Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Mobiltelefonok  »  Azonnali mobilos kérdések órája (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#19701) sdd2 válasza ikiviki (#19700) üzenetére


sdd2
veterán

Sziasztok!
Hétvégén megyek venni egy samsung készüléket.Ki kell égetni az akumlátorát vagy már nem kell ezeket az aksikat kiégetni?
Ha ki kell akkor mennyi ideig tegyem azt?

Várom a válaszokat és előre is köszönöm!

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#19702) harley válasza ikiviki (#19699) üzenetére


harley
senior tag

a legfrissebb 500-as van rajta.

"Olyan még nem volt, hogy ne lett volna valahogy" :)

(#19703) meroly válasza sdd2 (#19701) üzenetére


meroly
veterán

Nem kell és nem is tudod ha litium vagy lipolymer.

Impossible is nothing

(#19704) meroly válasza harley (#19697) üzenetére


meroly
veterán

Lehet láma kérdés, de a szolgáltatónál rendeltél valami wap csomagot?

Na jó, hát igen, a szerkesztés gombot illett volna használnom, sorry :B

[ Szerkesztve ]

Impossible is nothing

(#19705) harley válasza meroly (#19704) üzenetére


harley
senior tag

be van kapcsolva a szolgáltatónál.

eddig ment is rendesen, de a minap feltettem a legújabb szoftot, ugy újra be kéne állítani a cuccokat, de nem lehet, legalábbis eddig simán ment, de most az istenért sem megy sehogy..

"Olyan még nem volt, hogy ne lett volna valahogy" :)

(#19706) meroly válasza harley (#19705) üzenetére


meroly
veterán

Ezekkel próbáltad?
Itt meg van egy leírás egy E51-hez T-mobileos beállításokkal. Menj végig a vodás adatokkal.

Impossible is nothing

(#19707) harley válasza meroly (#19706) üzenetére


harley
senior tag

semmi

"Olyan még nem volt, hogy ne lett volna valahogy" :)

(#19708) GEPESZ66


GEPESZ66
veterán

Nokia 2700C telefonom van, s rajta a 9.80-as szoftver fut.A NOKIA honlapján nézem, hogy a legújabb szoftver a 9.95-os, ami pl. a bluetooth hangkezelést is javítja állítólag, valamint teljesítményjavulást eredményez.Viszont az én xxxxx számú készülékemhez a 9.95-ös nem érhető el-pl. a szolgáltató nem támogatja, stb.Azért nevetséges, hogy a legújabb szoftver még nem telepíthető minden 2700C-re, s ráadásul a frissítés lényeges dolgokat javít.

(#19709) ikiviki válasza GEPESZ66 (#19708) üzenetére


ikiviki
aktív tag

Tévedés a legujabb szoft 9.97

http://hardverapro.hu/aprok/keres.php?suser=ikiviki&sival=&sctyid=&scmpid=&ssell=

(#19710) gti16v


gti16v
őstag

sziasztok,a freemail emil postafiok,kimenő és bejövő szerver nevét nem tudjátok véletlenül? a t-mobilnál és a telenornál is szeretném…köszönöm szépen.

http://www.kephost.com/view3.php?filename=a1_2014_2_20_al6xxx6fbd.jpg

(#19711) Olcsi válasza gti16v (#19710) üzenetére


Olcsi
senior tag

Olvass utána szerintem itt! Biztos találsz rá megoldást! [link]
Egyébként én úgy emlékszem, hogy smtp-t a szolgáltatódtól kell kérned, de nem mernék rá megesküdni. A linkelt súgóban le van írva szerintem! Sok sikert!

(#19712) Nokedli92


Nokedli92
aktív tag

Üdv!

Az lenne, a gondom, hogy a telefont próbáltam, frissíteni erről: S5620XDJF2 erre: S5620XEJE1-re de nem sikerült.
A Downloader 5.62-es szépen lezajlott a telefon újraindult és bejött egy világoskék hátterű ablak amiben, Ezt írta: Initializing File systems Wait 30sec várok, Bejön a Samsung logó elkezd betölteni a telefon, bejön az az animáció, utána kiírja hogy Initialising újból ugyan ezt megcsinálja a világoskék képernyő kivételével addíg, amíg le nem állítom.

Ha lenyomom, a lefele gomb+kamera gomb+bekapcsoló gomb-ot akkor még a DOWNLOAD bejön. Tudom, akárhányszor frissíteni a telefont de ugyan az a hiba:S:(

Üdv, Csaba

(#19713) gti16v válasza Olcsi (#19711) üzenetére


gti16v
őstag

köszi

http://www.kephost.com/view3.php?filename=a1_2014_2_20_al6xxx6fbd.jpg

(#19714) GEPESZ66 válasza ikiviki (#19709) üzenetére


GEPESZ66
veterán

Most néztem meg a NOKIA oldalán, s ezt írja:

Az alábbi új funkciók és frissítési lehetőségek érhetők el alábbi készülékünk számára:Nokia 2700 classic.
Nokia 2700 Classic készülékhez tartozó szoftver legújabb verziója: 09.95 *
Teljesítménynövekedés
Jobb Bluetooth-hangkezelés

Ne feledjük: előfordulhat, hogy a legújabb szoftververzió nem áll rendelkezésre készülékünkhöz, így a felsorolt előnyök számunkra nem érhetők el. A készülékünkre vonatkozó információkat tekintsük meg az Én frissíthetek? oldalon.
A szoftver elérhetőségéről további információ a Gyakori kérdések.

Remélhetőleg előbb-utóbb nálunk is letölthető lesz.

(#19715) meroly válasza GEPESZ66 (#19714) üzenetére


meroly
veterán

Teljesítménynövekedés

Erről majd számolj be lszi.

[ Szerkesztve ]

Impossible is nothing

(#19716) Slowman


Slowman
aktív tag

Üdv!

Telefonvásárlás előtt állok és két készülék között vacillálok (közel azonos árkategória). C3 ~ 9k és C5 ~12k. Valamint van még a 6303i ami szintén ~9k de ennél már mindkét telefont (C3,C5) jobbnak találom. Telenornál venném, mert teambe vagyok és emiatt nem váltok szolgáltatót. (csak azért mondom, mert sokan mondták a C3 topicba, hogy nem mindegy, hogy melyik szolgáltatónál veszi az ember, mert nem mindenhol ugyanúgy viselkedik a WiFi)
Igazából nem tudok dönteni, hogy egy félig meddig használható WiFi-s (de legalábbis mókolni kell vele, hogy működjön és nem mindig üzembiztos) és S40-es telefon. Vagy egy WiFi nélküli GPS-es (kevesebbszer lenne szükségem rá mint a WiFi-re) S60-as okos telefon. Igazából még soha nem volt Symbian-os telefonom és nem tudom, hogy mennyire megbízható, mert mondanak rá ez is azt is. Viszont az, hogy Symbianra több a progi meg a tud .pdf és .doc stb kiterjesztéseket is az is jó dolog. Kb. két éve már egy 5200-át nyúzok, még 20 Ft,- os akcióba vettem :DDD . Nem érzem szükségét komoly telefonnak, mert fényképezéshez DSLR-t használok, telefont csak buszmenetrend, vagy rendelési idő stb. lefényképezésére. Szvsz. nem tartom életképesnek még a telefonba lévő gyűszűnyi optikákat és hangyányi érzékelőket. Szóval a kamera nem mérvadó. Csak a megbízhatóság és a két különböző rendszer WiFi vs. GPS a döntő.
Végigolvastam mindkét telefon tesztjét és a kapcsolódó fórumbeszélgetést is ami mindkét telefonnál vegyes, ezért is vagyok gondba a választásnál. Valamint a Telenoros csaj azt mondta, hogy eddig 5db C5-öt adtak el és abból 4 hibás 3 ott is volt a 4.-et már kicserélték másik készülékre annyi volt vele a baj (nem kapcsolt be meg ilyenek). Meg valaki panaszkodott a GPS-re is, hogy "otthagyta" Horvátország közepén és csak szerviz tudott rajta segíteni.
Ma el kéne döntenem mert félreraktak nekem mindkettőből egyet egyet.

Előre is kösz!

(#19717) meroly válasza Slowman (#19716) üzenetére


meroly
veterán

Nehéz döntés. Ha a háromból gyúrnának össze egy telót, az lenne jó neked ;)
A C3-ról én se sok jót hallottam. A C5 viszont nagyon jó kis telefon, egyedül a wifi maradt ki belőle.
A 6303i szintén nagyon jó, én is szemezgettem vele.
El kell döntened, melyik fontosabb. Qwerty-vel és gyengélkedő wifivel akarsz-e barátkozni (C3) vagy jó lesz wifi nélkül is egy kvázi tökéletes okostelefon (C5) vagy jó lesz egy alap S40-es nokia normál funkciókkal (6303i).
A helyedben én bepróbálkoznék a C3-al. :K

Impossible is nothing

(#19718) Slowman válasza meroly (#19717) üzenetére


Slowman
aktív tag

Én is ezen az úton vagyok még, de most elgondolkoztam azon, ha a gyengélkedő WiFi-t nem használom/ki akkor a C5 egyéb tulajdonságaiban jobbnak nevezhető, hiszen ez egy okos telefon (mert még WiFi-s telefonom sem volt mint mondtam az 5200 nem éppen egy csúcs cucc, így bármelyiket is választom előrelepés :D ... nem kicsi ;] ). Az enyhe BlackBerry beütés is tetszik (igazából azt is vehetnék, de 1. nem szánok annyit egy telefonra inkább veszek még egy vakut, 2. nem használnám ki a telefon adta lehetőségeket mondhatni ez egy munkatelefon üzletembereknek, 3. merő sznobizmusból biztos nem veszek BlackBerry-t :N ) A QWERTZ billentyűzet is jó mert baromi lassan írok SMS-t, inkább telefonálok mert úgy is ingyen van. Aztán így változtatnék lehet ezen a szokásomon :DDD . Az volna a jó, ha a C3 is Symbian-os lenne :U . Ugyan már végeztem a sulival, de újra be fogok iratkozni valahová Februárba és nem lenne rossz egy .pdf-et .doc stb.-t tudó telefon :)) .

[ Szerkesztve ]

(#19719) meroly válasza Slowman (#19718) üzenetére


meroly
veterán

Wifi-s, qwery-s, symbianos alternatívák: E63, E71, E72.... persze ezek jóval drágábbak.
Vegyél egy 6303i-t. Szép letisztult, egyszerű telefon. Bár se gps, se wifi :B

Impossible is nothing

(#19720) asyx5


asyx5
csendes tag

Sziasztok!
Az alábbi mobilok kb mennyibe fognak kerülni nálunk?

LG Optimus T
[link]
T-Mobile myTouch
[link]
(Huawei U8230
[link]
Huawei U8800
[link]

(I)Erről a 2-ről mik a véleményeitek?
http://www.gsmarena.com/gigabyte_gsmart_s1200-2720.php
http://www.gsmarena.com/pantech_a630k-3419.php(/I)

[ Szerkesztve ]

(#19721) kaller1 válasza asyx5 (#19720) üzenetére


kaller1
veterán

Az egy dolog, hogy az összes linked 404, de amúgy sem lehet ilyen hazai árakat(ha lesznek is egyáltalán) megtudni... :U

.::> <::.

(#19722) asyx5 válasza kaller1 (#19721) üzenetére


asyx5
csendes tag

már kijavítottam a linkeket

(#19723) tjb007 válasza asyx5 (#19720) üzenetére


tjb007
nagyúr

Jóslatért fordulj egy jósnőhöz mert mi nem vagyok azok.
Optimus T, myTouch még meg sem jelent, Huawei U8320 -at megtalálod a Red Bull Mobile -nál RBM2 néven, a Pantech A630K egy dél-koreai mobilszolgáltató számára készült a Gigabyte GSmart S1200 meg már több mint egy éve piacon van.

[ Szerkesztve ]

(#19724) ANT válasza sNORh (#17209) üzenetére


ANT
őstag

Köszi az infót, ma szükségem is volt rá! :R

''Soha ne add fel, ez a legnagyobb, halálos ellenség'' Replika

(#19725) F e Z o


F e Z o
veterán

Kellene egy kis segitség. Lehet valahogy régebbi szoftvert rátölteni egy nokia 6300-ára? Jelenleg egy 2008.11.05-ei v07.21-es gyári szoftver van rajta. Sajna nem megy vele a turbo sim, amit vettem. A srác azt mondta egy régebbi szoftverrel mennie kellene. A turbo sim müxik, barátnőm corby-jában kipróbáltam.

H2O über alles!

(#19726) ikiviki válasza F e Z o (#19725) üzenetére


ikiviki
aktív tag

Visszafele a BB5 teló miatt nem lehet Contackt service lesz csak előre fele 7.30-ra max

http://hardverapro.hu/aprok/keres.php?suser=ikiviki&sival=&sctyid=&scmpid=&ssell=

(#19727) meroly válasza ikiviki (#19726) üzenetére


meroly
veterán

Nekem pedig már csinálták anno.... :U

Impossible is nothing

(#19728) akos3 válasza F e Z o (#19725) üzenetére


akos3
addikt

Én is úgy tom h nem lehet visszafele...Házilag tuti nem, max vmi szakinál..

(#19729) F e Z o válasza akos3 (#19728) üzenetére


F e Z o
veterán

Akkor sajna felejtős a dolog.

H2O über alles!

(#19730) asyx5 válasza tjb007 (#19723) üzenetére


asyx5
csendes tag

ok, köszi

(#19731) picur220 válasza F e Z o (#19725) üzenetére


picur220
veterán

Visszafelé sehogy, max szervizben boxszal, vagy máz azzal sem, mert ugye már ők is PC-vel frissítenek szoftvert az esetek nagy részében...

(#19732) ikiviki válasza akos3 (#19728) üzenetére


ikiviki
aktív tag

Szakinál sem lehet .mindeggyiket..

http://hardverapro.hu/aprok/keres.php?suser=ikiviki&sival=&sctyid=&scmpid=&ssell=

(#19733) CsodaPOK


CsodaPOK
senior tag

Sziasztok!

Anyum már szinte naponta kap olyan hívásokat, hogy telefon azt írja ki, hogy nincs szám (nem, nem az, hogy letiltották, akkor magántelefonszámot ír ki). Amikor felveszi, egy gépi hang szól bele, hogy "kérem várjon a hívó jelentkezéséig". Ezután csipogás, klattyogás, de senki nem szól bele.
Voda a szolgáltató, ha ez számít valamit és feltöltőkártyás.

Kérdésem: mi ez?

Ha valaki tud erről valamit, kérem ne tartsa magában!

Köszönettel:
CsodaPOK.

(#19734) ikiviki válasza CsodaPOK (#19733) üzenetére


ikiviki
aktív tag

Biztos van valami imádoja,nem?

http://hardverapro.hu/aprok/keres.php?suser=ikiviki&sival=&sctyid=&scmpid=&ssell=

(#19735) Tippcsi10


Tippcsi10
tag

Sziasztok!

Tudja valaki esetleg, hogy a Nokia 2710-es telefon mikor lesz elérhető a szolgáltatóknál?
T-mobile érdekelne elsősorban.

köszi

(#19736) tjb007 válasza Tippcsi10 (#19735) üzenetére


tjb007
nagyúr

Idén májusban jelent meg, azóta lehet kapni. Ha 5 hónap alatt nem került be a szolgáltatók kínálatába ezután sem fog (a T -nél meg 100%, hogy nem lesz). Függetlenül 30eFt -ért már meg lehet venni.

(#19737) daninet


daninet
veterán

Üdv!
Rendeltem kijelzővédő fóliát, de rosszat küldtek. Szeretném kideríteni milyen telefoné lehet, ehhez a segítségetek kellene.

bocsánat a fotó minőségéért, elvitték a fényképezőm itthonról. Körberajzoltam az alsó kontúrját, hogy jobban látszon vlágoskékkel.

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#19738) Tippcsi10 válasza tjb007 (#19736) üzenetére


Tippcsi10
tag

köszi
erre voltam kiváncsi :C

(#19739) CsodaPOK válasza ikiviki (#19734) üzenetére


CsodaPOK
senior tag

Ha van is, nagyon titkos lehet :D

Komolyabbra fordítva a szót, valaki tud valamit erről?
Olyan velem is volt, hogy hülyegyerek kispécizte a számomat, hív, felveszem, majd pár mp múlva lerakja beleszólás nélkül.
De ilyen, hogy gépi hang és "várjon a hívó jelentkezéséig" még nem és nem is hallottam még ilyenről.

(#19740) BLUE TORNADO


BLUE TORNADO
senior tag

Cs. Van a Sony e. W595-ön msn??
Ha van akkor jelezzétek már h melyik részén.
Köszi

Az egész világon az alkoholizmust betegségként kezelik. Egyedül nálunk kérdezik meg: - Miért nem iszol? Beteg vagy?

(#19741) Lacazr93 válasza BLUE TORNADO (#19740) üzenetére


Lacazr93
senior tag

Nincsen, maximum letudsz rá tölteni :)

(#19742) kaller1 válasza daninet (#19737) üzenetére


kaller1
veterán

Samsung i900

.::> <::.

(#19743) DobosHunor


DobosHunor
csendes tag

Helló, sziasztok.

Vettem egy Iphonet( 3G 16GB ).
4.1-es szoftver van rajta. Utána olvasgattam a törésnek és leszedtem a hozzá megfelelő szoftvert ha mondhatom így 4.0-as. Na most rátettem ment és szép lassan elkezdtek elfogyni az ikonok. És csak pár darab maradt. Ez a végleges. Mikor ki akarom kapcsolni nem kapcsol ki hanem újra indul magától. Próbáltam már újra rakni meg csináltam biztonsági mentést is és nem állítja vissza. Nem tudom miért. Valaki tudna nekem segíteni a problémám megoldásában?

köszönöm szépen
Hunor.

( Várom válaszotok: dobos-hunor@freemail.hu ) :R

(#19744) gaboh


gaboh
csendes tag

Használtan vennék egy T-mobile Puls ot !Mivel nem értek a telókhoz nem tudom hogy mit kéne néznem a telón amikor kipróbálom :( Help pls előre is köszi :)

(#19745) sdd2 válasza gaboh (#19744) üzenetére


sdd2
veterán

Hívásidő,külső kopás,kijelzőn van-e védőfólia,akkumlátor állapota,karcok,gyorsaság,reakció idő az érintésre.Naggyából ennyi.Megkérem hozzá értő társaimat,hogy szóljanak hozzá mit hagytam ki.

[ Szerkesztve ]

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#19746) franyóbácsi


franyóbácsi
csendes tag

szerintetek melyik telefont érdemesebb megvenni!
Samsung s5230 vagy LG KP500,502
mind a kettő használt és úgy 15-18ezer körül mennek
minden infót előre köszönök!!

üdv,Franyóbácsi

(#19747) Zoli bácsi válasza franyóbácsi (#19746) üzenetére


Zoli bácsi
őstag

1 szavazat a Samsungra, nekem volt, és próbálgattam egy KP500-ast is. Egy kategória, de a Samu készenléti ideje minimum 2x annyi, és összerakottabbnak is tűnik. Samu hangminősége is nagyon jó.

(#19748) feka007


feka007
nagyúr

Vki találkozott már ezzel nokiaprogramokon? [link] Leszedtem 1-2 mb-nyi cuccot és csakúgy letilt egy órára, besírok.. Megyek át a másik géphez leszedni amit akarok :(((

(#19749) meroly válasza feka007 (#19748) üzenetére


meroly
veterán

Tárcsázz be újra, cserélj IP-t. ;)

Impossible is nothing

(#19750) feka007


feka007
nagyúr

Vettem egy 16GB-os microsd-t N85-be, és ha felmásolok x mennyiségű zenét a mappájába, és utána megnyitom a lejátszót a mobilon, akkor köbgyököt von belőle eltünteti szinte az egészet.. :F Nem mindig csinálja ahogy látom, csak 1-1 előadóval pl. Nem kompatibilis teljesen a telómmal vagy mi?

meroly: gépen hogy lehet újratárcsázni?:)

Útvonal

Fórumok  »  Mobiltelefonok  »  Azonnali mobilos kérdések órája (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.