Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:19:58

LOGOUT.hu

ASUS RT-AC68U (Kétsávos, Wireless-AC1900 gigabites útválasztó)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#774) *H* válasza krx21 (#773) üzenetére


*H*
aktív tag

Nem szokásom feleslegesen írogatni, mert nekem nem célom a hozzászólások gyűjtése és az offolás, ezért elnézést mindenkitől. (Inkább legyen 10 hsz. aminek van tartalma, mint 100 ami csak darabra több).
1. Válaszként ment egy másik fórumtársnak a hozzászólásom, akivel beszélgettünk előtte a letöltési forrásokról. Jeleztem itt az új és a hivatalos letöltési link.
2. Nem, nincs minden oldalon odaírva a fórumokban, hogy download!!! (Egyébként egy felkiáltójel is elég a mondta végére, nem kell három).
3. Ha ilyen jól ismered a fórumszabályokat, ezt a két -szakmai szempontból felesleges- hozzászólásodat miért nem off topiknak jelölted? Idézet tőled: Ezt így szokás...
3. Én nem tudok olyan op. rendszerről ami nem kérdez rá a letöltésre. Egy böngésző az ami (általában beállítástól függően esetleg kérdés nélkül) letölt egy linket. Itt is több ilyen link van, rajtad kívül senkinek nem volt gondja vele. De mondom még egyszer, nem kötelező egy linkre kattintani, ha meg elindult a letöltés le lehet állítani. Az, hogy a szöveges info mögött van egy link is csak egy plusz dolog. Ha csak simán egy sor lenne hírként megemlítve, akkor kereshetnéd még a letöltést is.
4. Pár napja még egy third party FW-t (Merlin) gyárinak gondoltál és érdeklődtél mi a különbség és ki fejleszti, ha nem az Asus. Most már a forráskódot meg a changelogot hiányolod, pedig állításod szerint neked semmi hiba a gyárival, tökéletesen megfelel. Örülök, ha kipróbálnád ezt, de ne várd, hogy rangvadász módon majd tele lesz az oldal olyan felesleges leírás linkekkel, ami kettő (2) hozzászólással felette már ott van. Elmented a linkeket és akkor nézed meg amikor csak akarod.
Aki tudja mi ez a FW és használja annak nem gond a direkt letöltés, illetve az információk megkeresése, ha érdekli. A readme fájl pedig a letöltésben van mindig. Ha meg azért érdekel, mert frissítenél, nyisd meg PC-ről az oldalt. Valószínűleg tabletről WiFi-n keresztül úgysem frissíted a routert.
5. Ha ennyire el akarsz mélyedni az információkban, akkor mint írtam 2 (kettő) hozzászólással felette ott az összes kapcsolódó link. Ott böngészheted a forráskódot és a változásokat bármikor.
Hogy te mire tartasz igényt letöltés előtt, azt ne általánosítsd.
6. "Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak."

[ Szerkesztve ]

Minden ember jó valamire, ha másra nem hát elrettentő példának. :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.