Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  Milyen asztali médialejátszót? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-03-19 12:57:36

LOGOUT.hu

Tisztelt topiclakók! Tudomásunkra jutott, hogy néhány fórumozó anyagi érdek(eltség)ei szerint tesz hozzászólásokat a topicban. Nyomatékosan kérem őket, hogy e tevékenységüket azonnal és végérvényesen hagyják abba, mert ahogy eddig, úgy ez után is független, érdekektől nem vezérelt és szakszerű hozzászólásokat szeretnénk látni a topicban, hiszen ez szolgálja a közösséget.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#27301) robesz26 válasza dani3l (#27299) üzenetére


robesz26
tag

Ez jó, most rendeltem egy ilyet. Azt írták már problémamentes:)

(#27302) Ejelhar válasza nfsu17 (#27296) üzenetére


Ejelhar
senior tag

Nos, akkor egy másik alternatív módszer, ennek előnye, hogy bármelyik Windows 7 verzión alkalmazható.
Hátránya annyi, hogy továbbra sem tudod a Dune-n tallózni a PC-d megosztásait, de ha külön ikonként is elérhető a megosztás a Dunén, akkor ez -szerintem- már egyáltalán nem veszteség.

Megjegyzem, ha egy notebookról van szó, ami -mint mobil eszköz- több hálózathoz is kapcsolódhat, akkor a biztonság miatt csak az alábbi módszer jöhet szóba, az előzőekben taglalt névtelen kapcsolódás nagyon nagyon rossz ötlet. Az csak akkor okay szerintem, ha egy otthoni asztalai gépet akarunk elérni, ami eleve router mögött figyel, közvetlenül soha nem kapcsolódik a netre.

Nos, az ötlet rém egyszerű, a Windows 7 alapértelmezett beállításokkal nem engedi a vendég/névtelen felhasználókat kapcsolódni hálózaton keresztül (sem). A Dune meg így akar, legalábbis akkor, mikor tallóznánk a hálózati erőforrásokat vele ("Források" -> "Hálózati böngésző").

Ha azonban felveszünk a "Pop Up menü" segítségével egy hálózati erőforrást, azt már nevesítve is megtehetjük (felhasználó/jelszó páros), ergo elérjük a windows megosztott erőforrását, noha nem tudjuk névtelenül kitallózni.

Mivel a Windows 7 nem engedi -létező, akár admin jogú- felhasználó esetében sem a jelszó nélküli kapcsolódást hálózaton keresztül, ezért kell a hálózati kapcsolódáshoz egy olyan felhasználó, aki jelszavas védelemmel rendelkezik.
Vagy levédjük a jelenlegi felhasználónkat egy jelszóval és azzal kapcsolódunk a windows-hoz hálózaton keresztül, vagy kreálunk egy újat, amit

[ Szerkesztve ]

(#27303) daniel2121


daniel2121
senior tag

A Popihoz hozzá kapcsolt külső rackben lévő merevlemezt hogy kell megosztani hálózaton?
Ja még annyi hogy van benne is egy merevlemez.

[ Szerkesztve ]

(#27304) Ejelhar válasza Ejelhar (#27302) üzenetére


Ejelhar
senior tag

Ajjaj, szerkesztettem a hozzászólást egy elütés miatt, de pont a parancssori részek tűntek el.
Második nekifutás, kérem a moderátort, hogy az előzőt törölje.
--------------------------------------------

Nos, akkor egy másik alternatív módszer, ennek előnye, hogy bármelyik Windows 7 verzión alkalmazható.
Hátránya annyi, hogy továbbra sem tudod a Dune-n tallózni a PC-d megosztásait, de ha külön ikonként is elérhető a megosztás a Dunén, akkor ez -szerintem- már egyáltalán nem veszteség.

Megjegyzem, ha egy notebookról van szó, ami -mint mobil eszköz- több hálózathoz is kapcsolódhat, akkor a biztonság miatt csak az alábbi módszer jöhet szóba, az előzőekben taglalt névtelen kapcsolódás nagyon nagyon rossz ötlet. Az csak akkor okay szerintem, ha egy otthoni asztalai gépet akarunk elérni, ami eleve router mögött figyel, közvetlenül soha nem kapcsolódik a netre.

Nos, az ötlet rém egyszerű, a Windows 7 alapértelmezett beállításokkal nem engedi a vendég/névtelen felhasználókat kapcsolódni hálózaton keresztül (sem). A Dune meg így akar, legalábbis akkor, mikor tallóznánk a hálózati erőforrásokat vele ("Források" -> "Hálózati böngésző").

Ha azonban felveszünk a "Pop Up menü" segítségével egy hálózati erőforrást, azt már nevesítve is megtehetjük (felhasználó/jelszó páros), ergo elérjük a windows megosztott erőforrását, noha nem tudjuk névtelenül kitallózni.

Mivel a Windows 7 nem engedi -létező, akár admin jogú- felhasználó esetében sem a jelszó nélküli kapcsolódást hálózaton keresztül, ezért kell a hálózati kapcsolódáshoz egy olyan felhasználó, aki jelszavas védelemmel rendelkezik.
Vagy levédjük a jelenlegi felhasználónkat egy jelszóval és azzal kapcsolódunk a windows-hoz hálózaton keresztül, vagy kreálunk egy újat, amit már jelszavas védelemmel látunk el:

Start Menü -> Minden program -> Kellékek -> "Parancssor" ikonra jobb klikk, majd a "Futtatás rendszergazdaként" választása

Majd a felbukkanó parancssorban (dune nevű felhasználót veszünk fel, a jelszava pedig dunejelszo):

net user dune dunejelszo /add

Ezzel kész is, azonban a bejelentkezési ablakban ez az újonnan felvett felhasználó is megjelenik. Ha ezt nem akarjuk, akkor még mindig parancssorból:

reg add "HKLM\Software\Microsoft\Windows NT\CurrentVersion\Winlogon\SpecialAccounts"
reg add "HKLM\Software\Microsoft\Windows NT\CurrentVersion\Winlogon\SpecialAccounts\UserList" /v dune /t reg_dword /d 0

A windows része kipipálva, a Dunén felvesszük a kiajánlott hálózati erőforrást.
A menüben "Források"-ba navigálunk, itt egy "Pop Up Menu", majd az "Új hálózati könyvtár" pontot választjuk. Egy külön ikonja lesz ennek a megosztásnak és birtokba vehetjük, noha a "Hálózati böngésző"-ben továbbra sem fog látszani a megosztás. De hát innen kezdve már érdektelen.

[ Szerkesztve ]

(#27305) Iceman17881


Iceman17881
csendes tag

Az Asus O!play mini plus alkalmas a nagy bitrátájú filmek (értem ezalatt 35-40mbps) lejátszására? És ha igen élvezhető is vagy akadozik?
Elsősorban filmnézésre használnám azon belül pedig jó pár FullHD-shez ezért érdekelne. Még gondolkozom e között illetve a HDP-R1es között.

(#27306) gumisxxx


gumisxxx
tag

Sziasztok!

Meghalt az Egreat R6C lejátszóm:(

Mit tudtok ajánlani max 10k-ig,ami hasonló tudású?

Asus m2n-e,AMD Athlon 64 X2 5600+,Gigabyte Radeon R7 250 OC 1GB 128bit DDR5 PCI-E GV-R725OC-1GI,4GB Kingmax KLDD48F-A8KB5,Western Digital 320GB WD3200YS-01PGB0,chieftec gps-400aa-101a

(#27307) tomic válasza gumisxxx (#27306) üzenetére


tomic
addikt

Keress használtan ugyan ilyet. 10k az nagyon kevés.

(#27308) Ejelhar válasza gumisxxx (#27306) üzenetére


Ejelhar
senior tag

Hááát...tudom, nálunk kevés a gazdag ember, meg sokat dolgoznak kevés pénzért.

De ez így akkor is kevés. Egy karton jó minőségű cigi áráért nem kapsz használható média lejátszót. Három vagy négy karton bagó már határeset. Hat karton felett már tűrhető a felhozatal.

[ Szerkesztve ]

(#27309) Multibit válasza Ejelhar (#27308) üzenetére


Multibit
veterán

Karton bagó, mint deviza :)
Mi anno, a középiskolában sörben számoltunk :))

(#27310) Ejelhar válasza Multibit (#27309) üzenetére


Ejelhar
senior tag

Másban is számolhatjuk, mondjuk 10 palack iható bor áráért még nem kapni normális média playert, olyan 30 palack bor közelében már igen.

Mitet szósz?:-)

(#27311) Ejelhar válasza Multibit (#27309) üzenetére


Ejelhar
senior tag

Utánlövés

Mi anno, a középiskolában sörben számoltunk

Okay, akkor úgy durván 26 Guinness a határ, annyiért mát kapni tűrhető lejátszót.

(#27312) patakidr


patakidr
aktív tag

Bementem ma a "szakértőkhöz" mert időm engedte, s kíváncsi voltam, hogy milyen médialejátszóik vannak.
Megkérdeztem az arra vetődő eladótól, hogy hol találom az MP-ket, mire pár darab noname (Sencor, Maxell, stb.) 5-10.000,-Ft-ot kóstáló cuccra mutatott, majd elmondta, hogy ezeket a DVB-T miatt viszik az emberek, mert hát felesleges a lejátszó, mert már minden TV-be be van építve....

Nem beszélgettem vele tovább, miután a kadenciahelyesség kérdésére elpirult....

Minőség, szakértőktől....

(#27313) BBéci válasza Multibit (#27309) üzenetére


BBéci
titán

Nagyon gyakran számolok még manapság is sörben. Csak most nem 4,50 egy korsó, hanem "picit" több.

(#27310) Ejelhar
Szerintem ma egy palack iható bor ára nagyjából egy doboz cigarettáéval egyenlő, 800 Ft. Ha finomat akarsz kortyolgatni, azt nem kapod meg 2000 alatt. Az igazán jó pedig valahol 3000-nél kezdődik.

[ Szerkesztve ]

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#27314) ITI-san válasza Ejelhar (#27304) üzenetére


ITI-san
tag

Na nem mintha ez nekem, most kellett volna, de köszönet Ejelhar-nak a leírásért. :R
Ja és mindenki másnak is.

Más.. szóval megnéztem és sajna nekem, szinte csak Avi filmjeim vannak. (Xvid)
Melyik lejátszó birkózik meg tutira velük. Dune 102W, Med8er600.
Na meg 1-2 HD.
Persze most majd megforful a dolog...........
Nem semmi, hogy ezt kell megkérdeznem, egy új fejlesztésű lejátszó tudásáról. :W

BBéci!: A borokban igazad van. DE
Az igazság, hogy volt szerencsém betekinteni a kuliszzák mögé. A bortermelők bor ára kb fele, olykor harmada, sőt... a piaci árnak. Ez azért szép kis haszon.......
Csak nevet kell szerezni........

[ Szerkesztve ]

A földönkívüliek már közöttünk vannak. Magyaroknak nevezzük őket............ "Enrico Fermi, olasz atomfizikus, aki együtt dolgozott Szilárd Leóval, Teller Edével és Wigner Jenővel"

(#27315) Multibit válasza ITI-san (#27314) üzenetére


Multibit
veterán

Melyik lejátszó birkózik meg tutira velük.
Tutira egyik sem ;] Mint tudjuk, nem létezik olyan mp, ami "mindent visz". Ne az xvid-képesség legyen a fő kívánalom egy mediaplayer vásárlásakor - szerintem. Az xvid filmek nagy része nem jelent problémát a mai játékosoknak. Egyéb szempontok szerint válogass, mint pl. mennyit szánsz rá, kell-e 3D, HD-hangok kezelése, HDD beépítés lehetősége, kadenciahelyes lejátszás, kimenetek, stb.

(#27316) Gijon válasza Ejelhar (#27304) üzenetére


Gijon
senior tag

Ezer köszönet Ejelhar! Ez működik win 8-on is! (Eddig vertem a :W , mert nem ment.) :R

(#27317) Integra


Integra
titán

van egy kis problémám, dune maxx-szal.
egyszerűen megbolondul, nem játsza le a bd25 meg bd50 filmeket. nem tölti be a menüt sem, kiakad etc.. nyomok neki egy top menu-t, cannot execute... lejátszás lite, azt sem, egyszerűen nem képes vagy nem akarja lejátszani. hazahozom a hdd-t hozzám, rádugom az őskövület 1gen asus oplay-re és azonnal, csont nélkül megy a film. ok a bluray menü ugye nincsen, de a film azonnal megy minden gond nélkül.
egyszerűen nem értem mi a baj.. ráadásul olyan bd50 is volt, elsőre csont nélkül betöltötte a menüt, aztán ment is a film, majd kikapcsoltam a maxx-ot, másnap vissza és onnantól nem működött..
már ilyeneken gondolkodtam, hogy root folder alatt kettővel lévő mappából nem tudja lejátszani, de akkor elsőre sem játszotta volna le... teljesen érthetetlen, hogy mi a fene ez, de jelenleg hiába a nagyon jó képminőség ezért az árért, úgy érzem, van egy 130ezer forintos szar a tv alatt....

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#27318) Patice válasza Integra (#27317) üzenetére


Patice
Topikgazda

Véletlenül nem frissített egy FW-t automatikusan?

Eladó: Apple iPad mini 1 (2db)

(#27319) Integra válasza Patice (#27318) üzenetére


Integra
titán

a legújabb van rajta és az tavalyi, nincsen új frissítés már rég óta.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#27320) blakey válasza Integra (#27317) üzenetére


blakey
titán

A Blu-ray cache vagy mi a… kéne üríteni, tele van és nem tudja elindítani, szvsz.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#27321) kovadika


kovadika
őstag

Dune B1 érdekes jelenséget produkált a Hobbit BD50-es 35GB-os kölcsönzött verzióján. Kb. 10x akadt el pár másodpercre, majd észbe kapott és gyorsan lepörgette a kimaradt jelenetet, majd normálisan folytatta tovább.
Csak BD25-50-es filmeket szoktam nézni rajta, de még nem produkált hasonló jelenséget. Mi lehet ennek az oka? Lite módban indítottam(nem emlékszem, hogy korábban így tettem volna), talán ez okozhatta?
Van olyan, akinek hasonló chipes lejátszója van(Duo, Smart) és megnézte a filmet?

[ Szerkesztve ]

(#27322) Integra válasza blakey (#27320) üzenetére


Integra
titán

ezt menüben kell valahol törölni? és egyáltalán miért nem maga törli? és hogy telítődhet meg? a hátuljába flashrom gyanánt beledugtam egy 4gb-os usb-t. 3.82gb-ot használ is..

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#27323) bolha23 válasza kovadika (#27321) üzenetére


bolha23
aktív tag

A HD Max-om gond nélkül vitte Synology NAS-ról.

(#27324) blakey válasza Integra (#27322) üzenetére


blakey
titán

Igen a beállítások menü/egyéb/rendszermemória és ott van olyan, hogy flash memória törlése meg még valami, nem tudom, mert nem használok rendszermemóriát. Azokat töröld. Azért nem csinálja magától, mert az a dolga, hogy az eddig lejátszott filmeket "megjegyezze", ezért újak már nem férnek a memóriájába. A Blu-ray lejátszómom van ilyen memória és ott is manuálisan kell törölni.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#27325) kovadika válasza bolha23 (#27323) üzenetére


kovadika
őstag

Lite módban nézted? Amúgy most a rendszermemória törlése után elindítottam normál(nem lite) módban és eddig egyszer sem produkálta a jelenséget. Úgyhogy valamelyik a két dolog közül lehetett az oka, de szerintem a lite.

(#27324) blakey

Ennek lehet köze az én problémámhoz is? Mindenesetre én is töröltem a flash memóriát.

(#27326) Gergőke88

2,5-ös külső merevlemezről. B1-be nem lehet merevlemezt tenni.

[ Szerkesztve ]

(#27326) Gergőke88 válasza kovadika (#27321) üzenetére


Gergőke88
addikt

Miről játszottad le? Belső merevlemez vagy külső?

Más: Dune D1-em van, szeretnék lejátszani rajta egy albumot, de szüneteket hagy számok között. Hogy tudom ezt kiküszöbölni?

(#27327) bolha23 válasza kovadika (#27325) üzenetére


bolha23
aktív tag

Nem, menüvel néztem.
Ha esetleg még mindig akadozik, érdemes lehet egy töredezettségmentesítést csinálni a merevlemezen.
Amíg külső merevlemezt használtam előfordult hasonló esetem, viszont "karbantartás" után már nem volt gond.

[ Szerkesztve ]

(#27328) Integra válasza blakey (#27324) üzenetére


Integra
titán

megnézem, köszönöm a tippet :)
minden esetre ez fura, hogy kb 4-5 bluray után telítődik...
főleg, hogy azért van még pluszban benne egy 4gb-os flashrom, hogy ilyen ne történhessen... lehet, hogy én vagyok amatőr, de ez laikusként nézve azért így is furcsa..
a másik, hogy kikapcsolom a max-ot és nem kapcsolja le idővel a ventillátort amikor már visszahűlt a hdd... hiába kapcsoltam át anno automatikusra a ventillátor lekapcsolás menüben.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#27329) blakey válasza kovadika (#27325) üzenetére


blakey
titán

Igen, lehet ez a te problémád forrása is.

(#27328) Integra
A 4GB-os pen-ed telítődik, ha az van erre a célra. Nekem nincs ilyen gondom mivel a dune-n nincs rendszermemóriára kialakított "hely".
A ventilátor azért nem kapcsol ki, mert működésben van a vinyó, ha 5400 rpm-es vinyó van benne akkor alapból lekapcsolhatód a ventit, annyira nem melegszik, persze csak akkor ha jól szellőző helyen van ill. én ha kikapcsolom akkor teljesen lekapcsol (azt állítottam be), nem mutat semmit, nem pörög semmi. :)

[ Szerkesztve ]

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#27330) kovadika válasza bolha23 (#27327) üzenetére


kovadika
őstag

Normál módban, flash memória törlése után rendben volt a lejátszás, de azért csinálok karbantartást a merevlemezen is, ártani nem árt.

[ Szerkesztve ]

(#27331) Patice válasza Gergőke88 (#27326) üzenetére


Patice
Topikgazda

"Dune D1-em van, szeretnék lejátszani rajta egy albumot, de szüneteket hagy számok között. Hogy tudom ezt kiküszöbölni?"

Egy trükköt alkalmazok erre: legyen a mappában legalább egy kép a számok mellett (mondjuk egy borítókép) és amikor "Play"-t nyomsz, akkor rá kellene kérdeznie, hogy hogyan akarod lejátszani.

Válaszd a"zenelejátszás képnézegetés mellett" opciót és így nekem folyamatosan játssza le az albumot.

Eladó: Apple iPad mini 1 (2db)

(#27332) TCr válasza Patice (#27331) üzenetére


TCr
veterán

Esetleg vmi. playlistet csinálni hozzá, mondjuk Foobar-ral?

IBKR - - Revolut - - Gránit Bank <--- ajánlói kódokért küldj privát üzenetet. ;-)

(#27333) Patice válasza TCr (#27332) üzenetére


Patice
Topikgazda

Ezt még nem próbáltam. De a play gombra alapból lejátszási listát csinál magának az adott mappa tartalmából, onnan, amelyiken állva a Play-t megnyomtad.

Eladó: Apple iPad mini 1 (2db)

(#27334) TCr válasza Patice (#27333) üzenetére


TCr
veterán

Ez rendben is van, de én a folyamatos lejátszás miatt írtam, hátha ez a megoldás is segít rajta.
A kollégának ki kellene próbálnia.

IBKR - - Revolut - - Gránit Bank <--- ajánlói kódokért küldj privát üzenetet. ;-)

(#27335) Gergőke88 válasza Patice (#27331) üzenetére


Gergőke88
addikt

Szia!
Köszönöm. Így már folyamatos a lejátszás. Viszont így nem lehet számot váltani, illetve a szám címét se írja ki. De legalább nincs szünet. Főleg koncertfevéltelnél zavaró.

(#27336) TCr válasza Gergőke88 (#27335) üzenetére


TCr
veterán

Próbáld ki azt, amit írtam, hátha...
Egyébként szünetet hagy (csend van), vagy csak "megtörik" a folytonosság?

IBKR - - Revolut - - Gránit Bank <--- ajánlói kódokért küldj privát üzenetet. ;-)

(#27337) karesz501


karesz501
senior tag

Megvettem életem első médialejátszóját egy Dune 102AW személyében. Kicsit kalandosra sikeredett, mert először az ip*nban egy 102p -t kaptam, aztán a pénzem vissza (korrektek voltak) majd sikerült megvenni egy teljesértékű 102AW-t.

Wifi beállítása pofonegyszerű volt, a hálózatot még nem sikerült de nem is nagyon buzeráltam. Legújabb béta FW-k felmentek, pár nap és rengeteg film kipróbálása után azt tudom mondani, hogy nagyon elégedett vagyok.

Szép a képe nagyon, szépen konvertál fel 1080p -be is, meglepődtem. DTS hangokat hiba nélkül viszi, semmi akadozás. Távirányító és a menü logikus, jól használható.

Ha valakinek konkrét kérdése lenne, szóljon, most még nagyon lelkes vagyok :K

Köszönöm még egyszer az ajánlásokat, szerintem nagyon megérte a pénzét!!

ui.: iszonyatosan kicsi, nem is hittem el, hogy csak ekkora :Y

Life is no picnic!

(#27338) dh66e


dh66e
veterán

Dune smart( és hasonszőrű társaik)sorozathoz már nem lesz támogatás ?Mintha decemberre ígértek volna egy frissítést ha jól rémlik,de úgy nézem így április táján hogy az csak kacsa volt.

(#27339) robi-k válasza dh66e (#27338) üzenetére


robi-k
őstag

Lesz, de csak akkor, amikor lesz egy bug javított stabil új SDK a Sigmától, addig nincs értelme a korábbi, jól működő modellekre egy rosszabb FW-t készíteni ;)

(#27340) robesz26


robesz26
tag

Sziasztok!

Gyors segítség kellene DUNE HD TV-102 tulajoktól.
Amikor kibontottátok a dobozt a távirányító lehegesztett zacsiban volt vagy nyitottban, illetve a mellékelt két db elem zsugorfóliában volt vagy csak szabadon?

A válaszokat előre is köszönöm!
Szép napot!

(#27341) BBéci válasza robesz26 (#27340) üzenetére


BBéci
titán

A távirányító zacskója átlátszó szalaggal volt leragasztva, az elemek zsugorfóliában, ahogy írtad.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#27342) meke11 válasza robesz26 (#27340) üzenetére


meke11
aktív tag

Az elemek zsugorfóliában, a távirányító nylozacskóban tixoval leragasztva 1 ponton,

(#27343) robesz26 válasza BBéci (#27341) üzenetére


robesz26
tag

Akkor azt már valaki használta amit én kaptam, kipróbálás előtt megy vissza!
Távirányítónak zacsi nincs, elemek kibontva!

(#27344) robesz26 válasza robesz26 (#27343) üzenetére


robesz26
tag

Köszi mindenkinek!

(#27345) robesz26


robesz26
tag

Ennyit a hivatalos forgalmazókról!

(#27346) cekkk válasza robesz26 (#27345) üzenetére


cekkk
veterán

Ennyit arról, hogy élhetsz azzal a lehetőséggel, hogy 8 napon belül elállhatsz a vásárlástól.
Szerinted az ilyen termékekkel mit kezdjen egy forgalmazó? :U

(#27347) blakey válasza robesz26 (#27343) üzenetére


blakey
titán

Ha esztétikailag nincs semmi baja ill. nem sérült a "zárjegy" (ha van), látszólag nem volt szétszedve és minden frankón működik akkor nem biztos, hogy vissza kéne vinni, szvsz.

[ Szerkesztve ]

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#27348) BBéci válasza cekkk (#27346) üzenetére


BBéci
titán

Legalább vegye a fáradságot, hogy csomagolja vissza rendesen a távirányítót. Az elemeket pedig tegye át a bolti bemutató darabéból. Ha nincs olyanja, akkor bármilyen egyéb készülék dobozából szedjen ki egyet. Nem tudom elképzelni, hogyan merészelik ennyire hülyének nézni a vevőt, aki otthagy náluk 35000 forintot.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#27349) robesz26 válasza cekkk (#27346) üzenetére


robesz26
tag

Szerinted ez érdekel engem? Remélem Te is ilyen használt cuccokat fogsz kapni a jövőben majd megnézem hogy áll a szád!

(#27350) Gergőke88 válasza robesz26 (#27349) üzenetére


Gergőke88
addikt

Szerintem visszavehetnél a stilusból. Visszakuldod es ennyi.

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  Milyen asztali médialejátszót? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.