Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Azonnali fáradt gőzös kérdések órája (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#11051) Bjørgersson válasza aizen92 (#11050) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Biztos megvannak, köszönöm, tegnap este nem jöttek szerencsére. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#11052) Fecogame


Fecogame
veterán

Melyik a legolcsóbb verzió a vezetékes telefonvonal fenntartására? A Telekomnál van ez az Alap csomag, de enélkül is lehet vonalat fenntartani? Persze a szám változtatása nélkül. Percdíj lényegtelen.

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#11053) wolfman


wolfman
veterán

Sziasztok!
Olyan embert keresek, akinek van vagy próbálta már valamelyik ultrahangos ékszertisztító gépet.

Olyan érdekelne pontosan, hogy ez csak az ilyen oxidációs "koszt" szedi le a fémekről vagy mindent leszed mindenről? Konkrétan nekem kerékpár lánc lemosásához kellene.
Valamint csak azokkal a folyadékokkal lehet használni, amiket hozzá adnak vagy lehet tiszta (forró) víz is?

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#11054) philoxenia válasza wolfman (#11053) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Kerékpárlánchoz gőzborotva a legjobb talán, de a biciklis topikban érdeklődj, ott biztosan tudnak segíteni.[link]

[ Szerkesztve ]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#11055) EmberXY válasza philoxenia (#11054) üzenetére


EmberXY
addikt

Én is erre tippelnék, az enyémre is ráférne egy pucolás, földúton használom a bicajt legtöbbet, de a rákötött olajos homokréteget még semmivel nem sikerült leszednem, szerintem én is rá fogom ereszteni a magasnyomásút (hátha marad belőle valami :) ).

Up the Irons!

(#11056) wolfman válasza philoxenia (#11054) üzenetére


wolfman
veterán

Gőzborotva semmire nem jó. Leszedi a nagyját, de mindig maradni fog rajta fekete olaj, ami tovább fog recsegni ha tekerem, az új olajjal. Már mocskosul unom tálkában motormosóval vagy Brigéciollal (ha még lehet kapni egyáltalán), mert egy idő után leszedi, de sok kell belőle és mindent összekenek. Na de megyek a bicaj topikba.

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#11057) Troy.


Troy.
addikt

Mobilarénán hogy lehet különösen ajánlott, ajánlott, tetszett tesztekre rákeresni?
Köszi!

.

(#11058) #65675776 válasza Troy. (#11057) üzenetére


#65675776
törölt tag

Sehogy.

(#11059) Bjørgersson válasza aizen92 (#11050) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Ja tényleg, szerintem erre még mindig nem válaszoltatok; őrült kávé, kávézacc vagy főzős, esetleg kavarós kell nekik? :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#11060) Rivaul válasza Bjørgersson (#11059) üzenetére


Rivaul
addikt

A latte macchiato szeretik leginkább. Keverve nem rázva. ;] Egyébként google első.

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#11061) #65675776 válasza Rivaul (#11060) üzenetére


#65675776
törölt tag

Fene a kényes ízlésüket. A 3in1 miért nem jó nekik? Még a legyeknek is nagyobb igényeik vannak, mint az átlagembernek?

(#11062) Bjørgersson válasza Rivaul (#11060) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Köszönöm, de gondoltam, ha már úgyis volt róla szó.. :)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#11063) szesa


szesa
senior tag

Sziasztok!

Van olyan magyar mobil net szolgáltató aki kártyás csomagban (nem előfizetéses) ad 100-200Mb netet a keret elfogyás után pedig letesz minimális sávszlességre?

Mert a Tmobile Domino sajna nem ilyen hanem aktivál vmi netes csomagot ami eleg horror áru de ha kikapcsolom akkor az alap netes szolgáltatást is megszünteti.
Ha ugyan ezt a csomagot nézem előfizetésesbe (NetPlus S) akkor már nincs napidíj csak 32Kbites korlátozás a túllépés esetén.

Tudtok ilyesmi csomagot nem előfizetésessel?
Ki mit használ ajánl?
Ez nem a reklám helye igy privben is jöhet ha zavarná itt a gőzt..

Köszi
Üdv

-

(#11064) leslieke válasza szesa (#11063) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Nekem a Vodafone ZsebNet 100 van.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#11065) EmberXY válasza szesa (#11063) üzenetére


EmberXY
addikt

Én is Domino-s vagyok, feltöltőkártyás, és GoNetM csomagot használok, havi díja ~ 1000 Ft, ebben 100 mega adatforgalom van benne, túllépés után lelassul, de nincs túlforgalmazási díj, a havidíjat a feltöltött egyenlegből vonja le havonta.
Bekapcsolása a +gonetm kulcsszó elküldésével a 1430-ra történik.
Lemondása pedig -gonetm ugyanoda.

[ Szerkesztve ]

Up the Irons!

(#11066) Deck


Deck
titán

A VB meccseket élőben online hol tudom nézni? Rákerestem de mind kamu link, vagy el sem indul..

PS5

(#11067) concret_hp válasza Deck (#11066) üzenetére


concret_hp
addikt

[link] de nem mindig jó

vagy fullba vagy sehogy :D

(#11068) Deck válasza concret_hp (#11067) üzenetére


Deck
titán

Mindigtv. Telón nézem HD :D Gépen az adás amit adnak szar

PS5

(#11069) MaxxDamage


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Sziasztok,

Ezzel mit lehetne kezdeni ? :DD
/így se jártam még, de sok-sok DvD-R/RW -t és BD-R/RW -t kiírtam már.../
(minden fajtát... )

L

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#11070) philoxenia válasza MaxxDamage (#11069) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Másik íróprogi? Adatcsökkentés?

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#11071) MaxxDamage válasza philoxenia (#11070) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Ez elvileg egy .iso DvD Film lenne amit szeretnék kiírni... :B
Nem hiszem, hogy a Neroval lenne a gond, adatcsökkentést nem tudok, mert nincs felesleges az ISO fájlba :(

L

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#11072) #65675776 válasza MaxxDamage (#11071) üzenetére


#65675776
törölt tag

"Nem hiszem, hogy a Neroval lenne a gond"

Ez azért merész kijelentés...

(#11073) leslieke válasza MaxxDamage (#11069) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Túlírást vagy valami hasonlót lehet engedélyezni a Nero-ban, ha jól emlékszem... Esetleg ez?

Vagy DL lemez.

[ Szerkesztve ]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#11074) MaxxDamage válasza #65675776 (#11072) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Lehet megpróbálom mással a kiírást ! :R
/esetleg tudsz ajánlani FreeWare progit ?/ :B
(nem akarok fizetőst venni egy lemezért)

(#11073) leslieke: régi verziókkal lehetett / túlírható volt a lemez, de ennél nem tudom lehet-e (Ver.12)

L

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#11075) Vakegérke válasza MaxxDamage (#11074) üzenetére


Vakegérke
veterán

Az ImgBurn jó alternatíva lehet.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#11076) Bjørgersson válasza Vakegérke (#11075) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Esetleg CDBurnerXP. Évek óta ezt használom, azt az évi két alkalmat bőven kiszolgálja és még magyarul is tud.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#11077) MaxxDamage válasza Vakegérke (#11075) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Köszi mind2-nek ! ;)
/holnap ki is próbálom!/

L

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#11078) Jorus


Jorus
nagyúr

Huma-val mi történt?

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#11079) Bjørgersson válasza Jorus (#11078) üzenetére


Bjørgersson
félisten

[link] Gondolom betelt a pohár. :)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#11080) Vakegérke válasza Bjørgersson (#11079) üzenetére


Vakegérke
veterán

Szerintem jó fej, kár érte.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#11081) Rivaul válasza Vakegérke (#11080) üzenetére


Rivaul
addikt

Sztem nem vész el csak átalakul ;]

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#11082) Bjørgersson válasza Vakegérke (#11080) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Eleinte nagyon irritált, de az utóbbi időben már elvoltam vele. :)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#11083) leslieke válasza Vakegérke (#11080) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Volt egyfajta fura stílusa.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#11084) Qru válasza Vakegérke (#11080) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Nem vagyunk egy véleményen kivételesen. :D

#nincsbennetarcsi

(#11085) Vakegérke válasza Qru (#11084) üzenetére


Vakegérke
veterán

Sebaj, ettől még nem orrolunk meg egymásra. :)

Szerintem jó fej a srác. Bár nem sokan értékelték (néha fanyar) humorát, nekem nagyon tetszett. Túlspilázta önteltségét, de én ezt öniróniának vélem.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#11086) Bjørgersson válasza Qru (#11084) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Visszajöhet még? :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#11087) EmberXY válasza Bjørgersson (#11079) üzenetére


EmberXY
addikt

:Y
Pedig milyen jókat vitáztam vele... :D
Amikor nem a szokásos világhódító/földönkívüli/szuperbölcs/agytröszt/stb stílusát hozta, egész jól el lehetett beszélgetni vele... :D

Up the Irons!

(#11088) Bjørgersson válasza EmberXY (#11087) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Ha nagyon hiányzik és szeretnél róla beszélni, csak szólj! :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#11089) EmberXY válasza Bjørgersson (#11088) üzenetére


EmberXY
addikt

Már feldolgoztam a hiányát, köszönöm. (Nem volt annyira nehéz.)

Up the Irons!

(#11090) Rivaul válasza EmberXY (#11089) üzenetére


Rivaul
addikt

Visszakerested az összes hozzászólását és most könnyezve olvasod őket az elejétől mi? ;]

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#11091) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Galambok elzavarására/távol tartására milyen házi módszerek vannak?

Az erkélyem nézték ki fészekrakásra és nincs kedvem minden este összeseperni az aznap összehordott gallydarabokat...

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#11092) EmberXY válasza Rivaul (#11090) üzenetére


EmberXY
addikt

Az egyik utolsójára még válaszoltam is... :D

Up the Irons!

(#11093) Vakegérke válasza leslieke (#11091) üzenetére


Vakegérke
veterán

Köss a korláthoz egy héliummal töltött lufit, amelyre nagy fekete pöttyök vannak festve.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#11094) leslieke válasza Vakegérke (#11093) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Első emeleten lakom.. a gyerekek biztos örülnének egy remek célpontnak.. más megoldás esetleg?

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#11095) Bjørgersson válasza leslieke (#11094) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Szóljon hangosan az Arch Enemy! :P

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#11096) Rivaul válasza leslieke (#11094) üzenetére


Rivaul
addikt

Vidéken látni még pár háznál hogy a kerítés tetejébe törött üveget öntenek. Mind a galambok mind a gyerekek ellen jó megoldás ;]

Amúgy húzz ki egy zsineget és krepp papír csíkokat kötözz rá.


EmberXY

Ha nem is a gégemasszázs de egy throatjob az összejött ;] :DDD

[ Szerkesztve ]

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#11097) leslieke válasza Bjørgersson (#11095) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Hogy örülnének neki a szomszédok, ha egész nap AE szólna. :N

Rivaul köszi, megpróbálom, bár az alufólia nem vált be, arra immúnisak a dögök.

[ Szerkesztve ]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#11098) Met válasza leslieke (#11091) üzenetére


Met
nagyúr

Sasmadár?

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#11099) Rivaul válasza leslieke (#11097) üzenetére


Rivaul
addikt

Utána olvasgattam és azt írják hogy megszoknak mindent egy idő után és a lógatott cd-től kezdve a mű varjúig, semmi nem fogja őket zavarni.

Ami nem rossz ötlet hogy pont a korlát fölé ahol leszállnának feszíts ki szintén egymás fölé 3-4 sor damilt. Nem látják csak azt veszik észre hogy nem tudnak leszállni mert belegabalyodnak és leesnek. Egy idő után megunják és megjegyzik. Mennek a szomszédhoz :D

[ Szerkesztve ]

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#11100) EmberXY válasza leslieke (#11094) üzenetére


EmberXY
addikt

Akkor mondd nekik, hogy lőjék inkább a galambokat... :DDD

Egyébként lehet kapni műmadarakat (holló, varjú, stb, ezektől félnek a galambok) kvázi olcsón, nem tudom, hogy mennyire hatékonyak... [link]

Up the Irons!

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Azonnali fáradt gőzös kérdések órája (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.