Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu



Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#52401) mefistofeles válasza elfelejtette (#52400) üzenetére

Ebben végül is van is logika.......

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#52402) Satyricon


Satyricon
addikt

Sziasztok

Adott egy ilyen DDR2-es alaplap, és memóriát szeretnék bele, 2x2GB-osat, lehetőleg 1066mHz-eset. Anno vettem bele OCZ-t 2x2 GB-osat, de kékhalálozott tőle a gép. Majd Corsair Dominatort, 2x2 GB 1066 mHz-eset, de az egyik memória modul megadta magát, amiatt kékhalálozott a gép. És most szeretnék használtan venni olyat, amivel STABILan fog működni! Néztem a memóriakompatibilitási listáját, és hát semmi vele kompatibiliset nem találtam! Ha veszek bele memóriát, mire kell figyelni? 1, vagy 2 oldalasat válasszak? Vagy milyen márkájú legyen a memória modul? Kingmax, Kingstont nem akarok beletenni, inkább valami jó kis tuning ramot! Bár elsődleges szempont a stabilitás, mert a hibás memória modulok miatt sose volt stabil a gép :((

Esetleg tudtok bele ajánlani aproról memóriát?

[ Szerkesztve ]

(lOo \ (llll) (llll) / oOl)

(#52403) quailstorm válasza Satyricon (#52402) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Erre én már nem költenék. Múzeum.
Kingmax pont jó, mert kompatibilis, stabil meg elég gyors. Minimális tuningot bírnak. Nekem az van 6 éve.

Egyébként ha már AMD-d van vehetsz AMD only high dens ramot Kínából olcsóért, de azok valamivel lassabbak.

AMD-nél kb annyit kell nézni, hogy belemegy-e a gépbe. Meg lehetőleg ne 3 féle modul legyen a gépben, mert vagy kék halál, vagy legkisebb órajel és legrosszabb időzítés.

[ Szerkesztve ]

(#52404) AXisBOLD


AXisBOLD
addikt

sziasztok,

segítséget szeretnék kérni az alábbi probléma megoldásához.

1 hete random elkezdett akadni az egér win alatt és a hang is akadt, lassult. újraindítás "megoldotta", de ez többször jelentkezett. általában Chrome futása latt, de tegnap játék után (kilépés után közvetlenül) is elkezdett akadni, újraindítás után ezt a hibaüzenetet kaptam --» [kép]

2 modul kivétele után nem jelentkezett többet, de LatencyMon így is úgy is ezt a hibát írja --»[kép] & [kép]

most fut a memtest az összes modulra, fél óra után egyelőre nincs hiba, de egész nap menni fog, este 6 körül tudok ránézni ismét.

addig is... ezek alapján lap, cpu vagy ram lehet a ludas?

szerk.: annyi még, hogy a 2-2 ram modul ugyan az, csak a verzió szám tér el és az egyikre single, a másikra dual rank-ot ír a CPU-Z, csak leírom a pontosság kedvéért, de ebben nem látok összefüggést a hibával.

[ Szerkesztve ]

Aurea mediocritas

(#52405) Adzo82


Adzo82
tag

Üdv!

Egy olyan problémám lenne, hogy egy LGA 775-a Gigabyte G33m-sl2 alaplap újraindul valamikor egy 2-3 másodperc múlva rögtön bekapcsolás után (még ki sem ír semmit), valamikor meg a windows betöltésekor és valamikor már használat közben, minimális terhelés alatt. Ez egy Pentium 4-s (3ghz) procival és 4x1 gb rammal épített gép, 400 W-s táppal.Vidi kártya nélkül, IGP-vel működtetve. Olyan öreg minden benne mint az ország út. Mostanában jelentkezett ez a hiba.

Kicseréltem az tápot, majd vissza, a ramokat teszteltem, cserélgettem, stotjaikat is csekkoltam. Semmi változás. A proci szerintem hibátlan. Intel diagnostic tool a 0. másodperben alaplapi thermal érték túllépés miatt leáll rögtön. Fagyás nincs. Hardware monitor 39-46 C-t ír a procira. Alaplapi hőmérsékelt ! -54 ! , ! - 5 ! és 46 C (fentről lefele). Amúgy a proci hőmérséklete hiteles lehet alap intel hűtőventit használ, kézrátétellel csekkolva. Az alaplap TŰZFORRÓ (a tápcsatitól fentebb, az éle, amihez üzem közben biztonságban hozzá tudtam érni). A kondenzátorok, és a memória melletti VRM áramkörök tűzforróak.

A ház ki van takarítva. Leszedett oldallapok, szellőzés oké. Paszta egy napos a cpu-n. Venti bordák tiszták. Window 7, beregisztrált, vírusírtva teljes verziós Kasperszkyvel, töredezettségmentesítve. Bár az OP rendszer nincs újrarakva, de szinte friss és alig van rajta valami alkalmazás. Driverek a legfrissebbek, BIOS frissítve a "legújabbra" (2009-s F3K)

Valakinek esetleg lenne egy ötlete, akkor szívesen fogadom. Én személy szerint alaplapi meghibásodásra gondolnék. Talán kapott egy túlfeszt, talán valamiért meghibásodhatott rajta egy egység (nem egy Ultra Durable technológia.. még).

Köszönöm a segítséget előre is.

Szép napot!

(#52406) Grave_444


Grave_444
nagyúr

Üdv!

Adott egy Intel E7200 proci és egy Q9650, Sata HDD, ASUS P5B és ASUS P5QL Pro alaplapok.
GTS 450 videókártya és egy gagyi Codegen táp. Tegyük fel nem nyírt ki semmit, elvileg az egyik alaplap a rossz.

Na most a gép elindul, minden venti megy, a HDD is felpörög viszont nem ad képet.
Próbáltam mindkét lapot mindkét procival Bios resettel.

Valami ötlet, amit egyéb alkatrészek nélkül ki tudnék próbálni?

A P5QL alaplappal ment eddig a Q9650 és elvileg a lap romlot tel, ezért lett hozva másik.

(#52407) quailstorm válasza Adzo82 (#52405) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Miféle 400-as táp volt az? 130W-os Codegány 400-as címkével?
Egyetlen ötletem van, az északi híd újrapasztázása. CPU-hoz közel a borda, fogóval összenyomod a pöcköt, áttolod, közbe nem darálod le a fél alaplapot. WD40-nel feloldod a követ, letörlöd, és új pasztával bekened.
Eléggé tápellátás hiba szagú. Kondenzátor tűzforró? Akkor exponenciálisan lecsökken az élettartam, kiszárad. Szóval kellhet egy garnitúra új. Érdemes volna megcsinálni, mert kb 8 ezer HUF-ot ér. Bármilyen LGA775 CPU-t támogat. P4 helyett beleraknál egy L5408-at, az olcsó is (10$ matricával, bemarva aliexpresszről), meg hozza egy 1st-gen i5 szintjét.

(#52406) Grave444: ha PC Speaker nem ad hangot, akkor nem megy a CPU.

[ Szerkesztve ]

(#52408) Grave_444 válasza quailstorm (#52407) üzenetére


Grave_444
nagyúr

De egyik proci se egyik lapban sem? :F
Nem csipog egyébként.

[ Szerkesztve ]

(#52409) Adzo82 válasza quailstorm (#52407) üzenetére


Adzo82
tag

Na ez korrekt válasz volt. Köszi!

Ám ilyen mélyen még nem mentem bele alaplap szervizbe. Megnézem az északi hidat, de kondenzátorokat még nem cseréltem :DDD

(#52410) quailstorm válasza Grave_444 (#52408) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Szereznék egy másik tápot, vagy inkább egy tápot a szemétdomb helyett. Bár nem tuti, hogy megoldja. Alaplap csak úgy nem száll el, kivéve köztudottan problémás chipsetek.

Adatlapomat megnézed, nem ismeretlen a konfig számomra. Egy 350-400-as nagyon jó minőségű, vagy egy 450-550 közti gagyi elkél neki. De minimum egy 500-as CWT.

[ Szerkesztve ]

(#52411) Grave_444 válasza quailstorm (#52410) üzenetére


Grave_444
nagyúr

Oké én ezt tudom meg értek hozzá, de nincs ezeken kívül több csere alkatrész. Még arra tudok tippelni, ha tegyük fel a táp jó hogy a foglalatban a lábak elhajoltak és amiatt nem megy egyik proci sem.
Az E7200-at a legelső bios is támogatja.

(#52412) quailstorm válasza Grave_444 (#52411) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Akkor ÍJ és nem tudsz tesztelni. Beviszed bontóba.
Lábakat szabad szemmel és gyenge nagyítóval is lehet látni, vágtam foglalatot Xeonnak, annyira nem kicsi.

(#52413) CosinusSL


CosinusSL
csendes tag

SOS - ismeros szamitogepeben tonkrement a tapegyseg, szugseg volt a gepre kicsit ezert beletettuk az en gepembol a tapot kicsit. Mukodott szepen. Visszatettem a sajat gepembe azota nem bootol. Kap aramot minden, felporognek a hdd es ventik, kozben se kep se hang, kb 5 masodperc mulva ujraindul, es ez vegtelen ciklusban. Mi lehet a gond? Surgos segitseg kellene, elore is koszonom

(#52414) quailstorm válasza CosinusSL (#52413) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Mindent húzz le ami nem kell az elinduláshoz és egyesével lépkedj. Egy zárlatos SATA kábel is tud ilyet.

(#52415) CosinusSL válasza quailstorm (#52414) üzenetére


CosinusSL
csendes tag

Ezt probaltam, ssd, hdd lehuzva, gtx 1070 kiveve, csak cpu, integralt gpu meg memoria van most es ugyanez. Illetve eddig ment szepen minden, csak a tap lett kiveve es visszarakva. Hogy tudok elorebbjutni?

(#52416) quailstorm válasza CosinusSL (#52415) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Elképzelhető hogy kapott valami egy ESD sokkot, mert nem voltál leföldelve mikor szerelted.
Asztal tetején gépház nélkül próbálnám meg minimál módban, a rövidzárat kiiktatandó. De értelmes ötletem nincs. Amikor a PC-speaker se jelez akkor már baj van.

(#52417) CosinusSL válasza quailstorm (#52416) üzenetére


CosinusSL
csendes tag

Koszi azert

(#52418) tpeter77 válasza Grave_444 (#52411) üzenetére


tpeter77
addikt

árulnak olyan Xeon procit itt a hardveraprón, amit csak bele kell rakni az LGA775-be, mert már előre ki van vágva, sőt LGA775 lapban használta az eladó.
Találkoztam több ilyennel. Fél éve én is erre a vásárlásra szántam volna rá magam, de inkább vettem egy LGA1150 konfigot nem sokkal drágábban, az meg időtállóbb.

(#52419) quailstorm válasza tpeter77 (#52418) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Kétségtelen, hogy időtálló. Viszont amennyiben adott egy 4GB RAM, LGA775 valami, meg mondjuk egy GTS250, GT440 szintű kártya, akkor kis befektetéssel van még pár évig egy 4 magos netezős géped, amivel ha nagyon muszáj lehet Vegas-ban dolgozni, meg kicsit játszani.

Adatlapomon lévő konfig 10 perc alatt renderel le egy ilyet. Capture card nélkül, csak CPU-ból, OBS legkisebb gépigényű profiljával vettem fel. Nyers fájl nyilván majdnem olyan mint a játék, de a youtube öl és butít. (kettő 1600x1200-as videó torzítva, 1920x1080-as kimeneti felbontáson)

[ Szerkesztve ]

(#52420) Kiscsőke


Kiscsőke
aktív tag

Sziasztok!

Nem tudom hogy hol tegyem fel a kérdésemet de ennél közelebbi topikot nem találtam a problémámhoz.
Az alaplapom csatlakozóinak a leírása meg van a gépkönyvben, azt szeretném tudni, hogy a ház HDD-Led vezetékén a kis nyíl a mínuszt vagy a pluszt mutatja?

[ Szerkesztve ]

A remény hal meg utoljára! (meg a patkányok)

(#52421) quailstorm válasza Kiscsőke (#52420) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Valószínűleg a pluszt, de nem fog károsodást okozni ha záróirányban ereszted rá a feszültséget, szóval nyugodtan kipróbálhatod.

(#52422) GeriCool


GeriCool
aktív tag

Hali!
Tudom nem ez a megfelelő topic, de a ott nem kapok választ (rég nem járt arra senki). Erre kellene nekem válasz ha Valaki tudna segíteni.
Köszi előre is!
G

(#52423) bercesb


bercesb
csendes tag

Sziasztok!

Alaplap GA-B150M-D3H (rev. 1.0).

http://www.gigabyte.com/products/product-page.aspx?pid=5491#bios

A legújabb, F20c-re frissítettem a BIOS-t és sajnos azóta nem indul a gép. Pontosabban: elindul kb. 5 másodpercre, majd leáll, majd eggy pillanatra ismét elindul, aztán ennyi. Eddig az F6-os verzió volt rajta (mindig innen töltöttem le a BIOS-okat és eddig semmi probléma nem volt). Amit észrevettem, hogy az eddig megszokottnál néhány perccel tovább tartott a frissítés és csak normál frissítési lehetőséget ajánlotta fel (eddig volt quick is). Amit még észrevettem a folyamat során, hogy frissítette a backup BIOS-t is...

Ötleteket szeretnék kérni, hogy mit lehetne kezdeni a helyzettel! Előre is köszönöm szépen!

[ Szerkesztve ]

(#52424) maglew


maglew
aktív tag

sziasztok!

Az AMD videókártya driver felel a hangért is vagy csak a képért?
Folyamatosan lefagy a videó driverem, így leszedtem az egészet de a hanggal is lett valami gond, most tök doboz hangja van és full hangerőn is halk.

Létezik külön hangkártya driver?
Honnan lehet tudni hogy milyen tipusú hang és videókártya van a gépembe, mert az AIDA csak általános VGA-t jelez, holott AMD van benne (csak a 100 féle típus közül fogalmam sincs melyik)

(#52425) kjani18 válasza maglew (#52424) üzenetére


kjani18
őstag

Az AMD VGA driver tartalmazza (többek között) a HD audio meghajtóját is.
A kártyára rá van írva a típusa. Ha külön van gondod, akkor a telepítésnél ne az expresst, hanem a kézit válaszd, és csak azt rakd fel, amit akarsz.

Olvasd el, benne van a megbízhatóságom is! https://logout.hu/bejegyzes/kjani18/uzletszabalyzatom.html

(#52426) MrDerekas válasza GeriCool (#52422) üzenetére


MrDerekas
addikt

PS/2 billentyűzetre van opciód csak. (Altatás és akkor tudod ébreszteni usb billentyűvel is.)

(#52423) bercesb Amit tehetsz. Visszaállítod az előző bios-t. Reset (elem ki, áramtalanítás, 10 perc pihi és vissza). Jelzed a gyártó felé a hibát. Esélyes, hogy balul sikerült a frissítés. Ha nem áll vissza a biztonsági mentésre, akkor gari (ha van még rá).

(#52424) maglew Ez így kicsit nehézkes. Ahogy leállnak a driverek, illetve nem futnak megfelelően ez egy összetettebb rendszerhibára utal. Rá lehet fogni persze az AMD driverre, de szinte biztos, hogy nem az a gond. A HD audio (AMD high definition audio) akkor játszik nálad, ha hdmi-n keresztül megy ki a digitális kép és hang. Ennyi információval simán elképzelhető, hogy bekaptál egy driver gyilkos vírust. (Előszeretettel épül be a realtek audio driverbe, folyamatosan terhelve a video memóriát és drivert.) Driver re-install (vga és audio is) és/vagy teljes rendszer újratelepítés.

www.derekas.webnode.hu --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- https://logout.hu/bejegyzes/mrderekas/a_szkeptikus.html

(#52427) bercesb válasza MrDerekas (#52426) üzenetére


bercesb
csendes tag

Sajnos nem működött.

(#52428) Zsotiabeka


Zsotiabeka
csendes tag

Sziasztok!
Van barátomnak egy ilyen gépe:
http://euro.dell.com/hu/hu/corp/Asztali-g%C3%A9pek/optix_755/pd.aspx?refid=optix_755&s=corp
(itt a műszaki adatokra katt!)
Kisméretű kivitelben.
Az a kérdés, hogy ez a videókártya belemegy-e?
https://support.lenovo.com/hu/hu/documents/migr-68910

Itt is próbálgattam olvasni:
http://digital.ni.com/public.nsf/allkb/C7F6A1F06329B64D86256B4A00503636
Azért necces, mert az alaplap csak alacsony profilú kártyát tud fogadni, de ez a videókari nevében nem az, de paramétereit tekintve annak tűnik... szerintetek működhet a dolog?

Köszönöm előre is!

(#52429) Maxell014


Maxell014
senior tag

Sziasztok

gigabyte ga-g33m-ds2r ennél az alaplapnál mivel tudom előhozni a bootmenüt ?

(#52430) tpeter77 válasza Maxell014 (#52429) üzenetére


tpeter77
addikt

szia
DEL = BIOS Setup
F12 = BOOT Menu

(#52431) Maxell014 válasza tpeter77 (#52430) üzenetére


Maxell014
senior tag

csak a biost lehet elővarázsolni, de megoldottam és köszönöm !

(#52432) Triumph


Triumph
tag

Sziasztok!
Van egy Asrock FM2A85X Extreme 4 lapom és egy Chieftec tápom!
Mostanában azt játsszuk hogy amikor megnyomom a bekapcsoló gombot a proci hűtő felpörög de a hátsó ház ventilátor nem és a monitor sem kapcsol be csak a proci hűtő pörög és csak a táp kikapcsoló gombjával tudom kikapcsolni.
Ha megigazítom a fő tápcsatit akkor elindul de ha mozgatok egy kicsit a vezetékeken akkor megint leáll a hátsó venti és ugyan az a helyzet.
Ha már egyszer elindult és nem mozgatom a vezetékeket akkor megy gond nélkül.
Van olyan is hogy megigazítom a tápcsatit de nem reagál semmit a bekapcsoló gombra csak a 3-4-re.
Szóval az lenne a kérdésem hogy szerintetek ház vagy táp? :)
Előre is köszönöm :)

(#52433) josik válasza Triumph (#52432) üzenetére


josik
aktív tag

Táp, vagy tápkábel. Szerintem. A háznak nincs köze hozzá.

Te is fiam Bluetooth...

(#52434) Triumph válasza josik (#52433) üzenetére


Triumph
tag

Ja igen alaplap vagy tápra gondoltam :)
Köszi :)

(#52435) Tibroo


Tibroo
aktív tag

Van itt valaki aki már cserélt alaplapi Chippet golyózással?
ASUS Z97PRO GAMING alaplapon elhajlott és el is tört pár Pin!
Rendeltem új foglalatot hozzá (LGA1150) fel is van golyózva!Csak pár kérdésem lenne a hőfokokról!
Mint pl.:Hány fokon melegítsem le a Szlotott,kb mennyi ideig másodpercig?Hány fokon süssem vissza az ujjat?

[ Szerkesztve ]

Mindent meg lehet oldani,csak igazán kell akarni.......!!!!

(#52436) IstvánLászló válasza Tibroo (#52435) üzenetére


IstvánLászló
senior tag

Remélem segítek neked ebben a témában.
A lényeg házilag nem oldható meg a golyózás.
Az Apróhirdetések oldalán láttam hogy vannak profik és vállalnak golyózást profimód ón is teszik.
Itt is vannak szerintem biztosan golyózást is profimód ón vállalók, de ezzel kapcsolatban bővebbet nem tudok most mondani.

Privátot ne írjál csak ha fontos, válaszolok biztosan. Köszönöm mindenkinek türelmét idejét segítségét.

(#52437) luZze95


luZze95
csendes újonc

Sziasztok. Tegnap bios frissítés közben össze omlott a gépem. Azóta ha elindítom nem tud bootolni az alaplap. A ventilátorok rendesen felpörögnek a gépben mintha indulna, csak képet nem ad. Tudtok valami megoldást? Az alaplapom egy: Asrock 970a-g/3.1. Válaszokat előre is köszönöm.

(#52438) detroitrw válasza luZze95 (#52437) üzenetére


detroitrw
addikt

CirMOS volt már?
elem kivétel? (valamikor több idő is kell neki 30 perc elég szokott lenni)

(#52439) Kiscsőke válasza Tibroo (#52435) üzenetére


Kiscsőke
aktív tag

Szia!

Ha még nem csináltál ilyet szerintem ne kezdj neki. keresd fel ezt a fórumtársat! Biztos tud segíteni!

A remény hal meg utoljára! (meg a patkányok)

(#52440) luZze95 válasza detroitrw (#52438) üzenetére


luZze95
csendes újonc

Próbáltam már mind kettőt, de egyik sem segített. Az elemet még tegnap éjjel kivettem és ma raktam vissza. De így sem ad képet :(

(#52441) detroitrw válasza luZze95 (#52440) üzenetére


detroitrw
addikt

Gondolom akkor periféria leválasztás is volt, ram, vga hdd usb ...
pl. az én gépem olyan hogyha a vga-ba be van dugva a DP kábel akkor nem megy a gép, hátha nálad is valami hasonló anomáRia van :F

(#52442) Darko_addict


Darko_addict
őstag

Sziasztok!

Ezek a PCI-E to PCI megoldások működhetnek? [link]
Lenne egy PCI hangkártya, ami a nagy VGA és a nagy hűtőm miatt nem fér be és elkezdtem megoldások után nézni.

Köszi a választ!

Don't give up your dreams. Keep sleeping.

(#52443) IstvánLászló válasza luZze95 (#52437) üzenetére


IstvánLászló
senior tag

A Bios bootblock is meghal, akkor nem talál meg se pendrive-t, se semmit és elemkivétele nem is segítség.
A ventilátorok rendesen felpörögnek a gépben mintha indulna, csak képet nem ad sajnos, mint nálam is előfordult.
Tegnap ajándékba kaptam egy MSI K9N6PGM2-V alaplapot dobozzal és mindennel együtt és gondoltam frissítem a Bios-t.
Tegnap bios frissítés közben elment az áram az egész lakásban és se kép se hang mint éppen nálad is.
A lényeg áramszünet okozta a hibát a szerencsém annyi hogy nem a most is használatban levő stabilan is működő gépemen frissítem a Bios-t.
A lényeg az áramszünetre nem is számítottam mert nem szokót előfordulni.
A tanulság nekem is hogy szünetmentes tápegység nélkül nem is csinálok többet BIOS frissítést.
Az Apróhirdetések oldalán láttam hogy vannak profik és vállalnak BIOS javítást újra írást.
Az Asrock 970a-g/3.1 alaplapodat csak képalapján ismerem és mondhatóm hogy szép a deszka.
HA gondolod és időd is engedi írjál üzit nekem.

Privátot ne írjál csak ha fontos, válaszolok biztosan. Köszönöm mindenkinek türelmét idejét segítségét.

(#52444) Tibroo válasza Kiscsőke (#52439) üzenetére


Tibroo
aktív tag

Szia!
Köszönöm a választ és a linket,írtam a fórumtársnak privátot,remélem tud segíteni!

:R

Mindent meg lehet oldani,csak igazán kell akarni.......!!!!

(#52445) Dani82


Dani82
senior tag

Sziasztok!

Vettem egy msi mortar b150m alaplapos gepet. a helyzet az hogy azt gondoltam, hogy a wifi manapsag mar annyira elterjedt, hogy fel sem merult, hogy gond lehet. mivel az utp kabelt nem tudom odavezetni a gephez. most rakom a wint es nem tudom mit kene csinalnom, hogy legyen net. tudtok vmi megoldast? :F :R

(#52446) Tibroo válasza Dani82 (#52445) üzenetére


Tibroo
aktív tag

Szia képet tudsz küldeni??

Mindent meg lehet oldani,csak igazán kell akarni.......!!!!

(#52447) Dani82 válasza Tibroo (#52446) üzenetére


Dani82
senior tag

nincs kinyitva a gép mert osszeszerelve kertem :(

az irjak, hogy van m.2 wifi adapter a lapon, vagy ezt kulon venni kell, vagy nem ertem... :F

[ Szerkesztve ]

(#52448) Dani82 válasza Dani82 (#52447) üzenetére


Dani82
senior tag

vagy kell venni egy kártyát?

(#52449) MrDerekas válasza Dani82 (#52447) üzenetére


MrDerekas
addikt

:W Slot van a lapon. Vagyis ebbe teheted a 2230 Key E(Wi-Fi) "kártyát".
Szerk:
(#52442) Darko_addict Igen működnek. Amit linkeltél viszont az nem tudom jó e neked. Nem lenne elég egy pci-e hosszabítós foglalat?

[ Szerkesztve ]

www.derekas.webnode.hu --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- https://logout.hu/bejegyzes/mrderekas/a_szkeptikus.html

(#52450) Dani82 válasza MrDerekas (#52449) üzenetére


Dani82
senior tag

milyet erdemes venni? mire keressek ra? hardverapron is lehet ilyesmi? jo lenne h nem kene megvarni a szerdat :(

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.