

(#18447) legiaap


legiaap
nagyúr

Tud valaki olyan boltot, mondani nekem, ahol kapható a Samsung i5700 Galaxy Spica kártyafüggetlenül, 1 év hivatalos magyar garanciával fehér színben?
Én sehol sem találok, de hátha ti tudtok valami boltot.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#18448) bercee


bercee
tag

sziasztok
segítséget szeretnék kérni tőletek. nemsokára veszek új telefont a t-mobilnál, csak még nem tudom hogy melyiket érdemes.
ezeket néztem ki magamnak: SE vivaz pro, SE x10 mini pro, SE Aino, T-mobile G2 Touch
szerintetek melyiket érdemesebb megvenni?
olvastam olyanokat hogy ezeknek a Sonyknak nem jó az oprendszere mer szimbiános míg a G2 touch-é android. viszont a sonyknak meg jobb a kamerája meg a vivaz ráadásul HD-s. ezek miatt nem tdok dönteni. segítsetek nekem légyszíves!
köszi
Berci

(#18449) ikiviki válasza bercee (#18448) üzenetére


ikiviki
aktív tag

G2-őt .androidos telóé a jővő..

http://hardverapro.hu/aprok/keres.php?suser=ikiviki&sival=&sctyid=&scmpid=&ssell=

(#18450) bercee válasza ikiviki (#18449) üzenetére


bercee
tag

de annak nem gyengébb a kamerája? meg amúgy a SE x10 mini pro is androidos.

Útvonal

Fórumok  »  Mobiltelefonok  »  Azonnali mobilos kérdések órája (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.