Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Anthem

Hozzászólások

(#3154) Aventador91


Aventador91
őstag

nálatok is tölt valami updatet? nekem elkezdett egy 3gbos cuccot tölteni, előtte preparelt

(#3155) Cray Tyler válasza Aventador91 (#3154) üzenetére


Cray Tyler
senior tag

csak nem megjött a loot patch?

(#3156) Aventador91 válasza Cray Tyler (#3155) üzenetére


Aventador91
őstag

200kb/s-el tölti :DDD

(#3157) omfgk válasza Cray Tyler (#3155) üzenetére


omfgk
addikt

Még nem.

This morning we will be deploying a patch with the following changes:

The tethering timer for missions has been increased. Players should now have more time to catch up to their Squad before seeing a countdown timer.

The Swarm Tyrant encounter in the Tyrant Mine Stronghold can no longer be reset by the entire Squad exiting to the main menu and rejoining the session in progress.

Players are no longer able to reopen chests that have already been looted in Strongholds.

NOTE: This patch does not include the loot updates that were mentioned HERE last night. The loot updates will still roll out later today (Feb. 28) or tomorrow (Mar. 1).

(#3158) ForRedGlory válasza Aventador91 (#3141) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Ezek a kulturvideok merre lelhetoek? Alapbol kesz vagyok toluk es nem kovetem, de ebbe beleneznek.

[ Szerkesztve ]

(#3159) sagem válasza ForRedGlory (#3158) üzenetére


sagem
addikt

Már vége a streamnek, egyébként Twitchen volt, mint általában a streamek mindig :)

[ Szerkesztve ]

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#3160) omfgk


omfgk
addikt

Van olyan akinek a patch után dupla annyi helyet foglal a játék?

112 GB. WTF.

Riasztott a HD Sentinel ,hogy elfogy a hely. Mintha létrehozott volna olyan ideiglenes fájlokat amiket nem törölt végül...

(#3161) Aventador91 válasza omfgk (#3160) üzenetére


Aventador91
őstag

nekem is elfogyott a hely. lol

valamit elcsesztek

[ Szerkesztve ]

(#3162) PitLee válasza ForRedGlory (#3158) üzenetére


PitLee
őstag

Most lett vége a twitchen, a végén mond egy összefoglaló szerűséget
link

(#3163) Aventador91 válasza omfgk (#3157) üzenetére


Aventador91
őstag

20 perce finalizing. ez normáis?

(#3164) Aventador91


Aventador91
őstag

felraktam egy videót a colossusomról. +500% dmg az autocannonra (alapból 325% van a fegyveren, a többi különböző cuccokból van összerakva) , +45% critical dmg :D
elég ütős, ha már a colossus ulti annyira gyenge..
[link]

(#3165) lofagi válasza Aventador91 (#3163) üzenetére


lofagi
addikt

Amint végez a méret is visszaáll.

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#3166) lofagi válasza Aventador91 (#3164) üzenetére


lofagi
addikt

Ez igen, így lehet haladni, nem rossz. :]

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#3167) Aventador91 válasza lofagi (#3166) üzenetére


Aventador91
őstag

craftoltam egy nagyon hasonló mw fegyvert, csak annál nincs crit dmg. de legalább tudni hogy lehet craftolni értelmes cuccot is

(#3168) omfgk válasza lofagi (#3165) üzenetére


omfgk
addikt

Nem állt vissza. Már játszok vele, és 112gb maradt.

Majd este nyomok egy repairt.

(#3169) Aventador91 válasza omfgk (#3168) üzenetére


Aventador91
őstag

nálam visszaállt

(#3170) prokxy válasza Aventador91 (#3164) üzenetére


prokxy
veterán

Ez gm1 volt vagy gm2?

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#3171) Aventador91 válasza prokxy (#3170) üzenetére


Aventador91
őstag

benne van a címben :D gm1

(#3172) hunvarlan


hunvarlan
aktív tag

Azért ez vicces hogy 30 perce nem lehet elindítani a játékot értem én hogy kell a javítás meg minden de hogy az ember nem tud picit játszani ameddig van pici ideje nevetséges csak remélem hogy ez hamar megoldódik mert ha nem akkor még egy rajongót buktak! Amint ezt beírtam már tudok is játszani vicces!

(#3173) Aventador91


Aventador91
őstag

:DDD

(#3174) Cray Tyler


Cray Tyler
senior tag

Nekem a patch utána használhatatlanul laggos fos lett az egész. Játszhatatlan.

(#3175) omfgk


omfgk
addikt

Storm-al végigtolom a Legendary Contractokat, utána meg 5db GM1-et.
Persze nem esik semmi sem. Az a pár MW ami esik, mind vacak.

Változatosságképpen megyek egy GM1-et Colossusal, 3 perc után egy sima mob dob egy ilyet.

Legendary, nagyon jó bónusszal, viszont ez a bónusz nem hat erre cuccra... Teszteltem. Kb csak 20%-al lett erősebb mint a sima MW.
Szóval esik Legendary, csak nem ahhoz a karakterhez amihez akartam és persze nem olyan bónusszal ami legalább hasznos lenne. ;] B@szhatom a 225%-ot.

[ Szerkesztve ]

(#3176) Aventador91 válasza omfgk (#3175) üzenetére


Aventador91
őstag

majd az updateben pont ezt is javítják. nekem is van railgun-om, 150% blast dmg-el, fogaskerekes :DDD

(#3177) omfgk válasza Aventador91 (#3176) üzenetére


omfgk
addikt

Visszamenőleges javítás nem lesz.

Tehát ami már az Inventoryban van, az úgy is marad.

https://www.reddit.com/r/AnthemTheGame/comments/avm9yn/anthem_loot_update/

Inscriptions are now better for the items they are on

This applies to new items earned in Anthem (not existing ones in your Vault)

[ Szerkesztve ]

(#3178) Aventador91 válasza omfgk (#3177) üzenetére


Aventador91
őstag

tudom. gm2, 3 majd jobb lootot ad elvileg. de az sem fog minden körben legendaryt dobni, csak ha esik, akkor nagyobb eséllyel lesz jobb cucc mint kissebb szinten

(#3179) Cray Tyler válasza omfgk (#3175) üzenetére


Cray Tyler
senior tag

üdv a klubban

(#3180) Batawanga


Batawanga
tag

Contract: nem indul a következő encounter, ketten elmegyünk keresni egy jó lehalós helyet. Harmadik-negyediknek lassan leesik, de mire sikerül lehalni mindenkinek, kilép az első és bedob helyére mást, aki nem érti hogy mi van, nem lát minket, túl távol vagyunk, egyedül küzd, mert közben elindult az encounter. Sírva röhögős kilépés a vége.

(#3181) i@lex


i@lex
őstag

Pár ember elkezdte a sírást, hogy a gm2 kellene a gm3 legyen, és a 2-nek valami köztes nehézség.

[ Szerkesztve ]

(#3182) warcat


warcat
veterán

Él a loot hotfix!

EA: It's in the crate!

(#3183) lofagi válasza warcat (#3182) üzenetére


lofagi
addikt

Amúgy van itt egy ilyen: Patch notes Feb 28

Masterwork crafting costs have been reduced from 25 -> 15 Masterwork Embers. The amount of plants, metal and parts required for crafting a Masterwork item have also been reduced.

Ez azért nem rossz. :)

[ Szerkesztve ]

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#3184) warcat válasza lofagi (#3183) üzenetére


warcat
veterán

Elvileg kimaxolt harvest stattal ötösével lehet szedni a masterwork embert, ezen a ponton talán már a weapon/javelin parts lehet a szűk keresztmetszet.
De sajnos még nem tartok ott hogy meglegyen az alap mw fegyverek többsége a receptekhez, most esett az első Truth of Tarsis-om.

EA: It's in the crate!

(#3185) lofagi


lofagi
addikt

Fontos infóval lettem gazdagabb, amit eddig nem tudtam és hátha más is tanul belőle. Amíg nincs meg mind3 sentinel 3as szint addig kár is várni a legendaryra! Ugyanis nem fogja dobni a játék. Legalábbis a jelen állás szerint. Délután meg is lett az összes 3as. Most, hogy warcat írta, hogy bent az új fix, tettem is egy próbát. S lássanak csodát ki is esett az első legendarym. Yeay. Úgyhogy akinek nincs meg a 3x3000 akkor addig ne aggódjon,hogy nem jön legendary.

[ Szerkesztve ]

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#3186) Pedro78 válasza lofagi (#3185) üzenetére


Pedro78
senior tag

Loyalty-ra gondolsz nem?

Bnet : Pedrochen#21774 - Steam-Origin : -tRs-Pedro - Epic : Pedrochen

(#3187) prokxy válasza Pedro78 (#3186) üzenetére


prokxy
veterán

Arra, igen.

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#3188) k-adi válasza lofagi (#3185) üzenetére


k-adi
nagyúr

ez is nagy marhaság a játék részéről... na mind1

(#3189) zso79 válasza lofagi (#3185) üzenetére


zso79
őstag

Nekem egyik sincs meg 3as szinten és van már egy legendary-m. (szar, de van :D )

(#3190) XeeN válasza lofagi (#3185) üzenetére


XeeN
senior tag

Ez cáfolnám. Kettő legendary esett mielőtt 3-as lett volna minden frakció.

(#3191) lofagi válasza XeeN (#3190) üzenetére


lofagi
addikt

Akkor nem tudom, ebben azt mondja, persze lehet,hogy nem valid.

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#3192) omfgk válasza lofagi (#3185) üzenetére


omfgk
addikt

Ez nem igaz szerintem. Utoljára nekem a Sentinel lett meg, 4-5 napja. Addigra már volt kb 10 legendary-m.

(#3193) Batawanga válasza lofagi (#3191) üzenetére


Batawanga
tag

[link]
Csak különböző rewardok járnak érte és a Champion of Tarsis challenge feloldásához kell. Én most leveling miatt tolom a contractokat, mert a quickplay bugos, nem idegesítem magam vele.

(#3194) AAtt1la


AAtt1la
aktív tag

Nem arról volt szó,hogy fehér meg zöld cuccokat már nem fog dobni 30-as szint után?
Mert nekem most is dobja őket.

(#3195) pzstm válasza AAtt1la (#3194) üzenetére


pzstm
titán

Grandmaster 1-en nem? vagy simán 30 felett bárhol?

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#3196) AAtt1la válasza pzstm (#3195) üzenetére


AAtt1la
aktív tag

Gm1-en kaptam.

[ Szerkesztve ]

(#3197) warcat válasza AAtt1la (#3196) üzenetére


warcat
veterán

Ez a része a loot hotfixnek még tesztelés alatt áll ezért nem élesítették.

EA: It's in the crate!

(#3198) baphomet válasza AAtt1la (#3194) üzenetére


baphomet
senior tag

De igen. Dolgoznak rajta, a mostani frissítésbe még nem került bele.

"Hey Freelancers,

Here is the update that you were all waiting on! The following changes are now live:

Items will no longer have inscriptions on them that are not appropriate for that specific item. NOTE: This only applies to items obtained after the patch. Items obtained prior to the hotfix will still have the same inscriptions they had before.

Masterwork crafting costs have been reduced from 25 -> 15 Masterwork Embers. The amount of plants, metal and parts required for crafting a Masterwork item have also been reduced.

We are still working on the change that Ben Irving had mentioned in his post where common and uncommon items will no longer drop once players hit level 30."

(#3199) AAtt1la


AAtt1la
aktív tag

Kösz a válaszokat.
De legalább MW is esik minden küldetésen(az összes olyan dolog,amire nincs szükségem).

(#3200) Xaels


Xaels
félisten

Fent a lépcsőn, Brin mellett meg fog nyílni az a rész a két szobor között?

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Anthem
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.