Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Facebook és Messenger (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

A legnagyobb közösségi hálózat a világon: Facebook

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#34701) kp78 válasza Jorus (#34699) üzenetére


kp78
addikt

A reklámok is nagyon zavarnak, de az, h minden indok nélkül tiltották a marketplace-t számomra, és egyelten írásra sem reagálnak, az jelenleg sokkal jobban dühít. :W

(#34702) markknight


markknight
veterán

Ezt a blokkolót én is le fogom tölteni, mert hitvány ahogy ez a platform működik. Csomószor látok olyan videókat, hogy Cristiano Ronaldo vagy Elon Musk interjú ki van ragadva, AI-val alárakott hanggal, ahol elmondák, hogy milyen üzletük van, bizniszben utaztak, aztán említik, hogy van egy nyóc' karú rabló app, ami gazdaggá tesz embereket :D Megszámolni nem tudom, hogy hányszor reportoltam, de mindig előjön, mi több még visszaír a facebook, hogy nem ütközik semmilyen irányelvi problémával a jelentett videó, szóval kussoljak. A filléres legók is nagyon nehezen tűntek el, röhej az egész.

(#34703) pn4hvq válasza envagyok (#34700) üzenetére


pn4hvq
senior tag

"Anyu elajándékozná a kutyáját.
Azt szabad hirdetni marketplace-en?"
Ingyen lehet, én ezt a csoportot ismerem: [link]

(#34704) ledgeri válasza w.miki (#34698) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Ő is jelentse (korábban linkelte valaki /hacked oldalon) a saját fiókját, és minden ismerőse is jelentse a fiókját. Ha blokkolták, akkor lehet megpróbálni visszaszerezni.
Ha nem megy, akkor meg az oldalt is, idővel lehet jelentgetni!...

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#34705) ledgeri válasza envagyok (#34700) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Kutyára 1 forint, vagy kabala 10-es ;] ... (ha nem engedne 0 forintot...)

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#34706) envagyok válasza ledgeri (#34705) üzenetére


envagyok
veterán

De nem látok állat típust

Keresek 3dfx és régi ATI, Nvidia videókártyákat, Gravis, Creative hangkártyákat!

(#34707) Bondix


Bondix
tag

Facebook van egy nyilvános csoport amit egy ismerősöm hozott létre és szeretne engem is be tenni állítani Adminnak.
Ezt hol és hogyan tudja ?

Aki tudja és esetleg screenshot-al is tudja küldeni hol ez a beállítás annak köszön előre is, fontos lenne.

[ Szerkesztve ]

(#34708) Bondix válasza Bondix (#34707) üzenetére


Bondix
tag

Megvan...

(#34709) sunavlys


sunavlys
senior tag

mennyi lehet facebookon a bejegyzés maximális hossza (karakter), hogy ki tudjam színezni az előre beprogramozott hátterekkel?

ZTE v967s, Redmi 4A, Huawei_p9_lite_2017, Redmi Note 11 Pro

(#34710) movax válasza sunavlys (#34709) üzenetére


movax
őstag

Írj be egy szót, tegyél neki hátteret, majd kezdd el írni a szöveget. Amikor elér a maximális szöveghosszhoz, autmatikusan eltünteti a hátteret. Törlöd az utolsó leírt karaktert, visszajön a háttér és megvan a maximális szöveghossz.

(#34711) sunavlys válasza movax (#34710) üzenetére


sunavlys
senior tag

Jó én sem vagyok hülye. 130 karakter.
Azért kérdeztem mert láttam másnál hosszabb szövegeket is. Ez akkor most hogy?

ZTE v967s, Redmi 4A, Huawei_p9_lite_2017, Redmi Note 11 Pro

(#34712) movax válasza sunavlys (#34711) üzenetére


movax
őstag

Bocsánat, megkérdezted, válaszoltam. :)

Lehet, hogy képként töltik fel.

[ Szerkesztve ]

(#34713) sunavlys válasza movax (#34712) üzenetére


sunavlys
senior tag

Erre gondoltam én is, de ki tudtam jelölni a szoveget. Képen nem lehet, ugye?

ZTE v967s, Redmi 4A, Huawei_p9_lite_2017, Redmi Note 11 Pro

(#34714) Bl.Gyo.


Bl.Gyo.
őstag

Egyik kedvencem: Ezért vannak irreleváns ajánlások, hirdetések mert pl. egy műkörmökkel foglakozó oldal aranyos állatos videókat posztol amit megnézek, aztán meg tele lesz műkörmös oldalakkal meg hirdetésekel az fb-m.
Egyszer nem értettem miért van tele az fb-m anime sz@rokkal, képekkel, oldal ajánlásokkal, aztán később láttam mert olyan videókat néztem meg pl. vicces prank videók, amit ezek az oldalak posztoltak. Végülis "logikus", műköröm=állatos videók, anime=vicces prank videók...
Ezt csakúgy leírtam, ilyen trükkökkel tele van így szemetelve a fb-m...

[ Szerkesztve ]

(#34715) Bl.Gyo. válasza sunavlys (#34713) üzenetére


Bl.Gyo.
őstag

Képen nem lehet.

(#34716) NeoPampalini válasza Bl.Gyo. (#34714) üzenetére


NeoPampalini
aktív tag

Ezért (is) használom kizárólag a "hírfolyamok" opciót, ott ezek a hülyeségek nem jönnek elő, csak az, amit követek. :D

Persze így elbukom azt, hogy valami "random érdekes/hasznos" oldal bukkanjon fel nekem, de annyi baj legyen.

(#34717) zsolti72837


zsolti72837
őstag

Sziasztok!

Születésnapi értesítőkről nem kapok semmilyen formában értesítést. Próbáltam már, hogy "nem kérek" majd visszapipáltam, viszont így sem kapok. Mit lehet tenni hogy megjavuljon?

:R

ELADÓ KONTROLLER JOYSTICK VÉDŐ KUPAKOK!! Zsolt XBOX ONE GAMERTAG: TenthCentaur291 ツ 223 pozitív értékelése van és 0 negatív értékelése ELADÓ termékek http://hardverapro.hu/tag/zsolti72837

(#34718) Lisztok


Lisztok
lelkes újonc

Sziasztok!

Az imént töröltem a régi accountomat, mert elegem lett a sok trágyából amit látok, viszont utána rájöttem, hogy a munkatársaimmal azért csak célszerű lenne kontaktot tartani. Csináltam egy másik profilt, másik e-mail címmel, vagyis csináltam volna, mert képfeltöltést kért tőlem, fel is töltöttem egy képet, majd azt írta ki, hogy megkapták az ellenvetésem (WTF) és vizsgálják a fiókomat, hogy megfelel-e a közösségi irányelveknek. Ez már így működik?

(#34719) ledgeri válasza Lisztok (#34718) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Böngészősütiket azért töröltél?
Miről kért képet?
Az eseményről készült cenzúrázott képekkel többet érnénk :R

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#34720) Lisztok válasza Lisztok (#34718) üzenetére


Lisztok
lelkes újonc

Közben telefonról sikerült. Fura.

ledgeri, szelfit kért. Amúgy direkt egy olyan böngészőt használtam a regisztrációhoz, amit semmire sem szoktam (Edge)

[ Szerkesztve ]

(#34721) chungee


chungee
addikt

Sziasztok!
A Hírfolyam hanyagolja a bekövetett hír- és hobbyoldalaimat :( Helyette random akármik jönnek velem szembe :((( :((

(#34722) kp78 válasza chungee (#34721) üzenetére


kp78
addikt

Én egyszer megszámoltam. :U
18 dolog jött szembe, amit nekem ajánlott, vagy hirdetett, mire egy olyan tartalom jött, amit követek. :W

(#34723) NeoPampalini válasza chungee (#34721) üzenetére


NeoPampalini
aktív tag

Hírfolyam alatt a normál hírfolyamot érted (böngészőben a "házikó" ikon a fenti menüsoron), vagy a bal oldalt elérhető "Hírfolyamok" menüt? Én ez utóbbit használom pont amiatt, amit te is írsz, tele van szeméttel a normál hírfolyam.

Eddig vagy egy hónapig Sydney Sweeney-t ajánlgatta, ma áttértünk Serena Williams hátsójára, pedig egyik se érdekel. :DDD

(#34724) chungee


chungee
addikt

Megvan közben ha valakinek ez segít :R :C [link]

(#34725) ledgeri válasza NeoPampalini (#34723) üzenetére


ledgeri
nagyúr

mondjuk a fentiek szerinti elv alapján használom a prohardvert is: tesztek/hírek, és nem a kezdőlap. Mióta az új "központos" címlap van! :(((

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#34726) Jorus válasza chungee (#34724) üzenetére


Jorus
nagyúr

Köszi, beállítottam kezdőoldalnak. :D :R

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#34727) csako válasza ledgeri (#34725) üzenetére


csako
veterán

Ha az hiányzik, hogy ugyanúgy nézzen ki megint, mint pl. a Mobilaréna főoldala, akkor elég egyszer a bal oszlopnál a "Bezárás" gombra/szövegre kattintani és süti törlésig úgy marad.

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#34728) NeoPampalini válasza chungee (#34724) üzenetére


NeoPampalini
aktív tag

Na, erről beszéltem. :D

(#34729) Bondix


Bondix
tag

Az a kérdésem lenne, ha valamit kiteszek Facebook story és az van beállítva, hogy ismerősök lássák nem földgömb és megjelölök rajta valakit és ő ugye kap értesítést és be dobja ő is storyba és neki is az van beállítva láthatósagnak, hogy ismerősei....
Így akkor a közös ismerőseink fogják látni azt a képet amin én és ő megvagyunk jelölve vagy pedig nálam a story a teljes ismerőseim és nála is a teljes ismerősei?

(#34730) Bondix válasza Bondix (#34729) üzenetére


Bondix
tag

Erre megvan a válasz mind a két helyen minden ismerős látja nem csak a közös.

Viszont egy kérdésem lenne!

Van egy nyilvános csoport és abba megosztok egy hirdetést.
S azt a hirdetést osztom tovább más csoportba.
Utána ha a saját csoportba törlöm akkor automatikusan törlődik azokból a csoportokbol is ahova tovább osztottam ugye?
Vagy miben csoportból külön kell? Gondolom nem mivel az alap törölve van akkor logikus ahova osztottam ott nem lesz elérhető már!?

(#34731) kidnou válasza Bondix (#34730) üzenetére


kidnou
senior tag

A tovább osztott csoportokban maga a poszt megmarad, csak a megosztás tartalma helyén "ez a tartalom jelenleg nem elérhető..." kezdetű szoveg lesz

(#34732) Bondix válasza kidnou (#34731) üzenetére


Bondix
tag

S az egy idő után eltunik vagy van rá lehetőség, hogy egybe vissza vonjam őket vagy nekem kell egyesével törölni?

(#34733) ledgeri válasza csako (#34727) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Egyfelöl most hallok róla elsőnek, így köszi :C :R , másfelöl a nagy "nemkéne" morgolódás közben a fentim volt csak említve, mikor bevezették.... Az hogy ott egy gomb az nem (ha akkor volt egyáltalán.

Már megérte szóba hoznom ;]

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#34734) zaparkas


zaparkas
friss újonc

sziasztok

szeretnék a fiókomból 1db régi mailt törölni, és szeretnék jelszót is változtatni.
de nem engedi... állandóan azt írja, hogy:

Jelenleg ezt a módosítást nem tudod elvégezni.Ez azért van, mert észleltük, hogy olyan készüléket használsz, amelyet általában nem szoktál, és gondoskodnunk kell a fiókod biztonságáról. Ezt a változtatást akkor fogjuk lehetővé tenni számodra, ha már egy ideje használod ezt a készüléket.

2 hete használom ugyan azt a böngészőt és netet. meddig kell várni? kezd kicsit röhej lenni. a facebook.com/hacked megoldás sem működik.

(#34735) Bondix válasza Bondix (#34732) üzenetére


Bondix
tag

Találtam egy ilyet én cikkbe.
De én ezt a részt nem találom, hogy ki lehessen választani többet egyszerre.
Valaki Help Pls :R

(#34736) ledgeri válasza zaparkas (#34734) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Full passz, de lehet, hogy egy hónapot várat.... reméljük... bár másoknál régebben fenál a probléma :(((

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Facebook és Messenger (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.