Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Mobiltelefonok  »  Azonnali mobilos kérdések órája (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#19901) roti86


roti86
őstag

Sziasztok.

Melyek azok a Nokia modellek, amiket be lehet úgy állítani, hogy csengés közben bemondja a hívó nevét?

(#19902) Pindur90


Pindur90
csendes tag

Sziasztok!

Nem tudja valaki honnan lehetne esetleg játékot tölteni erre a telóra?? :F
Ami műkszik is rajta..
Ugyanis mindig valami java problémája van.. (samsung s3550)

[ Szerkesztve ]

(#19903) zsolt19900 válasza meroly (#19900) üzenetére


zsolt19900
őstag

tényleg a számos dolog csak elsőre valami nem akart stimmelni

Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

(#19904) RootRulez válasza roti86 (#19901) üzenetére


RootRulez
félisten

nekem Ericsson csinálta úgy, ha hangtárcsázás volt elmentve az illetőnek, elmondta csörgés előtt az általam bediktált hangcímkét. :K

═════════════════════════════════════════

(#19905) Sish


Sish
tag

Sziasztok!

Az a problémám lenne nekem, hogy a telómon (nokia 5310) frissíteni szerettem volna a szoftvert. Ezt el is kezdtem szépen csinálni a Nokia Ovi Suite programmal, pontosan követtem minden leírását stb és amikor ott jártam hogy na akkor telepíti az új szoftvert, egyszercsak a teló lefagyott a programmal együtt, vártam fél órát addig hozzá se nyúltam egyikhez se de ugyanott tartott minden ahol elkezdtem... A telefon világított a háttérrel és a fél órával ezelőtti időt mutatta. Nem tudtam mit csináljak úgyhogy lekaptam az adatkábelről, a telefon ezután se reagált semmire úgyhogy kivettem az aksit aztán újra be és természetesen abszolút nem akar azóta elindulni ezért szeretnék tőletek tanácsot kérni, hogy mit lehetne vele csinálni. Szerelőhöz nem igazán akarom vinni csak nagyon végső esetben :( A telefon nem volt jailbreakelve, hackelve stb. teljesen tiszta. T-Mobiltól lett vásárolva lassan már két éve. Ha esetleg olyan tanácsot tudnátok adni ami sérti a fórum szabályzatait, akkor légyszi pm-be írjátok meg. Előre is köszi a segítséget! :)

Bocsáss meg ellenségeidnek, de jegyezd meg a nevüket!

(#19906) HoReSz1975


HoReSz1975
őstag

Hi @ all!

Nokia 5230 -ra lehet Garmin navit felrakni, mint 5800 -ra :F Másik kérdés Samsung 5620 -ra milyen navit lehet felrakni :F

:R :R :R

(#19907) mrgerison


mrgerison
csendes tag

Ha valami tartozék kell, nézzétek meg a skyphone.hu-t én ott vettem egy BH-501-es sztereó bluetoothos headsetet 6 ezerért!!!!! hát az nem drága és azonnal kapcsolódik.

(#19908) meroly válasza roti86 (#19901) üzenetére


meroly
veterán

A symbianos nokiákban lehet.

Impossible is nothing

(#19909) bberni válasza roti86 (#19901) üzenetére


bberni
csendes tag

Az 5230 és az 5800 tuti bemondja a hívó fél nevét, ha beállítod :)

(#19910) roti86 válasza meroly (#19908) üzenetére


roti86
őstag

Köszönöm mindenkinek :R

A symbianos Nokiák mindegyike tudja ezt? Az S40 ugye nem Symbian?

(#19911) meroly válasza roti86 (#19910) üzenetére


meroly
veterán

Hát hogy mindegyik tudja-e azt nem tudom, talán a régebbiek nem, ha megerősítésre vágysz, akkor kérdezz rá a Nagy symbian topikban.
Az S40 az nem symbian, így van.

Impossible is nothing

(#19912) RootRulez válasza bberni (#19909) üzenetére


RootRulez
félisten

És hogy kell beállítani? :U

═════════════════════════════════════════

(#19913) bberni válasza RootRulez (#19912) üzenetére


bberni
csendes tag

Üzemmódok-ba bemész, ott kiválasztod azt az üzemmódot, amit használsz (nálam az Általános). Teszteszabás-ban a Hívó nevének kimondásá-t Be-re kell állítani :)

(#19914) RootRulez válasza RootRulez (#19912) üzenetére


RootRulez
félisten

Üzemmód Hívó nevének bemondása Be

mod:
Igen, közbe utánajártam, köszi minden esetre!

[ Szerkesztve ]

═════════════════════════════════════════

(#19915) RootRulez válasza RootRulez (#19914) üzenetére


RootRulez
félisten

Még valami, nem lehet ezt átállítani magyarosabb kiejtésre? :U

═════════════════════════════════════════

(#19916) maru


maru
aktív tag

Sziasztok

Nokia 6233-as készüléken nincs rajta a számológép. Lehet valahogy pótolni?

(#19917) kaller1 válasza maru (#19916) üzenetére


kaller1
veterán

Az kizárt, hogy "nincs rajta". :U

Egyébként java-s számológép app van pár darab, tegyél fel egyet.

.::> <::.

(#19918) maru válasza kaller1 (#19917) üzenetére


maru
aktív tag

Hát lehet, hogy "kizárt", de én nem találom :D
köszi a választ
rákeresek

(#19919) bberni válasza RootRulez (#19915) üzenetére


bberni
csendes tag

Szerintem nincs magyarosabb kiejtése :N

(#19920) RootRulez válasza bberni (#19919) üzenetére


RootRulez
félisten

Feltettem egy ilyen látáskárosultaknak készült szoftvert és abban van magyar hang, de csak a program használja a nokiának nem lehet beállítani a teltelepedett "Esztert". :N

═════════════════════════════════════════

(#19921) runner 125


runner 125
nagyúr

Hi,

SE K750i-hez kellene nekem valami driver, képeket akarom kábelen keresztül a gépre húzni, de egyelőre nem találok semmi használhatót.

Köszi.

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#19922) kaller1 válasza runner 125 (#19921) üzenetére


kaller1
veterán

(#19923) runner 125 válasza kaller1 (#19922) üzenetére


runner 125
nagyúr

Köszi szépen.

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#19924) akos3 válasza kaller1 (#19922) üzenetére


akos3
addikt

OFF kaller1 : Nem is láttam még a jó kis rangodat! :C Mióta van? Jah és mivel érdemelted ki? grat!

OFF END

(#19925) sdd2 válasza akos3 (#19924) üzenetére


sdd2
veterán

Sziasztok!
Adnak a greenheart telefonokhoz tokot pontosabban abban van a telefon.Nem tudjátok véletlen honnan lehetne venni vagy szerezni?

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#19926) ikiviki válasza Sish (#19905) üzenetére


ikiviki
aktív tag

Te magánba.nem biztos hogy megtudod csinálni.szervizboxal lehet..

http://hardverapro.hu/aprok/keres.php?suser=ikiviki&sival=&sctyid=&scmpid=&ssell=

(#19927) Girmin


Girmin
csendes tag

Hali!
Sony Ericsson V630i telefonom van
hogyan tudok rá más szoftvert rakni?
K610 szoftverre gondoltam.

(#19928) Geby


Geby
tag

Sziasztok!

Van két Nokia 6500 Slide telefonom, egyik magyar másik finn gyártmány. Egyik 10.00-s fw, másik 9.40. A Nokia Software Updater mindkét telefont frissnek mondja, nem talál újabb fw-t.

A probléma az hogy át szeretném pakolni az egyikről a másikra a kontaktokat/beállításokat/stb. A PC Suite 7.1.51.0 szépen lementi az eredeti telefonról. Belenézek NBUExplorerrel, akkor látom hogy ott van mind a ~500 kontakt, fényképek, stb. Viszont mikor a másikra tölteném fel akkor arról lemaradnak a kontaktokhoz tartozó fényépek. (Jobbik esetben. Rosszabbikban nem megy fel az összes kontakt, hanem csak 300 körüli, de azt írja hogy minden OK)

Ha a telefonszinkronizálót (telefonköltöztetőt) használom BT-n keresztül a két telefon közt akkor szintén ugyanez a helyzet. Nem megy át az összes kontakt, fényképeik meg aztán végképp nincsenek.

Létezik-e valami használható telefon kezelő progi a PC Suiteon kívül. Valakinek valami okos megldása a problémára ?

üdv

(#19929) Slowman


Slowman
aktív tag

Hello!

Regisztráltam az OVI-ba meg minden és rákattintok az ingyenes program küldése mobilra és a szám is jó, de nem küldi el mikor azt írja, hogy el lett küldve :U .

(#19930) bberni válasza Slowman (#19929) üzenetére


bberni
csendes tag

Én valamelyik nap délelőtt kértem programot az OVI-ból SMS-en, és csak késő délután jött meg az SMS, amiben csak egy netes elérési út volt. Érdemesebb összekötni a géppel a telót és úgy letölteni, amit akarsz, ha van rá mód.

(#19931) RootRulez válasza Slowman (#19929) üzenetére


RootRulez
félisten

SMS-ben is csak linket fogsz kapni, amit le kell töltened. Wappal vagy wifivel. :K Szóval program nem fog neked menni. :N Persze ha van valamelyik netelérés a telefonodon ez nem jelent problémát. :N

═════════════════════════════════════════

(#19932) Slowman válasza bberni (#19930) üzenetére


Slowman
aktív tag

ahha, direkt letiltattam a Wap-ot Wi-Fi meg nincs :U . de az a baj, hogy mikor össze van kötve akkor is mobilra akarja küldeni SMS-be. nem igazán értem az OVI témát. hogy lehet ovi + kábel történetet összehozni?

(#19933) #62853120


#62853120
törölt tag

Helló!
Vodafone 845 telefont vettem, és olyan gondom van vele, hogy a névjegyeket nem mindég jeleníti meg. Be van kapcsolva, hogy a SIM-en és a telefonon lévő számokat is megjelenítse, de valamikor mutatja, valamikor nem. Mi lehet a baj?
Előtte Samsung j700-am volt, és azzal lettek mentve a számok.

Valamit háttérnek, nem tudok saját képet beállítani, mert azt nagyon kivágja, és csúnya lesz.

És sms-hangot se bírok beállítani.

Köszi a segítséget.

(#19934) RootRulez válasza Slowman (#19932) üzenetére


RootRulez
félisten

letöltöd a gépre a cuccot, autómatikusan hozzárendlődik a sis, sisx fájl a nokia programhoz "elindítod" és telepíti is a telefonra... nekem legalábbis így is csinálta. vagy felmásolod telóra és onnan feltelepíted azzal...

═════════════════════════════════════════

(#19935) sdd2 válasza RootRulez (#19934) üzenetére


sdd2
veterán

Sziasztok!
Adnak a greenheart telefonokhoz tokot pontosabban abban van a telefon.Nem tudjátok véletlen honnan lehetne venni vagy szerezni?

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#19936) Slowman válasza RootRulez (#19934) üzenetére


Slowman
aktív tag

de az a baj, hogy nem tudom letölteni a gépre csak küldeni magamnak és barátnak...se csatlakoztatva se csak úgy, hogy belépek az OVI-ba próbálnám letölteni. nincs opció, vagy legalábbis nem találom. hol lehet csak simán downloadolni?

(#19937) Ryder1


Ryder1
senior tag

Sziasztok!

LG GT505-ös telefonom van, kb két hónapja van meg és most egyik pillanatról a másikra ez történt vele:
ahogy bekapcsolom a készüléket majd beírom a pin-kódot bejön az üdvözlő képernyő, majd a komplett "asztal" háttérkép nélkül(de az óra, akku visszajelző, térerő stb látszik) és nem reagál semmire folyamatosan világít a kijelző.

Valaki tudna esetleg segíteni?

(#19938) sdd2 válasza Ryder1 (#19937) üzenetére


sdd2
veterán

Sziasztok!

Van egy se w100i spiro és a telefozárat átváltoztattam a kódját de nem tudom.kikapcsolt és a pin kódot tudom de a telefonzárét nem.Valaki tud egy gyors megoldást?

Kérlek írjatok mert kellene a telefon.

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#19939) sdd2 válasza sdd2 (#19938) üzenetére


sdd2
veterán

Eszembe jutott a kód mikőzben megírtam.köszönöm :R

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#19940) SyntaxeError válasza sdd2 (#19939) üzenetére


SyntaxeError
tag

:DDD Az emberi elme határai beláthatatlanok...

▄▀▄ Az Apple egy életérzés

(#19941) ikiviki válasza Ryder1 (#19937) üzenetére


ikiviki
aktív tag

Szoft be adta a kulcsot..

http://hardverapro.hu/aprok/keres.php?suser=ikiviki&sival=&sctyid=&scmpid=&ssell=

(#19942) Ryder1 válasza ikiviki (#19941) üzenetére


Ryder1
senior tag

Akkor így hogy még van rá garancia nem igazán kéne itthon próbálkoznom, ugye?

(#19943) sdd2 válasza Ryder1 (#19942) üzenetére


sdd2
veterán

Hát igen.Hívd fel őket és kérdezd meg hova viheted megcsináltatni.

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#19944) Ryder1 válasza sdd2 (#19943) üzenetére


Ryder1
senior tag

Az lesz akkor. Hétvégén zárva vannak, úgyhogy majd hétfőn beszélek velük. Köszi a segítséget.

(#19945) sdd2 válasza Ryder1 (#19944) üzenetére


sdd2
veterán

Nincsmit.

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#19946) sdd2 válasza sdd2 (#19945) üzenetére


sdd2
veterán

Sziasztok!
Van nekem egy se w100i spiro és ma voltam érden.Nem írt ki ott semmit.Visszajöttem Budapestre és 30p múlva is azt írta ki,hogy Érd.Meg beállítottam a csengőhangot és mikor hívtak nem az szólt hanem a gyári sony ericsson csengőhang.Van valkinek valami ötlete mi baja van?Független amúgy a teló.

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#19947) EczkE


EczkE
addikt

Olyan program érdekelne Nokia 6500 Slide-ra amivel letudom jelszavazni a különböző menüket.

:R

Asszem mindenféleképpen!

(#19948) Zoli bácsi


Zoli bácsi
őstag

Sziasztok! Egyik nap tankolni voltam az ÖMV kútnál, és mikor fizetek, meglátom hogy árulnak párezer forintért valami független telót, nézem, monokróm, na ez kell nekem, elhoztam. Egy Motorola W156-os telóról van szó. Príma készenléti ideje van (egy hét), és meghallom ha csörög a kabátzsebben, iszonyú erős csengőhangjai vannak. Egy gond van vele, ha nem tudom megoldani, ez is megy a fiókba. Az a gond, hogy kevés a beszélgetési hangerő. Normál körülmények közt jó, de mivel sokszor egész nap kocsiban ülök (nem én vezetek) ott kevés, kellemetlen állandóan visszakérdezni. Valamikor volt egy Motorola V360-as telóm, emlékszem, hogy valamilyen progival lehetett állítani a hangszóró, és a csörgés hangerején is. Már nem tudom mi volt a progi neve... :B Ha valaki segítene, megpróbálnám ezt a Moto-t is megbuherálni. Sajnos hiába van rajt mini USB csatlakozó, a PC nem ismeri föl, és töltést sem vesz. Emlékeim szerint a V360-asnál ezt a töltés dolgot is be lehetett állítani. Nem tudja valaki, mi ez a program..?

(#19949) GNorbi


GNorbi
tag

Sziasztok!

Most vettem egy új mobilt és a facebookot bekapcsoltam rajta.. nem is ez a lényeg, ha nem az, hogy nem tudok rá fellépni mert kiírja, hogy először fizessen elő a csomag alapú át
vitelre.. mi a teendőm?

köszi a választ.

további kellemes estét.

(#19950) BenJoe80


BenJoe80
senior tag

Sziasztok!

Nem tudja valaki, hogy miért nem lehet a Samsung C 3050-esem szinkronizálni a számítógépemmel? Megvan a program amivel elméletileg lehetne, de azt írja ki mindig, hogy:

"Nem választott ki szinkronizálási célt.
Válassza a "Szinkronizálás beállítás\Cél beállítása" lehetőséget, majd válasszon további szinkronizálási célokat."

Viszont amikor megpróbálom, akkor meg nem jelenik meg semmi. Továbbá azt írja ki, hogy:

"A mobiltelefon nem támogatja a következőt: Telefonkönyv"

Ezek szerint nem fogom tudni a mobilt számítógépen keresztül szinkronizálni?

A válaszokat segítségeket előre is köszönöm!

Megisznak egy deci pálinkát. Miért? "Olyan savam vót, meg köllet innom egy deci pálinkát, aszittem megbolondulok." Aztán megisznak négy liter bort. Miért? "Há' semmi savam nem volt má'!"

Útvonal

Fórumok  »  Mobiltelefonok  »  Azonnali mobilos kérdések órája (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.