Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  Milyen asztali médialejátszót? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-03-19 12:57:36

LOGOUT.hu

Tisztelt topiclakók! Tudomásunkra jutott, hogy néhány fórumozó anyagi érdek(eltség)ei szerint tesz hozzászólásokat a topicban. Nyomatékosan kérem őket, hogy e tevékenységüket azonnal és végérvényesen hagyják abba, mert ahogy eddig, úgy ez után is független, érdekektől nem vezérelt és szakszerű hozzászólásokat szeretnénk látni a topicban, hiszen ez szolgálja a közösséget.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#76451) lenox válasza Joshi (#76450) üzenetére


lenox
veterán

Ok, koszi, megnezem ezeket.

(#76452) SunMount3r válasza lenox (#76449) üzenetére


SunMount3r
nagyúr

Nem tudom, hogy ennek mennyire lehet "akadós" a menüje az 1GB miatt, de arra gondlom elég gyors, hogy a kívánt streaming app-ot pár kattintással elindítsa az ember. Többre meg azt írtad, hogy nem kell. Elvégre ez egy eleve streaming app-okra kihegyezett stick.

De ha nagyon biztosra akarsz menni, akkor veheted a pár ezressel drágább 4K verziót is, annak már 2GB-ja van.

(#76453) lenox válasza SunMount3r (#76452) üzenetére


lenox
veterán

Hat en se tudom, hogy mitol akad a xiaomi, lehet a storage is lassu, de mindenesetre ott sose tudom, hogy most csak varni kell, vagy lehalt, ok, amugy jellemzoen nem hal le, de user experience-ben jobbat szeretnek . Az apple tv ilyet nem csinal, ott ha nyomom a gombot, akkor tortenik valami. Igen, koszi, megnezem a 4k verziokat, 70-80k-nal akartam olcsobbat, 20-30 az tok jo.

[ Szerkesztve ]

(#76454) Joshi válasza lenox (#76453) üzenetére


Joshi
titán

Én anno a sima 4K verziót vettem (akkor még nem volt Max), jelenleg tesómék használják a hálószobába egy Samsung Full HD tévével. Amióta odaadtam nekik egyetlen egyszer se kérdezték hogy jó vagy nem jó. Ebből nekem az jön le hogy teszi a dolgát az Amazon Fire Stick 4K. :DDD Ha van lóvé rá, akkor mindenképpen a 4K Max-et vegyétek. :K

(#76455) lenox válasza Joshi (#76454) üzenetére


lenox
veterán

Ok, az uj 2023-ast lehet mar vajon kapni Magyarorszagon? Vagy a regi is upgradelheto?

[ Szerkesztve ]

(#76456) Joshi válasza lenox (#76455) üzenetére


Joshi
titán

Ha van 2023-as 4K Max, akkor mindenképpen azt vedd, függetlenül attól, hogy még nem kapható idehaza.

(#76457) gyenesb


gyenesb
csendes tag

Sziasztok!
Egy LG G2 Oled TV-hez keresek lejátszót. Nagyrészt megtalálok mindent valamelyik streaming szolgáltatónál, de ha nem akkor kezdődik a kálvária. A laptopomról vagy szaggat vagy el sem indulnak a filmek. Igyekszem nagy felbontásban jó minőségben letölteni a filmeket. Szeretnék egy megbízható médialejátszót ami viszi a dolby vision és a HDR 10 tartalmakat, és kihasználja az oled tudását. A lejátszó direktbe a TV re menne HDMI-n a tartalom külső HDD-ről USB-n menne. A keret 100e. Mit ajánlanátok?

(#76458) AiRLAC válasza gyenesb (#76457) üzenetére


AiRLAC
addikt

DV még nem lesz, de HDR/HDR10+ pl. egy Amlogic alapú lejátszó és CoreELEC
(Talán egy Homatics/Dune 4K Plus/Nokia 8010 változat)

"After successfully ignoring Google, FAQ's, the board search and leaving a undecipherable post in the wrong sub-forum don't expect an intelligent reply."

(#76459) gyenesb válasza AiRLAC (#76458) üzenetére


gyenesb
csendes tag

zidoo z9x pro és Nvidia Shield Pro volt a kiszemelt, az említettek jobbak ezeknél?

(#76460) AiRLAC válasza gyenesb (#76459) üzenetére


AiRLAC
addikt

Majd a szakértők megmondják, a zidoo Realtek chip-es, az Nvidia meg kissé bugos ahogy olvastam, de én mondjuk csak Amlogic chippes lejátszót használok már jó ideje (Khadas VIM3L (Amlogic S905D3) most, de már beszereztem az utódokat kettő Nokia 8010 Amlogic S905X3) személyében.

"After successfully ignoring Google, FAQ's, the board search and leaving a undecipherable post in the wrong sub-forum don't expect an intelligent reply."

(#76461) atom18


atom18
aktív tag

Sziasztok!

A kérdésem az lenne hogy jelenleg egy oled tv-t használok ami tud hdr-t, hdr10+, és dv-t. Van egy házimozi erősítőm is ami anthem mrx720 jelenleg pc-n keresztül nézem a filmeket a kérdésem az lenne hogy érdemes külön lejátszót vennem vagy jó ez a megoldás?

(#76462) SunMount3r válasza atom18 (#76461) üzenetére


SunMount3r
nagyúr

A PC, ha a megfelelő lejátszó app-ot használod, a megfelelő beállításokkal, akkor teljesen jó HDR-ig. (Itt olvasd el az összefoglalóban az MPC-BE-re vonatkozó részt, ha eddig nem tetted volna). HDR10+-hot és DV-hez viszont már nem jó a PC, ahhoz manapság az Amlogic Box-ok a "menők".

(#76463) Gabesz87 válasza AiRLAC (#76460) üzenetére


Gabesz87
addikt

Nekem Shield Pro van, semmi gondom nincs vele. Igen, a topikban van 1-2 ember, akik arra panaszkodnak, hogy némelyik streaming app nem vált frekit magától, vagy valami ilyesmi. Van, akit ez nem zavar, észre sem veszi. Ha HDD-ről USB-n játszanál le filmet, DV-t is, akkor nem hinném, hogy ezzel a lejátszóval bármi gondod lehet. Még talán az olcsóbb Shield (cső alakú) is elég, bár nekem előtte ilyen volt, és azzal voltak gondjaim, de a Pro-ra váltás után ez megszűnt! Én hálózatról, szerverről játszok le Plex-en videót, és HM erősítőre van csatlakoztatva a Shield. SZóval én bátran ajánlom!

(#76464) AiRLAC válasza Gabesz87 (#76463) üzenetére


AiRLAC
addikt

A sima Shield-en szerintem nincs USB port. A Pro árán meg szerintem legalább kettő másik Amlogic alapú lejátszót tud venni.

"After successfully ignoring Google, FAQ's, the board search and leaving a undecipherable post in the wrong sub-forum don't expect an intelligent reply."

(#76465) Gabesz87 válasza AiRLAC (#76464) üzenetére


Gabesz87
addikt

Ja tényleg, ezt elfelejtettem! Igen, nem olcsó, való igaz, de nem kell annyit "szarakodni" mint egy Amlogic-os lejátszón (CE, Kodi telepítés+beállítgatás). Plusz ott a DV nem megy! Nekem is van egy ilyen boxom, de a Kodit egyszerűen nem tudom megszokni (tudom, hogy rengetek lehetőség van benne). Mindamellett ha valaki nem ragaszkodik az újhoz, és a hazai piachoz, halkan megjegyzem kleinanzeigung ragyásig van jó cuccokkal, én is ott vettem a Shield Pro-t olyan 60e körül talán.

(#76466) blakey válasza Gabesz87 (#76465) üzenetére


blakey
titán

nem kell annyit "szarakodni" mint egy Amlogic-os lejátszón (CE, Kodi telepítés+beállítgatás). - annyit nem, inkább többet. :D Pl. az mióta "szarakodás", hogy megveszed a lejátszót, bekapcsolod, beállítod és használod? Igen, van ilyen Amlogic is. CE is 5 perc, kiírod egy kártyára/USB-re, behelyezed, elindítod és beállítod, mint az összes normális lejátszót. Shieldet is be kell állítani.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#76467) atom18 válasza SunMount3r (#76462) üzenetére


atom18
aktív tag

MPC-t használok és még mellé van madvr is. A HDR még szépen atmegy mikor hdr tartalmú filmet indítok szépen átvált a tv PC erősítő van összekötve és úgy a tv csak arc a többit az erősítő végzi. Most csak azt szeretném megtudni hogy többet vagy jobbat kapok e képileg illetve hangban ha váltok.

(#76468) Beni2360 válasza gyenesb (#76459) üzenetére


Beni2360
félisten

A zidoo előnye, hogy kicsomagolod beállítod és a használod. 8 éve van zidoo, és mellette amlogic boxok de néha besokalok és át megyek a zidoora hátra dűlők és minden megy. Az új pro zidooról még nincs nagyon tapasztalat de a sima is tökéletes.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#76469) gyenesb válasza Beni2360 (#76468) üzenetére


gyenesb
csendes tag

Köszönöm a választ. Nekem ilyen eszközre van szükségem amit nem kell babrálni működik plug and play. Igazából szerintem viszonylag két jó lejátszót találtam a zedoo és az Nvidia shieldel, bár nem tudom melyikkel járnék jobban, valószínű, hogy mindkettő jó. 100.000 ig el tudok menni vásárlásban a felett már nem szívesen, csak ha ennyiért nem kapnék jót.

(#76470) gyűrű válasza Gabesz87 (#76463) üzenetére


gyűrű
addikt

Az hogy te nem veszed észre a hibáit az nem jelenti azt hogy jó. Főleg ha a 9... bugxperiencek vannak telepítve. Nekem is van 2019 pro de csak akkor ajánlom, ha valaki képes visszatenni a stabil 8.2.3 fwt rá.
Sajnos az Atv11=el elb.szták. És máig nincs javítva.

.. majd esetleg ír tomp forumtárs hogy vágódeszkának még jó lehet.

(#76471) tomp válasza gyűrű (#76470) üzenetére


tomp
félisten

Nálam megmenekült attól a sorstól. :DD
Kodi fut rajta a VodkaTV-vel.
Bár a kedvencem mikor megáll a kép és csak a hang megy tovább és ha nem állítom le gyorsan a lejátszást akkor jön a full fagyás és marad a táp ki-be. De amúgy egészen használható VodkaTV-re

(#76472) CoroStar86 válasza SunMount3r (#76462) üzenetére


CoroStar86
aktív tag

Ez a leírás mennyire aktuális? madVR-rel kiegészítve mennyire bonyolódik a helyzet? Előre is köszi a választ!

(#76473) Beni2360 válasza gyenesb (#76469) üzenetére


Beni2360
félisten

A Zidoo Z9X PRO médialejátszó 105 e Ft. Ez a leg újabb chipszettel szerelt. A ZIDOO médialejátszók - topikban még az előddel a z9x vannak sokan.

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#76474) arcitec válasza Beni2360 (#76473) üzenetére


arcitec
addikt

Összevetve az általad ajánlott Zidooo Z9X Pro-t a Dune HD Real Vision 4k Plus ami idén tavasszal jelent meg melyik lehet a jobb vétel, illetve van- jelentős eltérés a köztük..

(#76475) devil-k válasza Beni2360 (#76473) üzenetére


devil-k
nagyúr

És az a számos anomália amit djnice kolléga említett?

- mozi bolondéria -

(#76476) Beni2360 válasza arcitec (#76474) üzenetére


Beni2360
félisten

Mivel mind kettő nem régen jelent meg és még egyik sem volt a kezembe, őszintén nem tudom. Én zidoo fan vagyok, itt neveztek el, 8 éve zidooim voltak. X8, X10, Z9S, Z9X, Z1000 PRO. Dune-t csak a topikjában követem, szvsz ellen labasok. Én több támogatást látok a zidoo mögött évek óta ezt olvasom ki a Dune topikjából. Most léptek a Homatich felé, nekem a zidoo kezelése a média center bejön, amellett tóbb amlogic boxom is van CE rendszerrel. Sajnos a Dune-ről nem tudok nyilatkozni még a Yt-n sem találtam olyan részletes bemutatót és média center ami után nyilatkozni tudnék.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#76477) Beni2360 válasza devil-k (#76475) üzenetére


Beni2360
félisten

Mint köztudott tökéletes lejátszó nincs.
Én nem nagyítóval nézem a filmeket hanem szemüveggel. ;) Szoktam össze hasonlítani a ZIDOO vs CE "képeket" hol ez hol az tetszik jobban. Az anomáliák meg azért van ak, hogy lehetsen mit említeni. Én ilyenkor azt szoktam magamba mondani, hogy 86-ban a kiabálos videókat néztük és senki nem írt ide anomaliakat. :DDD Én szeretem a jó minőségű REMUX filmeket, de amit manapság a virág boltban látni a streamalt valtozatokból elszomoritó.
Vagy azok az anomáliák a Dune estében nincsenek?

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#76478) devil-k válasza Beni2360 (#76477) üzenetére


devil-k
nagyúr

Nem használok Dune-t. A jelenlegi Zidoo mellett van egy Khadas Vim3L lejátszóm CE-vel, amit jól beállítottam. Azt használom most. Elégedett vagyok vele. Nyilván a Zidoo az sokkal simulékonyabb. :) külföldi oldalról kell remuxokat kölcsönözni, nem magyar teljessé csapattól. :)

- mozi bolondéria -

(#76479) Gabesz87


Gabesz87
addikt

Tényleg, a Zidoo-ról elfelejtkeztem. Az is valóban jó, nekem is volt X8, szerettem, és tényleg egy Plug and Play eszköz! Nekem egyetlen problémám vele az volt, hogy egy idő után (úgymond hosszú tétlenség után) mintha a hálózatot elvesztette volna, és nem indult el a lejátszás, ill. be sem tudtam tallózni a megosztásokat. Mondjuk ugyanez fura mód a sima Shield-el is ugyanígy volt. A Pro-val viszont nem fortult elő.

#76466 blakey:
nem, az nem szarakodás, hogy megveszed, (telepíted) bekapcsolod, beállítod. A probléma az, hogy egy átlag usernek, aki Plug and Play megoldásra vágyik, nagy valószínűséggel halvány gőze sincs róla, hogy a Kodi-ban lévő rengeteg beállítás nagy része micsoda.
"annyit nem, inkább többet." - hát hogyne :N

#76470 gyűrű:
igen, érdekes módon nekem semmi gondom nincs vele. De segíts már, mégis mik ezek a hibák? Én csak arról tudok, hogy 2-3 ember a képfrekvencia váltáson hisztizik a topikban néha.
"bugxperiencek" :F - csodás egy szó, feláll tőle a szőr a hátamon.
"Sajnos az Atv11=el elb.szták." :N Ki mire hogy használja. De én tényleg nem tudok más hibáról, csak a már említett képfreki váltásról. Mivel nem tapasztaltam semmit, így nem is olvasgattam utána, milyen egyéb bug-ok fordulnak elő egyeseknél.

(#76480) gyűrű válasza Gabesz87 (#76479) üzenetére


gyűrű
addikt

Én ugyan fel nem rakom mégegyszer azt a f.s fwt, bőven elég volt amit akkor láttam belőle, csonttá fagy egy gombnyomásra, távirányító nem reagál, főmenübe lefagy, felbontást vált, aztán mint egy crt tvn olyan képpel játszik le, Nem lehet bekapcsolni, rögtön újraindul stb. Ezek amik nálam voltak random.
Sokat szívtam mielőtt visszaszenvedtem a stabil 8.2.3 at.
De azért olvasom az nvidia bugxperience javítás utáni újabb és újabb bugokat.
Nem kevés van, itt, vagy itt, vagy itt.
Úgyhogy nem nekem kell megmagyarázni hogy jó mert nem az kipróbáltam .. :)

(#76481) SunMount3r válasza atom18 (#76467) üzenetére


SunMount3r
nagyúr

Már leírtam, amit megint megkérdeztél. A "sima" HDR-ig tökéletes a PC, ha jól van beállítva. HDR10+-ra és DV-re meg kaptál ajánlást, abban a Topic-ban érdeklődj a továbbiakról.

#76472 CoroStar86: A legaktuálisabb. Korábban az MPCHC+MadVR-es kombó leírása szerepelt ott, de most már nem kell MadVR a HDR-hez PC-n. MadVR már csak akkor javasolt, ha valakinek elég erős videókártyája van és kellenek neki az egyéb képfinomító algoritmusok (pl. a projektorosoknak).

[ Szerkesztve ]

(#76482) divan válasza atom18 (#76467) üzenetére


divan
senior tag

Egyértelmű, hogy DV nem lesz, ha pc-t használsz. Ha szeretnél, akkor mindenképpen váltanod kell. Ha nem ragaszkodsz hozzá, akkor nem feltétlen. De filmet nézni azért kényelmesebb egy médialejárszóval.

(#76483) K2016 válasza arcitec (#76474) üzenetére


K2016
csendes tag

Ez engem is nagyon érdekelne, ha esetleg lesz valakinek tapasztalata velük.

(#76484) K2016 válasza arcitec (#76474) üzenetére


K2016
csendes tag

(#76485) Beni2360 válasza K2016 (#76484) üzenetére


Beni2360
félisten

Már eleve rosszul van beállítva a Display >Resolutio : fixen lezarta 4K/59HZ. EZ ORBITÁLIS HIBA mert mindent 59HZ-n akar lejatszani és nem jön létre az automatikus freki váltás. Auto-rá kell állitani és akkor a kapott anyag szerint jeleníti meg. Olyan HDR és HDR10+ videóval még nem találkoztam amit nem játszott volna le nem pro boxom. DV van de az már más tészta.
Az 1917 videóból volt egy jó pár elfuserált változat a virág uzletben.

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#76486) renatinyo


renatinyo
csendes tag

Sziasztok!
Egy LG G3 Oled TV-hez keresek lejátszót. Sajnos a Macbook Pro M2 laptopomról szaggatnak a filmek Plex segítségével. Ha leveszem 20Mb alá a minőséget akkor jó szokott lenni. Szeretnék egy megbízható médialejátszót ami viszi a dolby vision és a HDR 10 tartalmakat, és kihasználja az oled tv-m tudását. A lejátszót egy Hue Play HDMI Sync Box-ra csatlakoztatnám és az menne a TV re. A tartalom külső HDD-ről menne.
Mit ajánlanátok? köszönöm! :C :)

R

(#76487) Beni2360 válasza renatinyo (#76486) üzenetére


Beni2360
félisten

Kérdés, hogy tudja e a Hue Play HDMI Sync Box az elvarasaidat teljesíteni. Nem igazán találtam róla sokat. Egy link azért jó lenne. Aztán nem sok választék van DV-t tudó lejátszókban és árat sem írtál. A HDR10 már nem kihívás.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#76488) renatinyo válasza Beni2360 (#76487) üzenetére


renatinyo
csendes tag

A Philips tudja a HDR10+; Dolby Vision és Dolby Atmost. Viszont csak 2.0b HDMI van ami 4k 60fps tudja. Maximum 100 ezer Ft-ig gondolkozok lejátszóba de ha kicsit felette van az se gond. köszi!

R

(#76489) Beni2360 válasza renatinyo (#76488) üzenetére


Beni2360
félisten

Ezt közbe iktatott Boxot nem értem. Nekem van 3 lejátszóm ami megy az AVR-be és onnan a TV-be.
Mi a hang keltő és mit tud? Talán most az új zidoo z9x pro ami kicsomagol, beállít és nézi.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#76490) renatinyo válasza Beni2360 (#76489) üzenetére


renatinyo
csendes tag

A Philips ledszallagot vezérli a box és olyan lesz tőle a Tv mintha gyári ambilight-al szerelt lenne. Ezért lenne szükséges egy profi médialejátszó.

R

(#76491) lenox válasza Joshi (#76456) üzenetére


lenox
veterán

2023 4K Max-ot nem sikerult kapni, vettem egy olyat, ami volt a boltban, 2021 4K, de nem letoltheto ra az hbomax. Ha rakeresek az appstore-ban, felhozza a 'Max'-ot, hogy unavailable, hbomax meg nincs. Barmi otlet?

(#76492) arcitec válasza Beni2360 (#76489) üzenetére


arcitec
addikt

A Z9X Pro-ról nem lelhető fel full specifikáció? Ami a gyártói oldalon van azért az édes kevés. DST logó. És hol több? Atmos és társai DTS-X .. stb ... Ezeket ha tudja, már pedig tudnia kellene, mind fel kellene sorolni. Próbálom a technikai adatokat és a tudást összevetni a Dune Hd Real Vision 4k Plus-al. A Realtek RTD1619DR media proc. az u.a
a grafikus proc. a Dune-ben Mali-G51 a Z9C Pro-ban Mali-G57, ezt majd megnézem mi egyik és mi a másik. Csatlakozókban kis eltérés van a Dune-n 2 usb nem tudom mire.
A Z9x-en sata(speciel ez nem érint, illetve a hangfeldolgozása sem). A lényeges az Usb bemenet, Hdmi kimenet a lényeg, a LAN meg mindkettőn van. A lényeg, hogy a Popcorn Hour A-400-nál legyen jobb. Illetve a kettőből vajon melyik lenne a jobb? :U

[ Szerkesztve ]

(#76493) SunMount3r válasza arcitec (#76492) üzenetére


SunMount3r
nagyúr

[link] Amúgy mit akarsz ennyire részletesen tudni pl. az IGP-kről, meg minek?

(#76494) arcitec válasza SunMount3r (#76493) üzenetére


arcitec
addikt

Köszi. Ja, ja annyira nem akarnók mélyedni, csak amennyi ahhoz kellhet, hogy tudjak dönteni, melyik lenne a jobb választás. Nagyon úgy tűnik hasonló a két egység.
Nyilván a felszereltségen tudáson kívül, a stabilitás is fontos, minden evő-e, melyiket könnyebb kezelni, stb ...

[ Szerkesztve ]

(#76495) gyűrű válasza lenox (#76491) üzenetére


gyűrű
addikt

Csak kézi telepitéssel megy, mivel nekik a max van már, az meg itt nincs még. Ezt próbáld rátenni pl easy fire tools app al.

Amúgy van amazon lejátszós topik is.
Olvasd el az összefoglalóját , hátha segít.

[ Szerkesztve ]

(#76496) K2016 válasza SunMount3r (#76493) üzenetére


K2016
csendes tag

Egyébként gondolom nincs értelme innen rendeln,i ha itthon rájön még az Áfa és a vám, vagy tévedek?
Black fridayra redeems varnish Zidoo kapcsán?

[ Szerkesztve ]

(#76497) SunMount3r válasza K2016 (#76496) üzenetére


SunMount3r
nagyúr

A Brexit óta már nincs értelme. Én csak információs forrásnak linkeltem.

[ Szerkesztve ]

(#76498) lenox válasza gyűrű (#76495) üzenetére


lenox
veterán

Aha. Hat a celja az lett volna, hogy semmi mokolas ne kelljen. Ok, majd probalok ezzel kezdeni valamit, magamnak megmokolom, bar van mar egy csomo mas, de akkor az eredeti igenyekhez van valami megfelelo lejatszo (ezek szerint ez nem az).
Tehat eleg HD, SDR - Disney, HBO, Prime Video, Netflix, SkyShowTime, Youtube menjen, ne akadjon, ne kelljen mokolni (tehat ne kelljen menjek par havonta segiteni, mert valamelyik appbol uj van, es kezzel kell felrakni)

(#76499) bogabi válasza lenox (#76498) üzenetére


bogabi
senior tag

Apple TV, akár a 2021-es is jó. Ha nem kell USB....

A tévedés joga fenntartva. A meccs áll egyenlőre, egyelőre ez a helyes.

(#76500) K2016 válasza SunMount3r (#76497) üzenetére


K2016
csendes tag

Igen, én is így gondoltam. Nézegettem EU-ban több helyen, de sehol nem olcsóbb sajnos.

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  Milyen asztali médialejátszót? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.