Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu



Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#52901) MrDerekas válasza zs-mate (#52899) üzenetére


MrDerekas
addikt

Ha szerelgetés után működik, nagy eséllyel kontakt hiba. Tehát szerelésnél, vagy az miatt rendesen érintkezik valahol, valami, aztán bemelegedéskor már megszűnik az érintkezés és dobja a hibát. Pci-e slot, és processzor érintkezők okoznak nagy eséllyel ilyet, de továbbra sem zárható ki a mesterhármas többi összetevője. Alaplapot is alaposan nézd át, púpos, kifolyt kondit, égésnyomot, oxidációt, lötyögő csatit keresve. Muszáj lesz cserealkatrészt szerezned a próbákhoz is.

www.derekas.webnode.hu --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- https://logout.hu/bejegyzes/mrderekas/a_szkeptikus.html

(#52902) prabhu válasza Doblós (#52872) üzenetére


prabhu
senior tag

Nem kell ilyesmivel kínlódni, a Win 10 lekapja magának, ha ráengeded az update-et.

(#52903) prabhu válasza Enigma1945 (#52877) üzenetére


prabhu
senior tag

Az integrált vga-val (GeForce 7025) lehetnek gondok. Ilyenkor meg kell próbálni a 7-es driverét kompatibilitási módban telepíteni, az talán segít.

(#52904) prabhu válasza Mika1227 (#52889) üzenetére


prabhu
senior tag

Egy sima CPU-Z is megmutatja a Mainboard fülön (BIOS version). Én úgy látom, hogy mindkét procihoz a 0305 kell. Rosszat linkeltél, az csak LX, nem LX2. Ez a jó: [link]

(#52905) prabhu válasza Mikeee89 (#52890) üzenetére


prabhu
senior tag

Persze, de nem kell ebay: [link]

(#52906) zs-mate válasza Tibroo (#52900) üzenetére


zs-mate
tag

Köszi szépen neked is hogy megszakérted a kálváriámat :U

Hétvégén szétszedem atomjaira és újra öszerakom, meglátjuk azután is produkál-e majd ilyen problémát.. mindenesetre a stressztesztek alatt sem dobja be a törülközőt, én aidával pörgettem mindent 100%-on benne ~10 percig és semmi, nem tudom mitől kaphat nagyobb terhelést máskor.. vagy csak ingadozna a táp feszkója?

a magas lemezigénybevétel egy teljesen más problémakör lehet? olvastam erről fórumokat hogy a win10 egykét processe mennyire megterheli :(((

(#52907) Mika1227 válasza prabhu (#52904) üzenetére


Mika1227
őstag

Köszi látom, most értem haza a melóból. 2202-es BIOS van a lapon. Az vajon jó hozzá?

A Mikulásnak teljesen igaza van, hogy évente csak egyszer megy az emberek közé!!! Még az is sok!!!

(#52908) csabyka666


csabyka666
addikt

Üdv mindenki!

Adott az alábbi 2 darab laptopakksi, fizikailag egyeznek.

A felső rendben van, az alsót le szeretném tesztelni abban az Acer Aspire 7736ZG-ben, amiben a felső van. Viszont az alsó - ugyan érzésre belepasszol a notiba - 11,1V-os, míg a jelenlegi 10,8V-os. Ez jelent valamit a gyakorlatban? Ha egy mód van rá, nem akarom hazavágni a notit vele...

Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

(#52909) prabhu válasza Mika1227 (#52907) üzenetére


prabhu
senior tag

Simán. Van ugyan ettől is frissebb, de ha nincs gond, akkor nem kell vele foglalkozni.
[2501]

[ Szerkesztve ]

(#52910) prabhu válasza csabyka666 (#52908) üzenetére


prabhu
senior tag

Rossz topik: [link]

(#52911) csabyka666 válasza prabhu (#52910) üzenetére


csabyka666
addikt

Ehh, tényleg. Bocsi. Köszi! :B :R

Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

(#52912) Pityu.


Pityu.
nagyúr

Nekem egy msi p67a gd55 b3 alaplapom van és vannak rajta ilyen ledek amik villognak gondolom az energia felhasználást mutatnák vagy ilyesmi és az alaplap műkdés közben olyan magas hangot ad ami bántja a fülem ,meg hallgattam a ledek környékéről jön,de ha kikapcsolom a ledeket akkor is hallatszik,lehet hogy valami energia gazdálkodásio dolog miatt csinálja vagy ilyesmi?Már úgy idegesít.
Ez lenne a heng igaz közelről vettem fel de messze ülve is idegesítő mert lyukacsos házam van [link]

Ja és ez a sípolás se állandó,hanem mintha a ledek villogása is befojásolná,viszont a ledeket kipacsolva meg mintha kicsit erősebb lenne.

[ Szerkesztve ]

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#52913) MrDerekas válasza Pityu. (#52912) üzenetére


MrDerekas
addikt

Ez bizony a sokat emlegetett "cicergés" jelenségnek tűnik. Biztos nem a videokártya adja ki ezt a hangot? (GTX960/R9 380 cicergett igazán az előző generációban, mint vga) Egyénenként változó trükközéssel olykor orvosolni, enyhíteni lehet, de ehhez tudni kellene, hogy pontosan mi is cicereg. Egyébként ez elektromos alkatrészek "összerezgése". Hacsak nem épp valamelyik alkatrész csinálja ezt egyedül, mert épp elég sok alkatrész adhat ki ilyen hangot.

www.derekas.webnode.hu --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- https://logout.hu/bejegyzes/mrderekas/a_szkeptikus.html

(#52914) Vismajor01


Vismajor01
addikt

Hali!

Tápot cseréltem a gépemben, és most a frontlapi usb panel úgy gondolja, hogy inkább nem működik! Se az usb3 sem a sima usb. Igazából nem vagyok benne biztos, hogy tápcsere óta ( 3 nap) csinálja, nem sok mindent dugdosok oda...
A gép oldalát leszedtem, a f_usb csatiba a csatlakozót ki majd visszadugtam, usb3 csatlakozót szintén, semmi megoldás.
De feszt se ad, ha az usb karácsonyfámat beledugom az se villan fel :((
Mi a fene baja lehet?
üdv

Plusz ha valakinek jó a füle ráhallgatathna erre:
halk hang

Rohadt idegesítő ez a hang, mintha morzézna a gép, vagy betárcsázna az internetbe v nemtom.
HDD-ket lehúztam, nem változott (eskü, talán halkabb lett..vagy csak az én fülem fáradt el a füldün feküdve)
Valahogy a gép elejéből hallom ezt a hangot, ahol a frontlabi usbk is vannak :O
Én nagyon HDD-re tippeltem mert akkor csinálja főleg ha történik valami a gépen, de...

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy s22Ultra/Corsair One Pro/Lexus RX400H

(#52915) Picco válasza Vismajor01 (#52914) üzenetére


Picco
addikt

alaplapi bios nem volt resetelve tapcsati cserenel? lehet ott kellene bekapcsolni ujra. mas otletem nincs, tapcsere nemigazan okozhatja.

**Escape from Tarkov EOD account elado!** It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

(#52916) scream


scream
veterán

Hali!

Egy olyan problémám volna, hogy adott MSI B150M Mortar lap bekapcsolást követően 10-15 percenként le/fel csatlakoztatja a CD/DVD írót/olvasót, akkor, is ha nincsen benne semmi, akkor is, ha van benne valami, de nem megy róla. Amúgy, ha lejátszik róla valamilyen digitális anyagot vagy használva van, nem jelentkezik (tehát nem szakad meg a lejátszás vagy írás).

Másik gépben hibátlanul teszi a dolgát a DVD-RW így az alaplap maradt, mint hibaforrás.

Milyen drivert kéne frissíteni, ami esetleg megoldhatja ezt a gondot vagy egyéb más megoldás is érdekel.

A DVD-RW kábelei rendben vannak, rendesen be vannak dugva, a megfelelő helyekre, nem lötyögnek, stb.

Köszi előre is, remélem belefér a topicba.

(#52917) Longtomi


Longtomi
csendes tag

Sziasztok!

Kérdésem, hogy ha az ősrégi asztali gépen (DualCore AMD Athlon 64 X2, 5000+, Gigabyte GA-M52L-S3 alaplappal, LC5550 550W-os táppal) az alaplapi hőmérséklet játék (pl Cossacks 3 maxra állítva) közben 60-66 fokra felmegy, legalább is ez volt a max amit tapasztaltam (alapjáraton 43 fok) az mennyire veszélyes néhány órás játéknál, lehet hosszútávon baj belőle?, Tippeket, tanácsokat megköszönöm! Üdv: Tomi

(#52918) Taifa Díaz válasza Longtomi (#52917) üzenetére


Taifa Díaz
őstag

60-66 Celsius az kb. shemmi (mondjuk azt éppenség nem írtad, hogy ez konkrétan minek a hőmérséklete). A hiba a gépezetben az a csodálatos LC Power tápegység :U Az visz mindent...Vagy majd fog ;]

Life's a game I cannot win (Type O Negative: Everyone I Love is Dead)

(#52919) MrDerekas válasza Vismajor01 (#52914) üzenetére


MrDerekas
addikt

Alaplap vagy táp. Lehet elöregedett az alaplap usb része (kondik), vagy zárlatos valamelyik foglalat.

(#52916) babicsbalu Szoftveres (maga a win rendszerben van valami stiki) vagy a meghajtó adat és/vagy tápkábele rakoncátlankodik. Még xp idején volt ilyen problémám. Esetleg nem fut a háttérben valami média megosztó progi/szolgáltatás ami esetleg rendszeres időközökben ellenőrzi a média meghajtókat?

(#52917) Longtomi Belefér a működésbe. Ház hűtése ha gyengébb, simán termelődhet ennyi nem elvezetett hő. Hűtés upgrade a javaslatom ha durvulna a helyzet, illetve mivel elég régi a cucc, segíthet egy újrapasztázás a chip hűtőn.

www.derekas.webnode.hu --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- https://logout.hu/bejegyzes/mrderekas/a_szkeptikus.html

(#52920) Longtomi válasza Taifa Díaz (#52918) üzenetére


Longtomi
csendes tag

Az Aida 64-t használom monitorozásra, ott az alaplapra írja ezeket a fokokat, hogy azon belül mire érti, fogalmam sincs. A táppal semmi gond nem volt, pedig már vagy 10 éve használom,

(#52921) Longtomi válasza MrDerekas (#52919) üzenetére


Longtomi
csendes tag

A napokban pasztáztam újra, lehet kevesebbet raktam rá a kelleténél? A CPU hűtés Xilence Frozen Fighter AM2-es.

(#52922) MrDerekas válasza Longtomi (#52921) üzenetére


MrDerekas
addikt

Akkor nyugi van, ha játék közben megy fel erre az értékre. Nem a cpu hűtőre értettem, hanem úgy a teljes számítógép rendszerhűtésére ;) (Majd 80-90 fok környékén kezdj el aggodalmaskodni :) )

www.derekas.webnode.hu --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- https://logout.hu/bejegyzes/mrderekas/a_szkeptikus.html

(#52923) Pityu. válasza MrDerekas (#52913) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Nem a videokártya,azt ismerem egyszer egy nvidiás kártyával jártam úgy de annak másabb hangja volt,Itt rá tapasztottam a fülem a proci részre az alaplap hátulján és onnan jön,még az sem lehetetlen,hogy a terhelés jelző ledekhez van valami köze,most pl kussaban van.

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#52924) Longtomi válasza MrDerekas (#52922) üzenetére


Longtomi
csendes tag

Játék közbeni értékek:

Alaplap 61 °C (115 °F)
CPU 42 °C (95 °F)
1. CPU / 1. mag 56 °C (104 °F)
1. CPU / 2. mag 61 °C (107 °F)
MCP 59 °C (142 °F)
Aux 35 °C (95 °F)
GPU dióda 36 °C (90 °F)
Hitachi HDP725050GLA360 37 °C (99 °F)
TOSHIBA DT01ACA100 39 °C (102 °F)

Köszi, akkor ez még nem gond, csak ennyit akartam tudni, remélem nem romlik a helyzet :)

[ Szerkesztve ]

(#52925) MrDerekas válasza Pityu. (#52923) üzenetére


MrDerekas
addikt

Sokminden okozhatja. A gtx950-em a hangszóróra gyűjti össze a zajokat és elég zavaró 5.1-ben. Más vga-val közel nem ilyen hallhatóan zajos az integrál kimenet.

Szerk:
(#52924) Longtomi Akkor ne is nézegesd te azokat a hőfokokat, csak játsz! Ne hergeld magad :D Teljesen jó értékek.

[ Szerkesztve ]

www.derekas.webnode.hu --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- https://logout.hu/bejegyzes/mrderekas/a_szkeptikus.html

(#52926) Picco válasza Pityu. (#52923) üzenetére


Picco
addikt

eddig ilyet DT/laptopnal en is tapasztaltam, foleg weblap gorgetes kozben, videokaribol jott. AMD/Nvidia-nal is.
lehet mas is, de ez az ami altalaban eregeti a furcsa szorcsogo/nyuszorgo zorejeket.

**Escape from Tarkov EOD account elado!** It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

(#52927) Tibroo válasza Pityu. (#52912) üzenetére


Tibroo
aktív tag

Hali én éppen most kerültem szembe ezzel a problémával,igaz egy 1 éves ASUS R512M laptopnál! :( Alaplapi sípolás után teljesen behalt a gép,és 2 db parányi Power IC-ből jött!Stetoszkóppal hallgattam ki ezt a jelenséget,majd csere után beindult a laptop és nincs sípolás,tökéletesen működik! :)
Ahogy leírtad szerintem nálad is ez lehet a gond!

Mindent meg lehet oldani,csak igazán kell akarni.......!!!!

(#52928) Pityu. válasza Picco (#52926) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Mondom,közel hajoltam,és meg hallgattam ha a videokártyából jönne akkor nem a processzor közvetlen közeléből hallatszana hátulról hallgattam,amit írsz az ismerős néha pár dolognál ahogy írod görgetés ilyesmi de ez nem olyan hang.Laptopomban pl a hdd nek van néha ilyen frekvenciás hangja.

#Tibroo

Ez egy régebbi msi alaplap asztali gépben és van rajta ilyen terhelés jelző led fény meg valami eco mód hogy kevesebbet fogyasszon én arra is gyanakszok hogy a ledek is lehetnek ludasak,de nem mindig csinálja most,régebben is volt párszor annak már van 1 éve is talán.Sőt lehet úk korában is volt párszor mert mindig ki akartam lőni a ledeket hátha.

[ Szerkesztve ]

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#52929) syberia válasza Pityu. (#52928) üzenetére


syberia
veterán

Szerezz egy csere-tápegységet, vagy lőjél ki minden energia gazdálkodási funkciót a biosban. Sajnos ezek a zajok legtöbbször a "természetes" működés része, én inkább a spórolós gyártók számlájára írom. :W

https://howbad.info/

(#52930) PeL


PeL
addikt

Üdv. Tegnap raktam össze az új konfigomat és egyelőre még nem vágom hogy működik. Egy ASUS B150M-K alaplapról lenne szó a táp egy FSP Hexa+ 500W, és az a gondom hogy kikapcsolás után (Win7-ben leállítva) égve marad a billentyűzeten a NumLock és az alaplapi pulzáló világítás ugyanúgy megy mint bekapcsolt állapotban. Nem tudom hogy ez normális-e?

[ Szerkesztve ]

(#52931) syberia válasza PeL (#52930) üzenetére


syberia
veterán

A biosban: Disabling Ai Charger

Van rákötve a gépedre usb eszköz, amiről kaphat áramot?

https://howbad.info/

(#52932) Taifa Díaz válasza Pityu. (#52928) üzenetére


Taifa Díaz
őstag

Próbáld ki ezt:BIOS-ban processzor C1/C1E/C2E/C6 állapot tilt. i5 2500 cpu-nál emlékezetem szerint C2E szól a hardveres feszültségcsökkentésről, de fogalmam sincs, a BIOS-odban szerepel-e, és ha igen, hogyan.

Life's a game I cannot win (Type O Negative: Everyone I Love is Dead)

(#52933) PeL válasza syberia (#52931) üzenetére


PeL
addikt

Csak az egér van rákötve USB-n, egy Logitech G400-as. Meg fogom nézni amit írtál.

[ Szerkesztve ]

(#52934) trancemusic válasza Longtomi (#52917) üzenetére


trancemusic
senior tag

Pasztázd újra a chipsetet ha zavar a 60°c.
Nforce szeret leolvadni a tokozáson belül.
Eszt még bírnia kell. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#52935) PeL válasza Longtomi (#52917) üzenetére


PeL
addikt

Nekem volt régen nForce 4 ultra chipsetes alaplapom Abit KN8-Ultra, pár hónap után elkezdett rajta zörögni a chipset hűtő venti, lecseréltem egy zalman bordára, játék közben nekem is 50-60 fokos volt sokszor a lap, mondjuk én húzva használtam a procit akkor, és két ugyanilyen alaplap megdöglött 1-1,5 év alatt, szerintem a meleget nem bírta hosszútávon :( Volt sokszor hogy olyan meleg volt a borda hogy szinte égette a kezem

[ Szerkesztve ]

(#52936) syberia válasza PeL (#52935) üzenetére


syberia
veterán

50-60 fok nem hangzik vészesen soknak, nekem eddig az össze alaplapom északi hídján tapintásra tűzforró volt a borda és sosem makkantak meg. Egy kivételről tudok, a legelső szerelési kísérletemnél ramot cseréltem áram alatt lévő lapban :DDD 4000 volt a cserelap de megérte a tanulópénz: csak úgy hasított a HL2 az Ati 9250 kártya lecserélése után a gépem :D

https://howbad.info/

(#52937) PeL válasza syberia (#52936) üzenetére


PeL
addikt

Jó kis gép lett volna ez úgy 10-12 éve :P

Am még egy kérdés: Van egy cucc az eszközkezelőben ami nem települt. Utána néztem, gyaníthatóan az Intel Managament Engine Interface vagy mi a szösz. Valami 120MB a driver hozzá, de azt olvastam tök felesleges dolog mert csak valami remote acceshez kell leginkább. Kérdés hogy mit lehet erről tudni? Kell ez nekem vagy ki lehet kapcsolni valahogy teljesen hogy ne is legyen ott feladatkezelőben?

(#52938) syberia válasza PeL (#52937) üzenetére


syberia
veterán

10 éve igenis király gép volt, akkoriban az Intel az Amd után kullogott a Pentiuim D kazánokkal. :P

Én telepítettem azt a drivert hogy ne legyen ott a kérdőjel, mert bár semmi szükségem nincs rá, nem szeretem ha a feladatkezelő hiányosságot jelez.

https://howbad.info/

(#52939) MageRG


MageRG
addikt

Az Asrock programjával szeretnék USB 3.0-val patchelt Windows 7 64 bit USB-s telepítőt készíteni.
Megadok neki egy ISO-t, meg az USB driveot, de csak odáig jutok hogy "Adding driver to images".
Iszonyatosan tekeri a procit, de órákig nem csinál semmit.
Működött ez valakinek?

"What is bravery, without a dash of recklessness!"

(#52940) maglew


maglew
aktív tag

Sziasztok!

A közelgő black friday-re tekintettel gondolkodom egy kis gépfejlesztésben,.
Az egész úgy indult, hogy bedöglőben van a videókártyám így gondoltam veszek egy normálisat, de ha már azt cserélem lehet egy kis ráfizetéssel megérne egy teljes integrált alaplapot venni videókártyával, hangkátyával mindennel.

Gépemen HD videók nézésére (1080 felbontással) szeretném használni illetve irodai célra (word, excell stb) esetleg ha létezik olyan TV tuneres kártya amibe a UPC digitális kábel tv-t kábelét be tudnám dugni vagy le tudnám osztani akkor még jó lenne az is, hogy tévézni tudjak.

A Vinyókat nem cserélném le, azokkal semmi baj nincs, főleg hogy pár hónapja vettem bele egyet, illetve a RAM-ok is jól működnek azok is nemrég lettek bővítve.

A gépem ilyen (legalábbis a program szerint..de nekem ez kínai)
Szerintetek egy normálisabb videókártyát vegyek bele 20 ezer körül, vagy megérné integrált kártyát venni 50-60 ért? Mit javasolnátok?

BurnInTest V8.1 Pro 1019 (64-bit)
*** Unlicensed trial version ***

System summary:
Windows 7 Professional Edition Service Pack 1 build 7601 (64-bit),
1 x Intel(R) Core(TM) i3 CPU 530 @ 2.93GHz,
7.9GB RAM,
Szabványos VGA grafikus adapter,
112GB SSD, 932GB HDD, 1863GB HDD,
CD-RW/DVDRW,

General:
System Name: USER-PC
System Model: DH55HC__
Motherboard Manufacturer: Intel Corporation
Motherboard Name: DH55HC
Motherboard Version: AAE70933-501
Motherboard Serial Number: BTHC95100BG5
BIOS Manufacturer: Intel Corp.
BIOS Version: TCIBX10H.86A.0027.2009.1119.1517
BIOS Release Date: 11/19/2009
BIOS Serial Number:

CPU:
CPU manufacturer: GenuineIntel
CPU Type: Intel(R) Core(TM) i3 CPU 530 @ 2.93GHz
Codename: Clarkdale
CPUID: Family 6, Model 25, Stepping 2, Revision C2
Socket: LGA1156
Lithography: 32nm
Physical CPU's: 1
Cores per CPU: 2
Hyperthreading: Enabled
CPU features: MMX SSE SSE2 SSE3 SSSE3 SSE4.1 SSE4.2 DEP PAE Intel64 VMX FMA3
Clock frequencies:
- Measured CPU speed: 2926.5 MHz
- Multiplier: x22.0
- Base Clock: 133.3 MHz
- Multiplier range: Min: x9, Max non turbo: x22

Cache per CPU package:
- L1 Instruction Cache: 4 x 32 KB
- L1 data cache: 4 x 32 KB
- L2 cache: 4 x 256 KB
- L3 cache: 4 MB

Memory
Total Physical Memory: 8117MB
Available Physical Memory: 4173MB
Memory devices:
Slot 1:
- 2GB DDR3 SDRAM PC3-10600
- Kingston 9905474-029.A00LF, wk/yr: 41/2013
- 1.5V, Clk: 666.7MHz, Timings 9-9-9-24 (@ Max. freq.)
Slot 2:
- 2GB DDR3 SDRAM PC3-10600
- Kingston 9905474-029.A00LF, wk/yr: 45/2013
- 1.5V, Clk: 666.7MHz, Timings 9-9-9-24 (@ Max. freq.)
Slot 3:
- 2GB DDR3 SDRAM PC3-10600
- Kingston 99U5474-013.A00LF, wk/yr: 28/2012
- 1.5V, Clk: 666.7MHz, Timings 9-9-9-24 (@ Max. freq.)
Slot 4:
- 2GB DDR3 SDRAM PC3-10600
- Kingston 99U5458-001.A00LF, serial#: 1949169268, wk/yr: 16/2010
- 1.5V, Clk: 666.7MHz, Timings 9-9-9-24 (@ Max. freq.)
Virtual memory: C:\pagefile.sys (allocated base size 8117MB)

Memory SPD:
DIMM#0
Memory type: DDR3 SDRAM
SPD revision: 1.0
Manufacturer: Kingston
Manufacturing date: Year: 2013, Week: 41
Serial number: 9318FEF3
Part number: 9905474-029.A00LF
Clock speed: 666.7 MHz
Memory size: 2048 MB

ECC: No
Module voltage: 1.5V
DIMM#1
Memory type: DDR3 SDRAM
SPD revision: 1.0
Manufacturer: Kingston
Manufacturing date: Year: 2013, Week: 45
Serial number: 9D0C467D
Part number: 9905474-029.A00LF
Clock speed: 666.7 MHz
Memory size: 2048 MB
ECC: No
Module voltage: 1.5V
DIMM#2
Memory type: DDR3 SDRAM
SPD revision: 1.0
Manufacturer: Kingston
Manufacturing date: Year: 2012, Week: 28
Serial number: 8A1CE9A6
Part number: 99U5474-013.A00LF
Clock speed: 666.7 MHz
Memory size: 2048 MB
ECC: No
Module voltage: 1.5V
DIMM#3
Memory type: DDR3 SDRAM
SPD revision: 1.0
Manufacturer: Kingston
Manufacturing date: Year: 2010, Week: 16
Serial number: 742DF674
Part number: 99U5458-001.A00LF
Clock speed: 666.7 MHz
Memory size: 2048 MB
ECC: No
Module voltage: 1.5V

Graphics
Szabványos VGA grafikus adapter
Chip Type: ATI ATOMBIOS
DAC Type: 8 bit
Memory: 16MB
BIOS: 01.00
Monitor 1: 1400x1050x32 1Hz (Primary monitor)

Disk volumes
C: Local Drive, \\?\Volume{611f4e59-8fa5-11e6-b82e-806e6f6e6963}\, NTFS, (111.69GB total, 48.58GB free)
D: Optical drive, \\?\Volume{d3bec514-8fa7-11e6-b350-806e6f6e6963}\
E: Local Drive, \\?\Volume{e3b9c349-8fc8-11e6-86aa-00270e09247a}\, Zárt, régi vinyó, NTFS, (931.51GB total, 620.46GB free)
F: Local Drive, \\?\Volume{52d74fd6-8fac-11e6-9771-806e6f6e6963}\, Nyitott vinyó, NTFS, (837.62GB total, 837.50GB free)
H: Local Drive, \\?\Volume{52d74fd7-8fac-11e6-9771-806e6f6e6963}\, Új kötet, NTFS, (1025.39GB total, 709.67GB free)

Disk drives
Lemezmeghajtó: Model: KINGSTON SUV400S37120G SCSI Disk Device Serial: 50026B7765095186 (Disk: 0, Size: 111.79GB, Volumes: C)
Lemezmeghajtó: Model: WDC WD10EARS-00MVWB0 SCSI Disk Device Serial: WD-WMAZA0044436 (Disk: 2, Size: 931.51GB, Volumes: E)
Lemezmeghajtó: Model: WDC WD20EZRZ-00Z5HB0 SCSI Disk Device Serial: WD-WCC4N2DSA39Y (Disk: 1, Size: 1863.01GB, Volumes: F H)
Optical drives
D: TSSTcorp CDDVDW SH-S223C (CD-RW/DVDRW)

Network
Intel(R) 82578DC Gigabit Network Connection (Speed: 1Gb/s) (MAC: 00:27:0E:09:24:7A) (IPv4: 192.168.0.12) (IPv6: fe80::7c46:3e24:208b:89ef)

Ports
Nuvoton Communications P: COM1 - RS232 Serial Port (max Baud rate: 115200)
Parallel port: LPT1
Mouse Port: PS/2 connector
Keyboard Port: PS/2 connector

USB
Intel(R) 5 Series/3400 Series Chipset Family USB Enhanced Host Controller - 3B3C
- Logitech USB Laser Mouse
- Logitech USB Keyboard
Intel(R) 5 Series/3400 Series Chipset Family USB Enhanced Host Controller - 3B34

(#52941) Rruuer


Rruuer
senior tag

Hello. Lenne egy maximus formula lapom és abba lett egy m.2 es ssd. Mikor telepíteni akarom a wint ezt irja. Mért?

(#52942) Kovaratis


Kovaratis
őstag

Tudja valaki véletlenül hogy milyen csatolók ezek itt az alaplapomon? (Intel Nuc)

Köszi!

(#52943) Laccoss válasza Kovaratis (#52942) üzenetére


Laccoss
addikt

Szerintem wifi antennák.

(#52944) syberia válasza Rruuer (#52941) üzenetére


syberia
veterán

Találtam egy kis tutorial-t, remélem segítségedre lesz.

https://howbad.info/

(#52945) Rruuer válasza syberia (#52944) üzenetére


Rruuer
senior tag

Köszi mostmár nem irja ki ezeket de mikor felmásolra a fájlokat és jön az elsö ujraindulás akkor bejön a bios

(#52946) AXisBOLD


AXisBOLD
addikt

Sziasztok,

Lancool K58 ház ATX / M-ATX lapokat fogad.

Ebbe bele tudnék pattintani egy uATX lapot? (Asus P8B75-M LX -->9.6 " x 7.8 " ( 24.4 cm x 19.8 cm)).

Aurea mediocritas

(#52947) elfelejtette válasza AXisBOLD (#52946) üzenetére


elfelejtette
veterán

Simán. A MATX, és a uATX ugyanaz.

"Nagyon jó dolog fontosnak lenni, de még fontosabb dolog jónak lenni."

(#52948) AXisBOLD válasza elfelejtette (#52947) üzenetére


AXisBOLD
addikt

thx :R

Aurea mediocritas

(#52949) Kovaratis válasza Laccoss (#52943) üzenetére


Kovaratis
őstag

Köszönöm!

(#52950) kisbennya


kisbennya
csendes tag

Sziasztok!
Adott egy z170A alaplapom i5 6600k processzorral. Win 10 Os van fent. Most lett újra telepítve a oprendszer es a jatek is. Jatek kozben kekhalalt kaptam tobbszor is (WOT). Egyenul ennel csinalja , bf4,dirt 3 alatt nem tortent egyszer sem. Valami tipp???

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.