Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Anthem

Hozzászólások

(#3401) Sirandrish válasza Aventador91 (#3397) üzenetére


Sirandrish
legenda

3000+ óra D3 farm után mondhatni van türelmem a végtelenségig körözni ugyanott legendaryért epekedve, csak ott van olyan 12.356.432 item az Anthem 30-ával szemben (költői túlzás..lehet 32 van).
Emellett ott lehet(lehetett) legendary(vagy set) itemek nélkül is fejlődni. Ám itt a lilából kihozható maxot vagy majdnem maxot gyakorlatilag hozzád vágja a játék "ingyen". Innen meg igen is essen legalább nyamvadt MW, ha már azok 98%a is használhatatlan vacak, mert még ha esik is, 1 hét mire kiszedsz magadnak 1-2 valamire való itemet a már említett 30ból. És akkor még hol vannak a legendaryk.

Nekem tetszik a játék..beta alatt azonnal belezúgtam, jó előre meg is vásároltam, de cserébe ne szopasson már a játék fehér meg zöld itemekkel GM fokozaton mert tökön szúrom magam..

"de még ha így is lenne, az miért baj? mész egy tyrantet, utána egy scar temple, aztán egy heart of rage, utána egy kis freeplay. és kezded elölről "

Azért baj mert én szeretném eldönteni hogy mit csinálok a játékon belül, és nem szeretném ha az előre scriptelt "szupereffektív" útvonalakat kéne követnem, mint ahogy a D3ba is rákényszerítettek, mert ugyan persze ott és azt csinálsz amit akarsz, de ha nem úgy csinálod ahogy az meg van mondva, akkor tehetsz egy szívességet...csúnya ez a hozzáállás... :K

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3402) mate182


mate182
tag

Azt oldanák meg végre, hogy optimalizálják rendesen.

Nekem nem sikerült előre jutnom. Ha még egyáltalán jár ide valaki emiatt a téma miatt.

AA-OFF
Minden high, Lighting effect LOW, 1080p

30FPS harc, 60 fps néha, átlag 45.

Ajánlot hardver követelmények túl teljesítve. Ez változni szerintem nem fog.
Engem is felvehettek de én kicsit lassabb vagyok a lagg miatt.
msupercharged

Per mare, per terram

(#3403) DaveHutt válasza maajsz (#3378) üzenetére


DaveHutt
őstag

Ez egyszerűen nem igaz. Vannak dmg calculatorok, továbbá az összes skill és item skill (Crushing Blow, Open Wounds stb.) dmg-e kiszámolható. Diablo.Incgamers fórum Single Player Alfórumban, jsp fórumokon gyakorlatilag a teljes játékot darabokra szedték és kielemezték már az évek alatt. Pontosan lehet tudni az egy karakter adott skilljének elméleti max. dmg outputját, illetve rezisztenciák alapján kiszámolható az effektív dmg is.
Ha Anthemben lenne character sheet, akkor a formulák alapján itt is okosabbak lehetnénk.

(#3404) Aventador91


Aventador91
őstag

ennek a narancssárga szöveges része nem működik. vagyis erre a fegyverre hat, de másik fegyverre nem. vagy félreértem az all weapon damage-et? nem az összes fegyverre hat, hanem ezen a fegyveren az összes damagere? ez meg értelmetlen mivel ennek a fegyvernek csak egy féle sebzése vagy :DDD

(#3405) Aventador91


Aventador91
őstag

már jött is az update

(#3406) Xaels válasza Aventador91 (#3405) üzenetére


Xaels
félisten

PS4-en is megjött, v1.05 és 4GB.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#3407) i@lex


i@lex
őstag

Atyaég a gm 1 milyen könnyű lett.

(#3408) omfgk válasza Aventador91 (#3404) üzenetére


omfgk
addikt

Elvileg az összes fegyverre kellene hatnia de egyelőre ez a buff alig-alig aktiválható.

Sokan azt írták ,hogy csak nagyon alacsony hp-nál jön elő vagy még akkor se.

(#3409) warcat


warcat
veterán

Már be is rakták a mw és legendary universal componenseket, és vannak extra tulajdonságok rajtuk, de bele se merek gondolni mennyi esély van egy max armor% vagy crit damage rollra

EA: It's in the crate!

(#3410) Aventador91 válasza warcat (#3409) üzenetére


Aventador91
őstag

hol láttál ilyet?

(#3411) warcat válasza Aventador91 (#3410) üzenetére


warcat
veterán

Anthem redditen nézz szét, folyamatosan rakosgatják a képeket.

EA: It's in the crate!

(#3412) maajsz válasza DaveHutt (#3403) üzenetére


maajsz
senior tag

Egy csomó kalkulátor ellent mond egymásnak, főleg ias terén, komplexebb esetekben mikor bizonyos spellekkel társul az attack nem is létezik egzakt kalkulátor. JSP-n tradeltem évekig, azért sok topicban volt ellentmondás és nem kezdők között. Lehet, hogy kb minden specifikus részre megvan a formula, de vannak komplex esetek amiben nem biztosak. Csak egy mondat a wiki-ből hirtelen: "We were not able to determine precisely how/if FM affects the bonus Fire damage from Explosive Bolts/Arrows.."
Én értem, hogy kb 99,9%-ban fellelhetőek a formulák, de akad olyan ahol nem 100%-ig tiszta hogy jön ki.

Egy biztos, a komplexitás ellenére nagyon jól kibalanszolt a D2, főleg annak ellenére hogy némely patch mekkora változást hozott, ellenben itt ahol nincs is annyi tényező és nagyon off helyenként.

(#3413) KicsiPaszuj


KicsiPaszuj
tag

Bár nem tudom kihasználni, de azért jó húzás volt még a hétvégén kiadni a peccset. Az eredeti terv kicsit savanya volt.

"Andrish, Andrish! Sztaffold meg a wipszeket!" -Ratamon

(#3414) Aventador91 válasza KicsiPaszuj (#3413) üzenetére


Aventador91
őstag

állítólag jobb drop is van. potyognak a cuccok annak aki játszik

nekem most ilyen jött

(#3415) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Nah valami...statok szarok, de a cucc faja..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3416) warcat


warcat
veterán

Hmmm (colossusnak)

EA: It's in the crate!

(#3417) pohár válasza Sirandrish (#3415) üzenetére


pohár
félisten

ez miből esett?

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#3418) Aventador91 válasza warcat (#3416) üzenetére


Aventador91
őstag

ezeknek a gyűjtögetésével elleszünk az első content updateig :D (vagy kraftolásával, akinek kész van már a champion of tarsis)

[ Szerkesztve ]

(#3419) Sirandrish válasza pohár (#3417) üzenetére


Sirandrish
legenda

GM1 Pók..trash mob :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3420) i@lex válasza warcat (#3416) üzenetére


i@lex
őstag

149-149... a csík is patent, ja nem. :-D

A gear score emelés mellé, a statokra már nem jutott idő...

Ez a patch sem sikerült teljesen. :-D

[ Szerkesztve ]

(#3421) Aventador91 válasza i@lex (#3420) üzenetére


Aventador91
őstag

az universal itemek mind ilyenek voltak alacsonyabb szinten is. ezeken a roll a lényeg

[ Szerkesztve ]

(#3422) twi452 válasza warcat (#3416) üzenetére


twi452
senior tag

Kérdés ezek mennyire stackelődnek mert nekem pl van valami epic fegyverem elrakva amin 60% armor van ha jól emlékszem
Ha simán összeadódik akkor az már elég tápos colossus lenne 😁

(#3423) i@lex válasza Aventador91 (#3421) üzenetére


i@lex
őstag

Hmm ok, de az alapérték az epicen is közel ennyi.

Már többen panaszkodnak is miatta az anthem patch tvitje alatt.

(#3424) Aventador91 válasza i@lex (#3423) üzenetére


Aventador91
őstag

mindenért panaszkodnak :DDD
csak okosan kell csinálni. kolosszussal 6ból 4 komponensem epic, dmg van kraftolva mindre. patch előtt is gm2 strongholdokat letoltam így, most meg főleg. mégis túl éltem, pedig vagy 40k-val kevesebb hp, mintha mindenem mw/legendary lenne

[ Szerkesztve ]

(#3425) i@lex válasza Aventador91 (#3424) üzenetére


i@lex
őstag

Elhiszem, hogy ügyes vagy, de ez bugos... tudnak már erről is, javítva lesz.

Nem jó számokat mutat.

[ Szerkesztve ]

(#3426) warcat válasza twi452 (#3422) üzenetére


warcat
veterán

Összeadódik.Már patch előőtt kiszámolták,hogy kb 4 mw komponenst érdemes használni, mert azok nem kaphatnak maxarmor%ot
Special ammot használtam én 80% armor rollal és még 30% autocannon sebzést is adott, most le lett nerfelve 15-re, ezért szemezek ezzel

Itt olvashattok többet PSA: Specific EPIC Universal Components are Best in Slot

Most nyilván van, ami megváltozott.

@ i@lex : van/volt hp bug, de kolosszusnál ez nem hiba vagy rossz kijelzés, a max armor neki brutális mennyiségű hpt (=armort) ad, 100db körüli hpcsíkot lehet elérni ami már-már pixel csak a zöld sávon

[ Szerkesztve ]

EA: It's in the crate!

(#3427) pohár válasza Sirandrish (#3419) üzenetére


pohár
félisten

az szép :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#3428) Sirandrish válasza pohár (#3427) üzenetére


Sirandrish
legenda

Mindig a ládákra csorgatom a nyálam, pedig a dropom javát moboktól kapom :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3429) i@lex válasza Aventador91 (#3418) üzenetére


i@lex
őstag

Szerintem a világon senkinek sincs kész a Champion of Tarsis.

250 óra. 47000 pont, kizártnak tartom, hogy ennél bárkinek is több van. :-D

(#3430) KicsiPaszuj válasza i@lex (#3429) üzenetére


KicsiPaszuj
tag

Hát valami 600 óra kb...
Türelem 😁

"Andrish, Andrish! Sztaffold meg a wipszeket!" -Ratamon

(#3431) Aventador91 válasza KicsiPaszuj (#3430) üzenetére


Aventador91
őstag

addigra már annyi új tartalom lesz hogy ezek a mw cuccok amiket lehet majd kraftolni semmit sem érnek ;]

(#3432) AAtt1la válasza i@lex (#3429) üzenetére


AAtt1la
aktív tag

Pedig valaki már megcsinálta[link]

Ez mi a fene akar lenni?

(#3433) Aventador91 válasza AAtt1la (#3432) üzenetére


Aventador91
őstag

vannak ilyen nolife emberek :D tényleg, egyik nap láttam egy arany skines kolosszust. akkor ezekszerint neki is meg van :D

(#3434) i@lex válasza AAtt1la (#3432) üzenetére


i@lex
őstag

Jó ilyen kiglitchelős JóskaPistákkal hagyjatok...

New pilot móka, köszi nem...

[ Szerkesztve ]

(#3435) AAtt1la válasza AAtt1la (#3432) üzenetére


AAtt1la
aktív tag

Ebből a szarból 3 van és ide-oda teleportálgatnak mikor kilövöd őket

Ok,most már 4.

[ Szerkesztve ]

(#3436) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

Patch után az első küldetés végén semmit nem csinál a végén. :W

(#3437) i@lex


i@lex
őstag

Healt bug még brutálisabb, mint valaha, volt, hogy 7 csíkkal mentem összesen. Soha nem látott mértékű szerverlagok, sokszor sehol semmi, egyszercsak képváltás, fekszek. Eddig napi minimum egy legendary, ma semmi.

Remélem mindenki örül végre, megérkezett a patch... :-D

[ Szerkesztve ]

(#3438) -KP- válasza i@lex (#3437) üzenetére


-KP-
addikt

Jó hát te is tudod, hogy mi vagyunk az alfa és a béta teszterek :)

(#3439) Sirandrish válasza i@lex (#3437) üzenetére


Sirandrish
legenda

Amúgy mi ez a health bug ? :B

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3440) i@lex válasza Sirandrish (#3439) üzenetére


i@lex
őstag

Nézd meg a zöld életcsíkod, szinte kivétel nélkül mindig más felosztású.

Néha 7,8 kis zöld csík, néha millió rovátka...

Egy grandmaster 2 szinten baromira nem vicces, hogy egy lövés vagy, vagy 5...

3 nappal ezelőttig abban a hitben voltak, hogy csak rosszul mutatja a játék, de az életerő ugyanakkora... pár napja elnézést kértek, és twitteren kiírták, hogy sorry mégse, gyengébb is vagy.

(#3441) Sirandrish válasza i@lex (#3440) üzenetére


Sirandrish
legenda

Azt már milliószor láttam, de sosem fordítottam rá nagyobb figyelmet, mert azt hittem csak a jelölés szar. Azért így már nagyon kemény, mert valóban..van hogy vagy 50 rovátka, van hogy 5-7 :Y

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3442) Stevenstyle


Stevenstyle
senior tag

Sziasztok!

Előre is elnézést a buta kérdésért, koca játékos vagyok és még ismerkedek a játékkal, de az normális, hogy 19-es szinten nem kapok küldetést senkitől a Fort Tarsis-ban?

Tutira nem csináltam még végig sztorit sem, de egy nyavajás küldetést sem tudok felvenni, mert nincs mit. Mit hagyhattam ki / rontottam el?

Előre is köszi a segítséget.

(#3443) i@lex: "Freeplay: Tombs of the Legionnaires" ez lehet az akkor gondolom. Az fantasztikus... akkor keresgélhetek ládákat, hogy bejussak a 4. sírba... köszönöm szépen ;)

[ Szerkesztve ]

(#3443) i@lex válasza Stevenstyle (#3442) üzenetére


i@lex
őstag

Ha fogadnom kéne, vagy nem beszéltél mindenkivel, vagy a 4 trials cuccnál tartasz, amit a freeplayben kell teljesíteni.

(#3444) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Nah végre ez is megvan...

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3445) Madoc válasza i@lex (#3440) üzenetére


Madoc
veterán

Én ezt irtam is itt, volt hogy 2 élet csíkunk volt.

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#3446) chaosmonger válasza i@lex (#3440) üzenetére


chaosmonger
tag

Lehet hogy van healthbug, de szerintem nem olyan egyértelmű az összefüggés a beosztás és az életerő nagysága között mint ahogy a neten elterjedt. Tegnap pl. mentem GM2-őn úgy hogy 3 részre volt csak osztva a csíkom, és nem éreztem különbséget ahhoz képest mint amikor 30-ra van osztva.

(#3447) Dr. Student


Dr. Student
senior tag

Sziasztok,

Először is nagyon élvezhető a játék. Nem értem miért húzzák le a játékot, de messze az egyik legélvezetesebb
játék az elmúlt időszakból a hibái ellenére is.

PS4 Pro-n játszom és még soha nem lépett ki a játék... nick: student007

Kb. 15-20 órát nyomtam eddig és pár dolog nem világos számomra a játékban, ebben szeretnék segítséget
kérni. Jelenleg lvl 20 vagyok.

- Coin mire is való? Igazából játszom és gyűjtöm, de nem tudom mire kellene elköltenem. Megnéztem a store-t, de igazán érzek késztetést, hogy craft-hoz szükséges "ember" vegyek. Játszok 3-4 küldi és jobb cucc esik
- Craft Ennek mikor is lesz értelme? Lecraftolok valamit és kb. 1-2 óra játék után már dobhatom ki és cserélhetem mert kaptam jobbat. Így abszolút nem motivál a craftolás képessége.
- Open Value (legalábbis azt hiszem ez a neve) Itt végképp fogalmam nincs mit kellene csinálni. Számomra, egy bolt lenne, de itt a saját cuccaimat látom, amit a forge is megtudok nézni. Itt mit tudok csinálni egyáltalán?
- Grandmaster - Ez mit is jelent? Halottam, hogy insta egyik durvább fokozata, de egyenlőre 1 db Stronghold elérhető a pókos, mikor nyílik meg a másik? Azt hiszem 3 db van, egyelőre.
- Luck - Hol tudom megnézni, hogy mennyi Luck(om) van mert halottam róla, de én nem találom.
- Loot - Van valami infó arról, hogy melyik küldetéseket érdemes pörgetni, hogy jobb cuccok esenek.?

Köszönöm a segítséget! :)

Dr. Student

(#3448) Xaels válasza Dr. Student (#3447) üzenetére


Xaels
félisten

Szia.

Coin: abból vehetsz kozmetikai dolgokat is, armor setteket, emote-okat meg "festékeket" a javelin csinosítgatásához. Ezek időnként változnak. Tegnap vettem meg 61k coinért a Colossus-hoz a Drednaught armor settet.

Craft: minél magasabb a cuccod ereje, annál nagyobbak fognak esni is. Craftolni azokból tudsz magasabb szintűeket amiket használsz is.

Strongholdból a sztori végén kapsz még 2-t. A Grandmaster nehézségi fokozat ami 30. szinten oldódik fel.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#3449) i@lex válasza chaosmonger (#3446) üzenetére


i@lex
őstag

Teljesen mindegy adott misszióban mit milyen szinten érzel. Egy buildet építész, próbálod belőni mi a legmegfelelőbb a te játékstílusodnak, úgy építész, gearelsz stb. Na ezt abban a pillanatban kukázhatod, ahogy a játék úgy dönt, hogy te bizony itt gyengén indulsz... kedden elvileg javítják... remélem.

(#3450) Xaels


Xaels
félisten

Otherworld - Anthem

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Anthem
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.