Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Anthem

Hozzászólások

(#3201) AAtt1la válasza Xaels (#3200) üzenetére


AAtt1la
aktív tag

Elég sok hely van még zárva.Gondolom ha minden jól megy,akkor új tartalmak/szereplők lesznek ezeken a helyeken.

(#3202) Xaels válasza AAtt1la (#3201) üzenetére


Xaels
félisten

Gondolom, mert folyamatosan változik valamennyire Tarsis. De elértem a 30-as szintet, befejeztem a történetet és össze akartam szedni minden cortex-et meg gyűjteni valót, ad érte ha jól emlékszem trófeát is, de ott mutatja csak nem lehet az állványtól bemenni.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#3203) AAtt1la válasza Xaels (#3202) üzenetére


AAtt1la
aktív tag

Azt én is láttam.Lehet eredetileg azt tervezték,hogy a sztori után megnyitják és mögé raktak valamit.

(#3204) warcat


warcat
veterán

Ehh, update luck stat ügyben:

Mindenkinek van alapból 100. Ezért a 190-es max eléréséhez elég összesen 90 a cuccaidon.

EA: It's in the crate!

(#3205) Madoc


Madoc
veterán

Freeplay olyan szinten bugos hogy nincs egy npc-sem bent. :DDD

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#3206) ForRedGlory válasza Madoc (#3205) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Ahogy látom nekem nagyjából holnap délutánra le is tölti a patchet ezzel a tempóval... szóval ne panaszkodj. :D

(#3207) warcat válasza Madoc (#3205) üzenetére


warcat
veterán

Elszúrtak valamit tweet

EA: It's in the crate!

(#3208) Gripper


Gripper
tag

Mintha azt mondták volna hogy GM-ben nem lesz fehér meg zöld. Ehhez képest Tyrant Mine GM1 run:

Mindez ládákból+ a boss

[ Szerkesztve ]

(#3209) Cray Tyler válasza Gripper (#3208) üzenetére


Cray Tyler
senior tag

Ezt csak később vezetik be.

(#3210) hunvarlan válasza warcat (#3207) üzenetére


hunvarlan
aktív tag

Hát nem tudom valami nem stimmel az fix mert 1 stronghold dobot 4db masterworkös itemet de 2db Elemantalis assault rifle a másik 2 meg pumped.... shotgun volt!

(#3211) warcat


warcat
veterán

Na mi esett.. nem tökéletes de azért erősen használható kategória :)

EA: It's in the crate!

(#3212) Zolibacsi88


Zolibacsi88
aktív tag

Próbálnék most játszani...félelmetes....a quickplay 4-ből 3 küldi bebugolt, nem lehetett továbbmenni. A freeplay megint gatya, ahogy twitteren is írta a fószer. A TM stronghold eltűnt a térképről, konkrétan nem tudom kiválasztani, csak a másik kettőt. A Scar-os stronghold szintúgy bebugolt és nem triggerelt egy következő folyamatot a küldetés. Mit művelnek ezek?!?!

(#3213) kisbancsa válasza Zolibacsi88 (#3212) üzenetére


kisbancsa
senior tag

Engem már be se enged (ps4)...

Térdig érő szélben kekszet kaszálni hülyeség, mert néma gyereknek még a vak anyja se látja a fától az erdőt

(#3214) warcat


warcat
veterán

Úgy tűnik pc, ps4 és xbox is leállt :) Gyengéden elküldenek minket alukálni :)) Hétvége miatt most toltam volna még.

Tippek-trükkök rovat:
Ha csináltok harvest statos farmerkarit, ha az Elemental Rage nevű fegyó van a kezedben, +1 embert kapsz.
Ezt meg is tudom erősíteni.Elvileg ha van belőle kettő (sajnos szétszedtem a másikat) az szintén ad egyet

250% harvest stattal +2xelemental rage fegyóval 6 embert lootolsz mindenből! (láda,növény,bánya)

Ez egyrészt megoldja a consumables utánpótlást, másrészt a masterworkök craftolása is szépen halad így!
Gyorsan ki lehet számolni,hogy ha egy bizonyos MW cuccra fáj a fogunk jobb statokkal,akkor bizony a legjobb módja 1 darabot kifarmolni,annak segítségével megtanulni a receptet, majd nekiállni harvestelni.

[ Szerkesztve ]

EA: It's in the crate!

(#3215) DaveHutt válasza Zolibacsi88 (#3212) üzenetére


DaveHutt
őstag

Életem első Strongholdját letoltam tegnap, kaptam is Epic cuccot kettőt, szintén először. Nyomorék cannot connect to server bejott a vegen, fel oras lootot buktam, hogy rohadnanak meg.

(#3216) Cray Tyler


Cray Tyler
senior tag

Nekem patch óta továbbra is brutál mikrolaggjaim vannak. Jellemzően akkor, amikor sok a történés, és nagyon gyorsan kéne nagyon sok apróságot csinálni, hogy életben maradjak. Na ekkor szokott belaggolni hosszú másodpercekre.

Másnál nincs ilyen?

(#3217) twi452 válasza DaveHutt (#3215) üzenetére


twi452
senior tag

Szerencsére én most szétvertem a szobát átépítés miatt úgyhogy nem tudok játszani ezért kimaradt ez a bugos rész most 😄
Valamiért nálam boxon te vagy az egyetlen akit jelez alliance-ben a játék pedig láttam már másokat is játszani a barátok közül..😄

[ Szerkesztve ]

(#3218) omfgk válasza Cray Tyler (#3216) üzenetére


omfgk
addikt

Nekem a töltések után 1-2 percig vannak mikroröccenések.

Utána kisimul.

(#3219) duvi


duvi
nagyúr

(#3220) sittes79 válasza Cray Tyler (#3216) üzenetére


sittes79
addikt

De szintén zenész, most váltottam 2080 ra, igaz ultra minden beállítás, viszont GPU kihasználtság kb 50%, és mikrolaggol meg 50 és 100 fps között ugrál, valami nem kerek az tuti.

(#3221) lofagi válasza warcat (#3214) üzenetére


lofagi
addikt

S miért ad +1 elementalt az a fegyó? Ez valami rejtett tulajdonsága?

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#3222) AAtt1la válasza Xaels (#3202) üzenetére


AAtt1la
aktív tag

Na úgy néz ki az az ajtó zárva marad és ez lesz előtte

Szóval 6 és fél év múlva,mikor befejezted a hozzá tartozó challengeket,felveheted azt a tárgyat,ami az állvány mögött van.

[ Szerkesztve ]

(#3223) Xaels válasza AAtt1la (#3222) üzenetére


Xaels
félisten

Köszi. Nem dőlök a kardomba, nem szoktam trófeát gyűjtögetni csak érdekelt. El leszek egy darabig a játékkal.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#3224) Phobion válasza Xaels (#3223) üzenetére


Phobion
őstag

PS4-en mi a helyzet? Sok olyan hozzászólást olvastam redditen, hogy PS4-en elég instabil a helyzet.

Sci-fi, fantasy könyvek eladók: https://hardverapro.hu/apro/elado_sci-fi_fantasy_konyvek_4/hsz_1-50.html

(#3225) Xaels válasza Phobion (#3224) üzenetére


Xaels
félisten

Milyen téren? Kapcsolódási gondjaim nem nagyon vannak, de nekem közvetlen kábellel csatlakozik a gpon modemhez. Fps-re nem vagyok ennél a játéknál érzékeny.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#3226) warcat válasza lofagi (#3221) üzenetére


warcat
veterán

Igen, úgy tűnik,de tényleg ad :) Most bánom,hogy szétszedtem a másodikat, a receptet megtanulni viszont nem 5 perc :)

EA: It's in the crate!

(#3227) AAtt1la válasza Xaels (#3223) üzenetére


AAtt1la
aktív tag

Igen,de a nagyobb baj,hogy addig nem kapod meg a tervrajzokat sem.

(#3228) Zolibacsi88


Zolibacsi88
aktív tag

Várható most valami “server shutdown”? Még a délután folyamán írta a gém. EA Anthem fórumon nyomát nem lelem.

(#3229) warcat válasza Zolibacsi88 (#3228) üzenetére


warcat
veterán

Nem okvetlenül jelent leállást ez az üzenet, pl ha szerver oldalon hotfixelnek valamit, akkor 2 órás figyelmeztetés mellett újraindítják a szervereket, de nem egyszerre.

Ilyenkor ha indítsz egy freeplayt stb. téged már olyan szerverre rak be ahol ez lezajlott.

EA: It's in the crate!

(#3230) Phobion válasza Xaels (#3225) üzenetére


Phobion
őstag

Nem szokott crashelni a játék?

Sci-fi, fantasy könyvek eladók: https://hardverapro.hu/apro/elado_sci-fi_fantasy_konyvek_4/hsz_1-50.html

(#3231) Xaels válasza Phobion (#3230) üzenetére


Xaels
félisten

Egyszer nyomott kék halált a majd 40 óra alatt. Nekem PS4Pro-n elég stabilan fut általában. Ha nem így lenne nem játszanék vele, pláne nem ennyit.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#3232) Droughert válasza Xaels (#3231) üzenetére


Droughert
tag

Nekem napok óta nem volt dc/crash, erre ma egy tyrant mine alatt 3x crashelt a játék (mindig töltőképernyőn).
Nem tudom mitől függ, de ps4pron úgy vittem végig a kampányt és a mellékküldetéséket, hogy egy sem bugolt be, csak itt a fórumon olvastam ezekről a hibákról. Viszont ha quickplayre nyomok, akkor szembesülök vele, hogy valóban léteznek, mert nagyon sokszor ilyen bugos küldetésekbe dob be.

(#3233) Xaels válasza Droughert (#3232) üzenetére


Xaels
félisten

Nem szoktam quickplay-t nyomni. Mindig vannak kikkel játszanom és még vannak contractjaink meg küldik is. De elhiszem, hogy a matchmaking nem mindig van a helyzet magaslatán.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#3234) Batawanga válasza Droughert (#3232) üzenetére


Batawanga
tag

Igen, mert gyakorlatilag csak ott van üresedés, ahol bugos a mission és elkezdenek kilépni. Ha disconnect van, simán vissza lehet menni, így nem is értem miről szólna a Quickplay ebben a formában. Jelenleg van elég játékos, nincsenek hiányos csapatok.

[ Szerkesztve ]

(#3235) warcat


warcat
veterán

Na esett még egy elemental rage közben, megerősítem hogy hatosával lootolható a masterwork(és a többi) ember :)

EA: It's in the crate!

(#3236) Zolibacsi88 válasza warcat (#3229) üzenetére


Zolibacsi88
aktív tag

Ó vagy úgy! Köszönöm!

(#3237) sien


sien
aktív tag

Én azt hiszem a multkori hard stronghold szerencsétlenkedésem után kicsit túlaggódtam magam, most merészkedtem újra 410 en strongholdba, és hát izé a végén megnéztem nem véltetlenül normal-ba mentem valami miatt, de nem. :)
amilyen lassan játszom, nekem még nem akarnak fogyni a contractok és a küldetések, viszont az ellenfeleket már kissé unom. hard contract nál 1-3 titán, vagy egy lépegető. és ennyi. stormként amit még nem szeretek az a hátam mögött spawnoló elitek :)
Néha azért eszembe jut, amikor elmegy a hang, eltűnnek az ellenfelek, vagy nem kapcsolódik ki a játék, csak feket képernyő amíg task managerből ki nem lövöm, hogy valami kis ajándékot nem kéne béta tesztelőként kapnunk? :)

[ Szerkesztve ]

(#3238) Batawanga


Batawanga
tag

Ha valakinek a végén az eredményjelző előtt van disconnect, ne aggódjon, a következő missionben megkapja lootot. Ez is furán van megoldva, azt hittem az első MW lootom elveszett, aztán a következő végén kaptam meg.

(#3239) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

Repülésen megint variáltak valamit rossz irányba? Ismét hiper érzékeny és alig lehet normálisan repülni. :W

(#3240) duvi


duvi
nagyúr

Az mennyire normális, hogy lvl30-on (Freeplay) 18-as Legendaryt dob :F

(#3241) sittes79 válasza duvi (#3240) üzenetére


sittes79
addikt

Lehet már fáradt vagy, esetleg nem aludtad ki magad, de ez a legion of dawn edition-os fegyó, ea accessel tolod vagy megvetted?

(#3242) duvi válasza sittes79 (#3241) üzenetére


duvi
nagyúr

Az alapjátékot vettem meg, de 28-ig volt prémiumom. Szándékosan semmi Legion cuccot nem váltottam ki, nehogy bekavarjon a visszaváltásnál. Ezek szerint ez a Legionhoz jár és nem drop. Köszi az infót!

(#3243) hunvarlan


hunvarlan
aktív tag

Az mitől függ hogy minden slotra masterwork itemet dobjon mert kb amióta elértem a lvl 30at 414-es ilvl-en stagnálok és csak fegyverből dob masterworkot semmi másból? A másik hogy freeplayben az eventek tényleg ilyen ritkán vannak vagy csak nincs szerencsém elég keveset találok meg + 100ból 15 van eddig? A dungeonoknak van valami értelme freeplayben?

[ Szerkesztve ]

(#3244) lofagi válasza warcat (#3226) üzenetére


lofagi
addikt

Hehe, kipróbáltam és valóban. Igaz,hogy a Harvest csak olyan 100 körül van, de a két fegyóval 4-et tudok kiszedni. :) 1 volt bent, mentem egy teszt kört és 3at dobott folyamatosan. Aztán beraktam a 2-at és egyből 4 jött. :) Ez így elég kellemes azért.

(#3243) hunvarlan GM1-en kell játszani,hogy más cuccokat is kapj, ne csak fegyókat.

[ Szerkesztve ]

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#3245) hunvarlan válasza lofagi (#3244) üzenetére


hunvarlan
aktív tag

Az oké de freeplayben egyedül pl szétkapnak pikk pakk!

(#3246) lofagi válasza hunvarlan (#3245) üzenetére


lofagi
addikt

Mine-t kell menni, ott azért elég sokszor összefutsz olyanokkal akik már jobb gearben vannak és simán le tud menni 1-1 ilyen run, a kör végén pedig garantált legalább 1 MW.

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#3247) hunvarlan válasza lofagi (#3246) üzenetére


hunvarlan
aktív tag

Köszi megpróbálom!

(#3248) oriic válasza duvi (#3242) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Előrendelőknek is jár ez a fegyver akkor is, ha az alap kiadást vetted meg.

Más:

Gladd-et bannolták:
So.. I Got Banned From Anthem

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#3249) Ellia


Ellia
addikt

Kis hasznos, ha nem volt még: Kis hasznos, ha nem volt még

[ Szerkesztve ]

(#3250) hunvarlan


hunvarlan
aktív tag

Hát mentem egyet nem volt egyszerű de meglett és a végén 2 fegyó meg 1 focus seal nem rossz !

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Anthem
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.