Hirdetés

2024. május 13., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6334) Csiga85 válasza DeFranco (#6332) üzenetére


Csiga85
csendes tag

Nekünk ezek a tapasztalataink itt, én is tudom, hogy máshol van, hogy tutitoppos és még fizetni se kell érte semmi extrát... de itt ez van és én abszolút csalódott vagyok az egészben és valahogy rosszul indult az egész anyaság az eü miatt... először kezdődött azzal, hogy életveszély...majd SOS császár, majd éhezett a gyerek 4 napig, majd minden áldott nap szívattak és kiröhögtek minket és a szobatársaimat együtt a nővérek, a szoptatási tanácsadók cibálták a gyerekek fejét, majd azok elfordultak teljesen a cicitől, mert siettek és nekik még meg kell mutatni másik 10 anyukának is...tehát kérdezni is zéró idő... ha 2 percre betoltam, mert hozott be Vladi ehető kaját és iható vizet az osztályra a kádat, akkor "nem nekik szültük a kölyköket..."...szóval na...nem így képzeltem el...arról nem is beszélve, hogy 48 óráig elvileg csak 3 óránként hozzák be, papírt is aláírtam, majd 14:35-kor császároztak és másnap reggel 5 kor lábon átcsoszogtam fájdalomcsillapító nélkül a szobába és közölték, hogy itt a gyerek és oldjam meg...azt se tudtam mit csináljak vele...még jó, hogy voltak többgyerekes szobatársak...részemről ennyi...ja és ezekután legyen TEJ is és MOSOLY is...hétfőn császároztak és PÉNTEKEN kaptam először fájdalomcsillapítót...

[ Szerkesztve ]

"Ne vesztegesd az idődet arra, aki nem tart Téged érdemesnek arra, hogy Veled töltse..."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.