Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  Milyen asztali médialejátszót? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-03-19 12:57:36

LOGOUT.hu

Tisztelt topiclakók! Tudomásunkra jutott, hogy néhány fórumozó anyagi érdek(eltség)ei szerint tesz hozzászólásokat a topicban. Nyomatékosan kérem őket, hogy e tevékenységüket azonnal és végérvényesen hagyják abba, mert ahogy eddig, úgy ez után is független, érdekektől nem vezérelt és szakszerű hozzászólásokat szeretnénk látni a topicban, hiszen ez szolgálja a közösséget.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7601) m3gtr válasza leroyclub (#7596) üzenetére


m3gtr
senior tag

Velem együtt páran már kérdeztek ilyent itt. De ilyen kérdésre ebben a topikban, valahogy nem szeretnek, és nem is tudnak válaszolni.

Asus Prime z590- i7 11700kf 3.6 -Asus Radeon RX 6800 16G 2 x16 gb ram 3200mhz Kingston FURY Beast

(#7602) erdoke válasza Egon (#7600) üzenetére


erdoke
titán

Itt az L5.1 lehet a gond, inkább 4.1-et kellene erőltetni. Az átkódolás kérdést viszont passzolom.

A legjobb aláírás a héten

(#7603) szabi__memo


szabi__memo
nagyúr

Sziasztok
Van valakinek Realtek 1185 procis médialejátszója ami tud rar-t is kicsomagolni?
Köszi

(#7604) Egon válasza erdoke (#7602) üzenetére


Egon
nagyúr

Azt írták máshol, hogy az R1 max. 6-os reframes-ig tud lejátszani normálisan.

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#7605) Bufo bufo


Bufo bufo
tag

Sziasztok!

Mi a külömbség a Sigma Designs 8642 és a Sigma Designs SMP8643 között?
Melyik jobb választás?

(#7606) Jim74


Jim74
nagyúr

Sziasztok!

Hálózatos médialejátszót keresek. Nem baj, ha nem horror ára van, de az olcsóság nem menjen a használhatóság rovására. 20-30k között szánnék rá, 720p és 1080p tartalmakat szeretnék lejátszatni vele (feliratosakat is), vezetékes (LAN) hálózaton keresztül (ha nincs nagy felára a WiFi-nek, akkor lehet benne).
Igazából azért merült fel az igény, mert a PS51D550 TV beépített médialejátszója néha megakad a hálózati lejátszás közben és ez eléggé zavar...

Előre is köszönöm a segítséget. :R

(#7607) Rick4 válasza Jim74 (#7606) üzenetére


Rick4
félisten

Ha a tévéd megakad, akkor a hálózattal van baj, tehát itt se akarj wifis megoldást.

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#7608) Jim74 válasza Rick4 (#7607) üzenetére


Jim74
nagyúr

Nem WiFi-set akarok. Most is vezetékkel van a hálózatra kötve a TV.

(#7609) Rick4 válasza Jim74 (#7608) üzenetére


Rick4
félisten

Az viszont érdekes, hogy úgy is akad. Akkor ott más baj lesz.

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#7610) Jim74 válasza Rick4 (#7609) üzenetére


Jim74
nagyúr

Az akadást úgy értem, hogy megy folyamatosan a lejátszás és kb. 2 percenként egy pillanatra megtorpan, de csak egy tizedmásodpercre és akkor a hang is elmegy ugyanennyi időre. Lehet, hogy az a baj, hogy a TV belső lejátszója nem tudja a 24p-t?

(#7611) vlevi válasza Jim74 (#7610) üzenetére


vlevi
nagyúr

Miről játszod le most a tévén hálózaton keresztül? Valamilyen DLNA szerverről, igaz? Mert akkor az is lehet, hogy a szerver a bűnös. Ugyanaz a film pendrive-ra másolva is akad?

Amúgy egy Himedia 560B még talán jó is lehet neked. Ez is hálózatos, de mivel 2TB vinyót bele lehet rakni, akár maga a lejátszó is lehet a szerver. A leírás szerint USB3-al lehet a számítógéphez kötni. Szóval rámásolni is gyorsan lehet.
Akinek van ilyen lejátszója, az majd megcáfolja, vagy megerősíti azt, amit leírtam.
Egyébként ez egy huszonezer forintos lejátszó.
Egreat-nak is volt hasonló tulajdonságokkal rendelkező lejátszója, de most nem találom.

(#7612) Rick4 válasza vlevi (#7611) üzenetére


Rick4
félisten

Nekem ilyenem van, írtam is pár napja róla, bevált, jó kis szerkezet.

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#7613) Jim74 válasza vlevi (#7611) üzenetére


Jim74
nagyúr

USB-ről nem volt gond a lejátszással. Igen DLNA szerverről játsszom le. Illetve a PC-n van az Allshare nevű program - ezt adták a TV-hez - és ott lehet megosztani a mappákat, amiket szeretnék, hogy lásson a TV médialejátszója.

Az esetleg lehet gond, hogy nem közvetlenül a PC-vel van összekötve a TV, hanem routeren keresztül?

[ Szerkesztve ]

(#7614) vlevi válasza Jim74 (#7613) üzenetére


vlevi
nagyúr

"Az esetleg lehet gond, hogy nem közvetlenül a PC-vel van összekötve a TV, hanem routeren keresztül?"
Nemhiszem. Közvetlenül a tévét és a számítógépet egyébként is macerás lenne összekötni UTP kábellel :) Ez már nem Ethernet háló :)
De az 1080p-s videók lejátszásával már nekem is volt gondom hálózaton. Természetesen csak a nagy bitrátájú 1080p-s filmeknél jelentkezik, ezért én inkább külső vinyót használok filmnézésre. Amúgy is felesleges a számítógépet zúgatni itt a tévé mellett. Igaz, nekem könnyű dolgom van, mert az én Samu C650 tévém majdnem minden filmet lejátszik. Amit meg nem, az vagy nem is olyan fontos, vagy keresek belőle olyan változatot, amit ismer a tévé :)
De szerintem a tiednek is tudnia kell. Csak egy külső vinyó kell hozzá.

[ Szerkesztve ]

(#7615) Jim74 válasza vlevi (#7614) üzenetére


Jim74
nagyúr

De pont a winyóra másolgatást akarom elkerülni. Hogy másolgatok a PC-ről a TV-re kötött HDD-re. Vagy van erre valami más megoldás?

(#7616) Tbor


Tbor
tag

Sziasztok !

A htpc-met szeretném "lecserélni" egy kb Dune HD Max tudású lejátszóra. A szokásos mádialejátszós dolgokon kívül szeretném ha lenne DVD lejátszója (BD nem fontos), tudjon játszani FLAC-et és menjen rajta internetrádió.

Ami még fontos lenne, hogy ezüst vagy ezüst/fekete színű legyen (a többi cucc már olyan). Tudtok ilyet ? (ne HTPC legyen megint :DDD )... Esetleg Androidos dolgok nincsenek még ilyen fronton ?

Köszönöm:
Tbor

(#7617) vlevi válasza Jim74 (#7615) üzenetére


vlevi
nagyúr

Végüls van. A Himedia 560B elméletileg pont az tudja, hogy a számítógéphez USB-n keresztül csatlakoztatható a bele rakott vinyó, és természetesen a filmet nem hálózatosan, hanem a médialejátszóról játszod le.
Tehát nem kell a vinyót bedugni a PC-be, rámásolni a filmet, kihúzni, bedugni a tévébe, és vissza, mert a PC-be állandóan be lehet dugva.

[ Szerkesztve ]

(#7618) Rick4 válasza vlevi (#7617) üzenetére


Rick4
félisten

És ha a gépre van dugva a készülék, akkor látszik a hálóban is?

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#7619) vlevi válasza Rick4 (#7618) üzenetére


vlevi
nagyúr

Ezt neked kellene tudni, nekem nincs ilyenem :)
Milyen hálózat van benne? Csak kliens, vagy esetleg valamilyen samba, nfs, esetleg DLNA szerver funkciója is van?

(#7620) Rick4 válasza vlevi (#7619) üzenetére


Rick4
félisten

Samba szerver van, fel tudom mountolni a műholdvevőmmel, meg tudom osztani és a pc-n meg tudom nyitni a vinyót, tudok onnan filmet nézni, másolni rá, stb.

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#7621) Jim74 válasza Rick4 (#7620) üzenetére


Jim74
nagyúr

Tehát, ha jól értem: Ha egy ilyen 560B készülék LAN-on össze van kötve a routeren keresztül a PC-vel, akkor a PC-ről tudok az 560B-be helyezett merevlemezre másolni? Elvileg elég hozzá a LAN csatlakozás, nem szükséges USB3 is?
Az 560B-ben milyen hálózati csatlakozó van? 10/100-as, vagy gigabites?
Feliratokat kezeli? Normális méretben jeleníti meg? Ékezetes karakterekkel mi a helyzet?

[ Szerkesztve ]

(#7622) 1989rigo


1989rigo
tag

Üdv Mindenkinek!
Van nekem egy Philips DVP3980 HDMII dvd lejátszóm.
Az volna a kérdésem hogy a 720p vagy a 1080p avi filmeteket lefogja e nekem játszani?

Üdv Szabolcs

A megvásárolt termék értékelése után reklamációt nem fogadok el. Üdv Szabolcs

(#7623) prmcsk válasza Rick4 (#7620) üzenetére


prmcsk
addikt

Érdekes kérdés.

Nekem routeren keresztül van összekötve minden. A bekapcsolt HD-560B-t látom a PC-n és tehetek vele, amit akarok.

A HD-560-on, samba alatt látom a PC-t és magát az 560B-t is (venus), de hiába akarom megnyitni a PC-n lévő dolgokat, nagy sokára felhasználó nevet és jelszót kér.

Hiába adom meg neki, hibásnak írja és nem nyitja meg.

Tehát: PC-ről látom és kezelem a player vinyóját, de a playeren hiába látom samba alól a PC-t, nem tudom megnyitni

Másnál is így van ez ?

"Azé lesz egy ország, aki teleszüli". Kezdek aggódni magamon. Ha a katicabogarat hasznosabbnak tartom, mint a krumplibogarat, már rasszista vagyok ?

(#7624) Rick4 válasza prmcsk (#7623) üzenetére


Rick4
félisten

a PC-n kell csinálnod egy vendég fiókot, pl VENUS, és a felhasználó jelszó párost adod meg belépéskor. Nekem látja a kütyü a routert (linuxos, vinyós usb-s) a műholdvevőmet (linuxos, vinyós, usb-s) és látja a gépet is, sőt, a pc-n a torrent letöltések már egyből az 560-as megfelelő mappájába mennek.

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#7625) vlevi válasza Jim74 (#7621) üzenetére


vlevi
nagyúr

De ha van USB3-ad, akkor érdemes azt használni a LAN helyett. Mert szerintem csak 100-as hálókártya van benne, nem gigabites. Az USB3 sebessége viszont lehet akár 90-100MByte/sec is. Legalábbis én a WD USB3-as vinyómra kb. ezzel a sebességgel tudok írni. Más kérdés, hogy a Himedia csak névleg USB3, vagy tényleg sokkal gyorsabb-e az USB2-nél?
De még talán az USB2-n meglévő 20-25Mbyte/sec írási sebesség is több lehet, mint ami egy 10/100-as hálón átmegy.

[ Szerkesztve ]

(#7626) Rick4 válasza vlevi (#7625) üzenetére


Rick4
félisten

Hálón 5-6MB/S-kel tolom át a cuccot, de a router és az 560-as is 100Mbites hálóban van, ez sajna ennyi, de nem egy nagy tragédia, mivel a készülék NTFS-t is ismer, tehát berakom a készülékbe, megformázza, majd kivéve a meglévő mappákba azt rakok amit akarok, utána visszateszem és minden okés. Azt a maradék 2-3 fájlt meg áttolom a lassabb megoldással.

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#7627) Patice válasza Rick4 (#7626) üzenetére


Patice
Topikgazda

Hát igen, 100 Mbit/s = 12,5 MB/s...

Eladó: Apple iPad mini 1 (2db)

(#7628) vlevi válasza Rick4 (#7626) üzenetére


vlevi
nagyúr

"Hálón 5-6MB/S-kel tolom át a cuccot, de a router és az 560-as is 100Mbites hálóban van, ez sajna ennyi, de nem egy nagy tragédia,"
Dehogynem tragédia :)
Saccperkábé ez az írási sebessége egy átlag pendrive-nak, és én azt sem bírom kivárni.
Pl. nagyobb youtube-os, vimeo-s videókat többszáz megák is lehetnek (és máshonnan mégnagyobbak :) ), azokat is már inkább vinyóra másolom ki.
De ha rögtön az 560B belső vinyójára indítod az ilyen letöltést, akkor nem olyan nagy gond az 5-6Megás átviteli sebesség, mert az átlagember internetelérése ennél lassabb.

Amúgy miért nem USB-n másolsz rá? Messze van a géptől?

"Hát igen, 100 Mbit/s = 12,5 MB/s..."
De ha elég switch, meg router, tűzfal, és egyéb, rendszergarázdák áltál nélkülözhetetlennek tartott eszköz van közben, akkor a csigabites háló sem gyorsabb. :O

[ Szerkesztve ]

(#7629) erdoke válasza vlevi (#7628) üzenetére


erdoke
titán

Nálam azért a dupláját simán hozza a WD TV Live Hub, 13 MB/s sebességgel stabilan másolok rá hálózaton keresztül. Persze még ez is csak a ~40 %-a az USB 2.0 effektív sebességének, de ritkán kerget a tatár.

A legjobb aláírás a héten

(#7630) Patice válasza vlevi (#7628) üzenetére


Patice
Topikgazda

Hja, gigabites hálózati eszközökhöz CAT5 kábel. Ennyi.

Gigabites hálóhoz szerintem legalább CAT6, vagy akár CAT7-es kábel kell, pont a sebesség miatt.

Eladó: Apple iPad mini 1 (2db)

(#7631) Jim74 válasza vlevi (#7625) üzenetére


Jim74
nagyúr

Az a baj, hogy 10-12 méteres kábel kellene, úgyhogy szerintem USB kilőve...

(#7632) erdoke válasza Patice (#7630) üzenetére


erdoke
titán

Szerintem papíron is megfelel a CAT5e, de nálam a gyakorlatban is bőven 100 Mbit fölött szaladgál rajta a net.

A legjobb aláírás a héten

(#7633) 1989rigo


1989rigo
tag

Valaki erre????????????

Üdv Szabolcs

A megvásárolt termék értékelése után reklamációt nem fogadok el. Üdv Szabolcs

(#7634) Patice válasza erdoke (#7632) üzenetére


Patice
Topikgazda

Papíron és rövid kábelszakaszokkal lehet tudja a CAT5e a 100 Mbitet.

De Én gigabitről beszéltem.

Eladó: Apple iPad mini 1 (2db)

(#7635) erdoke válasza Patice (#7634) üzenetére


erdoke
titán

Én is gigabitről beszéltem, és tudja a jó minőségű 5e. Nem elméletileg, hanem gyakorlatilag.

A legjobb aláírás a héten

(#7636) Multibit válasza 1989rigo (#7633) üzenetére


Multibit
veterán

Látom writeonly módban vagy :D
Kétszer tetted fel ezt a kérdést, harmadszorra sürgeted a választ. Már az első kérdésedre is válaszoltam: [ITT]

(#7637) Rick4 válasza Multibit (#7636) üzenetére


Rick4
félisten

Hát igen, nem egyszerű megérteni bármit is a fórum végigolvasása és a kereső használata nélkül... Az meg, hogy nem találja a választ sem, nem téged minősít.. :D

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#7638) Rick4 válasza vlevi (#7628) üzenetére


Rick4
félisten

Egy szobával arrébb van, nem fogok kihúzogatni, és mint említettem, a pc-n lévő torrent kliens simán letölt a médialejátszó vinyójára, tehát nagyon sok adatok nem kell a gépről a készülékre másolnom. Ami van, az meg épp mindegy, hogy 3 perc vagy 1.5 perc...
Nyilván hálózati probléma, hogy nincsen kihasználva a teljes sávszél, de ez az egyetlen pont ahol érdemi visszaesés van a napi használat során, ez is a számomra elfogadható kategória, ezért nem cserélek le routert, kábelezést..

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#7639) 1989rigo válasza Multibit (#7636) üzenetére


1989rigo
tag

Á nagyon köszönöm ezek szerint az első válaszod elkerülte figyelmem.

Üdv Szabolcs

A megvásárolt termék értékelése után reklamációt nem fogadok el. Üdv Szabolcs

(#7640) Jim74 válasza Rick4 (#7638) üzenetére


Jim74
nagyúr

És ez az 560B problémamentesen játssza le a 720p-s, 1080p-s MKV-kat is?

Ugyanilyen problémám van, mint Neked. A PC és a TV között 10-12 m,éter kábel kellene. A TV az mkv-t DLNA-n akadozva játssza le. Médialejátszó nem tudom, hogy megbirkózna-e a feladattal 10/100-as hálózaton keresztül.

Ha lenne 10-12 méteres USB3-as kábel, akkor nem lenne ilyen nehéz ügy....

(#7641) Rick4 válasza Jim74 (#7640) üzenetére


Rick4
félisten

Mondom, engem nem zavar a lassú másolás, mert egyszer egyszer kell csak így másolni, minden dolog amit le akarok játszani, a médialejátszóban fekvő vinyón van. Vehetek új routert meg új kábeleket, de nekem annyit nem érne az egész, hogy heti 3 alkalommal 3x 3 percet spóroljak.

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#7642) Egon válasza Rick4 (#7641) üzenetére


Egon
nagyúr

Persze, nem mindenkinek éri meg, ez triviális. De azért nem 3 percekről van szó... :U
Egy 10 GB-os mkv-fájl átmásolása, az nem kevés idő, még USB-n sem. 5 MB/s-os sebességet feltételezve, több mint fél óra. Ha gigabites hálózaton, erősebb chippel szerelt lejátszóra, csak dupla ekkora sebességgel "vánszorog", máris bő 15 perces különbségről beszélhetünk, egyetlen film esetében.
Ezt én úgy oldottam meg, hogy külső rack-ben van a lejátszóra csatlakoztatott vinyó (másképp nem is lehetne, mivel R1-em van), és a mobilracket úgy helyztem el, hogy könnyen hozzáférjek (a tévé mögött van). USB kábelem van másik, így azt nem kell kihúznom a lejátszóból, csak a tápegységet és a racket kell a géphez vinni (meg amúgy is E-Sata kábelen szoktam másolni a lejátszóra, az úgy még gyorsabb). Átlag hetente egyszer felmásolom a "termést" a külső vinyóra, és kész.
Persze ha éppen nem akarok tökölni ezzel, még mindig mehet a hálózati másolás, vagy éppen lejátszás (ha olyan az anyag, hogy elbírja a lejátszó).

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#7643) Jim74 válasza Egon (#7642) üzenetére


Jim74
nagyúr

És vajon olyan lejátszó, amiben gigabites LAN csatlakozó van, akkor az képes lenne streamelni a 720p, 1080p mkv file-okat akadás mentesen?
A routerem gigabites.

(#7644) erdoke válasza Egon (#7642) üzenetére


erdoke
titán

Nekem az USB 3-as notivinyók váltak be erre a célra, ott még kábelt se kell csereberélni. Persze az ilyesmi akkor volt jó vétel, amikor még 20e-ért adták az 1 TB-os USB 3-as vinyókat...
PC-n rátolja az ember akár 100 MB/s sebességgel, a lejátszáshoz pedig bőven elég az USB 2.0. Ha ráérek (és nem több száz GB-ot másolok), akkor megteszi a lejátszó oldalán csak 13 MB/s-ot tudó LAN is.

(#7643) Jim74
Nálam egyáltalán nincs gond az említett filmek streamelésével, kivéve az (mkv-s viszonylatban) elszállt bitrátájúakkal, >20 Mbps.

[ Szerkesztve ]

A legjobb aláírás a héten

(#7645) Jim74 válasza erdoke (#7644) üzenetére


Jim74
nagyúr

Azt nem tudom eldönteni, hogy a TV beépített médialejátszója nem képes DLAN-n megküzdeni a feladattal, vagy valamilyen hálózati probléma van.

Eszközök:
PC: gigabites hálókártya, Allshare program, Win7 64bit
Router: TP Link 1043 vargalex firmware-rel
TV: Samsung PS51D550

Ha kell veszek médialejátszót, de ha azzal is akadna a streamelés, akkor morcos lennék. Azt sem szeretném, hogy a PC mellett legyen a médialejátszó, mert már megy egy 15 méteres HDMI kábel a PC-től a TV-ig, nem szeretnék még egyet behúzni.

Teljesen tanácstalan vagyok :(

(#7646) Jim74 válasza erdoke (#7644) üzenetére


Jim74
nagyúr

Kicsúsztam a szerkesztési időből.

Most látom, hogy Neked WD TV HUB-od van. Azon gigabites ethernet csatlakozó van, ugye? Lehet, hogy itt lesz a probléma kulcs,a hogy a TV-men csak 10/100-as van?

(#7647) Imdre válasza Jim74 (#7646) üzenetére


Imdre
aktív tag

Szetintem nálad a DLNA a gyenge pont. Gyártója válogatja, hogy egy lejátszó milyen adatfolyamú forrással bírkózik meg. Nekem most 10/100-as router van és hálózatból lejátsza a 90 mbps tesztvideokat is (ez másfélszerese egy BD50 csúcsának). 100-as háló simán elég bármilyen 1080p-s anyagnak. Persze NFS, SMB protokollal. A gigabitnek inkább a hálózaton történő másolásnál van jelentősége.
Bár nem tudom milyen tv-d van de nekem a (semmitérő) c-650-en pendrive-ról mennek a 80mbps fájlok is.

[ Szerkesztve ]

(#7648) Jim74 válasza Imdre (#7647) üzenetére


Jim74
nagyúr

Akkor min kellene változtatnom, hogy működjön a dolog? Vagy a TV a gyenge láncszem ilyen téren?

(#7649) Imdre válasza Jim74 (#7648) üzenetére


Imdre
aktív tag

Közben szerkesztettem is.
Szerintem, ha van rá kereted mindenképpen be kellene ruházni egy médialejátszóra.
A beépítettek jó formátum támogatással bírnak, de a használati értékük gyakorlatilag nulla.

Most kissé harcban állok samsungékkal és kezdem érteni, hogy miért erőltetik a belső lejátszójuk fejlesztését.

[ Szerkesztve ]

(#7650) erdoke válasza Jim74 (#7646) üzenetére


erdoke
titán

Névleg gigabitet tud a lejátszó, de a benne levő vas nem elég erős, hogy kihajtsa. Kb. a 100-as LAN sebességének másfélszeresét tudja effektíve, de elképzelhető, hogy lejátszás közben még kevesebbet (bár maga a lejátszás elvileg szinte kizárólag csak a célhardvert terheli).

A TV-k beépített lejátszója már a 24p hiánya miatt azonnal elvérzik nálam, a többi probléma csak a (fekete) hab a tortán.

A legjobb aláírás a héten

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  Milyen asztali médialejátszót? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.