Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Azonnali fáradt gőzös kérdések órája (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#11301) Rivaul válasza philoxenia (#11300) üzenetére


Rivaul
addikt

Nagyon tetszik de ahogy elnézem most strandszezon van és a csónakázás csak a "romantika" ünnepe alkalmából volt a tavon.

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#11302) spiritex


spiritex
veterán

Meg tudná valaki mondani, hogy egy Alföldi wc-csészéről hogyan és mivel lehet eltávolítani a 10 év garancia matricát?? Mert már mindennel próbáltam, de csak pici, porszemnyi darabokban töredezik, és 2 óra lenne, mire egy zsilet pengével eltávolítanám. Alkohol, benzin nem segít.

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#11303) philoxenia válasza spiritex (#11302) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Pedig általában a lakkbenzin jó szokott lenni erre... Nitro(szintetikus) hígító?

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#11304) Rivaul válasza spiritex (#11302) üzenetére


Rivaul
addikt

Kalapács, lángszóró, deutérium hajtómű magba hajítás...
Én is nézegettem már ezeket a feliratokat itthon de soha nem zavart annyira hogy kiderítsem mi kell a megsemmisítésükhöz. Ha rájössz hogy mi a gyors megoldás akkor írd le pls :K

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#11305) Pocee


Pocee
senior tag

miért képtelen a mozilla a hotmail.comon bejelentkezve maradni,vagy legalább a jelszót megjegyezni,mindig be kell írni és nekem erre nincs időm :)

Mr.Brightside

(#11306) Bjørgersson válasza Pocee (#11305) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Mozilla Firefox :)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#11307) razorbenke92 válasza Pocee (#11305) üzenetére

Nekem egyikkel sincs gondom. Bejelentkezve is marad, és a jelszó is tárolódik.

Mások számára a kondi fáradós, nekem farad-os...

(#11308) rii válasza razorbenke92 (#11307) üzenetére


rii
nagyúr

hát ezzel most sokat segítettél neki :DDD
már bocsánat :)

jó hogy már azt nem mondod, hogy: "barátod a google"

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#11309) razorbenke92 válasza rii (#11308) üzenetére

Tudom, hogy nem segítettem sokat, de legalább jeleztem, hogy nem a FF a buta, szóval más gond lesz ott.

Mellesleg a főnök itt járkál az irodában, nincs sok időm hosszú hozzászólásokat írni :DDD

[ Szerkesztve ]

Mások számára a kondi fáradós, nekem farad-os...

(#11310) #24334592 válasza razorbenke92 (#11309) üzenetére


#24334592
törölt tag

dzóljál neki, h ez önkéntes IT support volt a részedről és a munkád nem szenvedte meg a hiányod :D...Ha beleszól, mondd, h nyugatejrópában alap dolog jótékonykodni :DDD

(#11311) Rivaul válasza #24334592 (#11310) üzenetére


Rivaul
addikt

Vagy be kell tenni egy kis reklámot az aláírásba és lehet úgy hivatkozni a hozzászólásokra mint a cég népszerűsítésére ;]

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#11312) Phvhun


Phvhun
őstag

Mennyiert lehet venni jominosegu markas vnyaku polot?

(#11313) Bjørgersson válasza Phvhun (#11312) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Ezeöccá.

;]

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#11314) Rivaul válasza Bjørgersson (#11313) üzenetére


Rivaul
addikt

És, sok darab? ;]

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#11315) #24334592 válasza Rivaul (#11311) üzenetére


#24334592
törölt tag

de akkor mindjárt moderáltan kell hozzászólni és elnézve a trollokat, néha lehetetlen :D

(#11316) Rivaul válasza #24334592 (#11315) üzenetére


Rivaul
addikt

Most miért? Látod milyen szépen válaszolok neked is ;]

Sry magas labda volt :P

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#11317) #24334592 válasza Rivaul (#11316) üzenetére


#24334592
törölt tag

mibe, h razorbenke nem tud ilyet :D :P

(#11318) razorbenke92 válasza #24334592 (#11317) üzenetére

Bocsi, néha úgy elsiklok a hozzászólások fölött, most látom csak :D

Na ha legközelebb labdázunk, én is megpróbálok közrejátszani.

Most nagyon zabos a főnök, mert az orgoványi takarékban volt a cég számlája...

Legalább valami közérdekűt is közöltem a hozzászólásban, bár aki ott van, az már igencsak rájött.

Mások számára a kondi fáradós, nekem farad-os...

(#11319) Pocee válasza Bjørgersson (#11306) üzenetére


Pocee
senior tag

ebből nem tudtam semmit kihámozni,vagy inkább ide írjak? :D
amúgy minden más weboldal működik ahogy szeretném ott marad a felhasználónév a jelszó bepontozódva,de a hotmailnél egyszerűen nem.nem értem,tök mindegy hogy hányszor rakom fel a win-t sose működik.

Mr.Brightside

(#11320) Bobyjack


Bobyjack
senior tag

Üdv! Kerestem mindenfelé leírást, de nem igazán jutottam dűlőre. Ha megírtam egy topikhoz a téma összefoglalót, akkor milyen módon helyeztethetem be a topikba? Egy korábbi kommentben azt a választ találtam, hogy a modkerbe kell írnom. Elég annyi, hogy segítséget szeretnék topik összefoglalóhoz?
Előre is köszönöm a választ!

(#11321) Jorus válasza Bobyjack (#11320) üzenetére


Jorus
nagyúr

Igen, oda kell írni, plusz mondjuk a Próba topicban összerakod az összefoglalót, hogy lásd hogy néz ki, majd az adott postot belinkeled a modkerbe, megjelölve, hogy melyik topic összefoglalójának szánod, és kéred a beállítását.

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#11322) Bobyjack válasza Jorus (#11321) üzenetére


Bobyjack
senior tag

Köszönöm a gyors választ! :R

(#11323) Astrasattila


Astrasattila
tag

Szervusztok!
Több kérdésem is lenne hozzátok.
1. Szükségem lenne egy programra, ami Flac-ból tud MP3 formátumot készíteni. Lehetőleg gyorsan, hatékonyan. Esetleg ingyenesen és magyar nyelven.
2. Mint az első, csak AVI-ból DVD-t készítsen.
3. Szeretnék venni minőségi színes ceruzát. Keresztlányom 7 éves, de felnőtteket meghazudtoló minőségű rajzokat készít. Mit tudnátok ajánlani? Valami 12-24 színűre gondoltam. De ha csak darabjával lehet venni az sem baj, csak szép színei legyenek és könnyen használható. Árban max 800/db.
4. Szeretnék valami hajvágót, ami havi 2 alkalommal lenne használva, de jó volna ha sokféle vágóhossz választható lenne. Árat nem adok meg, hátha van olcsón is valami tökéletesen bevált gép.
5. Valami elektromos borotvát szeretnék. Jelenleg körkéses Philips gépem van, de 10 éves. Kb. 6 ezerért vettem. Soha nem volt tökéletes eredménye. Sajnos a pengés megoldást nem bírja már a bőröm. Itt sem adok meg alsó határt, de felsőt igen. Max. 20-30 ezer a határ, amiből a legjobbat kellene kisajtolni.
Remélem tudtok tanácsokkal szolgálni.

(#11324) philoxenia válasza Astrasattila (#11323) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Borotvára van céltopik.
Hajvágóra is.
Ceruza. Még ceruza.
AVI-ból DVD-t nemigen van értelme írni. De ha pont az kell.
Általában mindenről mindenre konvertálni a Format Factory a legjobbak egyike. A másika például a Super.

[ Szerkesztve ]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#11325) Astrasattila válasza philoxenia (#11324) üzenetére


Astrasattila
tag

Köszönöm!
Örülök, hogy a ceruzákat eltaláltam. Pont az itt győztesnek kinevezett 2 márkát gondoltam én is megvételre. Akkor ez pipa! :K Köszönöm a többi fórumot is, átmegyek célirányosan oda!
Szép napot! :R

(#11326) philoxenia válasza Astrasattila (#11325) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Szívesen. :)

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#11327) Bobyjack válasza Jorus (#11321) üzenetére


Bobyjack
senior tag

Megírtam a modkerbe az üzenetet, amit off-ba is tettek, de nem látom, hogy megjelent volna a téma összefoglaló a topikban. Mennyi az átfutási ideje ennek? Vagy valami hiba csúszott a dologba?

(#11328) Anulu79


Anulu79
addikt

Adott egy beltéri fa ajtó. Talán a 80-as években vagy még a 90-esben is le lett többször festve. Az lenne a kérdésem, hogy hőlégfújóval tényleg le tudom szedni róla a festéket fáig?

(#11329) Jorus válasza Bobyjack (#11327) üzenetére


Jorus
nagyúr

Már frissült.

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#11330) Bobyjack válasza Jorus (#11329) üzenetére


Bobyjack
senior tag

Köszönöm! :R

(#11331) V.Stryker


V.Stryker
nagyúr

Sziasztok,

Valakinek esetleg nincs ROSSZ, de külsőleg normális állapotú csaptelepe? Olyan, mint a képen. A gyerek játékkonyhájához kellene.... :U

[ Szerkesztve ]

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#11332) De4d


De4d
őstag

Helló.
Sajnos nem igazán van napszemüvegeknek külön topikja, Olyannak meg amilyen szeretném meg főleg. Hátha itt kapok választ a kérdésemre.
Szeretnék egy sport napszemüveget, főleg az Arctica márkából néztem ki párat ami tetszik (lehet más is, nem a márka a fontos, hanem a stílus) de nem tudok ilyen boltot Budapesten. Neten több helyről is lehet rendelni, de ki az aki 10-20 ezer forintért rendel úgy hogy fel se próbálja? Én nem szívesen, ez nem egy billentyűzet hogy nem kipróbálni/felpróbálni. Szeretném én azt előbb megnézni élőben is.
Tud valaki ilyen boltot ahol van választék? Vagy csak kiállatott darabok? Esetleg egy Arctica s 197 szemüvege? Azt néztem ki nagyon :)

Minden jó, ha a vége jó!

(#11333) Rivaul válasza De4d (#11332) üzenetére


Rivaul
addikt

Ebbe a boltba van ilyen márka és még sok másik is. Ha nem tetszik a szemcsi akkor visszafizetik az árát 30 napon belül. Másik megoldás meg a plázák kínálata, vagy sportboltok. Az allee-ban láttam már hogy van egy egész jó napszemüveges bolt de az hogy mi a teljes kínálat az passz.

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#11334) De4d válasza Rivaul (#11333) üzenetére


De4d
őstag

Köszi, de ezt megtaláltam, ez is netes rendeléses, szóval hiába van garancia hogy ha nem tetszik a szemüveg. Nem fogom próbálgatni őket egyesével, házhoz rendelve. Szaküzlet lenne jó, ahol ki vannak állítva, és fellehet próbálni, és amelyik valóban passzol azt megvenni.
Sportboltok, igen, csak hol vannak olyanok? :)

UI.: A gimpex viszont eladóihoz írtam emailt, nincs kiállított darab.

[ Szerkesztve ]

Minden jó, ha a vége jó!

(#11335) wrox válasza Anulu79 (#11328) üzenetére


wrox
senior tag

Lejön, de a sarkoknál azért lehet vele kínlódni. :D

(#11336) Anulu79 válasza wrox (#11335) üzenetére


Anulu79
addikt

A sarkoknál a kromofággal is kínlódtam anno. Ráadásul a sík részen se hozta le fáig a kencét. :)

(#11337) spiritex


spiritex
veterán

Nem vagyok otthon pálinka kérdésben, ezért kérdeznélek benneteket, hogy a Lidl-ben kapható fél literes ágyas (tehát benne van az üvegben egy körte) vilmoskörte pálinkáért díszüvegben sok 5490 Ft? Mármint nem szubjektív érdekelne, hogy kinek sok, kinek kevés, hanem más, jó minőségű, máshol kapható pálinkákhoz képest. Ajándékba lenne.

[ Szerkesztve ]

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#11338) philoxenia válasza spiritex (#11337) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Ha olyan valaki aki ért a pálinkához, annak boltból inkább ne vigyél pálinkát. Esetleg akkor, ha legalább 50%-os, de az a boltiban ritka.... [link]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#11339) #24334592 válasza razorbenke92 (#11318) üzenetére


#24334592
törölt tag

:R :C

100ezerig jó a főni számlája...utána viszont para van.

Megint jól kimentették a pízt a tudodkik, akarom mondani szomorú dolog a csőd.. :U

(#11340) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

YouTube-on ki lehet valahogy kapcsolni az ajánlott csatornákat?

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#11341) jonnyjoker01


jonnyjoker01
veterán

Sziasztok!

A youtube tényleg sz@rakszik vagy csak nálam? Amikor beletekernék befagy a videó, tölt, tölt, aztán kiírja, hogy error occured.

[ Szerkesztve ]

Üdv. Johnny

(#11342) Rivaul válasza jonnyjoker01 (#11341) üzenetére


Rivaul
addikt

Nálam faxa.

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#11343) philoxenia válasza Bjørgersson (#11340) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Szerintem nem, ha arra gondolsz, hogy egyáltalán ne láss ilyet...

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#11344) Zirowe


Zirowe
nagyúr

Sziasztok, hol tudnék gyorsan (max 1 hetes elkészítéssel) és viszonylag olcsón egyéni méretre vágott szivacsot rendelni Bp-n?

Méretek: 124*188*11cm, 35kg/m3 sűrűségű

Ahogy láttam a matracguru a legolcsóbb, ők 18975ft-ért csinálnák meg, ami rendeben is lenne nekem, viszont 3-4 hetes átfutást mondtak telefonon, ami annyira már nem felel meg.

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#11345) Bjørgersson válasza philoxenia (#11343) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Igen, arra gondolok. Na mindegy, köszönöm azért!

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#11346) mefistofeles válasza Zirowe (#11344) üzenetére

Milyen szivacsra gondolsz? Magad nem tudod megcsinálni? Veszel egy standard méretet és leszabod ahogy neked tetszik. Sokat spórolhatsz.

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#11347) Zirowe válasza mefistofeles (#11346) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Matracnak kene.
Nem kell hozza vmi speci vago, hogy ne legyen toredezett meg malott az oldala?
Meg akkor hol tudok venni egybe szivacsot olcson?

Mert amiket neztem matrac boltban standard meretben, azok mind dragabbak, mint az egyeni meretre vagottak.

[ Szerkesztve ]

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#11348) Rivaul válasza Zirowe (#11347) üzenetére


Rivaul
addikt

Attól függ milyen matracot akarsz vágni. Ha sima szivacsot akkor 2 tetőlécet raksz alá és fölé. Azokat összehúzod csavarral és menetükön tapétavágóval lehúzod. Más matrac már elég xar lesz oldalt a vágás nyomán sztem.

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#11349) spiritex válasza Zirowe (#11347) üzenetére


spiritex
veterán

Én annak idején a tesco-ban vettem sima, rózsaszín szivacs matracot, igaz nem ilyen méretűt, de 100x190 cm-est, ha jól emlékszem.

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#11350) mefistofeles válasza Zirowe (#11347) üzenetére

Hááát én nem tudom te hol nézelődsz de elég fura ha egy speciális külön méretre vágot matrac olcsóbb mint a standar.......
A fiam gyerekágyába sehol sem lehetett beszerezni méretes kókuszmatracot. Ahol méretre csinálták volna az meg aranyárban volt. Megvettem a egekisseb standard méretet ami kiadja, levettem a huzatot, tapétavágóval méretreszabtam (anyós átalakítota a huzatot és kb. félárból megvoltam!
Egy matracnak mitől lesz "töredezett az oldala? nem harapni kell... hifdd el nem kell hozzá fantasztikus kézügyesség. Ha elég éles a vágóeszköz akkor közel tökéletes lesz a végeredmény. meg úgyis jön még rá huzat nem?

[ Szerkesztve ]

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Azonnali fáradt gőzös kérdések órája (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.