Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Anthem

Hozzászólások

(#3852) i@lex válasza duvi (#3851) üzenetére


i@lex
őstag

Úristen, mennyire látszik ebből a cikkből, hogy az írója soha nem játszott a játékkal...

“mert kevés annál illúzióromboló volt, mint amikor az ember több óráig küzdött egy kacatért, amit aztán esélye sem volt használni.”

De volt, csak másik javelinre.

A belepiszkálás meg csupán annyit tesz majd, hogy ha pl. Rangerrel játszol, nem kapsz stormhoz geart.

Borzasztó gáz, hogy Magyarországon nincs egy valamirevaló gamer oldal.

(#3853) Batawanga válasza i@lex (#3852) üzenetére


Batawanga
tag

Nekem ezzel nem is volt bajom, terveztem játszani mindegyik javelinnel, így legalább nem kellett majdnem nulláról kezdeni velük.
Apropó, tegnap 15 perc alatt kaptam 2 legendaryt, csodálatos módon ranger componenteket, így meglett a legendary szint. Nem épp ideális statokkal, de megvan. :C

(#3854) i@lex válasza Batawanga (#3853) üzenetére


i@lex
őstag

GG. Üdv a klubban. :-)

(#3855) AAtt1la válasza Batawanga (#3853) üzenetére


AAtt1la
aktív tag

Nekem esnek szépen a legendary cuccok a stormhoz.Már az összes képességből kaptam,kivéve azt a kettőt amit használok:(
Komolyan ennek mennyi volt az esélye?

[ Szerkesztve ]

(#3856) Droughert válasza AAtt1la (#3855) üzenetére


Droughert
tag

Nélam viszont megint semmi nem esik, tonnánnyi lila-kék GM3-ban, esetleg masterwork. Péntektől-hétfőig 2 legendary összesen (sok óra belent), az is hulladék launcher. GM1 HOR farmot is próbáltam, ott több masterwok esik, mint egy GM2 strongholdban, de zöldet ott sem kapok, szóval most itt szünet, aztán meglátjuk mit lépnek az áprilisi content update-el.

(#3857) AAtt1la válasza Droughert (#3856) üzenetére


AAtt1la
aktív tag

Én továbbra is úgy látom,hogy gm3 freeplayben dob leggyakrabban.A stronghold nem éri meg ezen a szinten,mert nem sokkal növeli az esélyt a gm2-höz képest,és az sokkal gyorsabban megvan.

(#3858) Droughert válasza AAtt1la (#3857) üzenetére


Droughert
tag

Strongholdot GM2-ben tolom, a három nagyon lassú, oda még gear kellene, gm2-őn meg laza futam, gyorsan megvan, de onnan sem esik semmi. Naponta letoltam a legendary contractokat, meg a legendary missiont gm3-on, eredmény nélkül, próbálkoztam quick mission/strongholddal is. Freeplay-t viszont legtöbbször csak GM2-ben, gyors, könnyen solozható.
Holnap még rápróbálok gm3 freeplay-re, de nekem már öteletem nincs mit tehetnék, luck 70%-on, minden adva van hogy náha jutalmazzon a játék, de nagyon nem akarja.

(#3859) AAtt1la válasza Droughert (#3858) üzenetére


AAtt1la
aktív tag

GM3 freeplayben érdemes összeállni a többiekkel(ahogy tapasztalom,a többség így tesz),mert akkor gyorsan halad az ember,sokkal gyakrabban esik loot.

(#3860) duvi


duvi
nagyúr

Tölthető a patch! 2,06GB a mérete.

(#3861) i@lex


i@lex
őstag

Hosszú grind volt, de meglett végre. :)

(#3862) duvi válasza i@lex (#3861) üzenetére


duvi
nagyúr

Nem semmi! Gratula a kitartásodhoz! :)

(#3863) i@lex válasza duvi (#3862) üzenetére


i@lex
őstag

Köszi. :-)

Mivel minden challenge kész, én új contentig most teszem félre picit.

(#3864) Droughert válasza i@lex (#3861) üzenetére


Droughert
tag

Durva, én még csak most léptem át az 55k-t. pedig szerintem én sem játszom keveset.

(#3865) -KP- válasza Droughert (#3864) üzenetére


-KP-
addikt

Elvileg ugyanannyi pontot ad easyn meg gm3-on egy küldetésre. Csak gm3-ban 10x tovább tart minden...

(#3866) i@lex válasza -KP- (#3865) üzenetére


i@lex
őstag

Igen, ugyanannyit ad.

Én az utolsó 25 ezret már gm1 strongholdokba csináltam, mert a legendary drop esélyt nem akartam kukázni, jópár esett is ezalatt.

Illetve azt a legendary missziót érdemes nyomni (ha az van), amelyikben az a Tarsis tesztféleség van. Elején egy titán, meg a végén az a gyors zónafoglalás. 10 perc kb egy kör, nincs átvezető videó, és 100 pontot ad mindegyik frakcióhoz.

[ Szerkesztve ]

(#3867) -KP- válasza i@lex (#3866) üzenetére


-KP-
addikt

Lehet hogy ez neked élvezet, meg játék, nekem nem az. A 760-as karakterem még gm2-n is god mode kb. gm1-en meg egyenesen nevetséges ráfingok valakire kb. és meghalt.

[ Szerkesztve ]

(#3868) DiamondBack


DiamondBack
senior tag

Sziasztok, Harmadszorra húzom le, mi lehet a baj?

(#3869) k-adi válasza DiamondBack (#3868) üzenetére


k-adi
nagyúr

Hiányoznak a beállítások, azok csak jövőre érkeznek a year2 season pass-al! :DDD

(#3870) DiamondBack válasza k-adi (#3869) üzenetére


DiamondBack
senior tag

Gratulálok, csak ezért vettem Premiert hogy kipróbáljam :D

(#3871) mate182 válasza Batawanga (#3846) üzenetére


mate182
tag

Most esett tegnap Tyrant Mine ba egy legendary GM1-en ( LOL ? )
De még honnan ?... mikor szeded össze a némításhoz a 4 barlangból a nagy emelvényre a cuccokat és jön a törés és jönnek a nem skorpió ellenfelek: egy kis semmi alap NPCből esett ?!?!?!?! érdekes.

[ Szerkesztve ]

Per mare, per terram

(#3872) i@lex válasza mate182 (#3871) üzenetére


i@lex
őstag

Bizony, esik ott is, én az utolsó cuccot mindig magamnál tartom, hogy véletlenül se tegye be senki, mert akkor elspawnolnak a mobok.

Kaptam többször is levelet, hogy miért húzom az időt, amire válaszként mindig megy a legendary screenshot. :-D

[ Szerkesztve ]

(#3873) Droughert válasza mate182 (#3871) üzenetére


Droughert
tag

Ez alapján, ha strongholdozol, akkor még mindig GM1 a legjobb hely a farmolásra. A lényeg 1:30-nál látható.

Holnap meg dev.stream az új contentről.

(#3874) Droughert


Droughert
tag

Bocsánat, nem is holnap, hanem 17-én.

[ Szerkesztve ]

(#3875) l.skywalker


l.skywalker
félisten

Jobb később, mint soha? :D

a BioWare fejlesztőt keres az Anthem új LootSystem-jéhez

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#3876) Sirandrish válasza l.skywalker (#3875) üzenetére


Sirandrish
legenda

Halottnak a csók...

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3877) l.skywalker válasza Sirandrish (#3876) üzenetére


l.skywalker
félisten

Dehogy. Ez a trend. Year1 a legtöbb open world játékban mindig kuka. Year2-ban jön a lényegi rész, ott dől el minden.

Division1
Destiny1
Destiny2
Ghost Recon Wildlands
Sea of Thieves
stb...

mindegyik így indult.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#3878) Sirandrish válasza l.skywalker (#3877) üzenetére


Sirandrish
legenda

Ahhoz egy új lootrendszer kevés lesz.
Nekem alapvetően tetszett a játék, a trágya drop ellenére is, de már így is halálra farmoltam magam ugyanazokon a helyeken 80 óra alatt.

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3879) AAtt1la válasza Sirandrish (#3876) üzenetére


AAtt1la
aktív tag

Nem fog ez olyan könnyen meghalni.Szerencsére maga a gameplay szórakoztató,ha a többi részét rendbe rakják,akkor nem lesz gond.
Nem ez lenne az első játék ami jóval a megjelenés után lesz sikeres.És hosszú távra terveznek,szóval nem kell még temetni.
Ráadásul a hirdetésben úgy beszélnek róla,hogy több részben gondolkodnak.

(#3880) Sirandrish válasza AAtt1la (#3879) üzenetére


Sirandrish
legenda

Én örülnék neki a legjobban ha rendbe tennék. Nem véletlenül vettem meg megjelenés előtt hetekkel.
Egy kövér tartalominjekcióval pl engem vissza tudnának csalni. De az hogy jobban esik a legendary....hát nah...nekem kevés :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3881) AAtt1la válasza Sirandrish (#3880) üzenetére


AAtt1la
aktív tag

Az igazság az,hogy tartalmat tudnak gyártani,de a loothoz nagyon nem értenek,ami nem is csoda,soha nem csináltak hasonló játékot.Előbb kellett volna már hozzanak egy tapasztaltabb embert.Mondjuk elég későn dölt el,hogy looter-shooter lesz.

(#3882) warcat válasza Sirandrish (#3880) üzenetére


warcat
veterán

Én annyit hozzátennék, hogy alapvetően nekem tetszett a fix freeplay map.Rengeteg rejtett zug van, általában ládával és még hetekkel később is találtam újakat a "bejáratott" útvonalon.

Na meg persze a minimap hiánya mellett nem ártott, ha simán a látvány alapján tudod merre jársz :))

Ez a része rendben volt de persze kellett volna még pár stronghold és olyan rendszer,amiben nincs egyértelműen "legjobb/gyorsabb" farmolási módszer (" első két láda"), illetve ha van, nincs összekényszerítve az eltérő célokkal rendelkező játékostömeg (akiket csak a gyors láda érdekel illetve akik a stronghold egészéért jöttek).

EA: It's in the crate!

(#3883) Sirandrish válasza AAtt1la (#3881) üzenetére


Sirandrish
legenda

Elég sokat merítettek a Warframeból...a lootot is nyúlhatták volna..ott elég jól működik. Persze már mindegy.

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3884) Sirandrish válasza warcat (#3882) üzenetére


Sirandrish
legenda

Minimap...pfee...ez egy nagyon fájó pont nekem. :B

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3885) -KP- válasza AAtt1la (#3881) üzenetére


-KP-
addikt

Ahhoz aztán tényleg nagy ész kell, hogy gm3-as boss ne kéket meg lilát dobáljon. Ja meg sebzés nélküli gránátnak a bónusza ne extra 200% sebzés legyen, mert nullászor kettő még mindig nulla. Józan paraszti ésszel át lehet gondolni az egészet. De ha még így se megy elég megnézni redditen a reakciókat, elég jól leírják mi az, ami nem jól működik.

(#3886) AAtt1la válasza -KP- (#3885) üzenetére


AAtt1la
aktív tag

Ja,nyilván ilyen egyszerű egy jól működő rendszert csinálni,hagyni is kellene a reddithuszárokat csinálják meg helyettük,ők úgyis mindent vágnak.

(#3887) Sirandrish válasza AAtt1la (#3886) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hát a rajongók igencsak hozzá tudnak tenni 1-1 produktumhoz.
Gondolj csak a Bethesda/Skyrim/modderek kapcsolatára....
Gyakorlatilag a kövi Elder Scroll játékot is azért csinálják majd a régi motorral hogy a modderek már az első perctől kezdve bele tudjanak piszkálni...

Ha nem megy egyedül...kérj segítséget..ez ilyen egyszerű.

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3888) AAtt1la válasza Sirandrish (#3887) üzenetére


AAtt1la
aktív tag

Nem erről szól ez az álláshírdetés?

(#3889) Sirandrish válasza AAtt1la (#3888) üzenetére


Sirandrish
legenda

Néhány fizetett programozó nem egyenlő több ezer lelkes rajongóval!
Előbbi csak elvégzi a kiszabott munkát, míg a másik imádja amin dolgozik, és több száz társával agyalja ki hogy mitől lesz jobb (nem kelendőbb, jobb!) a játék.

A másik dolog hogy ez egy elvileg 5+ évig fejlesztett játék...tényleg meg kellett jelennie ahhoz hogy megtudják hogy szar a loot rendszer? Ők ezt nem látták?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3890) -KP- válasza AAtt1la (#3886) üzenetére


-KP-
addikt

Nem nem ilyen egyszerű, de a loot rendszer főbb marhaságai annyira szembetűnőek, hogy még egy vakhangya is észevenné. Persze van az a verzió is, hogy direkt ilyenre csinálták... Elhiszem azt is, hogy vannak dolgok amire nem gondolnak, de a user visszajelzések alapján már kismilliószor változtathattak volna rajta. Legendary frost grenade 200% damage inscriptionnel pl. vagy extra fire damage-al. :DDD :W Arról nem is beszélve mikor gm3-as Titán meg Stronghold boss folyamat kéket meg lilát dob. Mikor kb. már hardon se érdekelnek a lilák nemhogy a kékek.... Csomó példát lehet hozni még ...

[ Szerkesztve ]

(#3891) AAtt1la válasza Sirandrish (#3889) üzenetére


AAtt1la
aktív tag

Úgy csinálsz mintha nem tudnád,hogy ez nem looter-shooternek készült.Semmi értelme 5+ évről beszélni.
Azt meg te sem gondolod komolyan,hogy majd odaadják a rajongóknak,mert ők majd megcsinálják a játékot.
Ezek az ötletek honnan jönnek? Vagy egyáltalán komolyan gondoljátok?

(#3892) Sirandrish válasza AAtt1la (#3891) üzenetére


Sirandrish
legenda

Semmi ilyesmit nem mondtam. A te reddithuszáros megnyilvánulásodra vezettem fel, hogy nem feltétlen káros az ilyen közösség.

Az meg hogy minek készült ki a francot érdekel? Ha én kiadom a CoD legújabb részét, de közben azt hangoztatom ökölbe szorított kézzel hogy én egy autóversenyt akartam, akkor minden hibáját el kell nézni, mert lényegében nem is CoDot akartam?
Miért nem adták ki annak amit 5évig fejlesztettek? Ha inkább erre e verzióra bólintottak rá, akkor milyen lehetett az eredeti?

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3893) -KP- válasza Sirandrish (#3892) üzenetére


-KP-
addikt

"Miért nem adták ki annak amit 5évig fejlesztettek? Ha inkább erre e verzióra bólintottak rá, akkor milyen lehetett az eredeti?"

Te barlangban élsz? Olvasd el a Kotakus cikket, amit már kb. rongyosra dumáltunk itt is és redditen is, és akkor nem írkálsz ilyen hülyeségeket... A hozzászólásod elejével amúgy egyetértek.

[ Szerkesztve ]

(#3894) Sirandrish válasza -KP- (#3893) üzenetére


Sirandrish
legenda

Miért kéne nekem keresnem a kifogásokat? Én adtam ki?
Én egy kész játékot szeretnék!
Pont nem érdekel meddig és minek fejlesztették.
9000 forintért 80órát szórakoztam...árában nagyon is elégedett vagyok.

Ha elérik hogy újra elővegyem és még 10-20 vagy akár 60-80órát szórakozzak, annak örülök, de ha örökre elfelejtjük az sem érdekel. :N

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3895) AAtt1la válasza Sirandrish (#3892) üzenetére


AAtt1la
aktív tag

Hárt az Anthem reddit közössége elég káros.Ők azt kérnék először,hogy vegyék ki a játékból az AI-t,ami figyeli a nők menstruációját,meg a kocsid hangját,mert attól rossz a loot(nem vicc).Arra a közösségre nem sokmindent bíznék.
És igen,olvasd el a kotakus cikket,mert nagyon lemaradtál.

[ Szerkesztve ]

(#3896) Sirandrish válasza AAtt1la (#3895) üzenetére


Sirandrish
legenda

És ha jó a kocsim hangja akkor is rossz a loot? :D
Amúgy ez jó :C

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3897) Batawanga válasza Sirandrish (#3896) üzenetére


Batawanga
tag

A loottal nekem vegyes érzéseim vannak, fogalmazzunk úgy hogy vannak jó napok és rossz napok. Sokat segítene, ha kéket egyáltalán nem dobna, mert az kiábrándító. MW kell a craftinghoz (már akinek), a lila meg a sigil craftinghoz.

(#3898) anubis6


anubis6
aktív tag

Szasztok!
Látom sok ismerős arcot bevonzott a játék a hibái ellenére is :) Én ugyan még csak ismerkedek a játékkal, de azt már látom, hogy marathoni grindolás elé nézek, ha igazán belevetem magam :DDD

És végre egy játék, ahol simán lehet zenét is hallgatni farmolás közben, nem kell minden lépés hangra figyelni, szóval marathoni grindhoz marathoni mix dukál; fogadjátok szeretettel a legújabb 10 órás Breakbeat mixem, amit szinte csak bakelitről játszottam...(ha szeretitek a stílust azért, ha nem ismeritek azért ;) ). Nem hibátlan, de a játék se az :P HF!

https://www.youtube.com/@anubiszthedj https://soundcloud.com/anubiszthedj

(#3899) DiamondBack válasza DiamondBack (#3870) üzenetére


DiamondBack
senior tag

Elnézést kérek a játéktól, remélem nem sértődött meg. Windows reinstall után tökéletesen fut, és elég jól be is szippantott. :C

(#3900) Batawanga válasza anubis6 (#3898) üzenetére


Batawanga
tag

Remélem a mostani akciók még több embert bevonzanak. PC-re most 10500 több üzletben is, ennyit már bőven megér, ha PS Storeon is ennyi lenne, gyorsan eladnám a lemezest.
Amúgy, tényleg kötelező egy Spotify előfizetés a játék mellé! :D

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Anthem
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.