Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  Milyen asztali médialejátszót? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-03-19 12:57:36

LOGOUT.hu

Tisztelt topiclakók! Tudomásunkra jutott, hogy néhány fórumozó anyagi érdek(eltség)ei szerint tesz hozzászólásokat a topicban. Nyomatékosan kérem őket, hogy e tevékenységüket azonnal és végérvényesen hagyják abba, mert ahogy eddig, úgy ez után is független, érdekektől nem vezérelt és szakszerű hozzászólásokat szeretnénk látni a topicban, hiszen ez szolgálja a közösséget.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#38451) Mezga Aladár válasza Warter (#38447) üzenetére


Mezga Aladár
veterán

Ha-ha ez nagyon jól hangzik de ez "csak" arra volt jó hogy a nagy felbontású zenék egyáltalában megtudjanak szólalni és bitperfect legyen a lejátszás. A folyamatos lemorzsolódáson ez nem segített. És a volumio és rune projectekben is visszatérő probléma volt, nem csak nekem hanem másoknak is, de olvasgatni kellene, vagy átmenni a prohardveres pi fórumba. És igen valószínűleg szoftveres a probléma de a broadcom nem engedélyezte hogy az alapítvány módosítsa a megfelelő meghajtót. Lehet azért mert a hardvere hibás?

És most boruljatok cekkk-el egymás kebelére milyen jól esik már megint valakit b@szogatni. :))

Accuphase E-306 integrált erősítő eladó.

(#38454) nikilauda válasza dh66e (#38450) üzenetére


nikilauda
senior tag

Néztem ezt is, de a Mede8er MED600-ról mindenki nagyon jókat írt.

(#38456) dh66e válasza nikilauda (#38454) üzenetére


dh66e
veterán

A med nagyobb tudású.Több gari, 3D képesség.Jó választás.

(#38457) meszeske


meszeske
tag

Sziasztok!

Én most adtam el a Mede8er600 boxomat / 1 éves volt / és gondolkodom valami komolyabb lejátszóban.
Természetesen a tuti valami Oppo vagy CA lenne de a keret kb .80-90 ezer.
Filmezés inkább hétvégenként zenehallgatás minden este.
Szóval a zenei vonal fontos.!!
Nézegettem az A-410 est és a Dune Base 3d is. Más szerintem ebben az árban nem nagyon van.
Azt mondják talán a hangja szebb a dune base -nek mint a popinak . De lehet hogy csak a Dune fanok mondják !
Külső HDD van tehát nem ragaszkodom a belső tárhelyhez és ki van építve a vezetékes net tehát a wifi sem elvárás .
Most vettem egy Cambridge audio azur 650 av-t . Eszméletlen jó kis cucc és gyönyörűen szól !
A mede8er -től azért váltam meg mert néha fagyogatott és a Cambridge erősítővel sem tudott normálisan kommunikálni. 5-ből 2 szer a monoszkóp után fekete képernyőre váltott. Az azur 650 eddig mindent felismert pioneer sacd, philips dvd csak mede8er kínlódott vele !:-(
Ha a plazmára tettem soha nem volt vele baj de az Av -vel nem volt ok valami.

Egyébként a mede8er audió kimenetén a flac és wav fájlok nem voltak hallgathatók mert akadozott vagy csak zúgás hallatszott !

Beidegesedek és veszek egy jó kis hordozható dac lejátszót zenehallgatásra a plazmán meg nézze az asszony az édes életet !:-))))) / csak viccelek de tényleg megfordult a fejemben /

Szóval mit ajánlotok ?

Köszi

[ Szerkesztve ]

(#38458) Mezga Aladár válasza meszeske (#38457) üzenetére


Mezga Aladár
veterán

Úgy szeretnéd hogy hdmi-n megy a hang sztereó forrás esetén is?

Accuphase E-306 integrált erősítő eladó.

(#38459) devil-k válasza meszeske (#38457) üzenetére


devil-k
nagyúr

A Popcorn A400 sem való komolyabb zenelejátszásra. Embert lehetne vele ölni. :) Szóval a sztereó vonal kizárva. Mozi, koncert BD szuper!

[ Szerkesztve ]

- mozi bolondéria -

(#38460) meszeske válasza Mezga Aladár (#38458) üzenetére


meszeske
tag

A mede8erről ha a hdmi jött a jel /flac/ az av-re akkor csak zúgott ha az analog sztereo kimenetéről akkor olyan halk volt hogy borzasztó.

Ugyan arra a bemenetre a pc -ről küldött flac gyönyörűen zengett.
Viszont a hangerőt nem lehet a mede8erben állítani.
Egyébként a kérdésre visszatérve.
Igen a hdmi szerettem volna wav és flac fájlokat hallgatni.

[ Szerkesztve ]

(#38461) meszeske válasza devil-k (#38459) üzenetére


meszeske
tag

Akkor a sztereo csak a felsőkategória privilégiuma?
És akkor ajánlás ?

(#38462) devil-k válasza meszeske (#38461) üzenetére


devil-k
nagyúr

Nálam a Popcorn mozigépként működik, a mozi-sztereó arány 80-20 %.

Akkor a sztereo csak a felsőkategória privilégiuma?"

Akit komolyabban érdekel a sztereó világa, az úgyis kiépít a mozi mellett egy ilyen rendszert is még, ami nem kis pénz, utánajárás és egy pár ősz hajszálat eredményez. Ráadásul nálam azért sem játszik ez a dolog, mert nem fogok leülni a rendszer elé és ott dudorogni.

Én nagyon szeretem a Popcorn A400-at, de tisztában vagyok a zenei korlátozottságával. Lehet, hogy jobban járnál egy HTPC-vel, ott azért komolyabb dolgokat össze lehet hozni. Viszont azt is vegyük figyelembe, hogy hiába a jobb lejátszó, ha a rendszered többi része elvérzik a sztereón.

[ Szerkesztve ]

- mozi bolondéria -

(#38463) varmi2 válasza meszeske (#38461) üzenetére


varmi2
nagyúr

Egy ilyen mede8er lejátszó, vagy hasonló plusz egy spdif bemenetű dac, ezzel már hallgathatnál minőségi sztereó zenét is.

Klaustrofóbia- Félelem a zárt helyektől, például, ha zárva van a KOCSMA!

(#38464) BBéci válasza varmi2 (#38463) üzenetére


BBéci
titán

A minőségi sztereó zenéhez sztereó erősítő kell, nem házimozi kombájn. Hacsak nincs utóbbira legalább 1,2 milliód: pl. Primare SPA23.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#38465) meszeske válasza BBéci (#38464) üzenetére


meszeske
tag

Igen ez nyilvánvaló.
A sima sztereo zenéket az sacd lejátszón hallgatom most is.
A kérdésem arra vonatkozott hogy a media lejátszók közül melyik az amely talán némi előrelépés a mede8erhez képest de nem több százezres tétel. A dune baseről pedig valóban azt halottam hogy szebb a hangja mint a popcorn lejátszónak.
Mindenesetre a kérdés továbbra is hogy popi 400 vagy 410 vagy esetleg màs ?

(#38466) devil-k válasza meszeske (#38465) üzenetére


devil-k
nagyúr

Mekkora is a megjelenítőd?

Előrelépés (képben) a Popcorn lenne. A 410-ben van egy kis plusz memória, meg valami "DAC szerűség", de minden másban megegyezik az A400-as készülékkel. Az utóbbit ráadásul most akciósan árulják, 75.000 Ft-ért.

[ Szerkesztve ]

- mozi bolondéria -

(#38467) BBéci válasza meszeske (#38465) üzenetére


BBéci
titán

Hol hallottad, azt, hogy a Dune Base hangja jobb, mint a Popcorné? Ne érts félre, nem a Dunét akarom fikázni, nekem is Base van.
Ajánlom a Popcorn A410-et. De csodára ne számíts, nem hangra van kihegyezve, hiába szereltek bele Sabre DAC-ot.
Azt írtad már, hogy milyen összeköttetést használsz a lejátszó és az erősítő között? Mert ha HDMI-t, akkor semelyik nem lesz sokkal, legfeljebb árnyalatnyival jobb, mint a Mede8er.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#38468) dh66e válasza meszeske (#38457) üzenetére


dh66e
veterán

"A mede8er -től azért váltam meg mert néha fagyogatott"

Ezt ha bővebben kifejtenéd mert ajánljuk de erről a problémáról még nem hallottunk.

(#38469) meszeske válasza BBéci (#38467) üzenetére


meszeske
tag

Panasonic TX 42 UP plazma.

(#38470) BBéci válasza meszeske (#38469) üzenetére


BBéci
titán

Azt nem ismerem, de mi köze a hanghoz?

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#38471) meszeske válasza BBéci (#38470) üzenetére


meszeske
tag

Bocs ezt devil-nek szántam de a mobilon bénáztam.:-)

[ Szerkesztve ]

(#38472) devil-k válasza meszeske (#38471) üzenetére


devil-k
nagyúr

Ekkora méretnél felesleges váltani, mivel nem tudnád kiélvezni a Popcorn előnyét (képben) a Medhez képest.

- mozi bolondéria -

(#38473) meszeske válasza dh66e (#38468) üzenetére


meszeske
tag

Ahogy mondtam . Ha filmezés közben kiléptem a mappából és utána visszaléptem akkor felajánlotta a lejátszó a folytatàst
ha igen nyomtam akkor fagyás . Hálózatból ki és újraindítás !

(#38474) meszeske válasza devil-k (#38472) üzenetére


meszeske
tag

Már a mede8er lejátszót eladtam ! :-)
Semmi más plussz nincs az A-410-ben a mede8er-el szemben ?
pl . az 1GB ram vagy duplamagos proci... ?

(#38475) devil-k válasza meszeske (#38474) üzenetére


devil-k
nagyúr

Ahhoz, hogy ki tudd élvezni a Popcorn előnyeit, legalább egy 50" TV kellene. Legalább. Én most váltottam 46"-os TV-ről vetítőre. Ég és föld a különbség. :)

[ Szerkesztve ]

- mozi bolondéria -

(#38476) Mezga Aladár válasza meszeske (#38461) üzenetére


Mezga Aladár
veterán

Csak a saját példámat tudom, popcorn a-210+koax+dac+sztereo lánc, egy idő után nem hallgattam zenét. A popi megtartva videóra+egy dedikált lejátszót építettem. Gondolkoztam htpc-n, de nem igazán találtam olyan szoftverkombinációt ami megfelelt volna 100%-an az igényeimnek, természetesen ez szubjektív.

Accuphase E-306 integrált erősítő eladó.

(#38477) meszeske válasza Mezga Aladár (#38476) üzenetére


meszeske
tag

Igen valószínű ez lesz nálam is a megoldás.

Akkor a popcorn a-410 jó választás ?

És egyébként mi a dedikált eszközöd ? :-)

(#38478) BBéci válasza devil-k (#38475) üzenetére


BBéci
titán

50 colos a tévém és nem váltottam Dunéről Popcornra, pedig megtehettem volna. Volt nálam legalább 3 hónapig, szorgalmasan használtam, aztán ment vissza a feladónak. Vetítőhöz már erősen meggondoltam volna, annak ellenére, hogy a kezelhetőségével nem tudtam megbarátkozni.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#38479) Mezga Aladár válasza meszeske (#38477) üzenetére


Mezga Aladár
veterán

Akinek van szereti.

Accuphase E-306 integrált erősítő eladó.

(#38480) Mezga Aladár válasza meszeske (#38477) üzenetére


Mezga Aladár
veterán

"És egyébként mi a dedikált eszközöd ? :-)"

Fitpc2+voyage-mpd.

Accuphase E-306 integrált erősítő eladó.

(#38481) Zsmester89


Zsmester89
őstag

Én azt mondom, hogy megéri a felárat a meder8er med600as! Egy éve nyúzom, leginkább 50GB BD-kel, 3D BD ISOkkal és eddig semmi problémám nem volt vele. Ott van az 5év gari is ami mellette szól, de tény, h a támogatásához semmi nem fogható. Kb havonta dobnak bele valami + dolgot, ha a felhasználóknak kívánságuk vagy észrevételük van, jelzik és 1-2 hónappal késöbb a frissítésben benne is van :) szóval +1 a MEDnek :)

A "Hogyan lehetsz milliomos?" c. könyvet egy csomagban árusítják a BTK-val.

(#38482) Madwe válasza devil-k (#38475) üzenetére


Madwe
nagyúr

Szia, popcornal kapcsolatban két kérdésem lenne:

A felirat színét hol lehet átállítani? a kézikönyv szerint a táv. jobb alsó sarkában levő feliratos gombnál kéne előjönnie a lehetőségnek, de ott nem találtam... SW update miatt máshova került :F

Hétvégén szeretnénk megnézni az Alient, s egy olyan bd isom van, amin a theatrical és directors cut is rajta van (mindkettő kétszer, de ez most mindegy) s azt valahogy ki tudom majd választani, hogy melyik induljon el? eddigi bd isoknál automatikusan elindította (ami alap esetben jó, fene se akar a stream mappában mazsolázni, de ilyen esetben ezt hogy kezeli le? lehet tök egyértelmű, de még nem próbáltam vele)

(#38483) Mik_i


Mik_i
tag

Hello!

Volna egy olyan kérdésem, hogy van egy Egreat R6S Plus Pro lejátszóm, ami jelenleg nem működik. Kicsit hosszú lesz a sztorija, de lehet, hogy segít a problémamegoldásban.

Amikor megvettem, akkor egyből felraktam rá egy utólagos ROM-ot (logout.hu tesztben olvastam egy román fejlesztőcsapat ROM-járól, azt). Reset gomb hosszan nyomva, majd bekapcsolás, utána pendrive-ról önmagától telepítés volt a folyamat. Érdekesség, hogy a ketyere az első bekapcsolástól kezdve, úgymond USB-ről bootolt. Ez azt jelenti, hogy amíg nem volt rádugva semmilyen külső eszköz, amin volt egy bármilyen „install.img” nevű fájl, addig soha nem volt hajlandó továbblépni a „Realtek logó és Please wait for USB update” feliratról. Az egyik külső vinyómra épp ezért ráraktam a fent lévő ROM „install.img” fájlját és így mindig kék képernyő, rajta „Update Complete!” szöveggel lépett be a főmenübe. Itt jegyzem meg, hogy installálás egyébként nem történt, mert bármelyik fajta „install.img” fájllal ugyanaz a menü jött be...Kiválóan működött a készülék fél évig, leszámítva ezt a kis kellemetlenséget az állandó állítólagos update-el.

Volt egy elég masszív biztosíték lecsapásom ezek után és a készülék nem volt hajlandó működni. Gondoltam felrakok egy másik ROM-ot. Fel is raktam, de furcsamód nem változott semmi, ugyanaz a korábban említett ROM bootolt be. Na mondom ha már nekikezdtem csak megnézek mást is, végre legalább működik. Belekezdtem újra egy másfajta ROM felrakásába a már említett reset hosszan nyomós bekapcsolós technikával, de többé nem tudtam a menüt behozni. A neten fellelhető szerintem összes ROM-ot próbáltam már és jelenleg a helyzet az alábbi kettő:

Először is, ha bekapcsolom a gépet (nincs beledugva semmilyen külső eszköz) bejön a szokásos „Realtek logó és Please wait for USB update” felirat, majd nem történik semmi. Ha rádugok egy pendriveot (FAT-ra formázva) install.img-vel, akkor kiírja, hogy Update complete (nem telepít semmit), majd kiírja a kis kijelzőjén, hogy „HELLO”, de a TV-n csak egy nagy zöld semmit látok.

A másik verzió, amit egy ROM-nál csinál csak, hogy ott tényleg megy a telepítés, szöszöl vagy 5 percig vele, rendesen mennek fölfelé a százalékok is 100%-ig (ez ugye az előzőnél abszolúte nincs), majd ezek után újraindítja magát, ami normális is lenne, de újraindítás, mikor feljön a szokásos „Realtek logó és Please wait for USB update” felirat minden reset gombos meg egyéb trükközés nélkül újra elkezdi magát telepíteni és ennyi történik. És ismétlődik onnan, hogy szöszöl telepít, újraindul. Ha ezek után a készüléket kikapcsolom és rendesen bekapcsolom, hogy induljon, akkor megint nem hajlandó továbblépni a „Realtek logó és Please wait for USB update” feliratról.

Bocs, ha egy kicsit hosszúra sikerült, de igyekeztem mindent részletesen leírni, hogy hátha valaki magára ismer a problémámból, vagy neki is hasonló volt. Ha tudtok valami tanácsot adni, esetleg egy jó szerelőt, aki meg tud ezzel bírkózni, azt megköszönöm.

Üdv

(#38484) Hooper


Hooper
őstag

Sziasztok!
popcorn A400al kapcsolatban lennének kérdéseim:

1.Servio DLNA-val megosztott filmek/sorozatok mellé társított és megfelelően elnevezett felírat filet le tud játszani?

2. olvastam h felíratot le tud szedni a tartalomhoz - ez csak a közvetlenül rácsatlakoztattott adathordozón lévő file esetén működik (és akkor mellé is menti) vagy pl ha dlna-n nem játszik feliratot onnan megnyitott tartalom mellé is tud e társítani?

3. 3TBs red hdd-t tud kezelni? van olyan standby mód h elérhető a benne lévő HDD tartalma (mint pl a wd tv live esetében) vagy ha kikapcsolom leállítja a lemezt? (nyugtassatok meg h le tudja állítani és nem pörög folyamatosan :) )

4. torrent kliens futtatására alkalmas

hirtelen ennyi. köszönöm szépen :)

(#38485) Warter válasza Hooper (#38484) üzenetére


Warter
őstag

Mielőtt bármire is válaszolnánk, áruld el, hogy miért akarsz mindenáron DLNA-t használni? :U

(#38486) robi-k válasza Warter (#38485) üzenetére


robi-k
őstag

Ja-ja, DLNA vs. SMB/NFS kb. olyan, mintha valaki szándékosan kerekesszékben közlekedne, pedig amúgy teljesen egészséges...
De hát kinek a pap, kinek a papné (és van, akinek a lánya ;] ).

(#38487) Hooper válasza Warter (#38485) üzenetére


Hooper
őstag

Alternatív megoldás?
Csak azért használom mert néhány dolgot a PCn tárolok (seedelés miatt) és onnan játszok le.
vagy ha nincs kedvem hosszú perceket várni hogy átmásoljon valamit a HDDre ami a WD LIVE streamingre van dugva. A400ra ugyan olyan csiga tempoval tudok majd másolni otthoni hálótaton mint a WDre?

(#38488) Multibit válasza Hooper (#38487) üzenetére


Multibit
veterán

robi-k azt feszegeti, hogy miért kell DLNA-t használni, másolgatni, miért nem játszod le a filmeket hálózaton keresztül egyszerű megosztással?

(#38489) dh66e válasza Mik_i (#38483) üzenetére


dh66e
veterán

[media-doktor]
Keresd meg őket,profi csapat ezzel foglalkoznak.

(#38490) Hooper válasza Multibit (#38488) üzenetére


Hooper
őstag

Valamiért nem tudtam beállítani. A wd nem latta
Mas eszköz igen. Dlna megy, azert kerdeztem azt.
Hálózatin megy a felirat?

Illetve akkor a tobbi kerdes is él

Koszi

(#38491) Multibit válasza Hooper (#38490) üzenetére


Multibit
veterán

Nagyon sokan használjuk mezei megosztással a mediaplayerünket. Ki NAS-sal, ki PC-vel, mindegy.
1. Természetesen feliratot is lehet Samba-ról/NFS-ről olvasni.
2. Nem szoktam feliratot letölteni mp-vel. Külön letöltöm a filmhez, majd javítom benne a hibákat, azután használom.
3. Ha hálózatról játszol megosztással, lényegtelen a HDD-k mérete, mert nem az mp kezeli a lemezeket hanem a host (NAS, PC).
4. Nem torrentezem mp-n (van NAS-om).

(#38492) dgyuri0123 válasza Hooper (#38490) üzenetére


dgyuri0123
nagyúr

" A wd nem latta mas eszköz igen."

Ismerem az érzést. Nekem is szarakodott nemegyszer a WD-m.

Ilyen dolgok is közrejátszottak pl. hogy váltottam Med600-ra. Persze volt azért más is. ;)

"csak a zene van"

(#38493) devil-k válasza Madwe (#38482) üzenetére


devil-k
nagyúr

Szia!

Bocsi a késői válaszért.

1. Úgy emlékszem, hogy a felirat színét nem lehet átállítani, de ha mégis, akkor nyomd be a távirányítón (jobb szélen lent, balról a 2. gomb) a "subtitle" gombot. S ott lehget bűvészkedni, ha van ilyen opció.

2. Title gomb és ott is legalul a "Title" és mutatni fogja, ha két verzió van a lemezen. :)

- mozi bolondéria -

(#38494) sutykuru


sutykuru
tag

Sziasztok!

Médialejátszót keresnék az alábbi szempontok alapján:
-3D lejátszás
-HD (mkv, x264) akadás mentes lejátszása, feliratok kezelése
-kiváló képminőség
-stabil torrent
-"gondozás mentes", megveszem, beállítom, többet ne kelljen piszkálgatnom

Amit néztem az a Popcorn A410, így max 90k az amit rászánnék.

(#38495) Zsmester89 válasza sutykuru (#38494) üzenetére


Zsmester89
őstag

Meder8er Med600x3d vagy 800 vagy 1000 :) és akkor marad még lové is bőven :)

A "Hogyan lehetsz milliomos?" c. könyvet egy csomagban árusítják a BTK-val.

(#38496) Madwe válasza sutykuru (#38494) üzenetére


Madwe
nagyúr

Mekkora képméreten lesz megjelenítve?

Az mp-k és a stabil (főleg a gyors) torrent, na az nem létezik. Torrentre nas-t vegyél. Ha 50" felett vetítesz, akkor popcor a400 (410 felesleges, hacsak nem stereo rendszert is kötsz rá, mert kb annyiban más, hogy van benne beépített DAC)
Ha viszont 50" alatt vetítesz, akkor felesleges az a400, elég oda egy mede8er med600x3d is, s a maradék pénzből tudsz venni egy synology nast is torrentezésre :)

(#38497) Hooper válasza Multibit (#38491) üzenetére


Hooper
őstag

köszi!
A 3as kérdés teljesen másra irányult: az A400ba ugye lehet HDDt rakni. és h 3Tbt kezel e gond nélkül?
valamint hogy van e olyan módja mint a WDnek hogy ha röviden nyomom meg a kikapcs gombot akkor stanyby van és a PCről elérem a rá dugott HDD tartalmát, ílletve ha hosszan kapcsolom ki akkor teljesen leállítja a rá dugott lemezt. és ez volt a másik h a popi kikapcsolja e teljesen a HDDt

(#38498) Multibit válasza sutykuru (#38494) üzenetére


Multibit
veterán

-stabil torrent
-"gondozás mentes", megveszem, beállítom, többet ne kelljen piszkálgatnom

Ezt a két dolgot (együtt!) gondold át újra! Ha megfelel az állandóan visszafogott torrent, akkor talán működik majd.
De engedj meg egy kérdést! Mi volna, ha azt a 90k-t okosabban költenéd el és vennél egy olcsóbb mp-t (pl. Mede8er MED600) meg egy olcsó NAS-t torrentezésre (pl. ZyXEL NSA310)?

[ Szerkesztve ]

(#38499) sutykuru válasza Madwe (#38496) üzenetére


sutykuru
tag

42"
NAS-t külön nem akarok, mert az csak bonyolítja a dolgot, és olyan használja majd akinek már problémát okozhat.

Zsmester89: Köszi, az 5 év gari igen csábító.

Multibit: Aki használni fogja annak bonyult lenne még egy NAS-t is kezelnie.

[ Szerkesztve ]

(#38500) Dorian válasza sutykuru (#38499) üzenetére


Dorian
félisten

Ha nem ipari méretekben akarja a torrentet űzni, akkor legegyszerűbb, ha letölti számítógéppel, és egy USB kábellel átmásolja a mediaplayer vinyójára.

Kétfajta ember van. Kerüld mindkettőt!

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  Milyen asztali médialejátszót? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.