Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Mobiltelefonok  »  Azonnali mobilos kérdések órája (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#18851) meroly válasza k850 (#18850) üzenetére


meroly
veterán

Jogos, de ezt nem kérdezte :DDD

Impossible is nothing

(#18852) Chili7


Chili7
őstag

Köszi a válaszokat. Közben megnéztem, hogy a tegnap elvesztett E51-em tudta a HSDPA-t is. Ezek szerint ha a netezésben nem akarok az E51 szint alá menni, akkor már a 3G nem is elég?

(#18853) meroly válasza Chili7 (#18852) üzenetére


meroly
veterán

Hát igen.
Bár szvsz az umts is élvezhető egy mobilon. Én pl csak gprs-ezni szoktam, mert a 6230i ezt tudja ;)

Impossible is nothing

(#18854) Brianiac


Brianiac
aktív tag

Üdv.

Van egy androidos T-mobile Pulse-om, olyan kérdésem lenne hogy ezen és a többi telón az alkalmazások pl. Google sky hogyan állapítják meg az égtájakat? A giroszkópot használják?

Lumia 520

(#18855) #85552128


#85552128
törölt tag

Sziasztok!
3,2"-os kijelzőnek elég a 240x400-as felbontás, vagy már eléggé pixelhalmaz lesz?

(#18856) Vasinger!


Vasinger!
nagyúr

Újabb kérdés csokorral fordulnék hozzátok:

Hogyan tudom frissíteni a GPS-t a telefonomon?

Ki lehet kapcsolni valamilyen program segíségével az exponálás hangját?

Van rá olyan progi, ami villogtatja a bill.-t ha nem fogadott hívásom van?

Ami bekapcsolva tartja a ledet?

Egy jobb zenelejátszó?

Egyelőre ennyi, előre is köszönöm! :R

Szaby59: Nekem 2.2 és 2.4-es telómon is akkora felbontás, valószínűleg, ott már erősen láthatók lesznek a pixelek. :(

(#18857) WildBoarTeam válasza Vasinger! (#18856) üzenetére


WildBoarTeam
aktív tag

Ha még mindig az N73-ad van (adatlapon ez szerepel), akkor innen próbálj keresni valamit a híváskezeléshez, zenelejátszáshoz, stb.
A GPS-t passzolom. De valaki biztos segít.

blabla

(#18858) Lacazr93 válasza meroly (#18841) üzenetére


Lacazr93
senior tag

Szalagkábel is volt cserélve :) (Nemegyszer :DDD )

(#18859) Vasinger! válasza WildBoarTeam (#18857) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

Nem, már C5 van, kijavítottam az adatlapon.
Ismerem ezt az oldalt, csak valami konkrét progit vártam volna. :B

(#18860) meroly válasza Lacazr93 (#18858) üzenetére


meroly
veterán

Akkor passzolom :(

Impossible is nothing

(#18861) whited


whited
addikt

helloka
pls help me!!! :B
Van 1 i8910-em és átkonvertálok 1 vidit mp4-be, azt lejátsza, viszont ha átkonvertálok 1 másikat de Hd-ban mp4-be azt már csak a hangot játsza le :( :W

Ha nem válaszolok a PM-re, elképzelhető, hogy nem kaptam meg, ilyenkor kérlek küld el újra, köszönöm

(#18862) fenergie86


fenergie86
tag

Sziasztok! Van egy Nokia 1100-as csúcsmobilom. A probléma csak annyi vele, hogy bekapcsolás után nem érzékeli a hálózatot ( T-mobile). Valakinek van valami használható ötlete, hogy mit lehet ilyenkor csinálni, hogy jól működjön? Köszi előre is a válaszokat! ÜDV! :R

Nem hiszek azoknak, akik napokig képesek vérezni és nem halnak bele. Ez boszorkányság...

(#18863) Godzso


Godzso
csendes tag

Sziasztok!

Érdeklődni szeretnék, hogy tudtok-e olyan szoftverről, amivel a Sony Ericsson W300-as telefonomról le tudom menteni a telefonkönyvet .mdb - formátumúra?
Vettem egy RBM2-t és az ő szoftverével mdb-t tudok beimportálni, vagy egyesével a személyeket. Aminek nagyon nem örülnék, mert egy darabig eltartana ... :((

Ne felejtsétek el, hogy ez egy planetárium és nem egy bangkoki kupleráj!

(#18864) werszomjas


werszomjas
őstag

Sziasztok.

Bluetooth Headsetet szeretnék venni, olyat, ami egyszerre két telefont is tud kezelni.

Ha létezik ilyen tudnátok mondani néhány típust? :R

üdv

(#18865) Zsom!


Zsom!
tag

Sziasztok!

Érdeklődnék, hogy Pesten van olyan bolt ahol el lehet hoznia telefont kipróbálásra? Mondjuk egy hétre? Vagy telefon kölcsönző? Mert egy telefon apró hibáit nem lehet egy 5 perces nyomkodással meglelni. Mostani mobilomnál is az van/volt elolvastam a tesztet, elégedett voltam, nyomkodtam kb. 10 percet, elégedett voltam, majd egy hét után visszavittem volna. :( Majd legközelebb nem szeretném elkövetni ezt a hibát. :N

[ Szerkesztve ]

(#18866) Real93 válasza Zsom! (#18865) üzenetére


Real93
aktív tag

Hát én még nem hallottam ilyenről, de most hogy így mondod tényleg nem lenne rossz.:) Valaki kinéz magának mondjuk három telefont, amik közül nem tud választani, azokat kibérelhetné pár napra x ezer forintért, és egyből könnyebb lenne a döntés :D

(#18867) Zsom! válasza Real93 (#18866) üzenetére


Zsom!
tag

Ezaz! Mit tudom én, egy ezres 2 napra. Szerintem jó ötlet. Akár valamelyik szolgáltató is csinálhatná. :K

[ Szerkesztve ]

(#18868) kaller1 válasza Zsom! (#18867) üzenetére


kaller1
veterán

Érthető okokból nincs ilyen, de ha lenne is, elég zsebbenyúlós kauciót kellene letenni a telefonért. :U

.::> <::.

(#18869) Zsom! válasza kaller1 (#18868) üzenetére


Zsom!
tag

Hát igen elég sokan lelépnének a telóval. :( :((( Valamit biztos lehetne ellene tenni.

[ Szerkesztve ]

(#18870) szkury válasza Zsom! (#18869) üzenetére


szkury
tag

A szolgáltatók néha még az előfizú díját se tudják behajtani, a legkisebb kockázatot vállalják!
Nem védeni akarom őket! :(

Az élet egy olyan dolog amiből élve nem tudsz kikerülni! Mindenkinek van egy málna!

(#18871) Godzso válasza Godzso (#18863) üzenetére


Godzso
csendes tag

Valaki esetleg találkozott ilyennel ?
Nagyon bízom benne, hogy nem egyesével kell áttennem, mert az órákig tartana... :((

Ne felejtsétek el, hogy ez egy planetárium és nem egy bangkoki kupleráj!

(#18872) dedike válasza kaller1 (#18868) üzenetére


dedike
addikt

meg a napi bérleti díj is vetekedne egy Suzuki SX4 napi bérleti díjával... :U

Jó szerencsét!

(#18873) kaller1 válasza Godzso (#18871) üzenetére


kaller1
veterán

Van benne telefonkönyv mentés, szabványos vcf formátumban, amit felszimkronizálsz a gmail fiókodba, onnan meg le a készülékre.

.::> <::.

(#18874) ikiviki válasza Godzso (#18863) üzenetére


ikiviki
aktív tag

Mensle a telefonkőnyvet a karira .és beleteszed a RBM2 be lemented..

http://hardverapro.hu/aprok/keres.php?suser=ikiviki&sival=&sctyid=&scmpid=&ssell=

(#18875) liverpool321


liverpool321
csendes tag

(#18876) k850 válasza liverpool321 (#18875) üzenetére


k850
addikt

Ha nem kimondottan az internet alkalmazások miatt vásárolnád, akkor teljesen fölösleges egy ilyen op. rendszerű telót venned. Egyébként gmail nélkül is használható, csak ő azzal akar együttműködni.
Gondold át, hogy mire van igényed és úgy válasz készüléket. Fölösleges egy nagy tudású készüléket választani telefonálásra és egy pár SMS-re.
:K

-Minden telefon annyit ér a gazdájának, amennyit ki tud hozni az ember belőle! Az IQ-val arányos a telefon tudása.

(#18877) Vasinger! válasza Vasinger! (#18856) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

#18856 UP? :F

A 3. kérdésemre megtaláltam a progit, csak azt nem értem, hogy most akkor azt nekem minden indításkor nekem kell manuálisan elindítani? :F

(#18878) meroly válasza Vasinger! (#18877) üzenetére


meroly
veterán

Hááát inkább a nagy symbian topikban kérdezd.
Az exponálást a fényképezés/opciók/beállításoknál nem lehet? A led-et bekapcsolva úgy érted, hogy elemlámpaként?
Hát erről beszélgettünk jó sokat egy másik telefon fórumjában, mindjárt megkeresem, egy srác valami béta programot linkelt.

Impossible is nothing

(#18879) meroly válasza meroly (#18878) üzenetére


meroly
veterán

Na meg is van: [link]

Impossible is nothing

(#18880) Vasinger! válasza meroly (#18878) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

Köszi a segítséget. :R

Igen, erre gondoltam.

Nem, nem lehet ott kikapcsolni. :)

(#18881) meroly válasza Vasinger! (#18880) üzenetére


meroly
veterán

Nincsmit.
Ha ez a zseblámpás dolog működik, akkor számolj be mindenképp.
Kíváncsi vagyok. :K

Impossible is nothing

(#18882) Vasinger!


Vasinger!
nagyúr

meroly: Rendben, amint van hír szólok. Egyébként N73-ra én használtam ilyen zseblámpa progit anno. :K

[ Szerkesztve ]

(#18883) BLUE TORNADO válasza atee89 (#18817) üzenetére


BLUE TORNADO
senior tag

Csá atee89. Nekem is csinált ilyet az egyik nokiám. A vége az lett h többet nem kapcsolt be a telóm. Szerintem vegyél új akksit bele, vagy ha garis akkor add be hogy meg tudják nézni!

Az egész világon az alkoholizmust betegségként kezelik. Egyedül nálunk kérdezik meg: - Miért nem iszol? Beteg vagy?

(#18884) liverpool321 válasza k850 (#18876) üzenetére


liverpool321
csendes tag

Köszönöm a választ.
Nem csak telefonálásra, és SMS-re használnám, csak nem használnám rendszeresen az internetet (csak wifin néha).

(#18885) k850 válasza liverpool321 (#18884) üzenetére


k850
addikt

Szia! :)
Gondoltam én is, egy kis zene hallgatás, fényképezés esetleg játék.
Hidd el, hogy az Android azért nagy előre lépés a mobilkommunikációban, mert sok alkalmazás az internettel együtt működik pl. Facebook, gmail stb. Automatikusan frissíti az alkalmazásaidat, nem kell manuálisa letöltögetni, naprakész a levelezésed, közösségi portálok stb.
Ha te pont erre nem tartasz igényt, vagy nem is használod, akkor inkább egy más operációs rendszerű készüléket keres, ami a te igényeidet jobban kielégíti. Az Androidnak is meg van a maga buktatói, ha beleolvasol az fórumukban, láthatod, hogy ott sem fenékig tejfel az élet. Nem árt ha járatos vagy egy kicsit az informatikában, mert nem mindenkinek magától érthető a rendszer használata.
Most nagyon felkapott ez az op. rendszer, sokan csak dicsekvés kedvért ugranak rá. Az biztos, hogy most olyan formában van, hogy azt sugallja az embereknek, hogy ő a megváltó.
Csak nem szabad elfelejteni, hogy akaratunkon kívül ez a rendszer, belevisz olyan plusz költségbe, amit lehet, hogy nem is akartuk volna. Tehát, át kell jó alaposan gondolni, hogy van-e rá plusz anyagi keret az internet használatért. Ha igen, akkor hajrá, de ha sajnálunk egy-két ezer Ft érte, akkor fölösleges a tudás.
:R

-Minden telefon annyit ér a gazdájának, amennyit ki tud hozni az ember belőle! Az IQ-val arányos a telefon tudása.

(#18886) vwpolopg


vwpolopg
őstag

Sziasztok! A symbianes telók nem tárolják valami logfájlban az elküldött smseket? Részegen elküldtem egy smst, amit aztán kitöröltem, és meg kellene tudnom mi állt benne... mert akinek küldtem nem hajlandó elmondani. Ami azt illeti szóba se áll velem azóta, szóval ha van valakinek bármi tuti tippje, nagyon megköszönném:D

(#18887) sunny84 válasza vwpolopg (#18886) üzenetére


sunny84
senior tag

dobj az illetőre egy pokrócot és vedd el a telóját olvasd el és szaladj el mire leveszi a pokrócot magáról.. persze a telót tedd le neki :DDD :DD

viccet félre téve pasz ... :U

" Ez nem autó ez HONDA " - Ha második vagy, te vagy az első, aki veszít. -

(#18888) vwpolopg válasza sunny84 (#18887) üzenetére


vwpolopg
őstag

van köztünk 200+km, meg mostmár egy qrvanagy fal is:DDD

én is úgyérzem, hogy ez bukta, pedig perpill egyszerűbbnek tűnik a szolgáltatótól megszerezni valahogy az smst, mint a csajtól...

(#18889) Lacazr93 válasza vwpolopg (#18888) üzenetére


Lacazr93
senior tag

Szolgáltató :) Nekik ki kell adniuk

(#18890) vwpolopg válasza Lacazr93 (#18889) üzenetére


vwpolopg
őstag

Nem nyert:( Azt mondták nem látják az smsek tartalmát... biztos hazudtak, dehát nem vagyok hatóság, h kötelesek legyenek kiadni...

(#18891) Lacazr93 válasza vwpolopg (#18890) üzenetére


Lacazr93
senior tag

Ejjj.. :F Nekem hál isten be van kapcsolva, hogy a kimenő üzeneteket is mentse :)

(#18892) mrlujoak válasza vwpolopg (#18886) üzenetére


mrlujoak
veterán

Szia!

Ha jól emlékszem van olyan symbianos progi, amivel elolvasható a törölt sms.
S60 v5-re itt van a progi. ShowDelMsg

Próba cseresznye. Vagy meggy...

mrlujoak

[ Szerkesztve ]

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#18893) Quasi_modo válasza mrlujoak (#18892) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

symbianos progi, amivel elolvasható a törölt sms.
Csak addig olvasható, amíg fizikailag a helyére nem íródott valami.

valami

(#18894) BLUE TORNADO


BLUE TORNADO
senior tag

SE w595- re lehet telepíteni GPS-t? Ha lehet akkor hol lehetne letölteni egyet????

Az egész világon az alkoholizmust betegségként kezelik. Egyedül nálunk kérdezik meg: - Miért nem iszol? Beteg vagy?

(#18895) Lacazr93 válasza BLUE TORNADO (#18894) üzenetére


Lacazr93
senior tag

Csak külső gps vevővel tudod használni :)

(#18896) Vasinger!


Vasinger!
nagyúr

Hálózatnak mit állítsak be a mobilomon?
Kettős mód, UMTS, vagy GSM?

Csak telefonálásra és üzenetküldésre használom, netezni nem netezek.
(A GPS meg gondolom külön kat.)

(#18897) k850 válasza Vasinger! (#18896) üzenetére


k850
addikt

GSM, ez a mód valamivel kevesebb energiát fogyaszt.

-Minden telefon annyit ér a gazdájának, amennyit ki tud hozni az ember belőle! Az IQ-val arányos a telefon tudása.

(#18898) cyber86


cyber86
őstag

Hali. Lenne egy olyan problémám hogy a sony ericsson xperia x10 mini nem tud kommunikálni bluetooth-on semmilyen telefonnal. :( Valami progiról hallottam, hogy fel kell rakni. valaki meg tudná mondani, hogy mi a neve? A választ előre is köszönöm!

Asus Rog Strix Z790-E Gaming Wifi II, 14700K, 2x16 GB Corsair Vengeance 7200Mhz,Artic LF II 420, XFX 6750 XT 12GB, Samsung 980 PRO 1 TB M2 , Asus Rog Strix 850G, Be Quiet Shadow Base 800FX, Acer Predator XB273UNV

(#18899) Lacazr93 válasza cyber86 (#18898) üzenetére


Lacazr93
senior tag

Bluetooth File Transfer a neve :) Android marketből letölthető :)

(#18900) Jarod1


Jarod1
addikt

Van valakinek Tapasztalata az alábbi mobilról?

WIFI Sciphone i9 i9+++ W009 Dual 2

Útvonal

Fórumok  »  Mobiltelefonok  »  Azonnali mobilos kérdések órája (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.